امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,762
نام
محمد
احتمالا محدودیت نقدها روز دوشنبه برداشته میشه، البته مطمئن نیستم ولی روز دوشنبه ساعت 4:30 صبح سایت ها میتونن ویدئوهای خودشون رو به صورت آنلاین پخش کنن که میتونه به معنی برداشته شدن Embargo هم باشه :D

qo4_656666.jpg

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
احتمال اینکه متای بازی بالای 95 بشه زیره صفر درصده:d

اخ اخ اینطوری فایده نداره حاجی باید یک شرطی چیزی بذاری :D

من خودم متای نزدیک 99 98 رو پیش بینی میکنم چیزه خیلی غیر قابل دسترسی هم نیست بازی مثل GTA بارها ثابت کرده میتونه این نمرات رو پشت سره هم کسب کنه از اونجایی هم که متال گیر رسما دو سه پله بالاتر از GTA هست صد در صد قابل دسترس هست فقط همین که یکسری منتقد ها جو گیر نشن بخوان خودشون رو نشون بدن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا که این بازی از انحصار خارج شده می شه منتظر نمرات واقعی بازی موند.

متای بالای 90 پیش بینی می شه اما دیگه فکر نکنم از این 10 ها که به شماره 4 ش دادن به این بازم بدن انتظار متای بالای 93 نداشته باشید

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
خب منم یه پیش بینی کنم:
92-96
:">

من به شخصه به کلا از گیم پلی سری MGSخوشم نمیاد (سلیقه ام جاپونی پسند نیست کلا :D ) ولی هیچ رقمه تو کتم نمیره داستان بازی ضعیف باشه ! کوجیما سراغ ندارم بازی با داستان ضعیف

گیم پلی و کنترل چه فرقی با بقیه بازی های سوم شخص داره؟ خیلی شبیه همدیگر هستن ، از PW به اینور خیلی شبیه شده ولی فکر کنم شما منظورت نسخه های قدیمی تره...

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
احتمالا محدودیت نقدها روز دوشنبه برداشته میشه، البته مطمئن نیستم ولی روز دوشنبه ساعت 4:30 صبح سایت ها میتونن ویدئوهای خودشون رو به صورت آنلاین پخش کنن که میتونه به معنی برداشته شدن Embargo هم باشه :biggrin1:

آره. دوشنبه ساعت 5:50

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,239
نام
محمد

من خودم متای نزدیک 99 98 رو پیش بینی میکنم چیزه خیلی غیر قابل دسترسی هم نیست بازی مثل GTA بارها ثابت کرده میتونه این نمرات رو پشت سره هم کسب کنه از اونجایی هم که متال گیر رسما دو سه پله بالاتر از GTA هست صد در صد قابل دسترس هست فقط همین که یکسری منتقد ها جو گیر نشن بخوان خودشون رو نشون بدن

تعصبتون منو کشت ! بازی با متا 98 و 97 رو بردی زیر سوال ! دمت گرم.
همون بازی که کوجیما خودش گفت ازش الگو میگیره.

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,843
نام
علی متالیکا

متای بالای 90 پیش بینی می شه اما دیگه فکر نکنم از این 10 ها که به شماره 4 ش دادن به این بازم بدن انتظار متای بالای 93 نداشته باشید

متوجه نشدم منظورت رو ؟
یعنی MGS 4 ارزش 10هایی که گرفت رو نداشت !؟ بازیش کردی دیگه ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,207
نام
نـــــــویـــــــــد
این داستان متا نسل به نسل بحرانی تر میشه ، چند سال دیگه کشته هم میدیم رسما :d
به نظر من دلیل نداره نگران متا باشید ، یعنی اساسا شک کردن به کوجیما مشکل شرعی داره
تریلرهای بازی یکی از یکی خفنتر بوودن ، اون ۴۰ مین یا مادر بیس !!!

موفق باشیم

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
به نظر من دلیل نداره نگران متا باشید ، یعنی اساسا شک کردن به کوجیما مشکل شرعی داره [2]

دوستان پیشگویی هاتون تموم شد دیگه بذارید برسیم به امتیازای بازی :D

خدایا توبه :|

خارج از این پست ، انچارتد رو ترول کردین هیچی نگفتیم The last of us رو ترول کردین هیچی نگفتیم ولی دیگه mgs و کوجیما بخوان ترول شن دیگه ....

چیزی نگم بهتره :|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی

شرط هم میزارم هرجور شما بگی :d;;)

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
واقعا بعضی پست ها رو میخونم خیلی جالبه..!!!بدجوری دوست دارن متا بازی زیر 80 بیاد..!!هنوز دلیلش رو نمیدونم چرا.؟؟!!! این بازی به این عظمت و بزرگی واقعا اعتماد به سقف میخواد هیتر یا ترولش کنی..!!!!دمه بعضیا گرم واقعا.!!!!!!!یه زمانی تو تاپیک کل MGS ها تا شعاع 2 کیلومتری کسی جرات نمیکرد رد بشه..!!!!حالا بازی ترول میشه..!!!!!!!

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
متاسفم که یک سری از افراد، زحمات چندین ساله کوجیما و کارکناش اونم تو این شرایط سخت رو زیر سوال میبرن، اونم با یه نمره از یه مجله فرانسوی چند روز قبل از انتشار رسمی نمرات.
اصن متا پایین بیاد، بیاد ۹۲ ۹۳ اونوقت یعنی همه چی تموم شد؟ کوجیما بد؟ چقدر بی مرام شدیم جدیدا.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
بعد خوندن دو صفحه از تاپیک:
رده بندی متا:

-98 و 99 : عالی
-96 و 97 : قابل انتظار. کمتر انتظار نمیرفت
-94 و 95 : بد