امتیازات God of War

میانگین امتیازات God of War

• مجموع رای دهنده‌ها
    190
  • نظرسنجی بسته شده است .

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
نمیدونم چرا همه سعی می کنید چیزی که ثابت شده رو به یکی اثبات کنید؟؟ چرا خودتونو خسته میکنید طرف نمیخواد قبول کنه بازی بسیار عالیه حالا شما هی پست نقل قول کن بزارید به کارش برسه خودش خسته میشه میره
..
پ.ن: مثال گربه دستش به گوشت نمیرسه پیف پیف و عروس زمین کج این جاها کاربرد داره.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازدیداش منو کشته بود ! اینا هم راه جذب مخاطب رو یاد گرفتن
یه جوری داج کردن رو نکته تقلیدی بازی،در نظر گرفته بود انگار که کریتوس تو سه گانه غیب و ظاهر میشد ! یا وای می ایستاد ضربه ها بیاد فرق سرش
dunkey اصلا چنل نقد اینا نیست. یه چنل کمدیه تقریبا هر بازی که میاد اینجوری ویدیو میزاره با commentary کمدی

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید
آزادی بیان ، سلیقه یا نظر خیلی فرق میکنه با یک حرف کاملا بی منطق و اشتباه که در جهت تخریب زده میشه . شما و یا هر کسی که یک سابقه معقول در زمینه Video Gaming داشته باشه اگه GOW رو بازی کنه متوجه این فکت غیر قابل انکار در مورد Gameplay میشه . شک نکن در این مورد .
ایشون خودش که بازی نکرده هیچ ، حتی به خودش زحمت نداده 2 تا نقد بخونه ، حتی اونایی که امتیاز زیر 9 دادن . وگرنه حداقل در جهت تخریب بازی روی موردی غیر از Gameplay تلاش میکرد ...

خدمت شما و باقی دوستانی که ریپلای زدن، تعریف آزادی بیان :

Freedom of speech is a principle that supports the freedom of an individual or a community to articulate their opinions and ideas without fear of retaliation, censorship, or sanction.

یعنی این که بتونی حرفتو بدون هیچ ترسی از سانسور یا تحریم (بن) بزنی، هیچ جای تعریف آزادی بیان توسط هیچ فیلسوف و صاحب نظری نیومده که "سلیقه تحت لوای آزادی بیان نیست" که اساسا ادعای شماست، آزادی بیان یعنی سلیقه! سلیقه قشنگ در تاروپود آزادی بیان نهفتس.

بعد بعضی از دوستان میگن نمیشه ک ادم هرچی دلش خواست بگه، چرا نشه؟ هدف همینه ...شما میتونی بدون بی احترامی حرفتو بزنی، و تو نظر اون فرد هم من بی احترامی ندیدم، محتواش مهم نیس، تاکید میکنم "نظر"ش هست و آزادِ ک بگه، شما هم آزادین هر واکنشی نشون بدین با رعایت جوانب احترام، نه این که تهدید کنید و فلان، اینجوری ترس رو تو این کمیونیتی نهادینه میکنین بعد طرف حرفی هم برا گفتن داشته باشه از رو ترس نمیگه و فضا میشه قطبی. حتی اگه طرف ترول باشه ... ترول ها تو هر فرومی هستن؛ تو هر فرومی، و اگه اذیتتون میکنه میتونین نادیده بگیرین؛ به همین راحتی.

حالا نمیخوام بیش از این تاپیک منحرف شه، ولی سعی کنیم فضا تا جایی ک میشه آزاد باشه تا هرکسی حرفشو بدون ترس از بن شدن بزنه. تو این شرایطی که فروم ها رسما آخرای عمرشون رو طی میکنن و پیامرسانا جاشونو میگیرن، میتونیم با ایجاد فضای بهتر ملت رو نگه داریم.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,136
نام
طائل

Freedom of speech is a principle that supports the freedom of an individual or a community to articulate their opinions and ideas without fear of retaliation, censorship, or sanction.

یعنی این که بتونی حرفتو بدون هیچ ترسی از سانسور یا تحریم (بن) بزنی، هیچ جای تعریف آزادی بیان توسط هیچ فیلسوف و صاحب نظری نیومده که "سلیقه تحت لوای آزادی بیان نیست" که اساسا ادعای شماست، آزادی بیان یعنی سلیقه! سلیقه قشنگ در تاروپود آزادی بیان نهفتس.

بعد بعضی از دوستان میگن نمیشه ک ادم هرچی دلش خواست بگه، چرا نشه؟ هدف همینه ...شما میتونی بدون بی احترامی حرفتو بزنی، و تو نظر اون فرد هم من بی احترامی ندیدم، محتواش مهم نیس، تاکید میکنم "نظر"ش هست و آزادِ ک بگه، شما هم آزادین هر واکنشی نشون بدین با رعایت جوانب احترام، نه این که تهدید کنید و فلان، اینجوری ترس رو تو این کمیونیتی نهادینه میکنین بعد طرف حرفی هم برا گفتن داشته باشه از رو ترس نمیگه و فضا میشه قطبی. حتی اگه طرف ترول باشه ... ترول ها تو هر فرومی هستن؛ تو هر فرومی، و اگه اذیتتون میکنه میتونین نادیده بگیرین؛ به همین راحتی.

حالا نمیخوام بیش از این تاپیک منحرف شه، ولی سعی کنیم فضا تا جایی ک میشه آزاد باشه تا هرکسی حرفشو بدون ترس از بن شدن بزنه. تو این شرایطی که فروم ها رسما آخرای عمرشون رو طی میکنن و پیامرسانا جاشونو میگیرن، میتونیم با ایجاد فضای بهتر ملت رو نگه داریم.

حالم به هم خورد
چطور ملت رو تو روز روشن خنگ فرض میکنن اونم در سطحی ترین حالت
باز تاپیک به گند کشیده شد

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM

شما صرفا حرف اشتباهت رو الان تکرار کردی .
منم درستش رو دوباره تکرار میکنم .
آزادی بیان معنیش این نیست که هر کس هر چی دلش خواست بیان کنه . بیانی که به قیمت از بین بردن ارزش و محتوای بحث باشه . شما میتونی تو زنگ ریاضی به استادت هی تکرار کنی ریاضی خیلی اشغال و بدرد نخوره ، منبعت هم غلامحسین سبزی فروش با تحصیلات مهد کودک باشه . یک بار بهت آزادی بیان میدن ، دوباره میدن ، دیگه بعد مدتی لوس بشه نمیدن . این مساله درک کردنش کار سختی نیست .
اینکه واژه “ بی احترامی “ رو مطرح میکنی ، این خودش نسبیت هست ، نمیشه صرفا بر اساس این واژه یه مرز تعیین کرد . یه سری هستن اگه بهش بگی “ تو “ احساس میکنه بهش بی احترامی شده و باید بگی شما . یه سری هم هستن پوستشون خیلی کلفت تره .

یقینا و بطور قطع ، من آزاد نیستم در هیچ مکان عمومی ، هر کاری رو که دلم می‌خواد و هر حرفی رو که دلم می‌خواد بزنم . قانون وجود داشته و داره .

بنده اصلا اعتقاد ندارم فروم داره تموم میشه

ارجاع شود به resetera که مثل بمب جدیدا ترکیده و داره بالا میاد با وجود اینهمه شبکه مجازی

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
From a technical standpoint, visually the game is top notch. There’s virtually no lag time between cinematic elements of the story and gameplay. From the open scene, the game hooks you in a way most fail. The controls are simple but have enough depth that you can take on enemies in multiple ways depending on your style of gameplay.

Many are calling this the greatest video game of all time. While I’m not quite ready to make that leap just yet (for me, Rockstar created perfection with LA Noire, Red Dead Redemption and GTA V), but this is certainly the best game of the year so far and probably the best since ‘The Last of Us’ was released a few years ago.

If you’re strictly into gameplay, ‘God of War’ will keep you entertained for hours. But, if you look for something more in your entertainment, this game reaches the level of art and the story is something that Hollywood wishes they could have created.

Review: Is 'God of War' the Greatest Game of All Time?

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
10/Gamecritics : 7.5
ثبت شد
متا 94 شد ولی قابل برگشته :D شانس اوردیم
نمره سبزه همچنان
خیلی افت نکرد خوشبختانه رتبه از 61 شد 66 با دوتا 10 نهایت 3تا میتونه 95 بشه . خدا بگم edge رو چیکار کنه 9 داده بود الان 95 بود:D امیدوارم این نهایت 10تا نقد باقی مونده سایتی شیرین بازی در نیاره

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
ایول...با یکی شرط بسته بودم زیر 95 شه ببرتم سینما شام هم مهمون مون کنه....(این جوری از هایپ ملّت سواری بگیرید :D)

ما که بازی رو خریدیم، شما هم تموم کردید اکثرتون...منم که سینما ام رو میرم چه سناریویی از این بهتر :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
10/Gamecritics : 7.5
ثبت شد
متا 94 شد ولی قابل برگشته :D شانس اوردیم
نمره سبزه همچنان
خیلی افت نکرد خوشبختانه رتبه از 61 شد 66 با دوتا 10 نهایت 3تا میتونه 95 بشه . خدا بگم edge رو چیکار کنه 9 داده بود الان 95 بود:D امیدوارم این نهایت 10تا نقد باقی مونده سایتی شیرین بازی در نیاره
دمت گرم همون گفتی گفته از Bioshock بهتره گفتم بالای 7 ولی بازم نامردی نکرد 8 دلش نیومد بده !!

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
۹۴ و ۹۵ که فرقی ندارن خداروشکر ریسک همچین تغییرات بزرگی جواب داد .
ببینیم ماهم کی پول دستمون میرسه بگیریم

حالا من با این بازی و امتیازاتش کلا کاری ندارم
اما اتفاقا توی نمرات بالا، هر 1 نمره واقعا فرق می کنه
به دست آوردن هر 1 نمره واقعا سخته توی این رنج، 94 با 95 واقعا خیلی فرق می کنه :D (نه از لحاظ کیفیت گیم، از لحاظ نمره گرفتن)

• Like
Reactions: voldmort and R@OUF

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حالا من با این بازی و امتیازاتش کلا کاری ندارم
اما اتفاقا توی نمرات بالا، هر 1 نمره واقعا فرق می کنه
به دست آوردن هر 1 نمره واقعا سخته توی این رنج، 94 با 95 واقعا خیلی فرق می کنه :D (نه از لحاظ کیفیت گیم، از لحاظ نمره گرفتن)
نگران نباش برمیگرده به 95

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر