امتیازات Knack

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
KnackBoxart.png

امتیازات این عنوان هم اومد:

IGN 5.9 /10
90134625212384550282.png

gameinformer:8.25/10
PS Nation 8/10
Destructoid 7.0

Review: Knack - Destructoid
Polygon 6/10
InsideGamer.nl 4.5
4/10:gamespot
Eurogamer:4
Joystiq - 3/10

87060311293551115253.png

متا:
36956573754785642654.gif

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
واقعا سرنی باید بیاد توضیح بده ... چرا اینطوری شد ... کجای کار ایراد داشته و علتش چی بوده ... واقعا حیف این بازی با این همه پتانسیل بود ...

بابا وقتی میگفتن سرنی این همه تو بازی ساختن سخت گیر بوده و اونطوری بازی هاش رو تست میکرده ... چطور همچین بازی پر ایرادی رو روانه بازار کرده ...

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
این دیگه چه امتیازاییه؟:|
فکر میکردم پایین باشه ولی دیگه نه اینقدر

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
تنها دلیل این امتیازات اینه که دیگه سایتا و خریداران و بازار این نوع بازی هارو نمیخوان !‌

{دیگه دلیلی نیست چون این بازی ها داستان خوب نمیخوان گرافیک خوب نمیخوان دیالوگ های خوب نمیخوان ! فقط لول دیزاین و کرکتر خوب میخوان}

پلتفورمر های سه بعدی ! اونم با قیمت 60 دلار !‌

قیضه ی ماریو جداست !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
تنها دلیل این امتیازات اینه که دیگه سایتا و خریداران و بازار این نوع بازی هارو نمیخوان !‌

{دیگه دلیلی نیست چون این بازی ها داستان خوب نمیخوان گرافیک خوب نمیخوان دیالوگ های خوب نمیخوان ! فقط لول دیزاین و کرکتر خوب میخوان}

پلتفورمر های سه بعدی ! اونم با قیمت 60 دلار !‌

قیضه ی ماریو جداست !

آره دیگه طبق منطق شما پیش بریم فقط بخاطر قیمتش بهش نمره دادن چون 60 دلار انتظاراتشونم بالا برده !
و بازی هم اصلا ایرادی نداره !
متشکرم :|

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
آره دیگه طبق منطق شما پیش بریم فقط بخاطر قیمتش بهش نمره دادن چون 60 دلار انتظاراتشونم بالا برده !
و بازی هم اصلا ایرادی نداره !
متشکرم :|

نه داداش ولف حرفت درسته بازی خوب حتما ایرادات بدی هم داشته ولی این نکاتی که گفتم هم بیشتر روشون تاثیر گذاشته !

ولی در کل حتما بازی متوسط و بدی بوده !‌

ولی من یک کوچولو فکر میکنم بهش کم لطفی شد آخه توی این سبک زیاد بازی نداریم !

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
به خاطر این بازی میخواستیم ps4 اینم اینجوری گند خورد توش
viva sony :|

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
پس قرار بود این بشه Crash کنسول چهارم سونی؟؟؟:-/:-b8-|

نمیخوام طرف شرکتی رو بگیرم(چون تکلیفم نا مشخّصه :D)ولی نسل بعد اوضاع داغونی خواهد داشت...وقتی بازی ای با این هارت و پورت مثل نک و رایز و نینتندولند این میشن...خدا رحم کنه به صنعت گیم:D

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
عجب آشغالیه.سونی این همه بازی آخر نسلی برای PS3 بیرون داد حداقل یکیش رو برای PS4 نگه میداشت.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
واقعا سرنی باید بیاد توضیح بده ... چرا اینطوری شد ... کجای کار ایراد داشته و علتش چی بوده ... واقعا حیف این بازی با این همه پتانسیل بود ...

بابا وقتی میگفتن سرنی این همه تو بازی ساختن سخت گیر بوده و اونطوری بازی هاش رو تست میکرده ... چطور همچین بازی پر ایرادی رو روانه بازار کرده ...
سرنی بیاد توضیح بده؟ باور کنید چندین ماه ـه که یس نمیخونما! دارم میگم کجای کار ایراد داره!
اما خوب،یه عده عاشق سینه چاک سرنی و PS ، کلا یا نمیدیدن،یا نمیخواستن ببینند مشکل کجاست! (من خودم به شدت عاشق PS هستم،ولی دیگه چشمم رو نمیبندم! :d ) به عنوان یکی که عاشق سبک پلتفرمره،وقتی میبینم هی این بازی رو با کراش (که دیگه برام خدای بازی هاست! :d ) مقایسه میکنند حرصم میگیره :-"
اینکه چطوری این بازی رو کراش PS4 میخوندن و ملت هم تایید میکردن،برای من بس عجیب است! /:)
بعد حکم سنگسارمم داده میشه به خاطر گفتن اشکالات بازی! :-"

http://forum.bazicenter.com/thread74852/page6/
این وسط بین بچه های منتظر بازی،تقریبا فقط من و آریا و امین رضا بودیم که چشم بسته به به و چه چه نمیکردیم :-"
فقط ماکان از بن در بیاد،یک بلایی سرش بیارم دیگه حکم سنگسار من رو نده :p این بازی رو هم با مقدسات کنار هم نزاره:|

البته من هنوزنکات مثبت و منفی نقدها رو ندیدم،اما مطمئنم به این ها اشاره شده :-"

اینم بگم که با همه ی این انتقادها،فکرش رو نمیکردم دیگه تا این حد پایین بشه! :-" از انتظارات من هم پایین تر شد بنده خدا :(

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
من خودم بیشتر فن سونی هستم . اما وقتی نمایش بازی رو دیدم گفتم این بازی آشغاله ... اما اصلا فکر نمیکردم همچین امتیازات زیبایی رو بگیره.

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
شما صبر کن شاید متایه بازی شد 53,54 :D
حتمأ Ryse رو هم بازی کردی لابد
:">
من برداشتم از این جمله اینه:"متایه ryse در مقایسه با متایه knack چیزه بدتریه"حالا نمی دونم شاید شما به یه منظور دیگه نوشتید (؟!)
بعدشم بازی اومده یه ردیف نمره هایه 4 و 5 ردیف کرده,خب چی بگم در وصفه این بازی :D گرشاسب نمره هاش تو این حال و هوا بود....
من که یادم نمیاد تا حالا با بازی که نمره هاش در این حدود شده باشه حال کرده باشم,شما رو نمی دونم

خدایی دیگه تا این حدم داغون نیس ک شما میگی:d
ولی جدا از نظر متا هر دو بازی شاخ کمتر از حد انتظار ظاهر شدن...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر