امتیازات Marvel's Spider-Man 2

پیش‌بینی شما از میانگین امتیازات؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    326
  • نظرسنجی بسته شده است .

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir

Release Date: 20 October 2023

Developer: Insomniac Games

Publisher: Sony Interactive Entertainment

Platform: PlayStation 5

Genre: Action-Adventure

Screenshot 2023-10-16 183502.png

Screenshot 2023-10-16 183539.png

.......

پیام مدیریت: هر گونه ترول، اسپویل داستانی، بحث مقایسه ای و پست سونی vs مایکروسافت = بن مستقیم از بازی سنتر

Last edited by a moderator:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
حداقل ٣ الى پنج تا نمره پرت خواهيم داشت.
يكى مجله وزين edge كه اين ماه ماريو هم دارن همه نمره ها مال اونه :D

اج خیلی حال بده، نمره اش 8 ـه:D ولی پتانسیل 7 اینا هم درش هست، کلا یه نمره ای میده از مردونگی بیفتن.

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
وقتی EDGE به نسخه قبلی که از نظر نقدها به مراتب پایینتر از این نسخه هستش 8 داده ، چرا باید به این 8 یا کمتر بده ؟!
به همون دلیل که IGN و Gamespot که هر کدوم به نسخه قبلی ۹ و ۸.۶ داده بودن و الان ۸ دادن :D
امیدوارم مجله قدیمی EDGE توی این بازی روی مود خوبش باشه

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
بسیار خب مثل اینکه یکی دیگه از پروژه های در حال ساخت اینسومنیاک بزرگ ، بازی VENOM خواهد بود که حالا با توجه موفقیت تاریخی SM2 قطعا بطور جدی تر به این مساله پرداخته خواهد شد .
ونوم ، اسپایدی ، رچت ، ولورین و احتمالا IP های دیگه ، چقدر اینسومنیاک IP خفن داره

The potential of a Venom spin-off was discussed by Jon Paquette, the senior narrative director of Spider-Man 2. As part of a recent interview with Insider

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
بازی تبلیغات به شدت گسترده و سراسری رو داره تجربه میکنه ، چه در بزرگ‌ترین شبکه های تلویزیونی و مجازی جهان و چه در مانیتورهای بزرگ‌ترین شهرهای جهان .
اما برا من این جالب بود
https://s6.uupload.ir/files/img_2112_8tx4.jpeg

آخرین ویرایش:

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
من تاحالا به امتیاز پایینتر از حق بازی اعتراضی نکردم ولی چیزی که دارم از این بازی تجربه میکنم چرا باید ۹۱ بشه؟الان کاستی بازی چیه که ۹۳ نباید میگرفته؟امتیاز پایینتر از ارزش بازیه الان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر