امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
اینا فقط میخوان حال343ذو بگیرن:دی گیر میدن بازی همون هیلو های قبلی ولی مطمنم اگه بازی تغییرات زیاد و خوبی نسبت به هیلو های قبلی میکرد باز گیر میدادن و شاید نمره از این پایینتر هم میدادن خلاصه بیخیال اینا
نمیدونم چطور بعضی فن های هیلو وقتی خودشون بازی کردن میان به حرف یه عده ه ه ه اهمیت میدن که حتی اگه متا هم 100میشد باز همین پست هارو ازشون میدیدم مثلا میگفتن مایکرو پول داده و..
پس بیخیال ارزش نداره

GT5کلا بحثش جداست ... GT چه در کنسول xbox و چه در کنسول Xbox 360 با سری Forza motorsport به طور مداوم و با اختلاف بالا هت تریک شد ... اگر متا رو فکت حساب میکنین ،
کلا اسمی از GT در مقابل FM نیارید ... هنوز یادمون نرفته IGN چه ننگی رو به GT5 چسبوند...

باز خوبه بهترین و تنها انحصاریمون متاش 87 نشده با اینهمه هایپ !! :))=)) عیبی نداره برید بازیکنید و همینطور تکرار کنید که متا براتون مهم نیست !!=))

باز خوبه بهترین و تنها انحصاریمون متاش 87 نشده با اینهمه هایپ !! :))=)) عیبی نداره برید بازیکنید و همینطور تکرار کنید که متا براتون مهم نیست !!=))
بهترین و تنها انحصاری؟ امسال رو میگی دیگه؟ :دی بله انحصاری های خیلی فوق خفن و گودزیلای PS3 رو هم دیدیم امسال :دی

این حرف حساب همه psفن هاست دیگه نمیدونم چرا فن های هیلو داران باهاشو بحث میکنن
حالا خوبه بزرگترین انحصاریشون متاش84ه اونم به حق چون مشکلات زیادی داشت.ولی هیلو یه بازی شاهکار به تمام معناست و همه چیش عالیه و همه سایت ها هم اینو گفتن و حرف فقط من نیست.خدا رحم کرد

بهترین و تنها انحصاری؟ امسال رو میگی دیگه؟ :دی بله انحصاری های خیلی فوق خفن و گودزیلای PS3 رو هم دیدیم امسال :دی

پ ن پ دارم میگم تنها انحصاری کل تاریخ XBOX :d

اقا PS3 امسال انحصاری نداشت ولی مگه شما قرار نبود امسال PS3 رو ناک اوت کنید با بازی های گولاختون ؟؟ :d یعنی با یه بازی 87 ای میخواستید امسال سر PS3 رو ببرید ؟؟ :))

امسال که دیگه گذشت ولی سال بعد ببینم میخواید چه لیستی از انحصاری هاتون بدید در مقابل لیست PS3 !!!

چهره ی خیلیها آخر سال بسیار ، بسیار دیدنی خواهد بود ... تقریبا همه سایتهایی که سرشون به تنشون میرزه به بازی نمره ی بالا دادن و اگر جایزه گرافیک و مولتی و FPS و همچنین گوتی
رو درو کرد ، قیافه ی تابلوتون ، تابلو تر و دیدنی تر میشه .... تنها شانستون هم ME3 هست که حتما به عنوان انحصاری به حسابش میارید ... lol
----------------------------------------------------------------------

GT5 کلا بحثش جداست ... GT چه در کنسول xbox و چه در کنسول Xbox 360 با سری Forza motorsport به طور مداوم و با اختلاف بالا هت تریک شد ... اگر متا رو فکت حساب میکنین ،
کلا اسمی از GT در مقابل FM نیارید ... هنوز یادمون نرفته IGN چه ننگی رو به GT5 چسبوند...

هاهاهاها ... عزیز نمرات بالای سایت هایی که سرشون به تنشون میرزه !!! همه این جوایز رو میبره .... یعنی امسال انقدر بازی خوب کم بوده ... سال های قبل بازی هایی با بیشتر از 20-25 -30 نمره کامل (10) نتونستن گوتی بشن ... اونوقت این بازی با این نمرات میخواد این همه جایزه بگیره ... ؟؟؟؟

باشه ما منتظر میمونیم تا حسابی قیافمون تابلو شه ... و ار قضا میایم قیافه های تابلو مون هم نشون میدیم ... me3؟؟؟ عزیز هنوز رقبای اصلی نیومدن .... رقبایی که حتی ممکنه ارزوی جایزه fps رو هم به دلتون بزارن ...

به هر حال من که پستتون رو بوکمارک کردم ... باید جالب باشه ... :>

:arrowd:

در جواب فردی که گفته بود GameSpot 9 یا احتمالا 9.5 (کمه؟!) میده

اونوت برادران از اعتماد به نفس و قیافه حق به جانب حرف می زنند..

0j3dqgx09vyipspa0i.jpg

خوب این الان یعنی چی؟این متن رو که نوید نوشته بود رو الانم قبول دارم.تازه اون موقع ایشون هنوز مولتی و اسپارتان رو بازی نکرده بودند و انگار نیمی از بازی رو دیده بودند.ما همه با دیدن فقط بخش مرحله ای،به عظمت این بازی پی بردیم.
البته شما هم میتونید به عظمت این بازی پی ببرید بدون اینکه حتی بازی رو تجربه کنید.فقط کافیه به هیترهای خودجوش و حاضر در صحنه یه نگاهی بندازید.ماشالا سنگ تموم گزاشتن.

اقا PS3 امسال انحصاری نداشت ولی مگه شما قرار نبود امسال PS3 رو ناک اوت کنید با بازی های گولاختون ؟؟ :d یعنی با یه بازی 87 ای میخواستید امسال سر PS3 رو ببرید ؟؟ :))

امسال که دیگه گذشت ولی سال بعد ببینم میخواید چه لیستی از انحصاری هاتون بدید در مقابل لیست PS3 !!!
خب ما دو تا 87 و یه 85 داشتیم، شما هیچ کدوم از اینا رو هم نداشتید :دی حالا یهو دیدی Battle Royale ترکوند ولی بعید میدونم.

وقتی به 87.5 می‌گی بد یعنی TLOU که ازش خدا ساختی بالای 95 می‌شه دیگه؟!
نشد قول می‌دی کلا دور قسمت ها و تاپیک های Xbox رو خط بکشی؟!

هاهاهاها ... عزیز نمرات بالای سایت هایی که سرشون به تنشون میرزه !!! همه این جوایز رو میبره .... یعنی امسال انقدر بازی خوب کم بوده ... سال های قبل بازی هایی با بیشتر از 20-25 -30 نمره کامل (10) نتونستن گوتی بشن ... اونوقت این بازی با این نمرات میخواد این همه جایزه بگیره ... ؟؟؟؟

باشه ما منتظر میمونیم تا حسابی قیافمون تابلو شه ... و ار قضا میایم قیافه های تابلو مون هم نشون میدیم ... me3؟؟؟ عزیز هنوز رقبای اصلی نیومدن .... رقبایی که حتی ممکنه ارزوی جایزه fps رو هم به دلتون بزارن ...

به هر حال من که پستتون رو بوکمارک کردم ... باید جالب باشه ... :>

ممکنه ؟ :دی نه اقا 100 درصد هیلو 4 رو چه به بهترین fps اصلا اصلا به مدال وارفایتر هم نمیرسه چه به بهترین شوتر/:) چه چیزایی که دیگه نمیگید

تا اخر سال چیزی نمونده یه کم دندون رو جیگر بزارید بعد اینجوری با خیال راحت ترول کنید هی

این حرف حساب همه psفن هاست دیگه نمیدونم چرا فن های هیلو داران باهاشو بحث میکنن
حالا خوبه بزرگترین انحصاریشون متاش84ه اونم به حق چون مشکلات زیادی داشت.ولی هیلو یه بازی شاهکار به تمام معناست و همه چیش عالیه و همه سایت ها هم اینو گفتن و حرف فقط من نیست.خدا رحم کرد
چي !!!!!!!!بزرگترين انحصاريه سوني متاش 84 !!!!!!
بهترين و بزرگترين انحصاري ps3 بازي هاي uncharted و gow هستن كه هردويه اين بازيها متاي آخرين نسخه شون يعني u3 وgow3 شد 92.

آخرین ویرایش:
راجع به هایپ بازی هم بگم که اکثر کسانی که بازی رو قبل از عرضه هایپ می کردن به خاطر گرافیکش بوده، مثلا 95% بازی های بزرگ این نسل که بیشتر هایپ قبل از عرضشون واسه گرافیک بوده. حالا آخر سال جایزه گرافیک رو نگرفت اون وقت میشه گفت هایپ الکی :دی اگر هم گرفت که حداقل اونایی که هایپ می کردن حق داشتن :دی

خوب این الان یعنی چی؟این متن رو که نوید نوشته بود رو الانم قبول دارم.تازه اون موقع ایشون هنوز مولتی و اسپارتان رو بازی نکرده بودند و انگار نیمی از بازی رو دیده بودند.ما همه با دیدن فقط بخش مرحله ای،به عظمت این بازی پی بردیم.
البته شما هم میتونید به عظمت این بازی پی ببرید بدون اینکه حتی بازی رو تجربه کنید.فقط کافیه به هیترهای خودجوش و حاضر در صحنه یه نگاهی بندازید.ماشالا سنگ تموم گزاشتن.
موضوع به این واضحی هم نیاز به توضیح داره؟! ایشون گفت من از اونایی نبودم که انتظار نمرات عالی داشتم چیزی که کاملا با پست های قبل از امتیازاتش در تناقض بود.

GT چه در کنسول xbox و چه در کنسول Xbox 360 با سری Forza motorsport به طور مداوم و با اختلاف بالا هت تریک شد ...
آقا کنتور نمیندازه دیگه ؟
===
میگم میون بحثای فوق تخصصی دوستان، چطوره یه تاپیک بزنیم در مورد متا و این حرفا، بعد هر چی عقده دارن دو طرف پرت کنن تو صورت هم دیگه ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or