امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,841
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,719
ولی چه فشاری اومده بوده جدی روی سونی فن ها

فکر کن اگه متای بازی 90+ میشد جدی اینجا چند تا جنازه داشتیم
اینهمه هیت با Bethesda ? چجوری واقعا یکی از بهترین استدیو های صنعیت گیم اینقدر ازش هیت دارین :))
هیت و فشار فقط این! حالا انقدر تو خلوت فکروخیال 90+ نکن و مارو توی دنیای موازی نکوش! توی همون لیگ به قول دوستانتون عناوین درجه 2 بازی کنید که البته فکر نمی کنم تو همون لیگی که نام آوردید هم موندگار باشه :D
Screenshot_۲۰۲۳۰۹۰۳-۰۷۱۸۱۵.jpg

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,727
نام
Mehrdad
یک نگاه کوتاه به پروفایل بازی تو متا انداختم، خیلی از سایت هایی که قبلا به بازی های سونی 6 7 های الکی میدادن، اینجا هم 8 دادن، همون معروفا که دیگه اسم نمیبرم، (با اینکه اگه توطئه محور نگاه کنیم، باید 10 یا حداقل 9 میدادن) یک سری هم، هم اسم اکس باکس هست که نمره بالا دادن، درسته تو ذوق میزنه، اما برای پلی استیشن هم شاید همینطور باشه حالا اون جا لای بقیه گم میشه، من نمیدونم اما طبیعی نیست وقتی متا و فضای حول یک بازی تا این حد تاثیر گذار هستند، سونی و مایکرو که این همه هزینه و سرمایه تو این بازار دارن، بیان چهار تا مجله یا کامیونیتی مستقیم یا غیر مستقیم برای پروموت خودشون تاسیس کنند؟ فکر کنم طبیعیه تغییر چندانی هم نداره، برای 2 طرف وجود داره...

یکی دو تا از نمره های زرد هم خلاصه شون رو خوندم، حقیقتش رو بگم باید خودم بازی کنم ببینم چطوره، مثلا ای جی ان یا گیم اسپات و امثالهم، در صورتی نقدشون قابل قبوله که "انتظار" بالایی داشتند، و الان بر اساس اون انتظار نمره میدن، مثلا اگه ناتی داگ بیاد و انتظارات رو براورده نکنه، من نمیتونم به یک سوپر فن ناتی گیر بدم که به بازیش بده 7، خب میگه من از ناتی انتظار بمب افکن، نواوری، کیفیت بیشتر از کمیت، ظرافت، دارم، وقتی این انتظارات من رو ناتی براورده نکنه، بهش میدم 7.. ناتی یک استودیو یهویی و اتفاقی یا همیشه معمولی نیست که بازیش فقط خفن باشه و بدم 9...

این رو من حقیقتا میفهمم، و نمیتونم بهش گیر بدم، با اینکه خودم قطعا در همچین حالتی، همچنان اگه ساختمان بازی ناتی، حس و برداشت نهایی من از بازی ناتی، اگه همچنان دی ان ای ناتی رو داشته باشه، پیشرفت در حد نسل کرده باشه، کیفیت خفن باشه، من 10 میدم، قطعا 10 میدم، اما میفهمم کسی که سخت میگیره و 7 میده، این ادم در واقع داره ارزش ناتی رو بالا هم میبره...

اینجا هم خوش بینانه میشه یک سری از 7 هارو اینطور دید، بلاخره دوستان بازی در خلا نمیاد، ما در دنیایی هستیم که Grand Theft Auto در هر نسخه میاد کاری میکنه که قبلا شدنی نبود، میاد همه چیز رو عملا ارتقا میده، همین BGS زمان اسکایریم این کار رو انجام داد، زمان Morrowind انجام داد، بلیزارد زمان اورواچ 1 و وارکرفت 3 انجام داد، بانجی زمان هیلو CE انجام داد، ناتی زمان انچارتد 2 و تلو و تلو 2 انجام داد، سانتا زمان بیشتر نسخه های گاو انجام داد، پلی گروند زمان چندین هورایزن قبلی انجام داد، پولیفونی و ترن 10 قدیما انجام میدادن،

امروز اما، GT7 نتونست هم همه چیز رو ارتقا بده، هم بیشترین کیفیت و نواوری رو داشته باشه، هیلو اینفینیت نتونست، گویا میگن استارفیلد هم نتونسته، دیگه فراستی که نیستیم، باید خودمون بازی کنیم ببینیم درست میگن یا نه..

*الدن رینگ وضعیتی شبیه اسکایریم داره، با این که TES های قبلی خودشون غول بودن، Fallout 3 غولی بود که Grand Theft Auto VI رو در گوتی شکست داده بود، اما اسکایریم سورپرایز بود، قشنگ یادمه بازی غیر قابل باور بود، فقط امثال جی تی ای یا رد دد یا خود فال اوت در حد مقایسه باهاش بود، بتمن مثلا نبود، من ندیدم کسی بتمن ارخام سیتی رو کنار اینا قرار بده با اینکه بازی خفنی بود، در واقع بتمن اون سال ها زیر سایه این بازی ها رفت، الدن رینگ هم همینه، شاید بازی های 10 12 سال قبل فرام بازی های خود به خود خفن و شاخصی بوده باشن، که هستن، شاید از الدن رینگ در نکاتی مثل طراحی، خفن تر هم بوده باشن (که به نظرم هستن) اما الدن رینگ سورپرایز بود دیگه، این که تونست اون ساختار خفن سولزبورن رو، تا این حد گسترده کنه و یک سندباکس عظیم و با کیفیت و خفن ازش دربیاره، منو یاد اسکایریم میندازه که با اینکه بازی های قبلی استودیوش هم خفن بود، اما اسکایریم یک چیز دیگه بود، اسکایریم مثل موسیقی بود که فقط در یک نت صورت میگیره، همینم شد پاشنه اشیل BGS، این یعنی انتظارات از BGS رفته بالا، اسکایریم 12 سال پیش اومده، مطمئنا همه انتظار دارن بازی جدید BGS مثل اسکایریم ژانر توصیف کنه، همه فن حریف باشه، و وقتی انتظارات بالاست، کافیه کمی، فقط کمی نواوری کم باشه، کمی ظرافت رعایت نشه، تا متا 5 10 نمره بیاد پایین و بشه 87..

باید دید ایا الدن رینگ میتونه جا پای راک استار بگذاره و پشت هم در بهترین حالت ظاهر شه، یا نه مثل BGS از اسکایریم، اون حالت بت بودن، دست نیافتنی بودن، رو از دست میده...

اینجاست که باید گفت، دم راک استار گرم... از اعماق وجودم امیدوارم همیشه در بهترین حالت باشه، استارفیلد هم البته همچنان میتونه BGS رو در ادامه به بت بودن برگردونه، مگه فرام سافور بی تجربه نتونست از هیچ به بالاترین ها برسه؟ BGS هم قطعا پتانسیلش رو داره... همچنان عشق من به BGS، اپسیلون ارتباط به این پست نداره، ارتباط به بازی هاش داره...

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
واقعیت اینجاست که این دلقک اگر استارفیلد انحصاری سونی بود بهش ۱۰ میداد!

View attachment 307226

💢 صحبت‌های جنجالی نویسنده IGN آمریکا که‌به Starfield نمره ۷ از ۱۰ رو داد:

• با لحنی تهدیدآمیز: «اگر عناوین بتزدا به‌طور رسمی انحصاری مایکروسافت شوند، قطعاً عصبانیت و مخالفت وجود خواهد داشت»

• سوال کاربران: «شما خودت‌رو برای نقد بازی‌های بتزدا انتخاب میکنی؟»
- «البته، چه‌کس دیگری منو انتخاب میکنه؟ اگر شخص دیگری بخواد نقد رو انجام بده میتونه منو در یک نبرد تن‌به‌تن به‌چالش بکشونه؛ اما به‌هر حال کارگردان بخش نقد ها بودن مزایای خودشو داره»

• «اسپایدرمن به‌عنوان یک انحصاری پلی‌استیشن معرفی شد؛ اما چون استارفیلد هنگام معرفی پلتفرم هدفی نداشت بنابراین انحصاری پلتفرم محسوب نمیشه و نباید بشه، برخلاف اسپایدرمن»

• استارفیلد به‌عنوان انحصاری ایکس‌باکس معرفی میشه و واکنش ایشون:

«اصلا چیز خوشحال کننده‌ای نیست - این از آن دسته بازی‌های می‌باشد که‌دیگران از دسترسی به‌آن محروم شدند و اگر این‌اتفاقات نمی‌افتد (خرید بتسدا توسط مایکروسافت) همچنان به‌آن دسترسی داشتد؛ برخلاف بازی‌ای‌که از همان اول به‌دلیل سرمایه‌گذاری یک‌شرکت توانست توسعه یابد (احتمالا اشاره به‌قرارداد سونی برای توسعه اسپایدرمن)»

خط سوم ... چه شخصیت خود شیفته ای داره !

یه طوری گفته توی نبرد تن به تن بقیه را شکست میده انگار سرپرست تیم طراحی هستش

ادعایی که منتقد ها دارند همیشه به اندازه کل تیم طراحی یک بازی هستش !

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,895
درست میگی، قطعا ساپورت مایکرو هم رو این اتفاق تاثیر مثبت داشته، حتما رو TES VI تاثیر بیشتری هم داره، اما خب انحصاری شدن هم فکر کنم بدیهیه که جلو پتانسیل نهایی بازی رو میگیره، هرچند تکرار میکنم، شاید این بحث بیهوده باشه چون مهم اول از همه، ساخته شدن بازیه، و ساپورت مایکرو شاید از این نظر به هر حال حیاتی باشه... کمااینکه اگه مایکرو نمیخرید، بازی الان شاید انحصاری PS5 بود...
عرضه نشدن بازی روی ps5 واقعن تاثیر زیادی روی کامیونیتی نداره.
اینکه جیمو هم فاز انحصاری کردن گرفته بود، به خاطر اینکه سبدش رو کامل کنه.
چون ps تو این سبک بیابونه.

من میخاستم زودتر به دوستان بگم که با اعضای کالت دارن بحث الکی میکنن. چون واقعیت اینه که یه سونی فن هیچ ایده ای از rpg نداره. واسه همینم میاد اینجا با اعتماد به نفس کامل ساخته های بتسدا رو با بلادبورن مقایسه میکنه!!
قشنگ معلومه توی عمرش تاحالا دو ساعت هم یکی از عناوین بتسدا رو بازی نکرده.
این مورد فی نفسه چیز بد یا مشکل داری نیست. اینکه سونی فنها صرفن سوم شخص سینمایی رو گیم محسوب میکنن، نظر شخصیشونه و قابل احترام ولی از طرفی یه تایید دیگس که اینا اصن نمیدونن دارن در مورد چی صحبت میکنن.
همینکه تو معرفی جفتشون نوشته rpg، از نظر اینها یعنی این دوتا یکی هستند و قابل مقایسه:))

خلاصه اینکه منتشر نشدن استارفیلد روی ps5، هیچ آسیبی بهش نمیزنه. چون اساسن مخاطب زیادی روی این کنسول نداشته و نداره.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,453
ای جی ان یا گیم اسپات و امثالهم، در صورتی نقدشون قابل قبوله که "انتظار" بالایی داشتند
مثلا آی جی ان وقتی میاد میگه مث قبل سی درصد زمانتون داخل اینونتوری میگردید و این اینونتوری ux خوبی نداره، و موقع ترید کردن با همراه آیتم های همراه رو نمیبینید. این الان ینی انتظاراتش زیاد بوده؟
خب معلومه یه چیز بیسیک رو انداختن گردن ماد ساز ها.
وقتی داستان اصلی و دیالوگاش هیچ چیز خاصی نیست و جنریکه، این ینی انتظار بالایی داشتن؟
مشکلات فنی مث لودینگ های زیاد، فیشال انیمیشن های قدیمی، بهینه نبودن رو کارت های ان ویدیا و...

بنظرم این حرف که بگیم منتقدا انتظار بالایی داشتن و کم دادن خیلی درست نیست. همونطور که یه سریا تو این تاپیک میخوان بازی 85+ رو «معمولی» جلوه بدن که بازم خیلی عجیبه.

اونهایی که نمره خیلی بالا ۹+ دادن مشخصا فن بتسدا آر پی جی بودن و این بازی هم یه بتسدا آر پی جی دیگست که از همیشه پالیش تره و گرافیک بهتری داره.
اما بازی جوری نیست که مثلا آدمی که صرفا سایفای فن هست رو مدهوش کنه

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
خلاصه اینکه منتشر نشدن استارفیلد روی ps5، هیچ آسیبی بهش نمیزنه. چون اساسن مخاطب زیادی روی این کنسول نداشته و نداره.

Fallout 4 sold over 5 million in first week, PS4 sales ahead of Xbox One version​

حجم پستای منطقی و درست خیلی بالاس، مخصوصا از دوستانی که همیشه پستای منطقی و دقیق میزارن. خدا حفظشون کنه :D
حالا این امار دقیق نیس(چون بتسدا خودش تفکیک نکرده فروش هر پلتفرم رو ) ولی حتی اگر نصف این اماری که تو خبرها اومده درست باشه هم فروش ps سهم خیلی قابل توجهی بوده(احتمال زیاد حداقل بالاتر از xb در بازه مشابهش)

.

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,727
نام
Mehrdad
مثلا آی جی ان وقتی میاد میگه مث قبل سی درصد زمانتون داخل اینونتوری میگردید و این اینونتوری ux خوبی نداره، و موقع ترید کردن با همراه آیتم های همراه رو نمیبینید. این الان ینی انتظاراتش زیاد بوده؟
خب معلومه یه چیز بیسیک رو انداختن گردن ماد ساز ها.
وقتی داستان اصلی و دیالوگاش هیچ چیز خاصی نیست و جنریکه، این ینی انتظار بالایی داشتن؟
مشکلات فنی مث لودینگ های زیاد، فیشال انیمیشن های قدیمی، بهینه نبودن رو کارت های ان ویدیا و...

بنظرم این حرف که بگیم منتقدا انتظار بالایی داشتن و کم دادن خیلی درست نیست. همونطور که یه سریا تو این تاپیک میخوان بازی 85+ رو «معمولی» جلوه بدن که بازم خیلی عجیبه.

اونهایی که نمره خیلی بالا ۹+ دادن مشخصا فن بتسدا آر پی جی بودن و این بازی هم یه بتسدا آر پی جی دیگست که از همیشه پالیش تره و گرافیک بهتری داره.
اما بازی جوری نیست که مثلا آدمی که صرفا سایفای فن هست رو مدهوش کنه
خلاصه شو خوندم، گفتم شاید، 3 دقیقه تو صفحه متا بودم. شایدم کمتر.، پست من در مورد بحث دیگری بود.

(میترسم اسپویل شم)

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,727
نام
Mehrdad

من میخاستم زودتر به دوستان بگم که با اعضای کالت دارن بحث الکی میکنن. چون واقعیت اینه که یه سونی فن هیچ ایده ای از rpg نداره. واسه همینم میاد اینجا با اعتماد به نفس کامل ساخته های بتسدا رو با بلادبورن مقایسه میکنه!!
این مورد فی نفسه چیز بد یا مشکل داری نیست. اینکه سونی فنها صرفن سوم شخص سینمایی رو گیم محسوب میکنن، نظر شخصیشونه و قابل احترام ولی از طرفی یه تایید دیگس که اینا اصن نمیدونن دارن در مورد چی صحبت میکنن.
همینکه تو معرفی جفتشون نوشته rpg، از نظر اینها یعنی این دوتا یکی هستند و قابل مقایسه:))

خط اول رو امیدوارم،

بقیه اش رو، ببین درسته اکثر هیتر ها ارپی جی که هیچ، کلهم یکی دو تا سبک رو بورس رو بازی میکنن، نهایتا بازی های شاخص سبک های دیگه رو شاید یک امتحانی هم بکنن، اما خیلی از "سونی فن" ها اینطور که شما میگی نیستن، من خودم سونی فنم خیر سرم :D جمع نبند دیگه...

البته حقیقتا راحت ترم بگم اول "ویدئو گیم" فنم و بعد سونی فن... فرام فن، راک استار فن، و ...

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
«اصلا چیز خوشحال کننده‌ای نیست - این از آن دسته بازی‌های می‌باشد که‌دیگران از دسترسی به‌آن محروم شدند و اگر این‌اتفاقات نمی‌افتد (خرید بتسدا توسط مایکروسافت) همچنان به‌آن دسترسی داشتد؛ برخلاف بازی‌ای‌که از همان اول به‌دلیل سرمایه‌گذاری یک‌شرکت توانست توسعه یابد (احتمالا اشاره به‌قرارداد سونی برای توسعه اسپایدرمن)»
SJW
(Social justice warrior )
یکی بگه آقای بتمن شما اومدی بازی نقد کنی نه سیاست های ماکروسافتو.منم ماکرو خریدش چند روز تو شوک بودم چون عناوین این کمپانی رو دوست داشتم.
با لحنی تهدیدآمیز: «اگر عناوین بتزدا به‌طور رسمی انحصاری مایکروسافت شوند، قطعاً عصبانیت و مخالفت وجود خواهد داشت»
خجالت بکش مرد گنده مثلا منتقد باید بدون پیش داروری نقد بکنه. تو بدت از ماکرو می یاد با این بازی چی کار داری. این تیم روی این بازی خیلی زحمت کشیده. این که منتقد یکی از معتبر ترین سایت های گیمینگ چنین حرفی بزنه یعنی وضع نقد ها خیلی خرابه.

Fallout 4 sold over 5 million in first week, PS4 sales ahead of Xbox One version
معلومه یکیش خودم بودم B-)
ولی دیسک دست دو خریدم :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,453
خط اول رو امیدوارم،

بقیه اش رو، ببین درسته اکثر هیتر ها ارپی جی که هیچ، کلهم یکی دو تا سبک رو بورس رو بازی میکنن، نهایتا بازی های شاخص سبک های دیگه رو شاید یک امتحانی هم بکنن، اما خیلی از "سونی فن" ها اینطور که شما میگی نیستن، من خودم سونی فنم خیر سرم :D جمع نبند دیگه...

البته حقیقتا راحت ترم بگم اول "ویدئو گیم" فنم و بعد سونی فن... فرام فن، راک استار فن، و ...
اینا علاوه بر اینکه اسپایدر من و گاو و تلو و ... رو فیلم سینمایی و فاقد گیمپلی میدونن.
کاربران پلی استیشن رو کسایی میدونن که فقط همین فیلم سینمایی هارو پلی میدن و شوتر و بتسدا آر پی جی هم نمیخرن هیچوقت :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
معلومه یکیش خودم بودم B-)
من خودم fallout 4 رو اورجینال خریدم
چون خیلی بیشتر از اسکایرم عاشق fallout هستم.

اگر استارفیلد روی ps مشتری نداشت که لزومی به انحصاری کردنش نبود....اسپسنر انحصاریش کرده تا فن های ps برن بخاطراستارفیلد xb و گیم پس بگیرن خب. تازه اینا بازیهای مولتی پلتفرم مین استریم هستن و رو هر پلتفرمی بازار خودشون رو دارن(با درصد کمتر یا بیشتر) مثه این میمونه بگی ویچر رو فلان پلترم اصلا فروش نداره یا دووم رو فلان پلتفرم اصلا نمیفروشه و .... ( یه بازی شرقی خاص نیس که بگیم فقط ژانپی پسندا بازی میکنن و والسلام)

کلا دیگه تاپیک از اون حالت درست و حسابیش دراومده و هر کی میاد یه اطلاعاتی از ذهن خودش تفت میده میره....خیلی نباید جدی گرفت.(مثالش دیروز بود که یکی گفت اگر سونی جهانخوار بانجی رو نمیخرید مایکرو مجبور به خرید بستدا و اکتی نمیشد :D که دیگه تهش بود خدایی)

بحث تاپیک نمرات این بازی هم تموم شد دیگه...بریم سروقت تجربه بازی..دوستان با هم بجنگن و به جنگ ادامه بدن و موفق باشن:D

.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,291
نام
علیرضا
ه هنوز بعد از N سال مایکروسافت نتونسته یه بازی عرضه کنه که گوتی بشه
حالا مگه مهمه گوتی بشه؟ تجربه ما از بازی رو تغییر میده؟ حسمون بهتر میکنه؟ چیزی تو اون بازی عوش میشه؟ این همه بازی خوب و خوش سات و این همه ناشر و استودیو هستن بازی سال ندادن تا حالا مهمه مگه؟
مراسم گیم اواردز و جایز بازی سال مثل یه فستیوال میشینیم دور هم یه جورایی کل بازی های که اون سال عرضه شدن مرور میکنیم خاطره بازی میکینم که اره حاجی دوماه پیش اینطوری سه ماه پیش اینطوری ... تهش هم بازی هایی که اون سال صنعت گیم رو به جلو رشد داده باشند جایزه میگیرن که حقشان هم هست.
حالا این وسط 10 میلیون سال یه استودیو/ ناشر گوتی نگیره. 10 میلیون سال یه استودیو / ناشر صنعت گیم رو رو به جلو رشد نده و بهترین های همون لحظه صنعت رو ارایه بده حتی. شاید هم نده.

مگه مهمه؟

چرا این نسل جدید گیمر ها شدن عدد پرست؟

نسل 5 ... 6 .... 7 ... حتی سه سال اول نسل 8 در این حد که امروزه دعواست سر این چیزای مضحک نبود.
ریترنال حتی نامزد بازی سال نشد... برا من بازی اون سال بود و حتی ایده ها نوی وارد صنعت کرد. حالا مگه اهمیتی داره جایزه نبرده؟
مگه اهمیتی داره دو تا عدد بهش اضافه نشده؟

مگه ما برای بازی سال شدن/ +90 شدن یه عنوان ، استودیو ، ناشر . اون رو دنبال میکینیم؟
مگه قرار شکست یه بازی / استودیو / ناشر رو بازی سال شدن / +90 شدن رقم بزنه؟

موفقیت یک عنوان برای سازنده فروشش. و برای گیمر لذت بردن ازشه که منتهی میشه به اعتماد بیشتر به اون سازنده و ادامه دادن حمایت ها ازش و این چرخه ادامه دارد. البته که بازی سال شدن / +90 شدن میتونه باعث موفقیت ، فروش بیشتر بشه ولی به این معنی نیست که نشدنش... منتهی بشه به شکست و فاجعه.

استودیو ها پلی استشین چندین سال گوتی درو میکنن. نوش جونشون. ما هم از بازی ها پلی استیشن حمایت میکنیم تا این روند کیفی ادامه داشته باشه. اما اگه زمانی بازی بعدی ناتی داگ مثلا گوتی نشد آیا مهمه؟ آیا معنای شکسته؟ مادامی که گیمرها حمایت میکنن و لذت میبرن از اون بازی اهمیتی نداره.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
خط اول رو امیدوارم،

رفیق چون من خودم چند بار لفظ «سونی فن» رو به کار بردم بگویم که منظور اون دوستانی هست که از مدت ها قبل در حال ترول کردن این بازی بوده و هنوز هم هستند.شما کامنت ها رو بخونید یک سری واقعا کوچک ترین درکی از نقش آفرینی ندارند و قابلیت های بازی رو به عنوان ایراد و مشکل می بینند!!!وگرنه خیلی از دوستان طرفدار سونی این جور نیستند و مسلما این صحبت ها هم خطاب به این دوستان نیست.

rpg321

کاربر سایت
May 27, 2021
1,031
اینا علاوه بر اینکه اسپایدر من و گاو و تلو و ... رو فیلم سینمایی و فاقد گیمپلی میدونن.
کاربران پلی استیشن رو کسایی میدونن که فقط همین فیلم سینمایی هارو پلی میدن و شوتر و بتسدا آر پی جی هم نمیخرن هیچوقت :D
میدونی خوب نسل 8 خیلی اذیتشون کردیم شرایط xbox خیلی بد بود و ما هم بردیمشون یه گوشه رینگ یک سری از دوستان هم بی امان مشت می زدن :D . تقصیر خودمون هم هست مقداری چون وقتی اونا رو مسخره می کنید اونا هم دنبال راهی می گردن که چنین کاری بکنن.من مطمعن هستم خیلی هاشون از همون بازی های سینمایی خوششون می یاد.

من خودم fallout 4 رو اورجینال خریدم
چون خیلی بیشتر از اسکایرم عاشق fallout هستم.

آفرین من هم همین طور .کلا این دنیای fallout دنیای خیلی خاصیه مثلش توی بازیای دیگه نیست .

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek

نکته جالب اینجاست که من سونی فن ادعای +۹۸ نداشتم که،این خود جعبه فنا بودن برا بازی انحصاریشون که عمو فیل براشون خریده بود افسانه میبافتن و تاریخ رو داشتن به ۲ قسمت شقه میکردن(قبل و بعد استارفیلد)
۲۶۰ نفرم تو نظرسنجی +۹۰ رای دادن ولی الان هر تک تکشون میان میگن نه بازی بالاتر از انتظاراتمون بوده و بازیمون rpg هستش برا همین امتیازش این شده :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر