امتیازات Gran Turismo 7

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Gran Turismo 7

Gran_Turismo_7_logo.svg_copy_480x301.png

Initial release date: March 4, 2022
Developer: Polyphony Digital
Publisher: SIE
Platforms: PlayStation 4/5

🔹️🔹️🔹️
META
87
OPEN
88
🔹️🔹️🔹️

به روز می شود...
VG247 10/10
PlayStation LifeStyle 10/10
Hardcore Gamer 10/10
GamingBolt 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Next Gen Base 10/10
TheGamer 10/10
Gfinity 10/10
God is a Geek 10/10
GGRecon 10/10
IGN 9/10
GamesRadar+ 9/10
Metro GameCentral 9/10
TheSixthAxis 9/10
Hobby Consolas 9/10
Areajugones 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Push Square 9/10
PlayStation Universe 9/10
We Got This Covered 9/10
Press Start 9/10
CGMagazine 9/10
PSX Brasil 9/10
GameSpew 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
PowerUp! 9/10
Daily Star 9/10
Glitched Africa 9/10
Enternity.gr 9/10
Game Revolution 8.5/10
GamingTrend 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
Worth Playing 8.5/10
GameSpot 8/10
Digital Trends 8/10
Saudi Gamer 8/10
Gameblog 8/10
SECTOR.sk 8/10
Screen Rant 8/10
Kakuchopurei 7/10

🔹️🔹️🔹️
Screenshot_20220317-124234_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220302-170346_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
هنوز هیچ کدوم به پاچه خواری سایتی که پسوند boxدارن و هر زباله روی باکس بیاد 10بدن نرسیده 🤣🤣

در ضمن سونی هیچ وقت به سایت درپیتی کد نقد نمیده 🤣🤣
IMG_20220304_012825.jpg
این از همین سایت های مد نظر شما
عده ای در تلاش هستن بگن یک بازی 10 داره و 7 هم داره و غیر عادی هست در حالی که مثال های زیادی موجود هست
یا با ایراد الکی نمره کم میکنن برای بقیه هم همینه

• Like
Reactions: Adam and samijavid

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
تو خیلی از بازیها سره این قضیه نمره کم می کنن و نکته منفی می‌دونن.
به نوعی مهندسی امتیازات کرده سونی.
مثلا هیلو که 1500 دلار باید خرج این چیزا کنی بابتش نمره منفی گرفت؟
مهندسی امتیازات فقط اونجا که تمام سایتهایی که نمره 10/10 میدن تو اسمشون x نوشته شده

View attachment 247411
این از همین سایت های مد نظر شما
عده ای در تلاش هستن بگن یک بازی 10 داره و 7 هم داره و غیر عادی هست در حالی که مثال های زیادی موجود هست
یا با ایراد الکی نمره کم میکنن برای بقیه هم همینه
حالا که مثال میزنی کامل بنویس. مثلا fh5 زیر 8 نداره ولی gt7 نمره 6 هم داره

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,747
مهندسی امتیازات فقط اونجا که تمام سایتهایی که نمره 10/10 میدن تو اسمشون x نوشته شده

حالا که مثال میزنی کامل بنویس. مثلا fh5 زیر 8 نداره ولی gt7 نمره 6 هم داره

گفتن فقط در مورد جی تی حرف بزنین ! ولی بله هیلو اولش سره اینکه جلو رفتن بتل پسش طولانیه و یک سری ایتماش گرونن ازش نمره کم شد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
حالا این ۱۵۰۰ دلار رو از کجا آوردی کاری نداریم، ولی هیلو یه بازی فری تو پلی هستش8-|

پ.ن: مگه نگفتن فقط درباره امتیازات این بازی حرف بزنیم؟ :-/ یعنی ما هم شروع کنیم به مقایسه؟:D

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
گفتن فقط در مورد جی تی حرف بزنین ! ولی بله هیلو اولش سره اینکه جلو رفتن بتل پسش طولانیه و یک سری ایتماش گرونن ازش نمره کم شد

حالا این ۱۵۰۰ دلار رو از کجا آوردی کاری نداریم، ولی هیلو یه بازی فری تو پلی هستش8-|

پ.ن: مگه نگفتن فقط درباره امتیازات این بازی حرف بزنیم؟ :-/ یعنی ما هم شروع کنیم به مقایسه؟:D
تبریک میگم شما جزء قانونمندترین کاربران این فروم هستید :D
چیزی که یکسال به به و چه چه میکردید یعنی خوب بوده پس چرا الان تو این تاپیک یهو تبدیل به نکته منفی شد؟!! :-/ استاندارد دوگانه حد و مرز نمیشناسه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,210
نام
∂αнмα
البته تا به امروز از رو تجربه شخصی هر بازی که تا الان قبل ریلیز جهانی در اختیار ما قرار دادن، استورش فعال نبوده و چیز جدیدی نیست.
آخریش به عنوان مثال Farcry 6 بود.

یک نکته دیگه هم هست. من خودم دیشب سه ساعت بازی کردم بخش کریر بازی رو. یک دونه ماشین خریدم همون اول بازی و بعد با انجام هر مسابقه یک دونه ماشین بهم گیفت داد بازی و الان ۶ تا ماشین دارم. هر چند همشون کلاس های پایین هستند ولی خب برای شروع به نظرم خوبه و احتمالا این روند هم ادامه پیدا کنه. تنها موردی که تا حدودی مسخرست و احتمالا نیاز به گرایند داشته باشه قطعات، رنگ ماشین ها و آپگرید ها هستند. به عنوان مثال قیمت تایر برای شرایط بارونی از قیمت یک سری ماشین ها بیشتره. :D
مطمعنی بهرام ؟ یعنی مثلا برا همین FH5 هم غیر فعال بود ؟ یوبی سافت که خودش یکی از خراب ترین اوضاع ها رو داره و قشنگ بلده چیکار کنه که زیاد بهش گیر ندن فک نکنم مثال زیاد جالبی باشه :D الان Open Critic میاد رو بازیای که اوضاف MTX این چیزاشون خرابه Warning میزاره تا مشتری بدونه بازی از این نظر در چه وضعه اگه درست هم یادم باشه IGN تو نقداش جداگونه به وضعیت بازیا تو این زمینه اشاره میکنه پس فک نکنم همیشه اینجوری بوده باشه به فرض هم اگه اینجوری باشه که قشنگ مهمترین قسمت بازیا تو زمینه خرج و مخارج مبهم میمونه . الان خودت میگی باید واسه قطعات گرایند کرد که خوب نشون میده سونی بدش نمیاد ملت داخل بازی پول خرج کنن . الان مسئله اینه که تو طولانی مدت این گرایند چجوری رو بازی اثر میزاره چقدر صرفا واسه کشونده پلیر ها که حال و حوصله گرایند ندارن به خرید CR با پول وافعی اثر داره .اینا به نظرم مهم ـه و باید توی نقد اعمال بشه .

به هر حال ، چون میدونم ریسینگ سبک مورد علاقت ـه منتظر نقدت واسه رسیدم به جوابم باید بمونم .

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
مطمعنی بهرام ؟ یعنی مثلا برا همین FH5 هم غیر فعال بود ؟ یوبی سافت که خودش یکی از خراب ترین اوضاع ها رو داره و قشنگ بلده چیکار کنه که زیاد بهش گیر ندن فک نکنم مثال زیاد جالبی باشه :D الان Open Critic میاد رو بازیای که اوضاف MTX این چیزاشون خرابه Warning میزاره تا مشتری بدونه بازی از این نظر در چه وضعه اگه درست هم یادم باشه IGN تو نقداش جداگونه به وضعیت بازیا تو این زمینه اشاره میکنه پس فک نکنم همیشه اینجوری بوده باشه به فرض هم اگه اینجوری باشه که قشنگ مهمترین قسمت بازیا تو زمینه خرج و مخارج مبهم میمونه . الان خودت میگی باید واسه قطعات گرایند کرد که خوب نشون میده سونی بدش نمیاد ملت داخل بازی پول خرج کنن . الان مسئله اینه که تو طولانی مدت این گرایند چجوری رو بازی اثر میزاره چقدر صرفا واسه کشونده پلیر ها که حال و حوصله گرایند ندارن به خرید CR با پول وافعی اثر داره .اینا به نظرم مهم ـه و باید توی نقد اعمال بشه .

به هر حال ، چون میدونم ریسینگ سبک مورد علاقت ـه منتظر نقدت واسه رسیدم به جوابم باید بمونم .
هورایزون ۵ البته نمیشه با پول واقعی ماشین خرید. یوبی رو مثال زدم چون اولین چیزی بود که اومد تو ذهنم ولی معمولا اکثر ناشر ها همین کار رو انجام میدن و چیز عجیبی نیست به نظرم. :D
البته اینم در نظر بگیر که تو یک سری بازی این خرید ها تنها به موارد ظاهری خلاصه میشه و عملا بود و نبودش تو بازی تاثیری نداره.

در خصوص GT هم من خودم هنوز خیلی بازی نکردم و واقعا نمیتونم قضاوت کنم از الان.
نقد رو هم نمی‌دونم. شاید خودم بنویسم یا شاید یکی از بچه ها :D

Mcena

کاربر سایت
Jul 22, 2021
128
بازی فوق العادست الان خودم خیلی از گیمر هایی که gt بازی می کنند رفتم فوق العاده راضین انقدر که یامائوچی و تیم پولفونی سنگ تموم گذاشتن نمی دونم چی بگم از زبون قاصره.ماشین میخوای با ماموریت بدست میاری مود میخوای میزنی تو منو آنلاین میخوای میری تجربه بی نظیر با رقبا افلاین با بات میخوای میری تو مود مپ کالکشن میخوای میری تو کافه بدست میاری
ماشین شرکت مورد علاقت رو میخوای میری دسترسی به ماشین های محبوب و تاریخچه اون شرکت رو میبینی
چالش میخوای میری چالش های ریسینگ که به صورت دسته بندی شده است رو بازی میکنی
همه این ها هیچ میریم تجربه بی نظیر شخصی سازی ماشین ها که توش خیل عظیمی از دسترسی ها رو داریم انواع رنگ ها انواع تایر ها و غیره
حالا اینم هیچ میریم تو تنظیمات ماشین که تیونینگ میگن که خود GT از قبل هم رکورد دار انواع تنظیمات ماشین بود که در این شماره عملا حجت تموم کرد و از انواع اقسام تنظیمات قبل ریسینگ به گیمر داده. تو این مورد خاص هم حتی ریسر های خفن GT هم با آزمون و خطا هنوز نتونستن ایده الشون رو پیدا کنند چون هر ترکی و مسیری شرایط خاص خودشو داره
حالا اینم بازم به کنار شرایط آب و هوایی در طول خود بازی هم خیلی تاثیر تو روند بازی میزاره ۶ زمان مختلف در شروع ریسینگ ۳ شرایط تغییر آب و هوایی به طوری که ریسری که همیشه با یه فرمون از اون دریفت رد میشد باید دو الی سه بار تغییر فرمون بده یا کلاچ پر ریسک بزنه.
غیر از اینم بازی به رتبه ای که میدی جایزه میده از ماشین تا سکه که دست گیمر رو باز میزاره ماشین بردی بردی نه با سکت میخری
اینم به کنار بازی یه چیز فوق العاده ناب رو برای هوادار های ریسینگ گذاشته به نام اسکوپ که توش با هر نوع ماشینی که دوست داری تو انواع و اقسام شهر و کشور ها توش عکس بگیری فکر کنم ۲۵۰۰ تا مکان داره!
یه چیز حیرت آور داخل بازی فوت و مود داخل بازیه که بعد از اون تو مسیر ریپلای هر جای بازی که دوست داشتید میتونید پاس کنید و عکس و با شخصی های بی نظیر که هیچ جا ندیدم شاهدش باشید(یکی رفته بود تو تونل یه فوت و مد گرفته برگی باقی نموند فقط ۱۵ دقیقه نگاش کردیم lol 😆 )
توش ماشین های استفاده شدم داره که با قیمت ارزون ماشین مورد نظرتون رو می‌خرید
حالا دیگه خود خودرو لوازم جانبی و باقی جدا که خودش یک تاپیک اختصاصی میخواهد که از تخصص من خارجه انقدر دست گیمر تو این بازه که همه یه دور میان میرن گاراژ هم که بعد چند دور بازی توفیق اجباری که دستی بکشید به ماشین و بازی و واقعی تر از همیشه بکنه.
از اهنگ های بی نظیر ناتینگز بات تیوز و وروم و فکر کنم ۳۵ تا ترک که جای بحثی برای هوادار های ریسینگ نمیزاره مخصوصا GT که همیشه معروف به اهنگ های بی نظیر هست خود ریمستر MOON OVER THE CASTLE که تو تیتراژ بازی هم هست انقدر زیباست که امضای GT7 رو پررنگ تر میکنه.
پیشاپیش اگه غلط غلوط املایی داشتم شرمندم احتمالا کلی نکات جا مونده گذاشتم که به خاطر عظمت بازی هستش و من عذر میخواهی میکنم.
امیدوارم تونسته باشم تجربه ای که از بازی بدست آوردم رو تا حدودی براتون گفته باشم ولی تا خودتون بازی نکنید متوجه عظمتش نمیشید.

Last edited by a moderator:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
یه نکته جالب
Gran Turismo 7 با 13 تا 10 بیشترین امتیاز کامل 20 سال اخیر در سبک شبیه ساز رانندگی داره
نکته جالب تر اینکه Gran Turismo 7 در رتبه دوم بیشترین تعداد امتیاز کامل تاریخ این سبک
در سبک شبیه ساز رانندگی فقط GRAN TURISMO 3: A-SPEC امتیاز های کامل بیشتری داره

VideoGamer 10/10
ثبت میشه
پس شد 14 تا :x

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
دیگه وقتی به یه سایت استرالیایی به خاطر اینکه نمره خوبی به بازیشون نداده دیگه کد نقد نمیدن خودت تا تهش برو:D
جوون واقعا مارو تو شادی خودت شریک بدون. شور و شعف شما از نمرات بازی باعث قوت قلب ما میشه. ممنون که هستی‌د:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
جوون واقعا مارو تو شادی خودت شریک بدون. شور و شعف شما از نمرات بازی باعث قوت قلب ما میشه. ممنون که هستی‌د:D
فعلا که شما واسه بازی ای که ۹۳+ بوده و الان ۸۷ شده دارید بشکن میزنید و شور و شعف نشون میدید:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,399
نام
رامین
Gaming Age 10/10
Gran Turismo fans should know what they are getting into with each and every new release, and Gran Turismo 7 is overall the very best in the franchise yet. The sheer amount of content and modes will keep casual players, long time GT fans and car enthusiasts busy for a very long while, and the online and social features should continue to keep the community alive and racing for years to come

911008BB-9FF2-4FF0-A143-FD876665DDCC.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر