امتیازات Star Wars Jedi: Survivor

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    115
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
434
نام
Fazel
star-wars-jedi-survivor.jpg

Star Wars Jedi: Survivor

سازنده: Respawn Entertainment
ناشر: Electronic Arts
سبک: Action-Adventure
پلتفرم‌ها: PlayStation 5, Xbox Series X|S, Microsoft Windows
تاریخ انتشار: April 28, 2023 مصادف با هشتم اردبیهشت 1402

Metacritic

Opencritic

IMG_20230428_222937_847.jpg

IMG_20230427_020643.jpg

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
به عنوان کسی که نسخه اولش برام جز بهترین بازیای همون سال بود 81-83 رو زده بودم، همونقدر رو هم انتظار نداشتم بگیره با توجه به اینکه نسخه اولو زیاد تحویل نگرفتن منتقدا.
خلاصه همچنان Respawn doesn't miss :>

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
تقریبا اکثر نقدها به Performance بازی ایراد گرفتند و بعضا به همین خاطر ازش امتیاز کم کردند.به نظرم اگر این مشکل رو نداشت امتیازات بالای ۹۰ کسب می کرد چون تقریبا تمام نقدها به شدت از بخش های مختلف بازی تعریف کرده اند.

OceanSky

Kindred Blades
کاربر سایت
Aug 8, 2018
650
خود کارگردان بازی این رو هم گفته:
"Then we looked at Bloodborne and Dark Souls. We wanted to figure out a way to find a sweet spot between the two. Where it feels grounded, like the more punishing games, but it still has an accessibility. But isn't as light as Zelda."

که بنظرم همینطوری هم در اومده تا حدودی.
کامبتش تقریبا ورژن لایت این عناوین هست که خوب نشسته بود به چیزی که میخواستن ارائه بدن، بنظرم اگه بیشتر از این میخواستن به سری سولز نزدیک بشه ممکن بود کامبتش جاهای شلوغ کلا بهم بریزه و دستشونو ببنده.

خلاصه اینقد از اینور اونور قرض گرفتن بنظرم نمیشه به قطع گفت چیه، زلدا، متروید، سولزبورن، آنچارتد و ... در کل آش خوبی درست کردن :D
منم همین رو قبول دارم و میدونم از خیلی از بازیها الهام گرفتن، ولی اینطور نیست که صرفا "از یک بازی یا سری سولز الهام نگرفتن" و بگیم بازی خیلی سولزلایک بود :D منظور من اینه مجید جان.
از اونجایی که به نظرم Stig Asmussen بازیساز آندرریتدی هست و اونطور که باید بهش بها نمیدن خودم اکثرا مصاحبه هاش رو خوندم. مصاحبه کننده IGN چون فن سری سولز هست این سوال رو هی میپرسه خب انتظار نمیره که به کل Ignore کنه!؟ حتی این قسمتی که اشاره کردی درباره کمبت بازی هستش ولی من منظورم صرفا یک جنبه از بازی نیست درباره چهارچوب کلی بازی میگم.
حتی تو یه محاصبه میگه "ما با سری سولز خیلی تفاوت داریم" به نظرم این بحث باید تو تاپیک بازی بعدا ادامه داد.
اینکه دارن میگن بازی با انریل ۵ نیست و با همون ۴ عه درسته ؟
از ورژن مودیفای شده UE4 استفاده کردن. کارگردان ماه پیش گفت قسمت سوم رو با UE5 میسازیم.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اینکه لول دیزاین و کمبت و.. رو حتی اگر از اینور اونور و... وام گرفته باشن، مادامی که محصول نهایی به این صورت پرفکت در اومده باشه، دیگه آنچنان مهم نیست
خروجی مهمه
به نظرم بیش از حد ذهنتون رو درگیر این موارد نکنید
از بازی و بازی کردن لذت ببرید

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
نوسانش زیاده با 70 نقد اومد رو 86 :D

احتمالا طبق پیش بینیم روی همین 84 تا 86 فیکس شه، 7 امتیاز بالاتر از نمره قبل و این فوق العاده ست <:-P
والا برا من که نسخه قبلی هم در حد 8.5, 9 بود و خیلی باش حال کردم دیگه این چه شود:D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
آقا همیشه هر چی فحش هست نثار EA میشه اما Respawn زیر دست هیچ ناشر دیگه‌ای اینطوری شکوفا نمیشد.
یه زمپلا اگه چند سال دیگه اونجا بمونه حتی خود EA هم دگرگون میکنه، در اصل من تاثیر رسپاون و شخص زمپلا را روی شرکت EA خیلی بیشتر میدونم تا تاثیر EA روی اینا

آخرین ویرایش:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
باورهام چقد غیر منتظره :D جدا با توجه به تریلرا انتظارم پایینتر بود.. پیشبینی متا بازی ها خیلی سخت شده تو این چند ماه اخیر :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,239
نام
یونس
بازی رو PC مشکل مصرف GPU و CPU داره :| Nuke شدنشون رو استیم دیدنیه :|

View attachment 291175

View attachment 291174

واقعا خاک برسرشون !!
وضعیت پیسی گیمینگ واقعا مسخره شده پول ۵ تا کنسول میدی پیسی حاضر نیستن بهینه سازی کنن :D واقعا باید انویدیا و ای ام دی و اینتل رو تحریم کنن گیمرا :D ماین تموم شد حالا با بازیای جدید میخوان کارت ۲۵۰۰ دلاری فرو ش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر