امتیازات Hogwarts Legacy

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    171
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال

Hogwarts Legacy

1655591183_What-makes-each-Hogwarts-house-stand-out-and-whos-in_copy_480x252.jpg

Initial release date: February 10, 2023
Platforms: PS 4/5 ,XBOX Series/One ,PC ,NS
Genres: OW ,Entertainment ,Narrative, Action RPG, Adventure game, Fighting game
Developer: Avalanche Software
Nominations: The Game Award for Most Anticipated Game
Mode: Single-player video game
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

META
85 <- PS5
90 <- XBOX X
84 <- PC

Screenshot_20230210-220857_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220823_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220759_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg

Screenshot_20230210-221000_Samsung Internet_copy_1000x500.jpg
🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

آخرین ویرایش:
به عنوان کسی که هری پاتر رو جویده و Wednsday هم یک کله توی یک روز دیده, خیر :D
هری پاتر با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست. من هیچ اثری ندیدم حتی نزدیک به هری پاتر بشه.
دارن شان
- حماسه دارن شان (۱۲ جلد)​
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

پ.ن: توی این همه کتابی که توی این سالها خوندم، هیچ کتابی نتونسته مثل لرد لاس (نسخه اول از دهگانه دیموناتا) من رو در اون حجم از سیاهی و نکبت فرو ببره... البته چرا... چرا... یکی هست ولی کتاب نیست، مونونوکه هیمه، سوپر شاهکار هایائو میازاکی
پ.ن.۲: البته هری پاتر جای خودش داره. این رو اصلاً انکار نمی کنم. مثال های بالا رو زدم که اگر کسی نخونده بره سراغشون

دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

پ.ن: توی این همه کتابی که توی این سالها خوندم، هیچ کتابی نتونسته مثل لرد لاس (نسخه اول از دهگانه دیموناتا) من رو در اون حجم از سیاهی و نکبت فرو ببره... البته چرا... چرا... یکی هست ولی کتاب نیست، مونونوکه هیمه، سوپر شاهکار هایائو میازاکی
پ.ن.۲: البته هری پاتر جای خودش داره. این رو اصلاً انکار نمی کنم. مثال های بالا رو زدم که اگر کسی نخونده بره سراغشون
کتاب رو عرض نمی کنم.
فیلم و سریال منظورم هست.
من کتاب خون نیستم کلا.

• Love
Reactions: Taha75
دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

من ۳۲ سالمه هنوز از لرد لاس می ترسم، عجب کتاب کثافت و مریضی بود واقعا :|

یادش بخیر سر نسخه ششم بود که یه مترجم دیگه ای زودتر از ویدا اسلامیه کتابو داد بیرون و من خیلی مقاومت میکردم که صبر کنم تا ترجمه اسلامیه بیاد ولی دیگه نتونستم تحمل کنم رفتم از جیب بابام پول دزدیم رفتم دو جلدو خریدم :D
سر کتاب آخر، قبل از هر ترجمه درست حسابی، من دیدم یه مجله ای ورداشته کتابو ترجمه کرده همون استایل ریز ریز روزنامه ای تو ۳ ستون در هر صفحه، چاپ کرده و تو دکه روزنامه فروشی داره فروخته میشه.😁 فک کنم ۱۵۰ صفحه شده بود‌. منم طاقت نیاوردم همونو گرفتم خوندم. خیلی سریع ترجمه کردن، فک کنم ۲ هفته شده بود کلا.

دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

حماسه دارن شان بود واقعا بهتر بود.
خصوصا پایان معرکه اش که هنوز هم بهش فکر میکنم دیوونه میشم.

دوستان دیگه ما دیر رسیدیم، دیگه چیزی نگم، چون هر چیزی رو میخواستم بگم گفتید، هم سوالی که میخواستم بپرسم رو یکی پرسید، هم جوابی که میخواستم بدم رو یکی داد، هم خاطره ای که میخواستم تعریف کنم رو یکی کرد :D

در کل بدونید من دقیقا عین شما خوشحالم. :دی

دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

منم دقیقا کتاب های دارن شان رو بیشتر دوست داشتم:دی (هر دو سریی که گفتید، مخصوصا دارن شان:x )

لرد لاس رو من همیشه اینجوری توصیفش میکنم که وقتی کتاب رو دست میگیری، انگار داره ازش خون میچکه! خیلیوضعیت وخیمی بود کلا:-"

---
ولی در مجموع دنیای هری پاتر و مخصوصا به خاطر فیلم ها، گزینه ی خیلی مناسب تری برای بست دادن و ساخت چنین چیزاییه :D

دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

رفیق کتاب های دارن شان از نظر شخصیت پردازی و پایه داستانی عالی هستند ولی نویسندگی دارن شان چندان تعریفی ندارد و از این نظر رولینگ و متعاقبا هری پاتر فرسنگ ها جلوتر هستند.به نظر بنده نزدیک ترین کتاب به این سری،مجموعه آرتیمس فاول هست که البته فیلمی هم ازش منتشر شده که کیفیت ضعیفی دارد.

چه نقدهای مثبت و چه منفی به دنیای جادویی و ریشه های یونیورس نظر مثبت دارن، نقدهای منفی بیشتر به المان های RPG اشاره می کنن که تاثیری انتظار داشتنو نمی ذاره، از تکراری شدن مراحل پس از مدتی حتی ساعت هم یکیشون تعیین کرده 15ساعت اشاره می کنن و می گن بجای اینکه در مراحل جانبی زیاده روی کنن، روی تاثیرگذاری انتخاب ها در طول مراحل کار می کردن و به این قسمت عمق می بخشیدن، یکی از نقدها قشنگ گفته نمی خوام Avalanche رو متهم کنم! منظورش اینه کاری که این استودیو انجام داده قابل ستایشه و نباید با کسانی مقایسشون کرد که استعداد یا تجربه زیاد در ساخت OW دارن

نظر منم به قسمت آخر این منتقد نزدیکه، اکثر OWـها محکوم به تکرارن! اینکه منتقد میاد می گه "مثل OWـهای چندسال اخیر حس تکراری شدن بعد از مدتی می گیره و تنها چیزی که باعث می شه از بازی لذت برد گشتوگذار در دنیای جادوییشه،" اتفاقا این نکته مثبت باید قلمداد بشه و چوب کرد توی آستین یوبی سافت! که ایشون با اینکه گـــوهِ هر چی OW رو در آورده بعد از این همه تجربه نتونسته OWـی بده که دنیای بازی حس پویا بودن برای کاوش داشته باشه. همینکه لول دیزاین و مپ عظیمش طوریه که بازیکن رو مجاب کنه به هر سوراخی سرک بکشه یعنی توسعه دهنده کار اصلی رو درست انجام داده و می شه در این مورد اونم با تجربه ای که استودیو داره به دید مثبت نگاه کرد و انقدر نمره کم نکرد

آخرین ویرایش:
از منتقد Skill Up و نظراتش خوشم میاد و حتی وقتی باهاش مخالفم بازم نحوه نقد کردنش رو دوست دارم ولی این رفتارش به نظرم بچگانه است. به جز هاگوارتز لگسی بازی های دیگه‌ای هم بودن که بهش کد ندادن ولی فقط واسه این یکی ناز کرده که خب دلیلش معلومه.
اینم متن توییتی که زده بود:

پ.ن: دلیل این همه خصومت به خاطر نظر رولینگ رو نمیفهمم. کلا خودمم ازش خوشم نمیاد ولی دلیل نمیشه به خاطر یه شخص تلاش یه مجموعه بزرگتر رو نادیده گرفت.
ایشون کلا بارها پیش اومده که خواسته سوار حواشی بشه و خودی نشون بده. بار اولش نیست و علی رغم اینکه گاها نقدهای خوبی داره ولی شخصیتش جوریه که انگار عقده دیده شدن و ملاک قرار داده شدن رو داره.
رولینگ و دنیایی که خلق شده هم اینقدر بزرگ و باعظمت هست که حرف و عقده های چنین ادم کوچیکی اصلا به حساب نمیاد. موفقیت این بازی هم خاری میشه تو چشم امثال Skill Up. نمرات بازی تازه اول راهه چون قطعا کلی تو زمینه فروش میدرخشه و حتی ممکنه اخر سال جوایزی هم دریافت بکنه. ایشونم تا میتونه تو چنلش دری وری بگه به هیچ جای کسی حساب نیست.
خوبی این بازی هاگوارتز این شد که حواشی این ادما با کله خورد زمین و به نظرم یه پیروزی بزرگه برای رولینگ.

دارن شان
- دیموناتا (۱۰ جلد)​

واقعا کتاب های دارن شان خیلی خوب هستند و من یکی خیلی باهاشون حال کردم
حماسه دارن شان واقعا پایان خوبی داشت
دیموناتا هم این لوردلاس لعنتی خیلی بد بود، منم اون موقع که میخوندمش چندین بار شب ها حس میکردم تو اتاقمه :D جو گیر شدم برم بخونمش دوباره :D

رفیق کتاب های دارن شان از نظر شخصیت پردازی و پایه داستانی عالی هستند ولی نویسندگی دارن شان چندان تعریفی ندارد و از این نظر رولینگ و متعاقبا هری پاتر فرسنگ ها جلوتر هستند.به نظر بنده نزدیک ترین کتاب به این سری،مجموعه آرتیمس فاول هست که البته فیلمی هم ازش منتشر شده که کیفیت ضعیفی دارد.
به نظرم یه سر به کتاب های بعدی دارن شان بزن، مخصوصا جلاد لاغر واقعا از نظر نوشتاری چند لول بالا رفته

من هم به عنوان کسی که از شماره دوم (تالار اسرار) تمام کتاب های هری پاتر رو دی وان میگرفتم، خیلی از این نمرات خوشحالم. چون هیچوقت از بازیهای هری پاتر اونجور که باید لذت نبردم. کیفیت ساختشون همیشه متوسط یا کمتر بود و خب معمولا همون داستان فیلم/کتاب رو بازگو میکرد و مثل این بازی اقتباس خودش رو از این دنیا نداشت.
واقعا ایده بازی از همون ابتدا جذاب بود و هیچکس هم انتظار نداشت با توجه به سابقه سازندش GotY بشه، همینکه تونستن اون ایده جذاب رو بدون مشکل آنچنانی و به خوبی پیاده کنن برای من کافیه.

قطعا با تمام house ها بازی رو انجام میدم، ولی ابتداش با house خودمه (Ravenclaw) :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or