امتیازات inFAMOUS 2

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
سلام

IGN همین الان اولین نقد I2 رو منتشر کرد.
IGN : 9/10
http://ps3.ign.com/articles/117/1170808p1.html

Nothing exists in Infamous 2 just because, and that’s something developer Sucker Punch should be commended for. When combined with how well-executed just about everything in the game is, the overall package is one of PlayStation 3’s best and a must-play for fans of the first game. Don’t be deceived by niche subject matter like I was when the original Infamous first came out. This is a rock-solid third-person action game with an incredible story, great characters, meaty gameplay and – above all else – a string that effectively ties everything together

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ezio da Firenze

goodgodhero

کاربر سایت
May 17, 2011
120
دوستانی که با سونی و انحصاریهاش دشمنی دارن بحث این بازی را تموم کنن ومنتظر ابر قول بازی ها و کاندیدای گوتی 2011 انچارتد 3 باشن
حالا مثلا امتیاز الان مهمه اون موقع که الن ویک امتیاز بالا نمیگرفت امتیاز مهم نبود وقتی هم فروش خوبی نداشت فروش هم مهم نبود

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
این پست رو جدا باید زد سر در بخش امتیازات بازی:
کاری به بحث دوستان ندارم . ولی شهاب منتقد IGN هم داده 9 . چرا باید 9 IGN رو ول کنن یه عده و به چسبن به 7.5ی که GS داده ؟ اگه GS رو میگید باید نمره-ی IGN رو هم بگید
کلا جو این تاپیک امتیازات باحاله . نظرات بیشتر دوستان با عرضه-ی یک بازی انحصاری 180درجه برمیگرده :D
میشه صبر کرد همه-ی امتیازهای صلی داده بشه میانگینش رو که در نظر بگیریم میفهمیم که چه سایتی چرت گفته به همین راحتی پس فردا بازی میاد میبینیم اونی نبود که انتظار داشتیم به حرف GS پی میبریم . یا میاد و بازیبازهارو تار و مار میکنه و . . . :D

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
ناقد گیم اسپات گیم رو بازی کرده و داده 7.5،و شما بازی نکردید و میگین چرت میگه...
مگه عاقده؟

این mc shea که بازی رو نقد کرده همونه که demon's souls ، مس افکت، assassin creed bro و فک کنم کیلزون 3 رو هم این نقد کرده.منتقد حساسیه کلا!ولی کارش درسته

ویرایش: kevin vanord اون بالایی ها رو نقد کرده. الان دیدم mc shea fable و نقد کرده و اینو

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
یعنی سابقه خودتون از زیر سوال بردن این سایت ها بیشتره.
واضحه؟! یا بخش کنم برات؟
لازم نیست بخش کنی براش، یه پست گیر بیار که اینجا (یعنی سایت شخیص BC)، بنده(یعنی شخص شخیص خودم و نه فرد دیگه ای) گیم اسپات و یوروگیمر رو برده باشم زیر سوال. اگه گیر آوردی که خب هورا شدی، در غیر این صورت لطف کن دیگه پستای منو نقل قول نکن از این به بعد چون میری تو بلک لیست. لینک زیر رو هم مطالعه کن که بعد از دیدن تاپیک امتیازات انحصاری ها کاملا راه گشاست.

http://farrokheftekhar.blogsky.com/1388/11/14/post-227/

تو سر تاپیک امتیازات انحصاری های مایکروسافت که خب وضعیت اینقدر باحال بوده همیشه که فقط نگاه می کردم و می خندیدم و پستی نمی دادم. سر تاپیک Reach هم که فکر نمی کنم کسی تو ایران اندازه ی منو بابک واسش هایپ کرده باشه در حالی که همه داشتن انتقاد می کردن از سایت ها من پست لینک زیر رو دادم، حتی اون موقع هم گفتم منتظر امتیاز گیم اسپات هستم :

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1129324&postcount=90

پس وقتی می بینی جواب نمی دم( یـم) به حساب پیروزی تو بحث و این صحبتا نزار و هی تکرارش نکن یه حرف رو، همون با ارزش بودن وقتم(ـمون) رو مدنظر قرار بده.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
چرا باید 9 IGN رو ول کنن یه عده و به چسبن به 7.5ی که GS داده
کلا گیم اسقات سر نقد و نمره دهی یه سری از بازی ها چت میزنه!!:d:dاینم باید جزء همون دسته از بازی ها حساب کرد!!:d:d

• Like
Reactions: Kavigne

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
کاری به بحث دوستان ندارم . ولی شهاب منتقد IGN هم داده 9 . چرا باید 9 IGN رو ول کنن یه عده و به چسبن به 7.5ی که GS داده ؟ اگه GS رو میگید باید نمره-ی IGN رو هم بگید
کلا جو این تاپیک امتیازات باحاله . نظرات بیشتر دوستان با عرضه-ی یک بازی انحصاری 180درجه برمیگرده :D
میشه صبر کرد همه-ی امتیازهای صلی داده بشه میانگینش رو که در نظر بگیریم میفهمیم که چه سایتی چرت گفته به همین راحتی پس فردا بازی میاد میبینیم اونی نبود که انتظار داشتیم به حرف GS پی میبریم . یا میاد و بازیبازهارو تار و مار میکنه و . . . :D
آخه منم کاری به 8 و 9 و IGN و اینا ندارم شایان :D! ولی یه چیزی هست، اونم اینه که سر ِ یه مسائلی ( مثل Conviction ) یه سایتی مثل IGN میشه نفهم و خر و اینا :D! سر ِ فیبل 3 GS میشه خدا و اینا. الانم قشنگ بلعکس شده :D! منظورم تو هم نیستی شایان :D! کلا یه چیزیه که تو بازیسنتر راه افتاده و همین الان اگه Edge بیاد به بازی 9 بشه رسما میشه قبله عالم :D!
سر ِ GT5 هم همین شد. نمرات بازی در اومد زنگ زدم به یکی از بچه ها که این چیه فلانه گفتش نه اولیشه ( Joystiq هم بود فکر کنم :D! نمیدونم هرچی بود به بازی داده بود 15 ) بعد دیدیم نه اونی که 7 و 8 داده واقعا همینه. آخه یارو منتقده، میاد میده 7. ماها داریم از رو تریلر و دمو طرف رو متهم میکنیم :D!
بازیسنتره داریم :D؟

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
آخه منم کاری به 8 و 9 و IGN و اینا ندارم شایان :biggrin1:! ولی یه چیزی هست، اونم اینه که سر ِ یه مسائلی ( مثل Conviction ) یه سایتی مثل IGN میشه نفهم و خر و اینا :biggrin1:! سر ِ فیبل 3 GS میشه خدا و اینا. الانم قشنگ بلعکس شده :biggrin1:! منظورم تو هم نیستی شایان :biggrin1:! کلا یه چیزیه که تو بازیسنتر راه افتاده و همین الان اگه Edge بیاد به بازی 9 بشه رسما میشه قبله عالم :biggrin1:!
خب اینکه عادیه شهاب . فن-های دو آتیشه همیشه سر هر بازیه انحصاری قبله-ی عالمشون عوض میشه .
من خودم واسم مهم نیست . بازیرو میگیرم بازی میکنم خودم میبینم به نظر خودم امتیازش چنده بعد وقتی به امتیازهایی که سایتها و مجلات دادن نگاه میکنم میبینم کی بنظرم چرت گفته کی خوب نمره داده :D
بازیسنتره داریم :biggrin1:؟
این بود آرمانهای ما ؟! :D
به GT توهین نکن GT تنها بازی-ای هست که همه در حقش نامردی کردن . همه نه بعضیا :D

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خب اینکه عادیه شهاب . فن-های دو آتیشه همیشه سر هر بازیه انحصاری قبله-ی عالمشون عوض میشه .
من خودم واسم مهم نیست . بازیرو میگیرم بازی میکنم خودم میبینم به نظر خودم امتیازش چنده بعد وقتی به امتیازهایی که سایتها و مجلات دادن نگاه میکنم میبینم کی بنظرم چرت گفته کی خوب نمره داده :D
این بود آرمانهای ما ؟! :D
به GT توهین نکن GT تنها بازی-ای هست که همه در حقش نامردی کردن . همه نه بعضیا :D
آره منم همین کارو اخیرا انجام میدم و درست هم هستش! آقا بازی محبوبته؟ بشین پاش بجای اینکه ببینی فلانی چی گفته چی نگفته... بعد اونوقت نظر خودت شرطه و از بازی لذت خواهی برد... دقیقا عین قدیما! ولی برخورد بعضی از بچه های اینجا تو بخش امتیازات کلا یکم خنده دار شده...

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
لازم نیست بخش کنی براش، یه پست گیر بیار که اینجا (یعنی سایت شخیص BC)، بنده(یعنی شخص شخیص خودم و نه فرد دیگه ای) گیم اسپات و یوروگیمر رو برده باشم زیر سوال. اگه گیر آوردی که خب هورا شدی، در غیر این صورت لطف کن دیگه پستای منو نقل قول نکن از این به بعد چون میری تو بلک لیست. لینک زیر رو هم مطالعه کن که بعد از دیدن تاپیک امتیازات انحصاری ها کاملا راه گشاست.

http://farrokheftekhar.blogsky.com/1388/11/14/post-227/

تو سر تاپیک امتیازات انحصاری های مایکروسافت که خب وضعیت اینقدر باحال بوده همیشه که فقط نگاه می کردم و می خندیدم و پستی نمی دادم. سر تاپیک Reach هم که فکر نمی کنم کسی تو ایران اندازه ی منو بابک واسش هایپ کرده باشه در حالی که همه داشتن انتقاد می کردن از سایت ها من پست لینک زیر رو دادم، حتی اون موقع هم گفتم منتظر امتیاز گیم اسپات هستم :

http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1129324&postcount=90

پس وقتی می بینی جواب نمی دم( یـم) به حساب پیروزی تو بحث و این صحبتا نزار و هی تکرارش نکن یه حرف رو، همون با ارزش بودن وقتم(ـمون) رو مدنظر قرار بده.
الان رفتن تو بلک لیست تهدید بود؟!:-s
اولا اینکه من منظورم نه فقط شما بلکه کلا هم کیش هات بود.سر AW که EuroGamer رو شستید گذاشتید کنار، سر انتخاب بهترین های 08 و 09 که GameSpot رو از درجه اعتبار ساقط کردید.GiantBomb و ... هم بماند.
البته سوژه ای که در مورد خود جنابعالی هم وجود داره دست کمی از برادران نداره، هنوز فرموده مشهور شما رو در مورد نقد GT5 از GS و اینکه فلان جمله هاش رو قبول ندارم(چون مورد طبع من نیست) فراموش نکردیم.
اگر هم میبینی که توی همچین تاپیک هایی خطاب قرارت میدم فقط برای کنار زدن این قیافه حق به جانبتون و یاد اوری گذشته خودتونه و اینو نزار به حساب اینکه خیلی ادم به حسابت میارم...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
چرا وقتی امتیاز کم میده ، بد میشه ؟ زیاد که میده که خوبه که !;;)

میدونی مشکل کجا هستش به خاطر این که هر کسی میخواد کنسولی که براش پول داده رو بازی خودش رو ثابت کنه با وجود این که بازی نیازی نیست بقیه ثابتش کنن که خوب هستش بلکه شما که بازی میکنی باید از بازی لذت ببری و نیازی به ثابت کردن چیزی نیست .;)

بعضی ها نمیخوان درک کنن که سایت ها هم آدم هستن و سلیقه دارن . بعد وقتی که هر کدام امتیاز بدی میگیرن فکر میکنن باید جبران کار های طرف مقابل رو در مقابل بازی که داشتن یا دوست داشتن انحصاری بوده و امتیاز پایین گرفته رو بدن وگرنه طرف مقابل پرو میشه .

البته بعضی وقت ها بی انصافی های در مورد بازی ها میشه با این امتیازات که افرادی که واقعا بر مبنای امتیاز سایت ها بازی میخرن یا فکرمیکنن هرچی امتیاز بالاتر بازی بهتری هستش و شاید فکر کنه این بازی یه آشغال هستش و بازی به چه خوبی از کف طرف میره این جوری .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,142
نام
محمد امین
من نمیدونم چرا برای این بازی اینقدر کم کم امتیازها داده میشه..؟

ولی یک چیزی که این وسط میمونه انحصاری های سونی هست که تو این چند وقته درسته تعدادشون زیاد بود ولی با توجه به نمراتی که گرفتن میشه اینو فهمید که کیفتشون پایین تر اومده فروش پایینی هم داشتن

این بلا سر U3 نیاد شانس اورده

===

در مورد سایت ها و نمراتشون به نظر من اگر از شیوع من استفاده کنید خیلی بهتره
من 6 تا سایت یا مجله معتبر رو انتخاب کردم مثل IGN و GS و EDGE و... که میانگین امتیازهای این ها رو در نظر میگیرم و ارزش بازی برام مشخص میشه..

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ تروا :
عزیز جان ، سونی اندکی هایپ برای این بازیش میکرد و دوزار هم سیاست داشت که تو این شیر تو شیری دم E3 این بازی رو منتشر نمیکرد ، الآن وَضِ نمرات این بازی خیلی بهتر ازینی بود که الآن هست . الآن دارم فک میکنم کاش این بازی برای مایکروسافت و 360 بود ! الله وکیلی چنان عکسشو رو پشت قوطی پپسی و (...) میزد تا بالای 5 میلیون فروش ، و متای 92 به بالا رو شاخش بود . سونی ، یاد بیگی ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
@ تروا :
عزیز جان ، سونی اندکی هایپ برای این بازیش میکرد و دوزار هم سیاست داشت که تو این شیر تو شیری دم E3 این بازی رو منتشر نمیکرد ، الآن وَضِ نمرات این بازی خیلی بهتر ازینی بود که الآن هست . الآن دارم فک میکنم کاش این بازی برای مایکروسافت و 360 بود ! الله وکیلی چنان عکسشو رو پشت قوطی پپسی و (...) میزد تا بالای 5 میلیون فروش ، و متای 92 به بالا رو شاخش بود . سونی ، یاد بیگی ...
هایپ کردن چه ربطی به امتیاز داره آخه؟ :D مگه Alan Wake و FABLE III را مایکروسافت منتشر نکرد؟ مگه Conviction انحصاری واسه 360 نیومد (خودم میدونم همزمان واسه PC عرضه شد :D) چرا متاش 86 شد؟ :D بعضی وقت ها یه چیزایی را به هم ربط میدی که آدم حیرت زده میشه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر