امتیازات REDFALL

پیش بینی شما از متاکریتیک بازی؟

• +90

رای‌ها: 5 2.4%
  • 85-89

رای‌ها: 11 5.3%
  • 80-84

رای‌ها: 57 27.3%
  • 75-79

رای‌ها: 70 33.5%
  • 70-74

رای‌ها: 45 21.5%
  • 65-69

رای‌ها: 11 5.3%
  • -65

رای‌ها: 10 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
  • نظرسنجی بسته شده است .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
یه ویدئو از IGN منتشر شده بود چند هفته پیش که طرف بد بازی میکرد کلی دیسلایک گرفت و طرفم به ترول IGN تبدیل شده بود.
الان ریویو Skillup میدیدم میگه هممون یک عذرخواهی بزرگ به طرف بدهکاریم :)) گویا با کنترلر Deadzone ـه زیادی داره، همینطور موقعی که Aim میگیری Sensivity خیلی میاد پایین و هیچ تنظیماتی نداره که سرعت ADS ـو کم و زیاد کرد فقط میشه سنسیویتی کلی رو تغییر داد :| که اونم اگه دست بزنی بدتر به فنا میره شوتینگش.
یعنی Basic ترین چیزا رو هم ر*ـدن دیگه :D

واقعا موندم چیکار میکردن تو کل این سالا، بخش عجیبش اینجاست من امسال نشستم Fallout ـا قدیمی که مال 10-15 سال پیشه رو تموم کردم، با دو سه تا ماد چند مگابایتی شوتینگش متحول میشد و تا حدودی میشد به سبک بازیای جدید، یعنی یک Modder که نه پولی دریافت میکنه نه تجربه بازیسازی داره نه مثل اینا کامل به فایلای بازی دسترسی داره نه فول تایم وقتشو پاش میزاره میتونه یک شوتینگ استاندارد ارائه بده (اونم رو یه انجین پوسیده قدیمی) بعد اینا بازی دادن انگار Alpha build یه بازی تو سال 2010 هست:|
قشنگ تصورم از استدیوشون اینه کل هفته مگس میپروندن هفته ای یه بار یکی میومده سر میزده در حد 10 دقیقه رو بازی کار میکردن چهار تا آبجکت کپی پیست میکردن تو محیط بعد دوباره برمیگشتن رو حالت قبل :-" هیچ جور دیگه ای نمیگنجه اصلا :D

اینم خوبه :D
1683316368453.png
صدا هم داشت خوردنش :))

آخرین ویرایش:

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
این مصاحبه اسپنسر نکته های زیادی داشت. اول از همه نشون داد اوضاع اونقدر بد بوده که مجبور شده واسه دمیج کنترل سریعا مصاحبه کنه.

بخشی از صحبت هاش می‌خورد واسه PR باشه. مخصوصا سر قضیه اکتی و مهم نبودن امتیاز بالا تو فروش کنسول.

یه سری از صحبتش هاش چیزی رو که ما خیلی وقته دیدیم و چندین ساله اینجا اشاره می‌کنیم رو تایید کرد. اونم اینکه اکس باکس هیچوقت نمیتونه رقیب PS باشه و هیچجوره امکان نداره بتونه سونی رو به چالش بکشه. چیزی که فن های اکس باکس هیچوقت قبول نداشتند و همیشه تاکید دارند یه روز خوب میاد که XB بازار رو کامل دستش میگیره و سونی کنار میزنه.

این مصاحبه به ریالتی چک بود واسه همه ی اونایی که به ضریح اسپنسر دخیل بستند. اسپنسر اعتراف کرد قرار نیست برنامه ای داشته باشه که بتونه سهم بیشتری از بازار رو واسه خودش کنه جز همون پول مایکرو که شاید روزنه ای ایجاد کنه با خرید اکتی.

اسپنسر شبیه دیکتاتوری که انقلاب رو پذیرفته ناامید بود و هیچ راه حلی هم برای خارج شدن از این وضعیت ارائه نداد.

جاهایی از مصاحبه هم اگر مصاحبه کننده‌های بی طرف دلداریش نمی‌دادند این ناجی رو، جا داشت بزنه زیر گریه قشنگ.
ناراحتی اسپنسر از عرضه ضعیف ردفال موضوعیت نداره چرا که هدف مایکرو از اول نسل تمرکز رو گیم پس بوده صرف نظر از اینکه کیفیت بازی ها در چه حدیه.
الان عملا صنعت به سه دسته تقسیم شده
کیفیت(سونی)
خلاقیت(نینتندو)
کمیت(مایکروسافت)
از طرفی منهای هوادارای وفادار مایکروسافت اکثر کسائی که تو این نسل اکس باکس خریدن هدفشون صرفا دسترسی به تعداد زیادی بازی از طریق گیم پس هست که این با اهداف اسپنسر کاملا همخوانی داره.

آخرین ویرایش:

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من نمی فهمم چطور آدم ها می تونن فن یه شرکت باشن :) فقط در حالتی معنی داره که سهام داشته باشی!

اگر مایکرو به خودش نیاد سونی هم زحمتی به خودش نمی ده برای ساخت بازی های بهتر! در نهایت برای ما مصرف کننده ها (نه سهام دار ها) رقابت این دو در بالاترین سطح ممکن بهترین چیزه!

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
من نمی فهمم چطور آدم ها می تونن فن یه شرکت باشن :) فقط در حالتی معنی داره که سهام داشته باشی!

اگر مایکرو به خودش نیاد سونی هم زحمتی به خودش نمی ده برای ساخت بازی های بهتر! در نهایت برای ما مصرف کننده ها (نه سهام دار ها) رقابت این دو در بالاترین سطح ممکن بهترین چیزه!
اتفاقا سهامدار وقتی متوجه بشه سودی که پیشبینی کرده از اون سهام بدست نمیاره آنی سهام رو میفروشه .
کسی تو بازار سهام با سرمایش شوخی نمیکنه.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بزا من‌ واقعا سواله چرا بعضی از دوستان یه تنفر عجیبی نسبت به بزند PSدارن و‌ دوست دارن سونی با کله بخوره زمین

واقعا برام عجیبه طرف به قول خودش گیمر هست خاطر بود یه نسل کنسول نخره و‌باژی نکنه چون اژ سونی بدش میومد

بعضی ها که از بدشانسی کنسول خراب شد از سونی بدشون اومد

‌‌‌ و بعضی ها که به نظر من ستایش اسپنسر و مایکروسافت رو می‌کردن اینا که بیشتر طرفدار XBOXباشن بیشتر از سونی بدشون میومد
یه مورد جا انداختی، بعضی ها هم شرکت مورد علاقشون در رقابت با سونی له شد برای همین نفرت ازش به دل گرفتن، حتی اگه ea کنسول امپراطور رو هم بده بیرون میرن فن امپراطور میشن 😂😂😂😂

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
یه مورد جا انداختی، بعضی ها هم شرکت مورد علاقشون در رقابت با سونی له شد برای همین نفرت ازش به دل گرفتن، حتی اگه ea کنسول امپراطور رو هم بده بیرون میرن فن امپراطور میشن 😂😂😂😂
یا خدا
خیلی خنده بود دمت گرم
خیلی طنزی تو. اکانتت رو نوتیف میزارم
سعی کن وقتی تو مدرسه ای هم از این کامنتها بزاری

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
یا خدا
خیلی خنده بود دمت گرم
خیلی طنزی تو. اکانتت رو نوتیف میزارم
سعی کن وقتی تو مدرسه ای هم از این کامنتها بزاری
از صبح داشتن فکر میکردن چی بگن وظیفشو سپردن به تو؟😅... من ازدواج کرده بودم بچم باهات همکلاسی بود 😂😂😂

آخرین ویرایش:

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
از صبح داشتن فکر میکردن چی بگن وظیفشو سپردن به تو😅... من ازدواج کرده بودم بچم باهات همکلاسی بود 😂😂😂
دقیقا همین حرف رو میخواستم بهت بگم.
انصافا یه بار دیگه کامنتت رو بخون ببین به سن و سالت میخوره یا نه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دقیقا همین حرف رو میخواستم بهت بگم.
انصافا یه بار دیگه کامنتت رو بخون ببین به سن و سالت میخوره یا نه
مهم نیست من چی میگم، تو یه کشوری هستیم که بگیم یه ۶ کلاسه برای ۸۰ میلیون تصمیم میگیره هم به ادم میخندن... مهم اینه که اون حرف واقعیته یا نه... 😅😂😂

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
Im Not Surprised Nate Diaz GIF by UFC

بهتر هرچی‌ متا پایین تر بازه ساپورت بازی هم کوتاه تر :>

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
تاپیک با امتیازات جدید منور کنیم :D

CGMAGAZINE 7/10
Redfall is an entertaining, albeit shallow, romp in the FPS genre solo or with a team. Though PC seems to be performing less than favourably and next-gen consoles aren’t being pushed to their true capabilities, the game remains functional, fun and occasionally frightening."​
But Why Tho? 6/10
"Redfall never manages to be anything more than fine. My time playing through its single-player campaign it rarely wowed me once the skillful crafting of the world itself wore off."​
Games.ch 6/10
"Arkane Studio's Redfall stretches the very definition of what a finished game should be. It's unfinished, unpolished and uninspired in almost every regard. It feels like a dye prototype years from a full release. The few moments of Arkane's magic, when visual design of the vampires, some fun weapons and frantic co-op gameplay come together are quickly overshadowed by catastrophic bugs, bad performance and an empty-lifeless shell of a game.​
PC Games 5/10
"Redfall not only has big performance and balancing problems, but the story is also boring and the characters are annoying. This shooter is already one of the big disappointments of the gaming year."​
Easy Ellies 5/10
"Redfall is an epic miss from Arkane. The combat is mind-numbing, the quests are uninspired, co-op is a bummer, and the story doesn’t reach its potential. The only saving grace is its setting, but it’s pulled down by everything else. While co-op is the focus of the marketing, it doesn’t feel like a priority in Redfall’s design. There is some basic enjoyment in the solo campaign if you just want to turn your brain off, explore the town, and blast some goons, but there are easily better alternatives out there. "​
Xbox Tavern 4/10
"This is just disappointing from all angles. Boring combat in both gun feel and enemy AI, lifeless open worlds that actively discourage exploration, and hero powers that are flat out rubbish to use make not for the fun co-op shooter we were hoping for. A massive miss for Xbox, Arkane, and Game Pass. "​
GAMING TREND 3.5/10
"Redfall resembles the vampires it's based on. It lacks identity, and sucks the life out of you. Every time I see a spark of potential, it's stomped out by bugs, braindead AI, and an empty world not worth exploring. I wish Arkane well in their next endeavor, because they need to let this one die."​
GAMEMAG 3/10
"Redfall is a broken mess that serves as the worst kind of Xbox Series X|S representation and a huge stain on Microsoft, Bethesda and Arkane's reputation going forward."​
IMG_20230508_171424.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر