امتیازات inFAMOUS 2

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

IGN همین الان اولین نقد I2 رو منتشر کرد.
IGN : 9/10
http://ps3.ign.com/articles/117/1170808p1.html

Nothing exists in Infamous 2 just because, and that’s something developer Sucker Punch should be commended for. When combined with how well-executed just about everything in the game is, the overall package is one of PlayStation 3’s best and a must-play for fans of the first game. Don’t be deceived by niche subject matter like I was when the original Infamous first came out. This is a rock-solid third-person action game with an incredible story, great characters, meaty gameplay and – above all else – a string that effectively ties everything together

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بله که پورتال هایپ داره . من اصلا منکر ارزشهای این ابر بازی نمیشم ، اما شک نکن بازی ای همچین سناریویی برای اومدنش رو PS3 درست شد ، خودش هایپ بزرگی بود براش . اصلا هایپ رو چی تعریف میکنی شما ؟ من یه سوال میکنم ؟ قبلا هم پرسیدم محمد جواب نداد (کم آورد:D!)همین پورتال 2 رو اگه یه شرکت در پیت (ونه والو که کیفیت محصولاتش زبان زد خاص و عامه) میساخت و منتشر میکرد ، الآن همچین امتیازاتی رو میدیدم ؟:| عمرنات پرمنگنات :|
این دیگه از اون حرفا بود! هایپ اینه که که قبل از منتشر شدن بازی انقدر ازش تعریف بشه که همه رو بیش از حد مشتاق عرضه بازی کنه، نمونش همین Alan Wake و L.A. Noire و Heavy Rain که توی این سایت انقدر هایپش کردن که همه ازش انتظار GOTY داشتن! اونوقت POrtal 2 اصلا تو این میون خبری ازش نبود یه نگاه به تعداد صفحات تاپیک L.A. Noire و Portal 2 بنداز تا متوجه بشی که هایپ این بازی یک صدم بقیه بازی ها نبوده بازی وقتی کیفیتش بالا باشه هیچ نویسنده احمقی برای اینکه توسط یه کمپانی معروف منتشر نشده باشه نمیاد بهش نمره پایین بده!
مثلا بازی Frozen Synapse اصلا اسمش بگوشت خورده؟ اصلا ناشر و سازنده ای به نام Mode 7 میشناسی؟ بدون هیچ هایپی اومد و از دو سایت سختگیر EDGE و Eurogamer نمره 9 گرفت یا نمونش Super Meat Boy و ...... این حرفت اصلا منطقی نیست.

• Like
Reactions: Trunks

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
هایپ اینه که که قبل از منتشر شدن بازی انقدر ازش تعریف بشه که همه رو بیش از حد مشتاق عرضه بازی کنه
زدی تو خال حمید!!:d:dدقیقا ماکرو هم برای بازی های انحصاریش همین کارو میکنه.نمونه بارزشم همین Geow 3.اگه سونی هم یه ذره از این سیاست ماکرو یاد بگیره دیگه حله حله...

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
باید این رو قبول کنی که بعضی بازی ها اون انتظاری که ازشون داشتیم رو بر آورده نکردن مثلا Gears of War2 با وجود اینکه تو تمام زمینه ها نسبت به Geow1 پیشرفت داشت ولی امتیاز هاش هیچ تغییر خاصی نکرد و علت اصلی این هم انتظار بالاتر منتقد ها از بازی بود ولی U2 پیشرفتش بالاتر از حد انتظار بود و امتیاز خوبی هم گرفت..
مطمئن باش اگر U3 نتونه اون پیشرفت لازم رو نسبت به نسخه 2 از خودش نشون بده اون هم به سرنوشت بازیهای مثل K3 یا F3 و... دچار میشه و امتیازهاش افت میکنه..
تا انتظار از دید شما و بقیه دوستان چی باشه ! ما اصولاً عزیزانی رو که همینجوری رو هوا انتظار تخیلی و نمرات 95 - 96 و ... دارن اصلاً تو لیست انتظار به حساب نمیاریم ! این از این.
و اما این انتظار تخیلی ای که شما از آنچارتد 3 داری معلومه بساط کوبیدن رو از الان آماده کردی ! چون عمراً نمرش از قبلی بالاتر نمی ره دلیلشم خیلی سادس ! هر بازی تا یه جایی واسه پیشرفت جا داره و بیشتر از اونم اگه بخوادم نمی تونه بره ! و گرنه بازیسازها فرت و فرت برای بالا رفتن نمره تغییر تو بازی اضافه می کردن !!!مگه هر بازی چند بار می تونه جهش داشته باشه ؟! اینجوری که شما میگی اگه یه بازی توی چند سال دیگه خیلی ترکوند و رقیب نداشت ولی از شماره ی قبلیش که یه بازی تقریباً خوبه که الان امتیاز هایی که گرفته از اون بیشتره یعنی اون جدیده از این قدیمیه بدتره !!! نه عزیزم ! هر بازی توی سال خودش ! اگه کیلزون 2 توی سال خودش فلان نمره رو گرفته و 3ـش توی یه سال دیگه پایین تر شده این معنی پس رفت نمیده یعنی در حد بازیای زمان خودش در اون سطح بوده!مگه بخواهیم توی یه بازه ی زمانی وسیع مقایسه کنیم .
الانم شما بزار بازیای شاخ انحصاری ماکرو توی امسال بیاد تا ببینیم انحصاریای سونی پس رفت داشتن ! اگر چه مولتی ها هم همین وضع و میانگین رو داشتن ولی شما علاقه داری بچسبونیش به اینا !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 浪人

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
Infamous 2 embodies significant growth in Cole's superhero journey. The first title established him and set our expectations for Sucker Punch's universe, but the sequel expands it into a highly entertaining, thrilling, and responsive action game bursting with stout combat. It's not always even -- the combat camera is still off-kilter, and the Manichean morality system feels a little long in the tooth (but then, arguably, it does across several genres) -- yet the numerous improvements define it as one of the most entertaining titles you'll play in 2011.
اول نقد هم گفته :
As sequels fare, Infamous 2 marks a maturation from "good game" to "genre standout."
این سایت زیادی جوگیره:d اولین بارش نیست..
ضمنا دیگه سعی نکن زمینو به زمان بدوزی تا از بازیت دفاع کنی! واقعا چطور جرات کردی به portal2 تیکه بندازی؟:d

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
و اما این انتظار تخیلی ای که شما از آنچارتد 3 داری معلومه بساط کوبیدن رو از الان آماده کردی ! چون عمراً نمرش از قبلی بالاتر نمی ره دلیلشم خیلی سادس ! هر بازی تا یه جایی واسه پیشرفت جا داره و بیشتر از اونم اگه بخوادم نمی تونه بره ! و گرنه بازیسازها فرت و فرت برای بالا رفتن نمره تغییر تو بازی اضافه می کردن !!!مگه هر بازی چند بار می تونه جهش داشته باشه ؟!!
دقیقا هر بازی تا یه جایی جا برای پیشرفت داره.به عنوان مثال باید منتظر بود و دید که این Geow 3 چه پیشرفتی نسبت Geow 2 داشته.اونوقت نظر دادن همین دوستان دیدنیه.;);)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ جادوگر شَنگ سونگ : حمید دلیل این که میبینی تاپیک پورتال 4 صفحه هم جلو نمیره اینه که بازیش همه پسند نیست ، واضحه .
@ شفر : :| حرف تو دهن من نذار :| از فردا بچه مچه ها پُش سرمون حرف در میارن کیوان به پورتال تیکه انداخت:|پورتال ، شاهکاره ؛ ولاغیر ...

آخرین ویرایش:

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
Ramona@

وقتی میای پورتال رو به هایپ متهم میکنی دیگه معلومه داری چشم بسته از بازی مورد علاقت دفاع میکنی.
من که دشمنی با این بازی ندارم فقط میگم به خاطر دوتا امتیاز اینجوری با هم بحث نکنید.
اون پستاتم که میگفتی این بازی GOTY میشه رو یادمون نرفته.

Ashkan Sonic@

ربطی به بازی مورد علاقه و غیر مورد علاقه هم نداره.معلوم نیست چرا جدیدا بازی های سونی زارت و زورت زیر 9 میگیرن.حتما اینم سیاست GS دیگه نه!!
:(:(:(
واقعا چرا؟حتما به خاطر رشوه های شیطان بزرگ هست.(ماکروسافت) نه به خاطر کیفیت پایینشون نسبت به قبل.
من خودم حالا اگه وقت شد این بازی رو یه امتحانی بکنم ببینم اصلا این نمرات راس میگن با نه چون من چشم بسته نظر نمیدم.
در ضمن طرف صحبت من شما نیستی.

.بازی عرضه شده و امتیازاشم گرفته.
پسر خوب منظور من ایرانه که همین امروز رسیده بازی و اون دوستمون هم که داره پورتال رو متهم میکنه یحتمل هنوز بازی رو نگرفته.

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
نه به خاطر کیفیت پایینشون نسبت به قبل
یعنی الان منظور شما اینه که Infamous 2 به خاطر این نمره پایین گرفته که کیفت بازی نسبت به شماره قبلی افت داشته.همین طور عنوان های انحصاری دیگه سونی!!:|:|اگه منظورت غیر از این بود بگو که من اشتباه فهمیدم!!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
وقتی میای پورتال رو به هایپ متهم میکنی دیگه معلومه داری چشم بسته از بازی مورد علاقت دفاع میکنی.
من که دشمنی با این بازی ندارم فقط میگم به خاطر دوتا امتیاز اینجوری با هم بحث نکنید.
اول اینکه من همچین کاری نکردم ، چرا جناییش میکنی ؟:-/دوم هم این که هنوز سر حرفم هستم ، هایپ پورتال 2 ، از بدنام 2 بیشتر بوده ... البته من یبار دیگه بگم ، اصلا هایپ چیز بدی نیست و نوش جون مهیوپش(هایپ شده!) .این که سونی واسه بازیش سرو صدا نمیکنه نمیدونم چه سیساستی رو در پیش داشته .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
واقعا چرا؟حتما به خاطر رشوه های شیطان بزرگ هست.(ماکروسافت) نه به خاطر کیفیت پایینشون نسبت به قبل.
يعني رسماً زدي بودشو نابود كردي ! يعني الان هر بازي اي ميانگينش به 90 نرسيد ميشه ضعيف يا اگه تحت همين شرايط يه شماره ي ديگه اي هم داشته باشه نسبت به اون كيفيت كمتري داشته ؟! چون I2 كه شماره قبلش بالاي 90 نبود ! يعني طبق اين حرف شما الان W2 كه ميانگين ـش به 90 نرسيده كيفيتش پايينه :d خدايا توبه ! :d باز يكي يه چيزي رو باب كرد !
مسئله اينه كه الان شما اين همه بازي مولتي كه امسال با همين حدود ميانگين بوده رو نميبيني و از ديد شما اين نمرات فقط مربوط به بازياي تاريخ مصرف گذشته و شكست خورده ي سونيه ! :d
كيفيت داغونا اينان ببين كيفيت خوباي اين نسل چيَن ؟!

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Gamingtruth

AusGamers امتیاز 9 داد.
Whichever way you look at it Infamous 2 is an electrifying sequel that consistently improves upon every single facet of its predecessor. Couple this with the near-limitless, free DLC potential of the new UGC system and this is one shockingly good must-buy for any PS3 enthusiast

Techland Time امتیاز 8.9 داد.

Whether you play as a callous antihero or virtuous crusader, Infamous 2 delivers a must-play experience for PS3 owners

GAMING truth امتیاز 8.5 داد.
Infamous 2 was an awesome game to play through. Sandbox-third-person-action game fans will find lots of enjoyment out of this release and in many ways, like it more than the original. The addition of co-op would have been cool, since Nix and Kuo work along side Cole in many parts throughout the game, and the AI needed an upgrade. Other than that the game is fluid and truly showcases what the PlayStation 3 is capable of. Is there room for a third one? Absolutely. Once Sucker Punch closes out on Sly 4 I am sure we will see Cole back again but with the addition of UCC (User Created Content) Infamous 2 should remain in your PS3 for a while

Gamereactor UK امتیاز 8 داد.
Don't get me wrong though, Infamous 2 is far from a bad game. If you can accept the new game's structure, there's a really good experience to be found in Infamous 2. If you can't, then there's a big chance that you will feel let down by it - and not even superpowers can change that

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر