امتیازات Hogwarts Legacy

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    171
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Hogwarts Legacy

1655591183_What-makes-each-Hogwarts-house-stand-out-and-whos-in_copy_480x252.jpg

Initial release date: February 10, 2023
Platforms: PS 4/5 ,XBOX Series/One ,PC ,NS
Genres: OW ,Entertainment ,Narrative, Action RPG, Adventure game, Fighting game
Developer: Avalanche Software
Nominations: The Game Award for Most Anticipated Game
Mode: Single-player video game
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

META
85 <- PS5
90 <- XBOX X
84 <- PC

Screenshot_20230210-220857_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220823_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220759_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg

Screenshot_20230210-221000_Samsung Internet_copy_1000x500.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Deathbringer

کاربر سایت
Jan 2, 2023
601
نام
Death
با توجه به جو منفی که دور استودیو بود و تا اسم بازی میومد سازندش عملا تحقیر میشد، به نظرم واقعا یه حماسه آفرینی رو شاهد هستیم :D
کاری که هری پاتر تو مدیوم سینما کرد و پاترهدها رو شگفت زده کرد، عملا بازی هاگوارتز تو مدیوم بازی ها هم همین کارو برای پاترهدها تکرار کرد.باورم نمیشه یه بازی حول محور دنیای هری پاتر با این کیفیت ساخته شده و چنین کیفیتی داره.امیدوارم زمینه ساز ساخت یه فرنچایز برای خودش باشه چون هم سازندش لیاقت و تواناییش رو ثابت کرده و هم قطعا از سوی طرفدارا ساپورت خواهد شد.
و خب خیلی خوب شد که بدخواهان رولینگ و امثالهم اینطوری آفتابه گرفته شد به سر تا پاشون.
واقعا باورم نمیشه این بازی بالاخره منتشر شد و چنین نمراتی گرفت. با وجود این همه خبر و اتفاق بدی که این چندوقت ما مردم تجربه کردیم و مشکلات شخصی خودم، Hogwarts Legacy برای من به شخصه یه فرشته نجات شد:Dمبارک گیمرا و پاترهدها و بدخواهان رولینگ.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,429
نام
ماکان
موفقیت بازی یک طرف، به سنگ خوردن ..یر این جماعت بیکار گه خور در خصوص تمام موارد هم یه طرف. قشنگ همه تلاششون رو کردن با نوشتن مقاله و اراجیف مختلف در خصوص عقاید شخصی رولینگ و یه اظهار نظر ساده، بازی رو بکوبن و از این طریق علاوه بر قدرت نمایی رسانه ای مخاطب بگیرن، اما هم جذابیت ذاتی دنیای هری پاتر، هم کیفیت بالای ساخت و هم علاقه فن ها باعث شد علی رغم همه به در و دیوار کوبیدن ها هچی غلطی نتونن بکنن. دوست دارم شخصا برم دم دفتر تک تک رسانه هایی که سعی داشتن بازی رو بکوبن و صاف تو صورتشون بگم فشار بخورید ماگل های دیوز. بعد همین نیموبس 2000 ام رو آ بکنم تو.... آستینشون!

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,429
نام
ماکان
تکلیف ماهایی که نه کتابای هری پاتر رو خوندیم نه فیلماشو دیدیم ولی واسه بازی هایپیم چیه؟ :D

حسین فیلم هاش رو که کلا نبین:D ولی کتاب هاش رو بخون:D الان هری 1 و 2 یه مقدار بچه گانه ممکنه به نظر برسه، اما از 3 به بعد که جدی و دارک میشه، خیلی خفنه انصافی. من هر سال یکبار 7 جلد رو پشت سر هم میخونم:D و کلا تا الان بدون اغراق بالای 100 بار کتاب هاش رو خوندم:D دبیرستان که بودم همش داشتم هری پاتر میخوندم پشت سر هم:D

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
من مخالف صحبت های رولینگ هستم و به نظرم کارش نفرت پراکنی هست.ولی حتی اگر نویسنده اصلی بازی بود باز هم سانسور کردن بحث های مربوط به این عنوان در Reset Era بسیار احمقانه هست،حتی احمقانه تر از صحبت های رولینگ.بنده چک کردم هیچ تاپیکی مربوط به این بازی نباید در اون انجمن وجود داشته باشد.واقعا هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی ماند،یادآور رفتار EA هست این حرکات.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر