امتیازات Halo 4

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
هزیز من هر چیزی رو باید نسبت به دوران خودش بسنجی.اون زمان متا قابل اعتماد بود و چیزای عجیب و غریب توش کمتر میدیدیم.ولی تو این دوره و زمونه که به انچارتد 4 میدن و به هیلو 2 میدن،پس باید معیار رو عوض کرد.
ولی اون زمان اینطور نبود.و میشد تا رو معیار فرض کرد.
حالا هم ما داریم پز بازی رو با چیزی که تجربه کردیم میدیم،شما ها متا رو دو دستی چسبیدین و ول نمی کنین.ول کنین بره:d
(نمی دونم چرا کم کم دارم مهربون میشم با هیتر ها.شایدم دارم از دستشون دیوونه میشم خودم خبر ندارم:d)
امتیاز عجیب و غریب،در همه دورانها برای همه بازیها بوده.هیلو 4 همش 3 تا امتیاز عجیب غریب داره.این بازی بیشتر از 40 امتیاز 8 و 9 داره.یعنی بازی حقش نهایت همون 9 هست.همه دوستان هم گفتن کسی اون 3 امتیاز رو حساب نمیکنه.آنچارتد هم امتیاز عجیب و غریب داشت ولی متاش 92 شد.گیرز 3 هم نمره 6 داشت،ولی متاش 91 شد.کی میخواید اینو قبول کنید که یک یا دو سایت،نمیتونن حق بازی رو بخورن.همونطور که نتونستن حق آنچارتد 3 و گیرز 3 رو بخورن.چون بین 70-80 امتیاز دیگه،رسما امتیازشون گم میشه.

مشکل اینه که از هیلو،یک چهره مقدس ساخته شده و اجازه نمیدن کسی حتی نقدش کنه.کسی نمیتونه منکر بزرگی هیلو بشه،و همینطور خدماتی که این بازی به سبک اول شخص کنسولی کرد.اما،چون ازش یه چهره مقدس ساختید،نمیتونید باور کنید که هیلو هم میتونه،نمرات پایین تر از حد انتظار بگیره.

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
تاپیک کلا رفت تو پرتگاه، بعد دوستان از این ناراحت بودن که اینجا کسی ترول نکرده :D

خدا را شکر اون دوستان به مرادشون هم رسیدن...
خودِ من برایِ اولین باره که یه همچین پدیده ای می بینم... یه بنده خدایی از این که کسی حرف آنچنانی درباره بازی، با وجود نمرات پایین تر از حد انتظار نزده، ظاهرا ناراحت شدن! ( احتمالا به این دلیل که در صورت ادامه این روند، فرصت ترول در موقعیت هایِ مشابه از ایشون گرفته می شد) به همین خاطر تصمیم گرفتن بزنن تاپیکو نابود کنن...
یه نگاهی به این کامنت بکنید:

چهره ی خیلیها آخر سال بسیار ، بسیار دیدنی خواهد بود ... تقریبا همه سایتهایی که سرشون به تنشون میرزه به بازی نمره ی بالا دادن و اگر جایزه گرافیک و مولتی و FPS و همچنین گوتی
رو درو کرد ، قیافه ی تابلوتون ، تابلو تر و دیدنی تر میشه .... تنها شانستون هم ME3 هست که حتما به عنوان انحصاری به حسابش میارید ... lol
----------------------------------------------------------------------

GT5 کلا بحثش جداست ... GT چه در کنسول xbox و چه در کنسول Xbox 360 با سری Forza motorsport به طور مداوم و با اختلاف بالا هت تریک شد ... اگر متا رو فکت حساب میکنین ،
کلا اسمی از GT در مقابل FM نیارید ... هنوز یادمون نرفته IGN چه ننگی رو به GT5 چسبوند...

حالا کامنت هایی که قبل از این کامنت زده شده رو با کامنت هایی که بعدش زده شده مقایسه کنید... فکر کنم خیلی راحت بشه فهمید که چرا تاپیک تویِ این مسیر قرار گرفته...( به این نکته هم توجه داشته باشید که صحبت هایِ ایشون درباره GT5 در ارتباط با بحث هایِ انجام گرفته در صفخات قبل و این حرفه:
نوید یه چیزی بگو که به شکل بسیار خفن تر و بدجور تر به خودتون برنگرده !! یه سر خواهش میکنم برو تاپیک HALO 4 تا ببینی چه درفشان کاری هایی که نکردند !! میگفتند بازی میشه بهترین بازی قرن ، همین الان براش کل جایزه های گوتی رو ردیف کردند !! گفتند از گیم اسپات 10 نگیره از سایت میرن بیرون !! میگفتند بهترین هیلو ساخته شده در دنیا هست !! میگفتند بهترین FPS دنیا با اختلاف زیاد هست !! رو متا 95 شرط خون میبستند !!

اینا همش مثال هایی هست که به عینه در تاپیک میدید !! بنده خدایی از بازی انتقاد میکرد جز گروه القاعده و طالبان حسابش میکردند !! اینهمه هایپ شد و نتیجه اش شد این !!

GT5 طرفدارهاش نصف اینهمه هایپی که برای HALO 4 شد رو انجام ندادند !!
نوید جان پست بالایی بنده رو کاملا مناظره کن !! تازه اینا از خودت هست !:d
)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,741
نام
محمد
u.s.a
حسین من یه سوال پرسیدم ولی جواب ندادی، به نظر تو GT5 و Shift در یه سطح هستن دیگه؟ آره یا نه؟ :D اینو جواب بده بعد بیا واسه ما بیانیه صادر کن :D
آره برادر من از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری.
یه ضرب المثل هست که میگه اونی که باد بکاره طوفان درو میکنه
آره اتفاقا سال دیگه هم دست و طوفان و اینا در راهه، من که خیلی کاری به تاپیک انحصاری های سونی نداشتم، از این به بعد رو حضور کاملا فعال من حساب باز کنید :D

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
امتیاز عجیب و غریب،در همه دورانها برای همه بازیها بوده.هیلو 4 همش 3 تا امتیاز عجیب غریب داره.این بازی بیشتر از 40 امتیاز 8 و 9 داره.یعنی بازی حقش نهایت همون 9 هست.همه دوستان هم گفتن کسی اون 3 امتیاز رو حساب نمیکنه.آنچارتد هم امتیاز عجیب و غریب داشت ولی متاش 92 شد.گیرز 3 هم نمره 6 داشت،ولی متاش 91 شد.کی میخواید اینو قبول کنید که یک یا دو سایت،نمیتونن حق بازی رو بخورن.همونطور که نتونستن حق آنچارتد 3 و گیرز 3 رو بخورن.چون بین 70-80 امتیاز دیگه،رسما امتیازشون گم میشه.

مشکل اینه که از هیلو،یک چهره مقدس ساخته شده و اجازه نمیدن کسی حتی نقدش کنه.کسی نمیتونه منکر بزرگی هیلو بشه،و همینطور خدماتی که این بازی به سبک اول شخص کنسولی کرد.اما،چون ازش یه چهره مقدس ساختید،نمیتونید باور کنید که هیلو هم میتونه،نمرات پایین تر از حد انتظار بگیره.

شرمنده دیگه دیر وقته من برم.اما جوابتون رو میتونین در یک پست بالا سرتون (فرخ) ، بگیرین.کاملا منطقیه.شب خوش

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خوشم میاد کلا واسه بالا بردن بازیه خودتون فقط بلدین بازیهای دیگه رو پایین بیارین!!
شما دوست عزیزی که اینقدر از این بازی تعریف می کنی و هرچی دیگه بازی هست رو جلوش خوار و خفیف می دونی,چرا فقط میخوای هیلو رو با یه انحصاری اول شخص از سونی مقایسه کنی؟!!!
بگردی شوترهای مولتی پلتفرمه زیادی رو پیدا می مکنی از این هیلو 4 شما سرتر هستند و متاشون بالاتره,نمونش هم بتلفیلد 3 رو PC که الان از همین هیلو 4 شما سرتره و نمی دونم رو چه حسابی به نظر شما جلو هیلو نخود هم حساب نمیاد!!;)

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,241
نام
حامد
یک موضوع جالب اینه که الان بحث سر اینه که
ما سکوت کردیم شما نکنید ، سال قبل شما ساکت نبودید ببینید ما چقدر خوبیم ساکتیم
پس سال بعد ترو ل نکنید ، یا ما ترول نخواهیم کرد شما هم نکنید :D جالبه

+
عزیزان هیلو فن، من نزدیک 30 صفحه ـست که پستی غیر از امتیاز ندادم. ولی لازمه الان بهتون بگم که هرچقدر بازیتون ترول بشه حقتونه. خداوکیلی حقتونه. تازه تا الان هم خیلی کم ترول شده. انقدر به بازی های دیگه تیکه انداختید و از بالا بهشون نگاه کردین که همه از دستتون شاکین.

یادمون نمیره میگفتین هیلو 4 خودش برابر با یه گونی انحصاریه.
یادمون نمیره میگفتین هیلو بهترین و بزرگترین و با کیفیت ترین بازی انحصاریه.
یادمون نمیره همین چند صفحه پیش دوستمون گفت اگه به هیلو 2 دادن به بتلفیــلد 3 باید 0.25 بدن.
یادمون نمیره چقدر تیکه بار کلاودیوتی کردین.
یادمون نمیره به کیلزون میگفتین لول زون و Resistance رو هم که اصلا به رسمیت نمیشناختین.
یادمون نمیره میگفتین آنچارتد 2 اگه 2009 اون همه جایزه گرفت و متاش 96 شد به خاطر این بود که اون سال بازی شاخ دیگه ای نبود. در صورتی که چند برابر از امسال بهتر بود.
یعنی هر بازی ای از هر سبکی رو جلوی این هیلوتون به خفت و خواری کشوندین. حالا هم تحویل بگیرید.

آره برادر من از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری.
یه ضرب المثل هست که میگه اونی که باد بکاره طوفان درو میکنه ;)

بهنام اینجاست که میگن خدا جای حق نشسته.

ممتنع

کاربر سایت
Jun 29, 2012
227
الان شما با چی داری حال میکنی ؟! اگه قرار به میانگین باشه که همین الانش هم اخرین درستاورد مایکروسافت توی fps از بازیهای سونی بیشتره ! هر وقت سونی یه بازی اول شخص ساخت که میانگینش شد 97 و 95 و 94 و 87 بیاین باهم صحبت کنیم !
Killzone 2 بازيه fps هست متعلق به سوني كه متاش 91
lol ... جالبه

متای این بازی FPS تون :

Killzone PlayStation 2 : 70
Killzone 2 PlayStation 3: 91
Killzone 3 PlayStation 3 :84

متای میانگین : 81.5

و اما Halo ....

Halo: Combat Evolved Xbox :97
Halo 2 Xbox : 95
Halo 3 Xbox 360 :94
Halo 4 Xbox 360 :87

متای میانگین : 93.25

---------------------------------------------------
میانگین متای بزرگترین سری انحصاریهاتون رو هم جمع بزنید به پای میانگین سری Halo نمیرسه ... متای تکی بزرگترین بازی انحصاری بین کنسولهای سونی
و مایکروسافت هم متعلق به بازی Halo: Combat Evolved هست با متای 97 ...
اين پستم رو كه نقل قول كردي كاملاً مشخص كه درجواب چي نوشتم
درجواب شخصي كه گفته بود سوني حتي يه fpsبا متاي بهتر از 87 يا هيلو 4 نداره نوشتم
بحث ميانگين كل سري نبود .
بعدم ما داريم اينجا صحبت هيلو 4 رو مي كنيم نه هيلو هاي قبلي كه اصلاً يه بازي ساز ديگه ساخته
اول بفهم در جواب چي يه پست داده شده بعد پست بده​

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,307
نام
بابک
u.s.a

آره اتفاقا سال دیگه هم دست و طوفان و اینا در راهه، من که خیلی کاری به تاپیک انحصاری های سونی نداشتیم، از این به بعد رو حضور کاملا فعال من حساب باز کنید :D
رفقای شما که gow3 با نمرات 92/100 رو ترول کردن و در مقابل بازی هایی با نمرات 81/100 ناچیز شمردن خدا به داد سال 2013 برسه:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
آره اتفاقا سال دیگه هم دست و طوفان و اینا در راهه، من که خیلی کاری به تاپیک انحصاری های سونی نداشتیم، از این به بعد رو حضور کاملا فعال من حساب باز کنید :D

به نظرم بهتره یه سال دیگه رو انتخاب کنی:-"

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
یه سوال!
شما اصلا هیلو رو بازی کردی که این حرفا رو می زنی؟
هر کس بدون تعصب این بازیو تجربه کنه بی شک یکی از بهترین تجربه های عمرش میشه!
در ضمن شما بازی های مولتی پلت فرم رو با هیلو مقایسه نکنید!!
هیلو انحصاریه و قطعا هیلو هیتر ها و ps3 fan ها!
آقا ما هم واسه انحصاری شما این کارو می کنیم!
تا دیروز حتی نگاه هم به قسمت ps3 نمینداختم ولی از این به بعد ...

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,741
نام
محمد
رفقای شما که gow3 با نمرات 92/100 رو ترول کردن و در مقابل بازی هایی با نمرات 81/100 ناچیز شمردن خدا به داد سال 2013 برسه:d
گفتم که من زیادی کاری به تاپیک انحصاری های سونی نداشتم یا اینکه حضورم کمرنگ بوده ولی خب سال دیگه متوجه میشید حضور پررنگ دقیقا یعنی چی :D
به نظرم بهتره یه سال دیگه رو انتخاب کنی:-"
نه اتفاقا سال دیگه خیلی باحاله :D
==
4News.it 9.2/10
قبلا ثبت میشد ولی دیگه نمیشه :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
u.s.a
حسین من یه سوال پرسیدم ولی جواب ندادی، به نظر تو GT5 و Shift در یه سطح هستن دیگه؟ آره یا نه؟ :D اینو جواب بده بعد بیا واسه ما بیانیه صادر کن :D

خیلی عذر میخوام ... ولی مثلا میخوای بیای بگی دیوید کیج بره فیلم بسازه ... بازی بلد نیست بسازه ... بازی گیم پلی نداره ... ؟ این بازی بدون گیم پلی و باید انداحت تو چاه ... هاهاهاها چهار تا سات بهش 4 دادن ... ؟

دیگه حرفاتون قدیمی و نخ نما شده ... مثل کنسول و بازی هاتون که به شدت تکراری شدن ... اخه تا کی میخواین ... دلتون رو به 2.3 تا فرانچایز تکراری خوش کنید و هی هم بیاید رقیب رو ترول کنید ؟؟؟؟؟

میدونی چرا در مورد gow و tlou حرفی نمیزنم چون فکر نمیکنم اون طرف ها ببینیمتون ... مگه اینکه بخواید بازی با متای 90 تا 92 رو هم ترول کنید .... tlou که یه ip جدیده ... من اصلا از افت رزیدنت ناراحت نشدم چون جایگزینش داره منتشر میشه ...

gow هم تغییرات و نواوری های زیادی تو گیم پلیش اوردن که کسی نخواد به تکراری بودن و نبودن نواوری توش گیر بده ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر