امتیازات Knack

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
KnackBoxart.png

امتیازات این عنوان هم اومد:

IGN 5.9 /10
90134625212384550282.png

gameinformer:8.25/10
PS Nation 8/10
Destructoid 7.0

Review: Knack - Destructoid
Polygon 6/10
InsideGamer.nl 4.5
4/10:gamespot
Eurogamer:4
Joystiq - 3/10

87060311293551115253.png

متا:
36956573754785642654.gif

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واقعن کاری به این بازی ندارم ولی امتیاز های سخت گیرانه ای که منتقدا این روزها به بازیا میدن فقط یه نتیجه داره : پایین اومدن ریسک بین بازیسازها و از بین رفتن خلاقیت
بازیسازها به جای اینکه فرمول های پر ریسک جدید رو امتحان کنن اونم با هزینه سرسام آوری که ساخت بازی تو این نسل داره ، ترجیح میدن فرمول های موفق قدیمی رو امتحان کنن که سرمایشون در خطر نیفته
نتیجش هم میشه بازیهای سریالی هر ساله و بازیهای شبیه به همی که عنوانشون فقط فرق میکنه
من با امتیازای پایین این بازی بیشتر برای صنعت گیم نگران شدم تا خوداین بازی
من Knack رو هفته پیش بازی کردم. متاسفانه بازی از نظر من در حد همین امتیازات هست. مشکل اصلیش این بود که مکانیک بازی کاملاً بچه گونه طراحی شده و البته قبلشم بگم که من خودم از طرفدارای بازی های platformer مخصوصاً با theme کارتونی هستم و توی این نسل اکثر بازی های Arcadeم توی این سبک بودن ولی گیم پلی این بازی خیلی ابتدایی بود. من خودم با دیدن تریلر ها راستش انتظار چیزی مثل Kameo رو داشتم ولی بازی اصلاً در اون سطحا نیست.
گرافیکشم با اینکه هنری و چشم نوازه ولی چیز خاصی برای نشون دادن PS4 نداره

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
با این نمره هایی که من میبینم صد در صد مطمعنم ارزشش به اندازه ی 8.2 نیست دیگه هرجور که باشه...
در ضمن رایز رو با این piece of shit مقایسه نکنید;)

فعلأ 10 12 تا نقد منتشر شده :| بیشترش مونده:D بعد شما از رو این چند تا نقد نتیچه گیری می کنی؟:D
خود در گیری جدیدأ رواج پیدا کرده:| کجا من مقایسه ای انجام دادم که شما بیای به من بگی مقایسه نکنم؟ :|
این شما هستی که میای غیر منطقی نظر میدی و به بازی ها توهین می کنی :|
;)
بازی هایی هستند که متاشون کم هم شده ولی بازم جذاب و دلچسب هستن:x

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من اخرین تریلراش رو دیدم ... متوجه شدم ... بازی از عدم تنوع زیاد ... و هیمن طور اسونی بیش از حد رنج میبره ... شدید ... ولی ایده ناب و فوق العاده ای داره... امیدوارم شماره 2 رو با اصلاحات به جا بسازن ... حیفه

Damon -

کاربر سایت
Aug 14, 2013
198
اقا این ابر لانچی که سرنی ازش حرف میزد پس کو |-)... متا رو که دیگه فاجعست =))

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
فعلأ 10 12 تا نقد منتشر شده :| بیشترش مونده:D بعد شما از رو این چند تا نقد نتیچه گیری می کنی؟:D
خود در گیری جدیدأ رواج پیدا کرده:| کجا من مقایسه ای انجام دادم که شما بیای به من بگی مقایسه نکنم؟ :|
این شما هستی که میای غیر منطقی نظر میدی و به بازی ها توهین می کنی :|
;)
بازی هایی هستند که متاشون کم هم شده ولی بازم جذاب و دلچسب هستن:x
شما صبر کن شاید متایه بازی شد 53,54 :D
حتمأ Ryse رو هم بازی کردی لابد
:">
من برداشتم از این جمله اینه:"متایه ryse در مقایسه با متایه knack چیزه بدتریه"حالا نمی دونم شاید شما به یه منظور دیگه نوشتید (؟!)
بعدشم بازی اومده یه ردیف نمره هایه 4 و 5 ردیف کرده,خب چی بگم در وصفه این بازی :D گرشاسب نمره هاش تو این حال و هوا بود....
من که یادم نمیاد تا حالا با بازی که نمره هاش در این حدود شده باشه حال کرده باشم,شما رو نمی دونم

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
البته من منظورم این نیست که منتقدا به بازی ای که حقش نیست امتیاز بالایی بدن
منظورم سرنوشت محتوم اینجور بازیا بود که روز به روز هم تعدادشون داره کمتر میشه
اگه هزینه ساخت بازی کمتر شه مثل زمان PS1 جا برای خلاقیت بازی سازها باز میشه ولی الان فقط شاهد بازیهایی هستیم که توی سایز تفنگ و زره هاشون با هم رقابت میکنن

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
یا اباالفضل!چرا انقدر متاش پایینه؟کیلزون هم پایین بود!آه مایکروفن ها جواب داد از بس که XB1 رو مسخره کردین!!!

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
من مثلث...edge ... گیم اینفورمر و یوروگیمر رو از کلیت متا بیشتر قبول دارم ...

حالا ببین با ما چی کار کردن ...

یوروگیمر 4

گیم اینفورمر 83

حالا چی کار کنم ... موندم تو دو راهی حرف کدوم رو قبول کنم ...

منتظر edge میمونم اگه بالای 7 بده حتما میخرم بازی رو که بعید میدونم ... با توجه به سخت گیریش احتمالا 2 یا 1 بده ...

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
کلا کسایی که توی نمایشگاه های مختلف knack رو بازی مکردن می گفتن یک مضخرفی مثل ryse هست و برعکس ، کسایی که ryse بازی می کردن می گفتن یک مضخرفی هست مثل knack

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
انتظارشو داشتم گند بزنه. ویدئوی آخری که از بازی دیدم به شدت Meh بود. ولی گرافیکش خیلی باحاله :d

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
باید برای بار صدهزارم یادآوری کرد گفت قبل از سخت افزار خوب و گرافیک، گیم پلی حرف اولو میزنه. حالا هی بعضیا ماریو و نینتندو رو مسخره کنن :d
البته اینم بازی لانچه. واقعا سخته استودیوها خودشونو جم و جور کنن. به هر حال با ساخت یه بازی هر چند ضعیف میتونن کلی تجربه کسب کنن

amir4815

کاربر سایت
Mar 25, 2012
94
نام
امیر
من دیگه هیچ نمیگم ، فقط بگم مایکروسافت راست میگفت بزارین کنسول ها بیان بعد نظر بدین ، من الان دنبال هر بازی میگردم که نمرش زیر 5 باشه پیدا نمیکنم! ولی توی انحصاری های PS4 پیدا میشه ،
این نسل از لحاظ انحصاری مال مایکروسافته
فکر کنم شما ۲ رو فراموش کردین :d

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر