امتیازات Gears of War 4

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,265

IGN:92/100
cogconnected:96/100
DualShockers:90/100
xboxachievements:85/10
finder : 9
NZGamer:10/10
Polygon - 9/10
GamingTrend:95/100
Game Informer:93/100
onlysp : 8
Attack of the Fanboy:90/10
thejimquisition - 7/10
gamespot : 7
metro.co.uk : 8

metro GameCentral:80/100
TheSixthAxis:80/100
Destructoid:80/100
Digitally Downloaded:80/100
Hardcore Gamer:80/100
Post Arcade (National Post): 70/100
God is a Geek:95/100
pcworld : 7
lazygamer : 80
Game Rant:90/100
Windows Central:100/100
Gameblog 8/10
Twinfinite:100/100
Gameblog 8/10
Level Down Games 9
M3 70
GRYOnline.pl 70
Atomix 9.3/10
Digital Chumps 9.0/10
Forbes 8.5/10
ZTGD 9.0/10
The Escapist 9.0/10
Meristation 9.0/10

thekoalition : 9
The Digital Fix:90/100
Digital Chumps:90/100
JeuxActu:85/100

empire 5

Slant Magazine : 5/10
Telegraph - 4.0/5.0
Gameover.gr - 8.0/10

KillScreen - 68/100
Game Revolution - 8/10
Eurogamer Recommended
Gamer.no: 90
gamespew 90
Toronto Sun: 80
متا 85

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
شما که نیما جان استدلال هات اصلا جهت گیری نداره من نگفتم توطئه پس حرف من رو عوض نکن خواهشا شما اگر از این 7 خوشحال هستی چون فن 50 اتیشه سونی هستی کل این سایت هم در جریان هستن بماند اما اره زمانی که متا 85 باشه 1 سایت معتبر 7 بده یعنی مشکل دار هست حالا اگر این کار به دفعات انجام بشه یعنی قطعا ارزش این سایت میاد پایین ارزش گیم اسپات هم سال ها بعد از داستان اون قضیه ی نمرات اومده پایین مدام هم داره میاد پایین تر فرقی نمی کنه این نمرات به چه بازی ای برخورد کنه اصل ماجرا یکسان هست حالا کسی که به متای 93(نه البته 94 که به اشتباه گفتید.) میاد 4 می ده قطعا سسای بی ارزشی هست سایتی که به متای 91 هم 4 داده به همین شکل گیم اسپات خوشبختانه تا حدا داغون نشده اما حقیقتا نمرات چند سال اخیرش از متا به دور هست.

اینم بگم من انتظار 85 هم داشتم به دلایل زیادی اما همین بازی با 85 هم در این سبک رقیبی نداره.

جالبه برام شما از نمرات من به بازی های ps4 کلی ایراد گرفتی مسخره کردی درحالی که نمراتی که دادم همه نزدیک متای بازی بودن حتی بیشتر از متای بازی ها هم داده بودم به بعضی ها اما الان اینجا اختلاف 15 نمره ای چیزی نیست؟
نوژن جان من که استدلالی نداشتم . گفتم خودت رو اذیت نکنی فقط. به هر حال این بازی با سه گانه اول فاصله داره همان طور که هیلو ۵ این مشکل داشت. این داستان فن و غیره هم که مدام به بنده نسبت میدی زاده ذهن خودت هست و مشخص میکنه که صحبت هات معیار منطقی نداره و صرفا براساس علاقه و احساس خودت هست . من به هیچ عنوان از ۷ خوشحال نشدم . قطعا بیشتر از تو ناراحت شدم چون برای من بازی مهمی بود سه گانه های قبلی. ولی الان ضعیف تر ظاهر شده.
اگه ایرادی گرفتم از امتیازت بر اساس اصول و معیار بوده و قصد بحث باهات ندارم . در ضمن اینکه شما چه امتیازی دادی یا از رو احساس چجوری نمره میدی من کاری ندارم. اونم ۹۴ بود با نمره ۴ شد ۹۳ ( جهت اطلاع).

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
شما خودتون ید طولایی در ترول متای ۹۳ دارید ... تعجبتون از عجایبه.:-h
من نه از قضیه ترول متا 93 خبری دارم و نه حتی xbox one دارم که برام مهم باشه این بازی چی کار کرده ولی وقتی بازی با متا 85 ترول میشه تکلیف بازی های زیر 80 چیه دیگه

• Like
Reactions: s.1

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دقیقا عین همین تاپیک توی گف هست. ولی اونجا نه اسمی از بازیهای دیگه برده میشه، نه به هم میپرن و نه ....
بگذریم
اینطور که داشتم نقدها رو میخوندم اکثرا بر این موضوع که برای طرفداران راضی کننده هست تاکیید دارن. من که هنوز جور نشده One بخرم (همون 4 رو هم الان یک ماه استفاده نکردم). از همین جا به تمام Xbox One دارها حسادت خودم رو اعلام میکنم :D بیخیال این یکی دوتا عدد و رقم جزیی بشین و برید بازی کنید و حالش رو ببرید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بیخیال بحث ها هم احتمال اینکه بره 83-82 زیاده هم 86-87 چون حدود 40 نقد دیگه کم کم ثبت میشه سایتای ضدحالی مثل بمب گنده و تلگراف و وانشگتن روزنامش موندن هنوز که ممکنه 4 نه ولی 5-6 ول بدن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,546
نام
محمد
دوستان در مورد امتیازات Gears 4 صحبت کنید، 14 صفحه فرصت بود که هر بحثی دوست داشتید انجام بشه، دیگه بریم سر وقت همون Gears:D

نیم ساعت تاپیک قفل میشه تا تذکر رو ببینید، انگار داریم با دیوار حرف میزنیم!

پ.ن: کامنت هایی که واقعا کوچکترین ارتباطی با گیرز نداشتن (بحث در مورد مولتی Uncharted 4!) حذف شدن.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,546
نام
محمد
Guardian 4.0/5.0
ثبت شد. چقدر هم تعریف کرده از بازی :| :D
Its single-player campaign is much more varied and engaging than those of its predecessors
LevelUP 9.3/10
Cheat Code Central 8.4/10

ثبت شدن.
==
این چند تا ثبت میشن:
GamePro Germany 9.0/10
Gameover.gr 8.0/10

اینا هم بعد از تست سرورها نمره نهایی ثبت میشه، فعلا نمره ـشون اینه:
IGN 9.2/10
IGN Spain 9.1/10
Polygon 9.0/10

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آقا یکی در مورد این hoard mode توضیح میده؟ من تا حالا بازی نکردم. اینه که یه مرحله هست همینجوری دشمن میریزه تا بمیری؟ اینکه خیلی خسته کننده میاد به نظر!

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,971
نام
محمد
آقا یکی در مورد این hoard mode توضیح میده؟ من تا حالا بازی نکردم. اینه که یه مرحله هست همینجوری دشمن میریزه تا بمیری؟ اینکه خیلی خسته کننده میاد به نظر!
عملا مود دفاع از قلعه هست.
تا جایی که زنده بمونی wave های مختلف میاد.
بین هر wave هم یکم وقت داری تا تجهیزات دفاعی را نصب کنی یا ارتقا بدی

• Like
Reactions: sadegh93

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
خب با توجه به نمایش های بازی من خودم انتظار امتیازی بین 85 تا 89 داشتم که تقریبا انتظارم درست از آب در اومد.

بازی قطعا یک بازی خیلی خوب هست. امیدوارم بتونم بازی رو حتما انجام بدم.

ماکروسافت هم که توی یک سه هفته رسما سنگ تموم گذاشت برای دارندگان XBOX و سه تا انحصاری عرضه کرد که البته دوتاش متای 85 و 91 کسب کردند.

اما در مورد استدیوها و ماکروسافت اتفاقا ماکروسافت الان دوتا استدیو بزرگ و خوب یعنی 343 و Colition را آماده کرده که هردوتا قشنگ پتانسیل نشون دادن که شاهکار خلق کنن.ساخت دنباله برای دوتا بازی خطی که هرکدوم حداقل 4 نسخه قبلشون ساخته شده (توسط استدیوهای دیگه) واقعا کار سختیه که این دوتا استدیو ازپسش براومدن.

فقط واقعا امیدوارم که این شانس را ماکروسافت به این دوتا استدیو بده که ip های جدید خلق کنن.یا حداقل اونقدری استدیوها را بزرگ تر کنه که بتونه به موازات این دوتا ip بزرگ کارهای جدید ارائه بدن.مطمئنم هردوتا میتونن با ip های جدید برن بالای 90 .

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اونایی که کلا یه زمان های خاص فقط به gamespot ارادت داشتن احتمالا تا چند وقت در دسترس نباشن ! بازی زمونه همینه دیگه :D در مورد متا هم قطعا متا ۸۵ بد نیست. ولی واسه فرنچایزی که نسل قبل متای نسخه هاش روی ۹۳ و اون ورا بوده افت 8 تا ۹ نمره ای میانگینش توی این نسل قطعا طرفدار هاشو ناراحت می کنه . هر چند طبیعی هم بود بازی که epic بسازه از نظر کیفی با خیلی از شرکت ها فرق خواهد داشت !

موفق باشید

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من أين حجم بالاي بازي رو روي pc درك نكردم هنوز ، ٧٠ گيگ رو چجوري دانلود كنم ، حداقل rise of iron هست واسه اينكه سرمون گرم بشه . راجب نمرات بازي هم دقيقا انتظارم همين قدر بود و تو اون يكي تاپيك هم همين نمرات رو پيش بيني كردم و به نظرم نمرات در حد بازي به اسم گيرز هست .

هيچ وقت از مولتي گيرز خوشم نيومد ، و هميشه گيرز رو به خاطر داستان كمپين و روايت و گيم پلي اش بازي ميكردم ، گرچه قطعا خيلي ها هم نظر من هستن . كه أصلا خود ماركوس علت گيرز بازي كردن بود .

اينم دانلود و بازي ميكنيم و اميدوارم كه لذت ببرم . يك اثر كاملا قابل احترام

• Like
Reactions: fifa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر