امتیازات Halo 4

• Thread starter Thread starter Behrooz
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behrooz

کاربر سایت
MMGN - 9/10

• [*=right]+ Great campaign and story
    [*=right]+ Memorable Halo experience, new 343i flavour
    [*=right]+ Multiplayer is still great
    [*=right]+ Spartan Ops is brilliant co-op fun

• - Some new vehicles are a chore to control
  • - Game sometimes holds your hand

لیست امتیازات: (با تشکر از DON MICHAEL بابت لیست)

18259282596955911569.png

44401119575651401668.png

56302354665546366275.png

13002172215877845197.png

73688795155905978512.png

08635384335139999483.png

71658941314153247784.png

68145661763277037475.png

59930726647468260875.png

66552758444983146071.png

Gaming Age - 10/10
Game Revolution - 10/10
NZGamer - 10/10
Machinima - 10/10
Joystiq - 10/10
Destructoid - 10/10
MondoXbox - 10/10
IGN - 9.8/10
GamingTrend - 9.6/10
Meristation - 9.5/10
GameOver.gr - 9.5/10
Polygon - 9.5/10
Official Xbox Magazine - 9.5/10
Vandal Online - 9.4/10
Xbox World Australia - 9.4/10
Canadian Online Gamers - 9.3/10
Game Informer - 9.3/10
Multiplayer.it - 9.3/10
GamingXP - 9.2/10
AusGamers - 9.1/10
Eurogamer Spain - 9/10
Planet Xbox 360 - 9/10
The Globe and Mail (Toronto) - 9/10
SpazioGames - 9/10
games(TM) - 9/10
Everyeye.it - 9/10
Official Xbox Magazine UK - 9/10
3DJuegos - 9/10
Gamereactor Sweden - 9/10
Xbox360Achievements - 9/10
Cheat Code Central - 9/10
VideoGamer - 9/10
GameSpot - 9/10
GamesRadar - 9/10
G4 TV - 9/10
Gameblog.fr - 9/10
Gamer.no - 9/10
GamesBeat - 9/10
Eurogamer Italy - 9/10
Gamereactor Denmark - 9/10
Eurogamer Sweden - 9/10
Worth Playing - 8.5/10
Gaming Nexus - 8.5/10
Strategy Informer - 8.5/10
Edge Magazine - 8/10
GRYOnline.pl - 8/10
IncGamers - 8/10
Thunderbolt - 8/10
Digital Spy - 8/10
Metro GameCentral - 8/10
The Escapist - 8/10
Eurogamer - 8/10
Giant Bomb - 8/10
EGM - 7/10

آخرین ویرایش:
من خودم صحنه سینمایی زیادی ندیدم فقط حدود 10 ثانیه اخر بازی رو زمین بنده خدا خودش رو میکشه که باز هم به از در و دیوار پریدن های COD نمیرسه.
پیشنهاد میکنم اول خودت حتماً بازی کنی و ...............

شما که بازی رو تا آخر انجام دادی چطور متوجه نشدی. در بازی های قبلی سری halo دشمنان بازی هر کدوم بر اساس هوش مصنوعی که داشتن خودشون عمل میکردن و حرکات تکراری انجام نمیدادن ولی حالا حرکاتشون کاملا اسکریپت شدس. منظورم از سینمایی, صحنه آهسته شدن های cod نیست. این که تو اون مرحله جنگل به یکباره اون دشمن روی مستر چیف میپره کاملا اسکریپت شدس. دوستان فن منو متهم نکنن که من گفتم استفاده از این شیوه خوبه یا بده .... هدفم گفتن تفاوتها بود.

شما که بازی رو تا آخر انجام دادی چطور متوجه نشدی. در بازی های قبلی سری halo دشمنان بازی هر کدوم بر اساس هوش مصنوعی که داشتن خودشون عمل میکردن و حرکات تکراری انجام نمیدادن ولی حالا حرکاتشون کاملا اسکریپت شدس. منظورم از سینمایی, صحنه آهسته شدن های cod نیست. این که تو اون مرحله جنگل به یکباره اون دشمن روی مستر چیف میپره کاملا اسکریپت شدس. دوستان فن منو متهم نکنن که من گفتم استفاده از این شیوه خوبه یا بده .... هدفم گفتن تفاوتها بود.
شما اصلا بازی نکردی، مشخصه:دی
نه اینطوری نیست، هنوزم تمام صحنه ها با هوش مصنوعیه. اون صحنه جنگل هم که دشمن میپره روت اصلا تو بازی نیست، اون مرحله توی خود بازی کلا یه جور دیگست.

از این صحنه های اسکریپت شده توی اکشن بازی اصلا نیست، فقط اول و آخر بازی (دقیقا اول و آخرش) هست که اونم توی مبارزات نیست، مربوط به مسائل داستانی میشه.

شما اصلا بازی نکردی، مشخصه:دی
نه اینطوری نیست، هنوزم تمام صحنه ها با هوش مصنوعیه. اون صحنه جنگل هم که دشمن میپره روت اصلا تو بازی نیست، اون مرحله توی خود بازی کلا یه جور دیگست.

از این صحنه های اسکریپت شده توی اکشن بازی اصلا نیست، فقط اول و آخر بازی (دقیقا اول و آخرش) هست که اونم توی مبارزات نیست، مربوط به مسائل داستانی میشه.

من اولشم گفتم بازی نکردم. وقتی میگم از روی تریلرها دیدم ... یعنی بازی نکردم. من اون نظرم رو راجع به تریلری که در E3 2012 پخش شد و در جنگل بود دادم. اگر شما که بازی کردی میگی حالا اینطوری نیست, منم قبول میکنم. ممنون که اطلاع دادید.

کجای هیلو 4 اسکریپت شده بود آخه؟ :|؟
اسکریپت شده های COD رو با هیلو 4 مقایسه میکنید؟ اصلن دخلی به گیم پلی نداشت . . .
اون حالت پریدن هم که اصلن تو داستان بازی فکر کنم نبود یا من یادم نمیاد؟ یا بود؟ :|؟

من اولشم گفتم بازی نکردم. وقتی میگم از روی تریلرها دیدم ... یعنی بازی نکردم. من اون نظرم رو راجع به تریلری که در E3 2012 پخش شد و در جنگل بود دادم. اگر شما که بازی کردی میگی حالا اینطوری نیست, منم قبول میکنم. ممنون که اطلاع دادید.
آخه من این قسمت رو خوندم فکر کردم دو دور تا آخرش رفتید:دی
شما که بازی رو تا آخر انجام دادی چطور متوجه نشدی. در بازی های قبلی سری halo دشمنان بازی هر کدوم بر اساس هوش مصنوعی که داشتن خودشون عمل میکردن و حرکات تکراری انجام نمیدادن ولی حالا حرکاتشون کاملا اسکریپت شدس.
تریلرهای هیلو همیشه همینطوریه، تریلر 2 سال پیش Reach یا حتی تریلر E3 2003 هیلو2 هم ببینید همینجوریه. برای تریلرهای E3 مرحله مورد نظر رو به صورت سینمایی custom made میکنن برای نمایش تو E3 که جذاب باشه.

شما که بازی رو تا آخر انجام دادی چطور متوجه نشدی. در بازی های قبلی سری halo دشمنان بازی هر کدوم بر اساس هوش مصنوعی که داشتن خودشون عمل میکردن و حرکات تکراری انجام نمیدادن ولی حالا حرکاتشون کاملا اسکریپت شدس.
منظورم از سینمایی, صحنه آهسته شدن های cod نیست. این که تو اون مرحله جنگل به یکباره اون دشمن روی مستر چیف میپره کاملا اسکریپت شدس. دوستان فن منو متهم نکنن که من گفتم استفاده از این شیوه خوبه یا بده .... هدفم گفتن تفاوتها بود.

رفیق بازی نکردی نمیدونی
به جرات میتونم بگم هوش مصنوعی که در halo 4 دیدم در هیچ بازی ندیدم...
از حرکات covenant ها در مواجه با گلوله ها بگیر تا کمین کردن و غیب شدن knight ها (تو هیچ بازی ندیدم)
اون تریلر جنگل هم که دیدی اصلاً بنده بهش برخورد نکردم کاملاً اتفاقی خواهد بود ....
من خودم زیاد طرف این سبک شوتر نمیرم چون چالش در بازی ها الان نمیبینم ولی به جرات میشه گفت چالش انگیزترین بازی بوده که در این سبک بازی کردم...

برای شائبه کذب و بی اساسی که بوجود اوردم (بدون داشتن اطلاعات کافی) از همه دوستان عذر میخوام.

اینم برای بازگشت به موضوع اصلی تاپیک:

reobr1fo0kwvt3rpjzbs.jpg

آخرین ویرایش:
یعنی فکر نمیکنین احیانا از بین منتقدین هم Hater یافت بشه؟ مخصوصا هیلویی که مستعد همچین کارهایی هست؟ :دی
وقتی GT5 به طور مثال نمرات کم میگرفت و بعضیا این حرف شما رو میزدن،همه 360 فنهای عزیز میومدن براشون لول میزاشتن و میگفتن یه سایت هیتره،2 سایت هیتره،همه هیترن؟حالا سر هیلو خودتون دارید همون حرفها رو میزنید.

هیلو 4 حقش همین امتیازاتی هست که گرفته و میانگین یه بازی هیچوقت دروغ نمیگه.هیچوقت.این یه حقیقته و مجبور به قبولش هستید.

وقتی GT5 به طور مثال نمرات کم میگرفت و بعضیا این حرف شما رو میزدن،همه 360 فنهای عزیز میومدن براشون لول میزاشتن و میگفتن یه سایت هیتره،2 سایت هیتره،همه هیترن؟حالا سر هیلو خودتون دارید همون حرفها رو میزنید.

هیلو 4 حقش همین امتیازاتی هست که گرفته و میانگین یه بازی هیچوقت دروغ نمیگه.هیچوقت.این یه حقیقته و مجبور به قبولش هستید.

با این اوصاف حتی نصف ترول هایی که تو تاپیک امتیازات GT شد اینجا نشد !! حتی یه ذره !! پست های اونجا همش شده بود مسخره بازی و اقایون همیشه در صحنه ولی اینجا ...........

Fact آیا؟ :-/ من اینو با Halo: Reach مقایسه میکنم و میگم میانگین در موردش داره دروغ میگه :دی البته نمیخوام میانگین رو زیر سوال ببرم، فقط خواستم بگم این چیزها هیچ وقت Fact نیست. آره واسه کل کل کاربرد خیلی خوبی داره ولی بی خیال :دی

Fact آیا؟ :-/ من اینو با Halo: Reach مقایسه میکنم و میگم میانگین در موردش داره دروغ میگه :دی البته نمیخوام میانگین رو زیر سوال ببرم، فقط خواستم بگم این چیزها هیچ وقت Fact نیست. آره واسه کل کل کاربرد خیلی خوبی داره ولی بی خیال :دی
دقیقا فکت هست.همونطور که قبلا گفتم،نهایت 1-2 نمره اختلاف وجود داره.مثلا تو میتونی بگی حقش 89-90 هست.نمیتونی بگی نه حقش 94ـــه.مگه اینکه بخوای بگی حقش خورده شده.که خب این معنیش زیر سوال بردن متا هست.عزیزم،شماها شدیدا فن هیلو هستید و نمیتونید قبول کنید.منم سر جی تی 5 دقیقا همین درد رو داشتم.هی بازی میکردم و کلی خر کیف میشدم.بعد هی فحش میدادم که چرا نمره هاش پایینه.ولی بعد از 1 سال که مدام بازی کردم،متوجه شدم که اون نمرات حقش بوده.سر آلن ویک هم همین بود.من تو همون تاپیک آلن ویک گفتم که دیگه به متا کاری ندارم و کلی فحشش دادم.ولی بعد از 4-5 بار تموم کردن بازی،دقیقا متوجه شدم که حقش همینه.هیلو 4 هم حالا همینه.نمیشه که تو بگی همه بازیها میانگینشون حقشون بوده،فقط این وسط هیلو 4 به حقش نرسیده.بحث هیتر بودن منتقدا و اینجور تئوری ها هم کلا خنده داره.انگار مایکروسافت کودن هست که همینجوری وایسه تماشا کنه.مایکروسافتی که برای تبلیغ هیلو،از بیلبورد و تبلیغات تلوزیونی گرفته،تا حتی تبلیغ روی لیوان رو انجام میده،مطمئنا انقدر بی عرضه نیست که وایسه سر بازیش رو ببرن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or