امتیازات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
گفته Lore بازی غیرمنطقی و کش‌داره.
نگفته Lore بازی غیر منطقیه،گفته Lore سری غیر منطقیه.کار با درست یا غلط بودنش ندارم،ولی ترجمه درستی نکردی.lore هر پنج نسخه فوق العاده قویه.
ولی بقیه حرفاش تا حدی درسته.روایت بازی یسری ضعف داره.

شما همش دنبال نقدای منفی هستی و از اون نقدای منفی هم فقط نکات منفی رو مینویسی:d.حالا دلیلش به کنار ولی خیلی ساده میشه از منتقدهایی که به نظرشون TPP بهترین متال گیره یه لیست بزرگ ساخت.

آخرین ویرایش:

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
نگفته Lore بازی غیر منطقیه،گفته Lore سری غیر منطقیه.کار با درست یا غلط بودنش ندارم،ولی ترجمه درستی نکردی.lore هر پنج نسخه فوق العاده قویه.
ولی بقیه حرفاش تا حدی درسته.روایت بازی یسری ضعف داره.

شما همش دنبال نقدای منفی هستی و از اون نقدای منفی هم فقط نکات منفی رو مینویسی:d.حالا دلیلش به کنار ولی خیلی ساده میشه از منتقدهایی که به نظرشون TPP بهترین متال گیره یه لیست بزرگ ساخت.
من صحبت‌هاش رو خلاصه کردم، نیومدم کامل بشینم تفسیر و معنی کنم که نویسنده چی نوشته. تازه خودِ متن انگلیسی رو هم گذاشتم که شُبهه‌ای پیش نیاد و مشخصه وقتی داره می‌گه "... در طول 25 سال ..." واضحه که داره در مورد سری (که همون بازی باشه) صحبت می‌کنه.
حالا جدای از این‌که کلمه‌ی «بازی» خودش معادل با کلمه‌ی «سری» هم به کار می‌ره؛ کسی که می‌دونه Lore چیه، خودش این رو هم می‌دونه که Lore سری با Lore بازی فرقی نداره. متوجه نمی‌شم یعنی چی؟ مثلاً Lore سری MGS با Lore بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain فرق داره؟! یعنی اون یه‌چیزه و این‌یکی هم یه‌چیز دیگه؟! Lore چیزیه که توی کل سری و توی هر نسخه از بازی یه‌جورایی ثابته.
من نکاتی رو در مورد بازی می‌ذارم که برام جالب به نظر می‌رسه و فکر می‌کنم که واسه‌ی دیگران (به‌خصوص طرفدارای بازی) هم ممکنه جالب باشه. به‌اندازه‌ی کافی گُل و بلبل در مورد این بازی شنیدیم و به‌اندازه‌ی کافی دوستان قربون‌صدقه‌ی Kojima رفتن. بد نیست کمی هم نظر مخالفان رو بشنویم و ببینیم کسایی که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بازی کردن چه نقص‌هایی توی این بازی دیدن و ایراد بازی کجاست. ;)

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
من صحبت‌هاش رو خلاصه کردم، نیومدم کامل بشینم تفسیر و معنی کنم که نویسنده چی نوشته. تازه خودِ متن انگلیسی رو هم گذاشتم که شُبهه‌ای پیش نیاد و مشخصه وقتی داره می‌گه "... در طول 25 سال ..." واضحه که داره در مورد سری (که همون بازی باشه) صحبت می‌کنه.
حالا جدای از این‌که کلمه‌ی «بازی» خودش معادل با کلمه‌ی «سری» هم به کار می‌ره؛ کسی که می‌دونه Lore چیه، خودش این رو هم می‌دونه که Lore سری با Lore بازی فرقی نداره. متوجه نمی‌شم یعنی چی؟ مثلاً Lore سری MGS با Lore بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain فرق داره؟! یعنی اون یه‌چیزه و این‌یکی هم یه‌چیز دیگه؟! Lore چیزیه که توی کل سری و توی هر نسخه از بازی یه‌جورایی ثابته.
من نکاتی رو در مورد بازی می‌ذارم که برام جالب به نظر می‌رسه و فکر می‌کنم که واسه‌ی دیگران (به‌خصوص طرفدارای بازی) هم ممکنه جالب باشه. به‌اندازه‌ی کافی گُل و بلبل در مورد این بازی شنیدیم و به‌اندازه‌ی کافی دوستان قربون‌صدقه‌ی Kojima رفتن. بد نیست کمی هم نظر مخالفان رو بشنویم و ببینیم کسایی که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain بازی کردن چه نقص‌هایی توی این بازی دیدن و ایراد بازی کجاست. ;)
خیر،خیلی راحت میشه سری متال گیر رو به دو دوره جنگ سرد و مدرن تقسیم کرد که اینا Lore کاملا متفاوتی با هم دارن.TPP دقیقا پل ارتباطی بین ای دو دورس.شما اومدی توی بخش نقاط منفی غیر منطقی بودن lore رو نوشتی که حتی متن هم اینو نقطه منفی ندونسته و گفته این حتی باعث شده من از سری لذت ببرم.شما اگه میخوای ترول زیرپوستی کنی و از هرجای متن یه نقطه منفی درآری (دقیقا مثل اون خبر قبلیت.) یه بحث جداس.

نقد یعنی تحلیل و تفسیر بازی،شما هم باید معنی و تفسیر کنی که منتقد چی نوشته.شما الان به هیچ عنوان چیزی که نویسنده میخواست برسونه رو نرسوندید.:)

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
خیر،خیلی راحت میشه سری متال گیر رو به دو دوره جنگ سرد و مدرن تقسیم کرد که اینا Lore کاملا متفاوتی با هم دارن.TPP دقیقا پل ارتباطی بین ای دو دورس.شما اومدی توی بخش نقاط منفی غیر منطقی بودن lore رو نوشتی که حتی متن هم اینو نقطه منفی ندونسته و گفته این حتی باعث شده من از سری لذت ببرم.شما اگه میخوای ترول زیرپوستی کنی و از هرجای متن یه نقطه منفی درآری (دقیقا مثل اون خبر قبلیت.) یه بحث جداس.

نقد یعنی تحلیل و تفسیر بازی،شما هم باید معنی و تفسیر کنی که منتقد چی نوشته.شما الان به هیچ عنوان چیزی که نویسنده میخواست برسونه رو نرسوندید.:)
اون داستانه، نه Lore:
There are two distinct narratives here. One is more easily accessible for those unfamiliar with the series. It’s the story of a legendary soldier building a private army to track down a villain and save the world from his secret weapon.

چیزی که واضحه اینه که من خیلی هم سعی کردم جمله‌ی نویسنده رو مودبانه‌تر از اون چیزی که هست، بنویسم.
Behind that plot is an attempt to fuse together over 25 years of often nonsensical Metal Gear lore.
ترجمه‌ش می‌شه این: پشت این داستان، تلاشی است برای پیونددادنِ بیش از 25 سال Lore مزخرف Metal Gear.
شما به این ترجمه هیچ ایرادی نمی‌تونی بگیری. می‌تونی؟ داره می‌گه Lore کل سری چرنده. این کل سری که می‌گه آیا Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جزءـش نیست؟!
اون بخش از حرفت که گفتی نویسنده گفته این Lore چرند (از دید نویسنده) باعث شده از بازی لذت ببره درست نیست؛ چون باعث نشده.
حرف نویسنده خیلی واضحه. گفته من خودم قبول دارم که Lore سری MG (تمام بازی‌هایی که توی بیش از 25 سال اخیر از این سری منتشر شده از جمله MGSV:TPP) مزخرفه اما من همین مزخرف رو هم دوست دارم.
فرق Fact و نظر شخصی رو من این‌جا بگم:
Fact یه‌چیزیه که مطلقاً درسته و یه حقیقته محضه که کسی نمی‌تونه انکارش کنه. (حداقل از دید اون نویسنده الان این‌طوریه)
نظر شخصی چیزیه که بستگی به سلیقه و نقطه‌نظر هرکسی داره. (مثل الان که نویسنده گفته I still invested in and actively enjoyed all of that)
نویسنده به‌صورت Fact اومده گفته Lore سری MG مزخرفه اما به‌صورت یه نظر شخصی اومده بعدش گفته که خودش این Lore مزخرف (از دید خودش) رو دوست داشته.

Behind that plot is an attempt to fuse together over 25 years of often nonsensical Metal Gear lore.
که این رو به‌صورت Fact گفته.
و حالا این‌جا رو داشته باش که چه‌طور Lore سری رو مسخره کرده:
This is a series which has previously featured a man who shoots bees out of his mouth, a seemingly-immortal shirtless villain named “Vamp”, and more retcons than almost any comic book continuity in existence. But here’s the thing: I still invested in and actively enjoyed all of that – until now.
اما آخرش بعد از مسخره‌کردن گفته که با این‌حال ازش لذت برده.

به‌جای چسبیدن به کلمه‌ی enjoyed بهتره بیش‌تر به لحن کامل جملات دقت کنی و الکی کسی رو متهم به ترول‌کردن نکنی.

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
من کاری با نقدها ندارم اما به نظر من یکی از ایرادهای بزرگ داستان متال گیر همین پیوند زدن همه ی شخصیت ها به هم هست! کوجیما بالاخره میخواهد یک جوری همه را به هم پیوند بزنه! این ایراد بزرگ را تو چندین چند مقاله خوندم.

کاری که تو سری محبوبم رزیدنت اویل ندیدم! مثلا تو سری رزیدنت هیچ وقت سعی بر این نشد تا لئون اس کندی با البرت وسکر روبرو شه! ولی اگه کوجیما بود 100 درصد این کار را میکرد!

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,654
~The One~

فکت چیزی نیست که این سایت و یا مجله یا هر چیز دیگه ای بخواد در موردش صحبت کنه، آدم اگه هیتر یه بازی بهتر مثل مرد بیاد ترولش کنه ولی ترول زیرپوستی اصلاً کار درستی نیست.
این که نظر شخصیس اینه که هر کدوم از قسمت این سری مزخرف ِ اوکی مشکلی نیست، از نظر ما هم نظر ایشون یه حرف مزخرفی بیش نیست و پشیزی هم ارزش نداره، چون این که آدم بگه این قضیه مزخرف ِ و بعد بیاد بگه نه با اینکه مزخرف ِ من دوسش دارم یه جورایی تلاش برای منطقی بودن و فکت بودن نقدش داره.

این حرف رو من برای اولین بار که تو زندگیم می شنوم، و هیچ حای دیگه ای ندیده بودم، به هر حال تا دیروز IGN و Game Spot مهم بودن، یه روزی هم که اصلاً کلاً متا مهم نبود، الانم هر سایتی MGSV:TPP رو بکوبونه اون حرفش درسته و منطقی داره کار می کنه و بقیه جیز خورِ کونامی هستن.

در ضمن صد در صد بازی مشکل داره و هیچ بازی بدون مشکل نیست شاید این مشکل ها به چشم ما نیان ( من خودم هنوز بازی رو تجربه نکردم !!! ) پس نمی تونم با قطعیت حرف بزنم اما هیچ وقت مشکلی با اینکه کسی بیاد بگه متال گیر مزخرف ِ و یه بازی بدرنخوره ندارم چون هر کسی سلیقه اش به یه شکلیه و اصلاً هم بحثی ندارم، چون متال گیر سابقه، فروشش و متای امتیازاتش برای خیلی ها و بازی های مورد علاقشون آرزو ِ، که وقتی متای 95 میشه 94 هم ناراحت میشن.

منظورم از جمله های اول با شخص شما نیست بلکه کلی و بیشتر منظورم به نقدی بود که نقل قول کردید، به هر حال هر بازی مشکل داره اما اینکه آدم بدون دلیل با یه بازی مشکل داشته باشه به نظر من کار درستی نیست و بیشتر شبیه بچه بازی می مونه. ولی هر کسی حق داره نظرش رو بگه این نقدی که نقل قول کردید نظر خودش رو گفته ولی دلیلی بر قکت بودنش نیست و نخواهد بود.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من کاری با نقدها ندارم اما به نظر من یکی از ایرادهای بزرگ داستان متال گیر همین پیوند زدن همه ی شخصیت ها به هم هست! کوجیما بالاخره میخواهد یک جوری همه را به هم پیوند بزنه! این ایراد بزرگ را تو چندین چند مقاله خوندم.

کاری که تو سری محبوبم رزیدنت اویل ندیدم! مثلا تو سری رزیدنت هیچ وقت سعی بر این نشد تا لئون اس کندی با البرت وسکر روبرو شه! ولی اگه کوجیما بود 100 درصد این کار را میکرد!

کلا روایت داریم تمامی اجزاء موجود در دنیای هستی یک ارتباطی با Resident Evil دارن
یعنی نمی شه شما پدیده ای رو در این دنیا ببینی که نشه با Resident Evil مقایسش کرد

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,710
نام
عرفان
اون داستانه، نه Lore:

چیزی که واضحه اینه که من خیلی هم سعی کردم جمله‌ی نویسنده رو مودبانه‌تر از اون چیزی که هست، بنویسم.

ترجمه‌ش می‌شه این: پشت این داستان، تلاشی است برای پیونددادنِ بیش از 25 سال Lore مزخرف Metal Gear.
شما به این ترجمه هیچ ایرادی نمی‌تونی بگیری. می‌تونی؟ داره می‌گه Lore کل سری چرنده. این کل سری که می‌گه آیا Metal Gear Solid V: The Phantom Pain جزءـش نیست؟!
اون بخش از حرفت که گفتی نویسنده گفته این Lore چرند (از دید نویسنده) باعث شده از بازی لذت ببره درست نیست؛ چون باعث نشده.
حرف نویسنده خیلی واضحه. گفته من خودم قبول دارم که Lore سری MG (تمام بازی‌هایی که توی بیش از 25 سال اخیر از این سری منتشر شده از جمله MGSV:TPP) مزخرفه اما من همین مزخرف رو هم دوست دارم.
Fact یه‌چیزیه که مطلقاً درسته و یه حقیقته محضه که کسی نمی‌تونه انکارش کنه. (حداقل از دید اون نویسنده الان این‌طوریه)
نظر شخصی چیزیه که بستگی به سلیقه و نقطه‌نظر هرکسی داره. (مثل الان که نویسنده گفته I still invested in and actively enjoyed all of that)
نویسنده به‌صورت Fact اومده گفته Lore سری MG مزخرفه اما به‌صورت یه نظر شخصی اومده بعدش گفته که خودش این Lore مزخرف (از دید خودش) رو دوست داشته.

به‌جای چسبیدن به کلمه‌ی enjoyed بهتره بیش‌تر به لحن کامل جملات دقت کنی و الکی کسی رو متهم به ترول‌کردن نکنی.
اِ چه جالب من منتظر بودم سایت سنگ کاغذ شاتگان این فکت رو فاش کنه که ما همه تو گمراهی آشکار بودیم و 25 سال داشتیم از یه داستان چرند لذت میبردیم:bighug:

-----------------------
game informer
An open world, a customizable base, a variable mission structure – these are not traditional aspects of Metal Gear, but they are what makes The Phantom Pain such an exceptional game. The gameplay, storytelling, and protagonists in Metal Gear may shift with each new installment, but Kojima’s ability to surprise and enthrall gamers remains unchanged.

god is a geek
Phantom Pain’s story goes from being totally believable one minute (and at times shockingly close to real life events) to the downright unbelievable – yet it still remains gripping at all times. Right from the brilliant prologue section, you will be curious as to what happens next, and just when you think things are starting to be resolved it will take another unexpected turn. It’s fantastic. There are more than a few moments that are sure to please old fans but at the same time it is mostly simple enough to welcome newcomers to the series. Playing Ground Zeroes will, as you’d expect, help you understand things a little better
game spot
When it comes to storytelling, there has never been a Metal Gear game that's so consistent in tone, daring in subject matter, and so captivating in presentation.

این نقل قول های بالا از نظر من با تعریف چرند بودن داستان خیلی فاصله داره.

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
اون داستانه، نه Lore:

شما به‌جای چسبیدن به کلمه‌ی enjoyed بهتره بیش‌تر به لحن کامل جملات دقت کنی و الکی کسی رو متهم به ترول‌کردن نکنی.
عزیز،فکر نکن معنی Lore رو فقط خودت میدونی.اگه یذره وقت پای داستان بازی گذاشته بودی میفهمیدی که دنیای MGS3,PO و PW به کل با بقیه نسخه ها فرق داره.درون مایشون هیچ ربطی به نسخه های بعدی نداره.از نظر داستانی هم ربط کمی به نسخه های ۲ ،۱ و ۴ دارن.البته شک دارم چیزی از داستان سری بدونی.
Nonsensical هم معنی زیاد داره،بی مربوط،بدون معنی،چرند یکی از اوناس.اون نویسنده که هیچی،تبریک میگم تو الان به Lore بازی گفتی مزخرف.من که به عمرم همچین چیزی ندیده بودم.فکت.لول.نکنه من الان ترولم؟
هیچ سایتی هیچ وقت جرئت نکرده این بخش از متال گیر رو زیر سوال ببره.این که شما ا‌ومدی همچین سایتی رو اونم با این وضع ترجمه گذاشتی،کاملا داره هدفت رو میرسونه.

Mantis

کاربر سایت
Jul 2, 2009
197
نام
مانی
بچه ها اینم تقدیم به همه عاشقای متال گیر که با هیچ بازی دیگه ای نمیشه مقایسش کرد و همیشه استانداردهای جدیدی تعریف میکنه...هر والپیپر یا عکس دیگه ای خواستید پ.خ بدید واستون درست کنم
MNRHQ.jpg

آخرین ویرایش:

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
~The One~

فکت چیزی نیست که این سایت و یا مجله یا هر چیز دیگه ای بخواد در موردش صحبت کنه، آدم اگه هیتر یه بازی بهتر مثل مرد بیاد ترولش کنه ولی ترول زیرپوستی اصلاً کار درستی نیست.
این که نظر شخصیس اینه که هر کدوم از قسمت این سری مزخرف ِ اوکی مشکلی نیست، از نظر ما هم نظر ایشون یه حرف مزخرفی بیش نیست و پشیزی هم ارزش نداره، چون این که آدم بگه این قضیه مزخرف ِ و بعد بیاد بگه نه با اینکه مزخرف ِ من دوسش دارم یه جورایی تلاش برای منطقی بودن و فکت بودن نقدش داره.

این حرف رو من برای اولین بار که تو زندگیم می شنوم، و هیچ حای دیگه ای ندیده بودم، به هر حال تا دیروز IGN و Game Spot مهم بودن، یه روزی هم که اصلاً کلاً متا مهم نبود، الانم هر سایتی MGSV:TPP رو بکوبونه اون حرفش درسته و منطقی داره کار می کنه و بقیه جیز خورِ کونامی هستن.

در ضمن صد در صد بازی مشکل داره و هیچ بازی بدون مشکل نیست شاید این مشکل ها به چشم ما نیان ( من خودم هنوز بازی رو تجربه نکردم !!! ) پس نمی تونم با قطعیت حرف بزنم اما هیچ وقت مشکلی با اینکه کسی بیاد بگه متال گیر مزخرف ِ و یه بازی بدرنخوره ندارم چون هر کسی سلیقه اش به یه شکلیه و اصلاً هم بحثی ندارم، چون متال گیر سابقه، فروشش و متای امتیازاتش برای خیلی ها و بازی های مورد علاقشون آرزو ِ، که وقتی متای 95 میشه 94 هم ناراحت میشن.

منظورم از جمله های اول با شخص شما نیست بلکه کلی و بیشتر منظورم به نقدی بود که نقل قول کردید، به هر حال هر بازی مشکل داره اما اینکه آدم بدون دلیل با یه بازی مشکل داشته باشه به نظر من کار درستی نیست و بیشتر شبیه بچه بازی می مونه. ولی هر کسی حق داره نظرش رو بگه این نقدی که نقل قول کردید نظر خودش رو گفته ولی دلیلی بر قکت بودنش نیست و نخواهد بود.

من خودم اصلاً از این بازی بدم نمیاد و تازه دارم نسخه‌های قبلی رو تجربه می‌کنم. MGS مطلقاً بازی بدی نیست و RPS هم به‌هیچ‌وجه سایتی نیست که بخواد یه بازی رو ترول کنه. من واقعاً متوجه نمی‌شم واسه‌ی چی فکر می‌کنید نویسنده داره ترول می‌کنه؟! :d
La-Li-Lu-Le-Lo به بنده گیر می‌ده که شما داری نقدهای منفی رو می‌ذاری در حالی‌که نقد RPS اصلاً منفی نیست. توی نقدش کُلی از بازی تعریف کرده و صرفاً گفته داستان و روایتش ضعیفه، همین. این می‌شه ترول؟ توی پُست‌های قبلیم نگفتم بعضی‌دیگه از منتقدها هم به داستان بازی ایراد گرفتن؟ این حرف‌هام پیرو صحبت‌های قبلیم نیست؟ RPS هیچ‌وقت تا حالا نقد تُند و آتیشی ننوشته و همیشه صاف و پوست‌کنده و رُک حرفش رو می‌زنه (تمام منتقدهاش که من تا حالا نقدهاشون رو خوندم تا الان این‌طوری بودن).
اخه مگه دعواست که بیاد مثل مرد ترول کنه؟! بنده خدا کاملاً با دلیل حرفش رو زده. گفته داستان و Lore خوب نیست و براش دلیل هم آوُرده. شما یه نگاه به کامنت‌های خیلی از PC Gamer ها و صدالبته جماعت غربی (اروپا و آمریکا) بندازید تا ببینید خیلی‌ها با داستان و Lore و حتّی دیالوگ‌نویسی این بازی مشکل دارن. نمی‌گم اینا حرف‌شون درسته، نه، فقط نظرشون این‌طوریه.
همیشه گفتم RPS سایت Honestـیه و الان هم با این نقدش مشخص شد؛ یه نقد بسیار مثبت نوشته و کُلی از بازی تعریف کرده و در عینِ حال که گفته از بازی لذت برده اما بازم اومده نقاط ضعف بازی رو (به نظر خودش) گفته. این می‌شه ترول زیرپوستی؟! نه، من به این می‌گم نقد صادقانه. ;)

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
شما یه نگاه به کامنت‌های خیلی از PC Gamer ها و صدالبته جماعت غربی (اروپا و آمریکا) بندازید
حالا خوبه این سایتایی که عرفان گذاشته همشون غربین.

ببین سایتی که تو نقدش از Lore یا داستان سری ایراد بگیره یه نقد منفیه.چیزی که همه دارن براش سر و دست میشکونن ایناس و فقط همینا.بعد اونوقت شما به این نقد میگی مثبت؟من حرفی ندارم.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
عزیز،فکر نکن معنی Lore رو فقط خودت میدونی.اگه یذره وقت پای داستان بازی گذاشته بودی میفهمیدی که دنیای MGS3,PO و PW به کل با بقیه نسخه ها فرق داره.درون مایشون هیچ ربطی به نسخه های بعدی نداره.از نظر داستانی هم ربط کمی به نسخه های ۲ ،۱ و ۴ دارن.البته شک دارم چیزی از داستان سری بدونی.
Nonsensical هم معنی زیاد داره،بی مربوط،بدون معنی،چرند یکی از اوناس.اون نویسنده که هیچی،تبریک میگم تو الان به Lore بازی گفتی مزخرف.من که به عمرم همچین چیزی ندیده بودم.فکت.لول.نکنه من الان ترولم؟
هیچ سایتی هیچ وقت جرئت نکرده این بخش از متال گیر رو زیر سوال ببره.این که شما ا‌ومدی همچین سایتی رو اونم با این وضع ترجمه گذاشتی،کاملا داره هدفت رو میرسونه.
لازم نکرده شما بیای درون‌مایه‌ی سری رو واسه من توضیح بدی. حرفی واسه‌ی گفتن داری، درست و حسابیش رُو رو کن. می‌خوای گیر بدی و اشتباه بگیری از کسی لااقل با مدرک و سند حرف بزن.
استاد زبان انگلیسی آخه Nonsensical چند تا معنی داره؟ مزخرف، بی‌معنی، چرند و ... دیگه چی؟ اینا که همه‌شون یکین! =)) نه شما بیا هرطور که دلت خواست و هرجور عشقت کشید جملاتی که من نقل کردم رو برام ترجمه کن، ببینم چه‌طوری می‌تونی معنی جملات رو غیر از چیزی که من گفتم ترجمه کنی. LOL
به‌جای توهین‌کردن الکی و حرف‌گذاشتن تو دهن من بهتره یه‌مقدار ظرفیتت رو واسه شنیدن واقعیت ببری بالا. من تا حالا یه کلمه در مورد MGS توی این سایت حرفی نزدم و هرچیزی که نوشتم، صرفاً ترجمه‌ی دقیق نقد وب‌سایت‌های دیگه بوده. متوجه نمی‌شم شما واسه‌ی چی آمپر چسبوندی و اومدی یقه‌ی من رو گرفتی.
سایت‌های دیگه‌ای هم هستن که به داستان این بازی ایراد گرفتن و توی همین تاپیک هم در موردشون بحث شده. شما نمی‌تونی به RPS ایراد بگیری. وب‌سایت معتبر شما چیه اون‌وقت؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر