امتیازات Halo 4

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آقا بیخیال دیگه :D بهترین بازی دنیاشون شد 87 ! ps3 ام که بازی هاش همه آشغالن جز Uncharted که شانسی خوب شده!:))
شیمس تو دیگه چرا این حرف رو میزنی برادر؟کجایی؟.چه خبرا؟:dمیدونی این که گفتی بهترین بازیشون شد 87،شبیه چی میمونه؟مثل این مومونه که یه نفر بگه انچارتد ریسینگه بعد شما بگی انچارتد هم که ریسینگ از اب در اومد.ربطی نداشت،نه؟:-s:d
ایشالا Halo 5 جبران میکنه با یه گیم پلی نو و جدید و کمی ابتکار
مثل انچارتد 3 که گیم پلی نو و جدید داشت دیگه.یا گیرز اف وار 3.فرقی نمی کنه.انچارتد و گیرز و هیلو مشخصه ی اصلیشون همین گیم پلیشون هست.وگر نه دیگه انچارتد و گیرزو هیلو نبودن.
اونوقت مثلا هیلو میشد ، call of bullet battle halo sundicate of spartan storm :d

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
من دقیقا نمیدونم توی بازیهای انحصاری PS3 چه بازی در مقابل HALO ایستاده ولی قبلا که به کیلزون میگفتن HALO KILLER که بسی در PS2 بهش حندیدیم ...
آخرین شمارش که کیلزون 3 باشه ، متاش شد 84 ... الان چرا نباید اسم HALO 4 رو بیاریم ؟

خب اره دقیقا با شما موافقم ... کیلزون یک رو میشه به دو بخش تقسیم کرد ... خدایی اوایلش افتضاح و بی سر و ته با کنترل سخت بود .... ولی نیمه دوم و رو به پایان بازی برای استاندارد های نسل قبل واقعا خوب شد ...
این بازی هر چی نبود ...بازی بود که من با وجود اون همه بازی برای ps2 باز هر وقت حوصلم سر میرفت بازیش میکردم ... در حالی که بازی فوق العاده cod 3 هم میتونستم بازی کنم .... بد بود ولی نه اونقدر ها که تخریب شد ...

اما اشتباه سونی همین جا بود .... صبر نکرد تا نسل جدید بیاد ... و یه این سری رو اونطور که باید و با توجه بیشتر عرضه کنه ... کیلزون 2 میبایست کیلزون یک باشه ...

و اما کیلزون 2 ... این بازی هیچ حرف و حدیثی در موردش نیست ....به معنای واقعی کلمه فوق فوق العاده بود ... تجربه جنگیدن زیر اون قارچ به اون عظمت ..چیزی بود که هیچ وقت دیگه تجربش نمیکنم ...

متاش هم به همون دلیلی که الان شما شاکین اومد پایین وگرنه جز یکی از بهترین های این نسل و fps بود ....

کیلزون 3 رو در موردش حرفی ندارم ... ولی دید منتقد با گیمر فرق داره ... گیمر دوست داره بازی کنه و از بازی لذت ببره ولی منتقد میخواد جنبه های تکنیکی ... و نو اوری و خیلی چیزهای دیگه رو در نظر بگیره ...

کیلزون 3 برای یه گیمر تجربه بی نظیره .... ولی وقتی یه منتقد میاد میگه یه کپی ارتقا یافته نسخه قبلیه و بهش نمره کم میده نمیشه بهش خورده گرفت ... کیلزون 3 تنها اتهامش تکراری بودن بود ... دیگه الان جربان مرغ همسایه غازه ...

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,544
نام
Nightwing
خدا کنه تاریخ ریلیز این ابر بازی انحصاری امسال سونی یعنی All-Stars Battle Royale یکم جلو بیوفته تاپیک بازیای 360 یه چند دقیقه ای !!! (البته اگه بازیش بتونه اینقدر جذابیت داشته باشه) نفس راحتی از دست فنای سونی بکشه.
فکر کنم God of war و Last of us رو جا انداختی!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,172
نام
حسین
آقایون تو رو خدا انقدر خودتون رو به کوچه علی چپ نزنید.شما هیلو فنها که همیشه پُز (poz) هیلو 1-2-3 رو میدادید،با چه معیاری این کارو میکردید؟غیر از این بود که اول از همه به متای بازی استناد میکردید؟غیر از این بود که میگفتید هیلو 1 بهترین FPS تاریخ هست،چون متاش 97 شده؟آخه چرا انقدر خودتون رو ایکیوسان فرض کردید و دیگران رو عقب افتاده؟موضوع انقدر واضحه که اصلا جای هیچ توجیه و پیچوندنی نداره.متاسفانه هر 2 طرف،وقتی فلان بازیشون نمراتی میگیره که دور از انتظار هست،سریعا براش یه تبصره درست میکنن.آقایون دائما میگن متا فکت نیست.پس منم میگم هرکی میگه "هیلو 1 بهترین FPS هست" داره چرت میگه.چون متا که فکت نیست.من میگم کیلزون 1 بهترین fps تاریخ هست.اگر بخوایم متا رو کنار بزاریم که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه.من میگم کیلزون بهتر از هیلو هست،جی تی بهتر از فورتزا هست،تِست درایو بهتر از هورایزن هست و .......دلیل اینکه من نمیتونم همچین ادعاهایی بکنم چیه؟غیر از متای بازی هست؟حالا باز بیاید بگید متا فکت نیست.البته بهتره اینجوری بگید که:

فلان بازی،بهترین بازی تاریخ هست.چون متاش 95 شده.هرکی هم بخواد اینو نقض کنه،هیتره،هیچی نمیفهمه،باید آب بریزه و ................
تبصره:زمانی که متای بازی انحصاری،زیر 90 باشد،متا فکت نیست و یه مشت هیتر و گاگول بازی رو نقد کردن.برای همین متاش پایین اومده.

میون ترول ـتون بگید میانگین بازی چنده؟ :D
فعلا 87 هست.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,039
نام
مازیار
تاپیک کلا رفت تو پرتگاه، بعد دوستان از این ناراحت بودن که اینجا کسی ترول نکرده :D

واقعا شرمنده ... ولی فکر کن ... چند ماه دیگه یه عده ... به کار نکرده .... متهم ... بعد اعصاب خوردی .... بعد حسرت بخوری و به خودت لعنت بفرستی ... اگه قراره اول و اخرش یکی بشه ..پس بزار حداقل مرتکب گناه شده باشیم ...

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
عزیزان هیلو فن، من نزدیک 30 صفحه ـست که پستی غیر از امتیاز ندادم. ولی لازمه الان بهتون بگم که هرچقدر بازیتون ترول بشه حقتونه. خداوکیلی حقتونه. تازه تا الان هم خیلی کم ترول شده. انقدر به بازی های دیگه تیکه انداختید و از بالا بهشون نگاه کردین که همه از دستتون شاکین.

یادمون نمیره میگفتین هیلو 4 خودش برابر با یه گونی انحصاریه.
یادمون نمیره میگفتین هیلو بهترین و بزرگترین و با کیفیت ترین بازی انحصاریه.
یادمون نمیره همین چند صفحه پیش دوستمون گفت اگه به هیلو 2 دادن به بتلفیــلد 3 باید 0.25 بدن.
یادمون نمیره چقدر تیکه بار کلاودیوتی کردین.
یادمون نمیره به کیلزون میگفتین لول زون و Resistance رو هم که اصلا به رسمیت نمیشناختین.
یادمون نمیره میگفتین آنچارتد 2 اگه 2009 اون همه جایزه گرفت و متاش 96 شد به خاطر این بود که اون سال بازی شاخ دیگه ای نبود. در صورتی که چند برابر از امسال بهتر بود.
یعنی هر بازی ای از هر سبکی رو جلوی این هیلوتون به خفت و خواری کشوندین. حالا هم تحویل بگیرید.

آره برادر من از هر دستی بدی از همون دست پس میگیری.
یه ضرب المثل هست که میگه اونی که باد بکاره طوفان درو میکنه ;)

MICHAELSCOFIEL

کاربر سایت
Jul 23, 2012
131
من 2 چیز رو واسه دوستان halo hater و ps3 فن مشخص کنم!
1_ شما که هی رو متا پز میدید میگید کم شده و فلا بهمان سایت های چرت ـو پرتی نمراته دل به خواهی دادن به نظر شما این متا الآن خیلی مت منبع معتبریه؟؟ حالا خوبه انحصاری های خودتون هم متاش پایین شده! خوبه ما هم بیایم واسه انحصاری های شما تلافی کنیم؟؟:|
2_شما این جا چی کار دارید؟ چیزی که بازیش نکردیدو همین جوری حرف می زنید؟ مثلا می خواید ثابت کنید هیلو بد ترین بازی دنیاست و ps3 بهترین کنسول دنیاست؟ شما که بازیش نکردیدو 100% بازی نمی کنید لطفا این دورو بر نیاید برید همون قسمت ps3 :|

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
آقایون تو رو خدا انقدر خودتون رو به کوچه علی چپ نزنید.شما هیلو فنها که همیشه پُز (poz) هیلو 1-2-3 رو میدادید،با چه معیاری این کارو میکردید؟غیر از این بود که اول از همه به متای بازی استناد میکردید؟غیر از این بود که میگفتید هیلو 1 بهترین FPS تاریخ هست،چون متاش 97
عزیز من هر چیزی رو باید نسبت به دوران خودش بسنجی.اون زمان متا قابل اعتماد بود و چیزای عجیب و غریب توش کمتر میدیدیم.ولی تو این دوره و زمونه که به انچارتد 4 میدن و به هیلو 2 میدن،پس باید معیار رو عوض کرد.
ولی اون زمان اینطور نبود.و میشد تا رو معیار فرض کرد.
حالا هم ما داریم پز بازی رو با چیزی که تجربه کردیم میدیم،شما ها متا رو دو دستی چسبیدین و ول نمی کنین.ول کنین بره:d
(نمی دونم چرا کم کم دارم مهربون میشم با هیتر ها.شایدم دارم از دستشون دیوونه میشم خودم خبر ندارم:d)
پس یعنی شمایی هم که الان از این دست میدین،سال دیگه از اون دست می خورین.
یه ضرب المثل هست که میگه بخشش از بزرگان است.حالا به فرض هم که این صحبت ها شده باشه.شما باید تلافی کنین؟ما از شما اژدها سوار ها این توقع رو نداشتیم:d

آخرین ویرایش:

fakeless

کاربر سایت
Sep 3, 2012
42
بهنام یاکوزا
شما عظمت halo 4 و با یه بازیایی که از اتاق 12 متری میری تو 30 متری از 30 متری میری تو 15 متری و همه بازیش اتفاقای از قبل تنظیم شدس یا بازیای دو و نیم بعدیه دوربین ثابت اصلا مقایسه نکن ... حالا امسال شما برو یکم all star battle بازی کن سال دیگه صحبت میکنیم.

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
فکر میکنم هرچی امتیاز میخواست بیاد اومده از بازی !
ببندید این تاپیک رو به نظرم ...بعضی از سهامدارن محترم دیگه خیلی دارن شلوغش میکنن

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
عزیزان هیلو فن، من نزدیک 30 صفحه ـست که پستی غیر از امتیاز ندادم. ولی لازمه الان بهتون بگم که هرچقدر بازیتون ترول بشه حقتونه. خداوکیلی حقتونه. تازه تا الان هم خیلی کم ترول شده. انقدر به بازی های دیگه تیکه انداختید و از بالا بهشون نگاه کردین که همه از دستتون شاکین.

یادمون نمیره همین چند صفحه پیش دوستمون گفت اگه به هیلو 2 دادن به بتلفیــلد 3 باید 0.25 بدن.
یادمون نمیره به کیلزون میگفتین لول زون و Resistance رو هم که اصلا به رسمیت نمیشناختین.
یادمون نمیره میگفتین آنچارتد 2 اگه 2009 اون همه جایزه گرفت و متاش 96 شد به خاطر این بود که اون سال بازی شاخ دیگه ای نبود. در صورتی که چند برابر از امسال بهتر بود.
یعنی هر بازی ای از هر سبکی رو جلوی این هیلوتون به خفت و خواری کشوندین. حالا هم تحویل بگیرید.

هنوزم همینا رو میگیم ، چیزی از ارزش های هیلو کم نشده و نمیشه ! ترول هم هیچ تاثیری نداره ، حالا تا صبح ترول کن

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,818
نام
فرخ

الان شما با چی داری حال میکنی ؟! اگه قرار به میانگین باشه که همین الانش هم اخرین درستاورد مایکروسافت توی fps از بازیهای سونی بیشتره ! حداقل دوتا سایت بسیار معتبر هم امتیاز بالاتر براش دادند ! حداقلش هم اینه که اخر سال یه جایزه ای میبره !

اون بازیهایی که نام میبری تک تک ایتم هاش را بچینی از قبیل داستان و شخصیت پردازی و کامل بودن گیم پلی و انلاین و.....قابل قیاس با هیلو نیست ! حالا بخوایم فروش و عظمت و محبوبیت بازی و مقدار زمانی که روی بخش انلاین بازی میزارن و............مقایسه کنیم در حد نُخُد هم نیست کنار هیلو ......
هر وقت سونی یه بازی اول شخص ساخت که میانگینش شد 97 و 95 و 94 و 87 بیاین باهم صحبت کنیم !
از طرف دیگه شانس اوردید بانجی رفته و افتاده دستانه یه استادیوی تازه کار 343 و اولین بازیش را ساخته که باز خوشبختانه یا متاسفانه از اخرینش تلاش های سونی برای اول شخص بیشتر جواب داده !
از این به بعدش هم مطمئن باشید 343 هم خیلی خیلی ناراحت میکنه بعضی ها را !
پس خودتون را ناراحت نکنید هیلو نه تنها از لحاظ امتیاز میانگین که باور دارید براش ! برترین اول شخص تاریخه بلکه از لحاظ میانگین میان 3و 4 بازی برتره تاریخه ! پس سعی کنید با واقعیت کنار بیاید !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر