امتیازات Gran Turismo 7

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    209
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Gran Turismo 7

Gran_Turismo_7_logo.svg_copy_480x301.png

Initial release date: March 4, 2022
Developer: Polyphony Digital
Publisher: SIE
Platforms: PlayStation 4/5

🔹️🔹️🔹️
META
87
OPEN
88
🔹️🔹️🔹️

به روز می شود...
VG247 10/10
PlayStation LifeStyle 10/10
Hardcore Gamer 10/10
GamingBolt 10/10
Digitally Downloaded 10/10
Next Gen Base 10/10
TheGamer 10/10
Gfinity 10/10
God is a Geek 10/10
GGRecon 10/10
IGN 9/10
GamesRadar+ 9/10
Metro GameCentral 9/10
TheSixthAxis 9/10
Hobby Consolas 9/10
Areajugones 9/10
Attack of the Fanboy 9/10
Push Square 9/10
PlayStation Universe 9/10
We Got This Covered 9/10
Press Start 9/10
CGMagazine 9/10
PSX Brasil 9/10
GameSpew 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
PowerUp! 9/10
Daily Star 9/10
Glitched Africa 9/10
Enternity.gr 9/10
Game Revolution 8.5/10
GamingTrend 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
Worth Playing 8.5/10
GameSpot 8/10
Digital Trends 8/10
Saudi Gamer 8/10
Gameblog 8/10
SECTOR.sk 8/10
Screen Rant 8/10
Kakuchopurei 7/10

🔹️🔹️🔹️
Screenshot_20220317-124234_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220302-170346_Samsung Internet.jpg

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
آخی ناراحت شدم :D :))
خلاصه متن: به ما کد ندادن، به هرکسی هم با ما کار میکرد کد ندادن، رفتیم پیششون گفتن ویییششش انقدر به ما نچسب چندش

View attachment 247064
آخ چقدر دوست دارم از این حرکت ها . به نظرم شرکت ها باید تشریفات رو بذارن کنار و به هر کسی مثل ایشون و اوباش Biased نه تنها بازی مجانی ندن بلکه تو توویتری بلاگی چیزی اینا رو مورد حمله قرار بدن . الان همین چند تا نقد مسخره ای که هست نوشتن چرا بازی اوپن وورلد نیست . باید ایمیل بزنن به سایتشون بگن به دلیل بی شعوری شما از این به بعد باید برید توپخونه بازی هاتون رو بخرید و از بازی مجانی خبری نیست :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
مثل اینکه نحوه استفاده از قابلیت‌های DualSense به شدت خفنه و مثلاً یوروگیمر در کنار نقد بازی، یه مطلب هم فقط در مورد کنترلر گذاشته. :D
به طرز فجیعی از حس و حال بازی با استفاده از DualSense تعریف کرده و می‌گه با اینکه قبلاً هم یه سری بازی‌های ریسینگ بودن که از این کنترلر استفاده‌های خوبی کردن، ولی GT7 کلاً یه چیز دیگه هست و از این جهت بی‌نظیره. حتی طرف اومده کنترلر رو با فرمون هم مقایسه کرده و می‌گه با اینکه بازی عملکرد فوق‌العاده‌ای با فرمون‌ها داره، ولی جادوی DualSense باعث شده وقتی با کنترلر بازی می‌کنین هم به شدت صفا کنین و تقریباً به همون اندازه فرمون ازش لذت ببرین. این تیکه هم نیازی به ترجمه نداره دیگه:
In tandem with Gran Turismo 7's outstanding visuals and 3D audio it makes for a driving sensation that's unparalleled on console

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
یه سایتی به نام «سعودی گیمر» رو توی OpenCritics دیدم (به بازی ۸ داده) و همین‌طوری رفتم توش که ببینم چطوریه و با سیستم امتیازدهی این عزیزان آشنا شدم!

q073920_.jpg

الآن پایین‌ترین درجه که «ابو کلب» هست، همون «پدر سگ» خودمون می‌شه؟! :D

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,373
یه نکته جالب
Gran Turismo 7 با 13 تا 10 بیشترین امتیاز کامل 20 سال اخیر در سبک شبیه ساز رانندگی داره
نکته جالب تر اینکه Gran Turismo 7 در رتبه دوم بیشترین تعداد امتیاز کامل تاریخ این سبک
در سبک شبیه ساز رانندگی فقط GRAN TURISMO 3: A-SPEC امتیاز های کامل بیشتری داره

آخرین ویرایش:

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
691
یه سایتی به نام «سعودی گیمر» رو توی OpenCritics دیدم (به بازی ۸ داده) و همین‌طوری رفتم توش که ببینم چطوریه و با سیستم امتیازدهی این عزیزان آشنا شدم!

q073920_.jpg

الآن پایین‌ترین درجه که «ابو کلب» هست، همون «پدر سگ» خودمون می‌شه؟! :D
یعنی خیلی سگه . و فقط باید مراقب باشی پاچتو طرف داراش نگیرن

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
380
متا فکر نکنم از این پایین تر بره
الان که با یه 9 به بالا برمیگرده رو88 ولی در ادامه کار سخت میشه چون فکر کنم edge مثل همیشه7یا خیلی حال کنه8بده GameSpot هم که معلومه 8میده همین دوتا کافیه 88رو از دسترس خارج کنه
Screenshot_20220304-032349.jpg

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
من چند سال پیش خیلی کینه به دل گرفتم از Videogamer به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سایت‌های بازی، چون به GT6 امتیاز ۶ داده بود! :| به GT5 هم ۸ داده بود و GTS رو هم فکر کنم اصلاً آدم حساب نکردن و نقدش نکردن!
الآن رفتم دیدم به GT7 امتیاز ۱۰ دادن. :D البته منتقدها متفاوت هستن، ولی به هر حال به اسم Videogamer درمیاد دیگه.
یکی از نکات مثبت رو هم نوشته کازونوری یامائوچی! :| :D

متا فکر نکنم از این پایین تر بره
الان که با یه 9 به بالا برمیگرده رو88 ولی در ادامه کار سخت میشه چون فکر کنم edge مثل همیشه7یا خیلی حال کنه8بده GameSpot هم که معلومه 8میده همین دوتا کافیه 88رو از دسترس خارج کنه
View attachment 247337
امتیاز ۸ گیم‌اسپات رو نمی‌دونم چرا ثبت نمی‌کنن. با اینکه هنوز نوشته Review in Progress، ولی امتیازش ۸ هست دیگه.
برای Edge، بستگی داره چه نویسنده‌ای بازی رو نقد کرده باشه. یکی از نویسنده‌های مجله که به شدت باهاش حال کرده بود و گفته بود تا الآن بهترین بازی سال ۲۰۲۲ برای ایشون به حساب میاد. اگه همین نویسنده بازی رو نقد کنه، بعید نیست مثلاً ۹ هم بده، ولی ممکنه یه دفعه یکی دیگه از راه برسه و یه ۶ تقدیم بازی کنه! :D به این زودی‌ها هم فکر نکنم امتیاز بازی مشخص بشه و اگه اشتباه نکنم، حدود ۳ هفته‌ای مونده تا شماره بعدی Edge.
بین معروف‌ها، هنوز Game Informer هم مونده که به شکل عجیبی توی این سال‌ها روی ۷.۷۵ برای بازی‌های ریسینگ شبیه‌ساز گیر کردن! یعنی از Forza Motorsport 6,7 تا Gran Turismo Sport، همه ۷.۷۵ گرفتن و بعید نیست از الآن یه ۷.۷۵ هم برای GT7 کنار گذاشته باشن!‌ :D
البته فعلاً که نویسنده نقد توی بخش‌های اولیه (هنوز کامل نیست و امتیاز نداره) از بازی تعریف کرده و گفته گرافیکش به شدت خفنه و از طراحی ماشین‌ها و پیست‌ها و جزئیات بازی خیلی خوب گفته. بعدش هم به تنوع بالای بازی اشاره کرده و در ادامه هم گفته روی PS2 هیچ بازی‌ای رو به اندازه GT3 انجام نمی‌داد و بیشترین زمان را با این بازی سپری کرده بود، ولی نسخه‌های بعدی GT در اون حد اسیرش نکرده بودن. اما الآن احساس می‌کنه که GT7 ممکنه دوباره همچین حال و هوایی داشته باشه و کلی وقت باهاش بگذرونه.

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
گویا سونی به تازگی پرداخت درون برنامه ای اضافه کرده که ماشین 5دلاری نسخه قبل شده 40 دلار
و منتظر مونده و بعد از نقد ها این کارو کرده
جالبه بدونید که موتور اسپرت به این دلیل ازش نمره کم شد و وگرنه احتمالا +90 میشد
Turn 10 مدتی بعد حذف کرد در حالی که سونی بعد از نقد ها اضافه کرده...

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,436
گویا سونی به تازگی پرداخت درون برنامه ای اضافه کرده که ماشین 5دلاری نسخه قبل شده 40 دلار
و منتظر مونده و بعد از نقد ها این کارو کرده
جالبه بدونید که موتور اسپرت به این دلیل ازش نمره کم شد و وگرنه احتمالا +90 میشد
Turn 10 مدتی بعد حذف کرد در حالی که سونی بعد از نقد ها اضافه کرده...
لینک هم بذار

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
با ری اکشن های اخیر و اینکه تو فضای مجازی ملت از منتقدا انتظار دارن نمره محصول نهایی رو اصلاح کنند بعید نیست سایتای بزرگ مثل IGN بیان از نمرشون کم کننن !! خلاصه عجب حرکت بدی زد سونی !! .جالبیش هم اینجاست همیشه میان اینجوری گند میزنن بعد که ملت صداشون در اومد میان میگن ما نمیدونستیم اینجوری میشه و الان به لطف فیدبکای شما قیمتا رو اصلاح میکنیم . یـ بار وارنر سر MK11 گند زد اد بون همین حرکت رو اومد زد همین چند ماه پیشم مایکروسافت هیلو رو لانچ کرد که همه صداشون در اومد خلاصه که همشون دنبال یـ سوراخ میگردن که از مشتری ها یـ جوری بکنن فقط !!!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر