امتیاز های STARFIELD

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• +98

رای‌ها: 10 2.8%
  • 95-98

رای‌ها: 42 11.6%
  • 92-94

رای‌ها: 124 34.3%
  • 90-91

رای‌ها: 90 24.9%
  • 87-89

رای‌ها: 71 19.7%
  • 84-86

رای‌ها: 19 5.3%
  • 83-

رای‌ها: 5 1.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    361
  • نظرسنجی بسته شده است .

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,832
1692284586133.jpeg

release date: September 6, 2023
Engine: Creation Engine 2
Platforms: Xbox Series X and Series S, Microsoft Windows
Developer: Bethesda Game Studios
Genres: Action role-playing game

تاریخ و ساعت برداشته شدن امبارگوی نقد بازی

پنجشنبه ۳۱ آگوست (۹ شهریور)
ساعت ۷:۳۰ عصر به وقت ایران

metacritic

Screenshot (2032).png
Screenshot (2031).png

opencritic

Screenshot (1908).png

Attachments

• 1693510278170.jpeg
    1693510278170.jpeg
    1.8 MB · مشاهده: 952
  • F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    F5XSweqXcAArpEk.jpeg
    798.3 KB · مشاهده: 411
آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,320
نام
ماکان
یه پست عجیبی دیدم چند صفحه قبل، که داشتن تعداد پلیرهای Starfield روی استیم رو با انحصاری های PS که رو استیم هم امدن مقایسه میکردن و با جمع و تفریق اعداد به نتایجی رسیدن. حقیقتا خیلی چیز سورئالی بود برام.

Starfield = بزرگ ترین بازی بتزدا و مایکروسافت که بعد از سال ها انتظار و کلی هایپ منتشر شده و خیلی از مخاطبینش هم ذاتن PC Gamer هستن.
نسخه PC ـه GoW و TLOU و .... = بازی های انحصاری کنسولی که سال ها قبل رو PS4 یا PS5 منتشر شدن، میلیون ها نسخه اونجا فروش داشتن و حالا برای اولین بار همون بازی ها رو PC پورت شدن.

حالا بر چه مبنایی اینا باید با هم مقایسه بشن؟! خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا میزان فروش Starfield در بازه زمانی مشابه رو همه پلتفرم ها رو با میزان فروش SM2 که روی یه پلتفرم فقط عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. یا با GoW:R مقایسه کنید. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توجه تری هم میرسید:D

آخرین ویرایش:

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
یه پست عجیبی دیدم چند صفحه قبل، که داشتن تعداد پلیرهای Starfield روی استیم رو با انحصاری های PS که رو استیم هم امدن مقایسه میکردن و با جمع و تفریق اعداد به نتایجی رسیدن. حقیقتا خیلی چیز سورئالی بود برام.

Starfield = بزرگ ترین بازی بتزدا و مایکروسافت که بعد از سال ها انتظار و کلی هایپ منتشر شده و خیلی از مخاطبینش هم ذاتن PC Gamer هستن.
نسخه PC ـه GoW و TLOU و .... = بازی های انحصاری کنسولی که سال ها قبل رو PS4 یا PS5 منتشر شدن، میلیون ها نسخه اونجا فروش داشتن و حالا برای اولین بار همون باز ها رو PC پورت شدن.

حالا بر چه مبنایی اینا باید با هم مقایسه بشن؟! خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا میزان فروش Starfield در بازه زمانی مشابه رو همه پلتفرم ها رو با میزان فروش SM2 که روی یه پلتفرم فقط عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. یا با GoW:R مقایسه کنید. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توچه تری هم میرسید:D
حالا بر چه مبنایی اینا باید با هم مقایسه بشن؟! خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا هروقت SM2 همون روز عرضه روی Plus هم عرضه شد مثل Starfield که روز اول عرضه روی Gamepass و PC Gamepass عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توچه تری هم می رسید:D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,447
کسی که بیشتر از یک ساعت Horizon بازی کنه خودش خود به خود تو این دسته قرار

کسی که اکشن ادونچر اوپن ورلد بازی کنه ینی آر پی جی نمیفهمه چیه
کسی که زلدا بازی کنه ینی ویچر نمیفهمه چیه
کسی که آب میخوره ینی دوغ نمیدونه چیه
کسی که گوشت میخوره حتما میوه نمیخوره

_مکتب فلسفی تانکیسم

نمیدونم اینارو برا خنده میگید واقعا یا نه ولی بهرحال تاپیک داره سرگرم کننده میشه :D

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
کسی که اکشن ادونچر اوپن ورلد بازی کنه ینی آر پی جی نمیفهمه چیه
کسی که زلدا بازی کنه ینی ویچر نمیفهمه چیه
کسی که آب میخوره ینی دوغ نمیدونه چیه
کسی که گوشت میخوره حتما میوه نمیخوره

_مکتب فلسفی تانکیسم

نمیدونم اینارو برا خنده میگید واقعا یا نه ولی بهرحال تاپیک داره سرگرم کننده میشه :D
Horizon رو به اسم RPG قالب می کنن به ملت ;)
---
ببین چقدر اون تگ RPG بازی فیکه که ملت فکر می کنن بازی رو واقعا به اسم Openworld/Action-Adventure دارن می فروشن :))

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,600
نام
امین
من خودم حدسم این بود کف کار 90 باشه و تا 92 هم واسش جا گذاشته بودم.
الان که رو 87 و چه بسا کمتر هم ممکنه بشه باید بگم از سطح انتظار من و خیلی ها کمتر شده و مشخصه بازی شاهکار نشده و بهتره بگم در حد تبلیغات و هایپی که خودشون ایجاد کردن موفق نبوده.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,447
Horizon رو به اسم RPG قالب می کنن به ملت ;)
---
ببین چقدر اون تگ RPG بازی فیکه که ملت فکر می کنن بازی رو واقعا به اسم Openworld/Action-Adventure دارن می فروشن :))
من در جریان تبلیغاتش نبودم واقعا شکر خوردن اگه گفتن آر پی جیه.
ولی دلیل نمیشه هرکی ازین بازی خوشش میاد بگیم حتما نمیفهمه آرپی جی چیه.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,474
نام
aliakbar
همه اونهایی که تو نظر سنجی بالای ۹۰ زدن بیان به یه سریا جواب پس بدن شاید مرحمی شه واسه داغ دلی که بعد ۸۳ صفحه هنوز آروم نشده.
شما هم به جای خوندن نقدهای مختلف به کامنتهای سوپر فنهای زبون باز سونی استناد کنید.

دمتون گرم که با نقدهای گهربار خودتون به حرفه ای تر شدن فضای سایت کمک میکنید در صورتی که همه میدونن سره انحصاریهای بیشمار سونی وقت واسه سر خاروندن ندارید.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
همه اونهایی که تو نظر سنجی بالای ۹۰ زدن بیان به یه سریا جواب پس بدن شاید مرحمی شه واسه داغ دلی که بعد ۸۳ صفحه هنوز آروم نشده.
دقیقا به همین خاطر پیشنهاد کردم نظر سنجی رو مخفی نکنن تا آمارشون هم دستمون باشه و با مدرک استناد کنیم . اصلا شاید من خودمم +98 داده باشم :)
در ضمن اگه 87 رو به 86 داغ دل باشه که اونوقت شماها باید تا حالا کربن خالص شده میبودید :))

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,474
نام
aliakbar
دقیقا به همین خاطر پیشنهاد کردم نظر سنجی رو مخفی نکنن تا آمارشون هم دستمون باشه و با مدرک استناد کنیم . اصلا شاید من خودمم +98 داده باشم :)
در ضمن اگه 87 رو به 86 داغ دل باشه که اونوقت شماها باید تا حالا کربن خالص شده میبودید :))
۸۰ صفحه ۸۰ تا سونی فن پست گذاشتن دریغ از نیم خط حرف حساب مربوط به تاپیک بعد میگی واسه داغ دل نیست؟

کدوم سیاره زندگی میکنی که گیمرها از موفقیت گیم ناراحت میشن؟
بر خلاف دوستان حرفه ایت من هم مثل خیلی از کاربرای دیگه سایت واسه گیم اینجاییم نه حمایت یا هیت به بازیهایی که سرگرمی اصلیه زندگیمونه.

به نظرت مسخره نیست بگم:
خیلی خوشحالم که ff آخری افت فریم داشت و موقع بازی میرفت رو مخم

آخرین ویرایش:

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
355
حالا بر چه مبنایی اینا باید با هم مقایسه بشن؟! خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا هروقت SM2 همون روز عرضه روی Plus هم عرضه شد مثل Starfield که روز اول عرضه روی Gamepass و PC Gamepass عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توچه تری هم می رسید:D
خوشبختانه بازی PS توانایی‌ خوبی تو فروش درآمد دارن و لزومی نداره سونی بیاد بازیاشو مثل مایکروسافت سرویس محور کنه تا بلکه دو قرون از گیم هاش پول دربیاره .
دیگه همه فروش بازیهای ایکس باکس رو دیدیم که چقدر وضعیت افتضاح داشتن و راه نجات گیم پس بود که با قیمت خیلی کم مردم به بازی‌ها برسن
پس در نتیجه :
اساسا این مقایسه از بیخ و بن اشتباه هست و سونی مغز خر نخورده SM2 رو روز‌ عرضه روی پلاس عرضه کنه ، چون همینجوریش همه رو له میکنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,320
نام
ماکان
حالا بر چه مبنایی اینا باید با هم مقایسه بشن؟!

نمیدونم، از دوستانت بپرس که دو سه روزه ماشین حساب دستشونه افتادن به جمع و تفریق پلیرهای همزمان تو استیم بازی ها تا بلکه فرجی بشه به نتایجی برسن.

خیلی اگه مقایسه دوست دارید بیایید مثلا هروقت SM2 همون روز عرضه روی Plus هم عرضه شد مثل Starfield که روز اول عرضه روی Gamepass و PC Gamepass عرضه میشه مقایسه کنید ببینید کی بیشتر میفروشه مثلا. این منطقی تره و قطعا به نتایج جالب توچه تری هم می رسید

خوب نظرت چیه تعداد "پلیرهای" Starfield رو با میزان "فروش" SM2 مقایسه کنیم که هر دو به نتایج قابل توجه تری برسیم؟:D مقایسه ناعادلانه ای هم نیست که بدتون بیاد. یه بازی Game 2 که روی دو تا پلتفرم میاد و تازه همونطور که مایه مباهات همتون هست، Day One رو سرویس گیم پس هم قابل بازیه و نیازی به خریدش نیست، با یه انحصاری به قول شما درجه 2 که فقط رو یه کنسول با قیمت 70 دلار در دسترسه:D

Game 2 Vs Game Darage 2
Jimbo Vs Sir Spencer
Tereili Vs Lagan

خوبه؟ یا بازم اما و اگر داره؟

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,474
نام
aliakbar
توی اون سیاره ای که به نامزد بهترین بازی سال 2018 گفتی درجه 2 و فاجعه :D
View attachment 307320
اوکی میتونی کابل و بگیری و به روی خودتم نیاری
اینها لقبهایی که خود تو و چنتا دیگه از فنهای سونی به بازیهای زیر ۹۰ دادید

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,952
نام
malek
به نظرت مسخره نیست بگم:
خیلی خوشحالم که ff آخری افت فریم داشت و موقع بازی میرفت رو مخم
آره خیلی مسخرست(من خودم تو تاپیک بازی فریم داغونش رو خیلی کوبیدم).ولی ما از استارفیلد همچین چیزی گفتیم؟تاپیک امتیازاته و 40-50 صفحه ی اول قرار بود با +98 چشم بقیه رو کور کنن(لزوما شما رو نمیگم).این چند صفحه اخیر هم عکس العمل همون آرزو هاست،وگرنه بازی 87(رو به 86) خیلی خیلی ارزش بازی کردن داره(البته اگه سبکش به سلیقه اون گیمر بخوره).شما یه دونه از کامنت هایی که تو تاپیک امتیازاته تو تاپیک خود بازی پیدا کن و برامون نشون بده تا من از سایت لفت بدم.ولی طرف مقابل موقع ریلیز بازیهای سونی لاحاف توشک پهن میکنن تو تاپیک های اصلی خود بازی و قبل ریلیز بازی یوزر اسکور رو گلباران میکنن

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
نمیدونم، از دوستانت بپرس که دو سه روزه ماشین حساب دستشونه افتادن به جمع و تفریق پلیرهای همزمان تو استیم بازی ها تا بلکه فرجی بشه به نتایجی برسن.

خوب نظرت چیه تعداد "پلیرهای" Starfield رو با میزان "فروش" SM2 مقایسه کنیم که هر دو به نتایج قابل توجه تری برسیم؟:D مقایسه ناعادلانه ای هم نیست که بدتون بیاد. یه بازی Game 2 که روی دو تا پلتفرم میاد و تازه همونطور که مایه مباهات همتون هست، Day One رو سرویس گیم پس هم قابل بازیه و نیازی به خریدش نیست، با یه انحصاری به قول شما درجه 2 که فقط رو یه کنسول با قیمت 70 دلار در دسترسه:D

Game 2 Vs Game Darage 2
Jimbo Vs Sir Spencer
Tereili Vs Lagan

خوبه؟ یا بازم اما و اگر داره؟
آره بیایم بازی با رده بندی T که از روی محبوب ترین فرانچیز سوپر هیرو ای تاریخ (در کنار بتمن) ساخته شده و در یکی از محبوب ترین ژانر های بازی های ویدئویی داره عرضه می شه با New IP اه RPG با رده بندی سنی M مقایسه کنیم.
خیلی منطقیه :))
----
من قبلا هم گفتم کلا با Insomniac حال می کنم. همون Spider-Man هم من Day 1 خریدم بازیش کردم.
این به قول شما درجه 2 و فلان رو وقتی که به من می چسبونید اول ببینید من همچین حرفی زدم یا نه.
اینی که یه کاربری یه حرفی زده هیچ ربطی به من نداره.
منم الان راحت می تونم حرف های کبیر رو به تو بچسبونم بعدش بهت بخوام بهت لیبل بچسبونم انقدر زیاد می شه تو دیتابیس سایت جا نمی شه ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر