امتیازات Hogwarts Legacy

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    171
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Hogwarts Legacy

1655591183_What-makes-each-Hogwarts-house-stand-out-and-whos-in_copy_480x252.jpg

Initial release date: February 10, 2023
Platforms: PS 4/5 ,XBOX Series/One ,PC ,NS
Genres: OW ,Entertainment ,Narrative, Action RPG, Adventure game, Fighting game
Developer: Avalanche Software
Nominations: The Game Award for Most Anticipated Game
Mode: Single-player video game
Publisher: Warner Bros. Interactive Entertainment

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

META
85 <- PS5
90 <- XBOX X
84 <- PC

Screenshot_20230210-220857_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220823_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg
Screenshot_20230210-220759_Samsung Internet_copy_1000x330.jpg

Screenshot_20230210-221000_Samsung Internet_copy_1000x500.jpg
🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

آخرین ویرایش:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
به هیچ عنوان به متا یا نقد های این بازی توجه نکنید. اکثر سایت ها میخوان سر به تن این بازی نباشه. یه سری هم که اصلا نقدش نمیکنن مثل easy allies. یه مشت بیمار ریختن دور بازی دارن میکوبنش. خودم پشبینیم ۸۵ هست اگه بیخود گیر ندن بهش

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
به هیچ عنوان به متا یا نقد های این بازی توجه نکنید. اکثر سایت ها میخوان سر به تن این بازی نباشه. یه سری هم که اصلا نقدش نمیکنن مثل easy allies. یه مشت بیمار ریختن دور بازی دارن میکوبنش

خودم پشبینیم ۸۵ هست اگه بیخود گیر ندن بهش
فکر کنم ویدیو پیش نمایش بود از ign دیدم واقعا تهوع آور بود حرکت ign تو اون ویدیو. خوشم میاد جی کی رولینگ تو هر کتاب جدیدش داره میترکونه دهن این عقده ای ها رو می‌بنده

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,575
نام
Mehrdad
حقیقتا Disney Infinity هارو خیلی دوست داشتم، Toy Story 3 هم همینطور، هرچند توی استوری 3 رو هرگز اندازه Toy Story 2 پی اس وان و Toy Story سگا دوست نداشتم، اما باز هم بازی های بدی نبودن،

حالا نمیدونم یه همچین پروژه خفنی رو چطور تموم میکنند، اما به شدت دوست دارم حداقل یک کیفیت مناسب داشته باشه، بعد از هری پاتر های پی اس وان که به معنای واقعی عاشقشون بودم و هستم، هیچ وقت بازی های این سری درست حسابی بهم نچسبیدن، حالا که تا این حد گسترده شده، به شدت دوست دارم در نهایت موفق بشه...

*البته شاید همزمان بودن کتاب-فیلم-بازی و بکر بودن سلیقه و دیدگاه ما در زمان هری پاتر های پی اس وان هم رو ان علاقه شدید تاثیر زیادی داشت، اما خب، در هر حال خیلی دوست دارم این بازی بتونه با استاندارد های روز، یک تجربه خفن از دنیای هاگواتز و جادویی بده و ان حس خفن رو تکرار کنه...

طبق معمول همیشه، تقریبا هیچی از بازی ندیدم، به صورت کاملا بکر و بدون پیش فرض میرم سمتش و امیدوارم بهم یک حال اساسی بده...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
بیشتر از این که به بازی امید نداشته باشم به منتقدها امیدی ندارم :D
مگه چه خبره سمت منتقدها ؟ :-"
تازه من فور میکردم حس نوستالژی منتقدها قلقلک میشه و شدیدا موقع بازی کف میکنند:D

به نظرم بازی اگر از نظر تکنیکی فاجعه ای تمام عیار نباشه(یکم ایراد مشکلی نداره:-" ) میتونه یکی از بهترین بازی های سال باشه و یه جورایی همه رو سورپرایز کنه:D

به نظرم حتی موفق تر از Shadow of Mordorه نسل پیش که کسی اونقدر امیدی نداشت، ولی بازی خیلی خوبی ارائه دادن:D (امیدوارم WB باز برای ادامه ی این بازی دندون گردی نکنه:| )

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
مگه چه خبره سمت منتقدها ؟ :-"
تازه من فور میکردم حس نوستالژی منتقدها قلقلک میشه و شدیدا موقع بازی کف میکنند:D

به نظرم بازی اگر از نظر تکنیکی فاجعه ای تمام عیار نباشه(یکم ایراد مشکلی نداره:-" ) میتونه یکی از بهترین بازی های سال باشه و یه جورایی همه رو سورپرایز کنه:D

به نظرم حتی موفق تر از Shadow of Mordorه نسل پیش که کسی اونقدر امیدی نداشت، ولی بازی خیلی خوبی ارائه دادن:D (امیدوارم WB باز برای ادامه ی این بازی دندون گردی نکنه:| )

بیا امیدوارم باشیم چیزی که من گفتم خیلی خوب عمر نکنه و منتقدها خل و چل بازی در نیارن :D همین :D

• Smile
  • Like
Reactions: voldmort and Akiba

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
بیا امیدوارم باشیم چیزی که من گفتم خیلی خوب عمر نکنه و منتقدها خل و چل بازی در نیارن :D همین :D
رفیق این قضیه ای که می دونیم چی هست شاید روی کمتر از ۵ درصد منتقدها تاثیر داشته باشد.وگرنه به صورت کلی بعید می دونم اکثر منتقدها بخواهند از این نظر به بازی ایراد بگیرند.تو بازی های با موارد نسبتا مشابه هم نگاه کنی صرفا دو یا سه نقد موارد خارج از خود بازی رو مطرح کرده اند.خلاصه به نظر بنده این بازی از نظر حس نوستالژی که کاملا موفق هست ولی بعید می دونم از نظر کیفی خیلی موفق باشد.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
متا هر انچه بشه، فن ها دیر یا زود تجربه اش میکنن

ولی اینکه چرا الان موفقیتش واسمون مهمه
برمیگرده به این که دوست داریم سیکوئلی نسل نهمی و درخور عنوان واسش بسازن که حداقل مسابقات کوییدیچ درش جا داشته باشه، سیستم مربوط به تاثیر استفاده از جادوهای ممنوعه درش قرار بدن، و اینکه اینبار در دوره ایی اتفاق بیفته که دامبلدور در هاگوارتز استاد دفاع در مقابل جادوی سیاهه و...
اینا حداقل خواسته های ماست:D
برای همین آرزوی موفقیت واسش داریم

بیشتر از این که به بازی امید نداشته باشم به منتقدها امیدی ندارم :D
View attachment QoxSrhfQBnnzAfYT.mp4

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
متاسفانه این بازی توسط یک مشت منتقد به خیال خودشون امروزی به دلیل دیدگاه های JK Rowling کوبیده می شه.
مثلا IGN از روز اول به این موضوع گیر داد و حتی توی پیش نمایش بازی هم این مورد رو اشاره کرد.
روزی یک بار اون مقاله ای که ضد بازی نوشته رو تویت می کرد. از آخر من رفتم زیر تویت اش فحش نوشتم.

اما در کل این بازی برای من GOTY امسال اه فارغ از امتیاز هاش.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536
انتظار زیادی از استودیو ندارم و تنها خواستم اینه که یک بازی درخور برای این یونیورس باشه، هاگوارتز و دنیای جادویی هری پاتر همیشه اسرارآمیز بوده و با دیدن فیلم هاشو خوندن کتاب ها این مورد رو به وضوح می شه لمس کرد، ساختن بازی بر اساس این یونیورس به هیچ عنوان کار آسونی نیست چون تمام جزییات در ذهن طرفدارای بیشمارش نقش بسته و در صورت کمو کاستی می تونه روی تجربه بازیکن تاثیر منفی بذاره. توی نمایش هایی که داشته ضعف هایی مثل AI،سیستم کامبت تا حدودی و مشکلات فنی رو دیدم. چیزی از مراحل فرعی هنوز نمی دونم. موردی که منو امیدوار می کنه همون حرف ابتدایی کامنتمه، گشتوگذار در این دنیای اسرارآمیز، استفاده از اسپل ها و غافلگیری هاشه

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
306
فارق از حواشی باید انتظارها رو کم کنیم هم استدیو سازنده استدیو مطرحی نیست و بعد از تعطیل شدن توسط دیزنی و خریداری شدن توسط وارنر این اولین بازیشونه هم تریلر ها مخصوصا تریلر های اخیر کاملا ضعف های بازی نشون دادن.از مشکلات فنی تریلر ها که بگذریم مشکل کامبت و مبارزات بازی حداقل تو تریلر ها مشخص بود و بنظر بسرعت تکراری و خسته کننده میشه.از طرفی عدم وجود سیستم هانر در بازی هم از عمق بازی کم می کنه.اگر بنظرم یک متای ۸۰ بگیره فراتر از انتظار کار کرده.خودم سرنوشت گاتهام نایت براش پیش بینی می کنم.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
یاد اون حال و هوای بچگی و هری پاتر و سنگ جادو افتادم .

یادمه تهران برف سنگینی میومد ، رفتیم دم غروب توپخونه و دادیم دستگاه رو بهش یه چیزی دانگل طور که شبیه یه مدل مینیاتوری psone بود وصل کردن و دیگه میشد باهاش سی دی های فیلم دید . یه هری پاتر گرفتم که کیفیت پرده ای داشت ، یه کاسپر شبح و یه مستربین ( دقیقا یادمه اپیسود سال نو بود که مستربین 2 نفر مهمون داشت و فرداش هم خونه شو با منفجر کردن تینر رنگ ، رنگ کرد lol ) و از همون موقع ها جادوی هاگوارتز شد یه بخش بزرگی از زندگیم . دیوونه وار منتظر بازی ـم و امیدوارم خوب از آب دربیاد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر