امتیازات Forza Motorsport 4

Ezio da Firenze

کاربر سایت
preorder-forza-motor_460x0w.jpg

10/Eurogamer Italy:10
10/Gameblog.fr:10
10/Destructoid:10
10/NZGamer:9.6
10/MSXbox World: 9.5
10/Strategy Informer:9.5
10/IGN:9.5
10/IGN AU:9.5
10/MondoXbox:9.4
10/Game Informer:9.3
10/Multiplayer.it:9.1
10/VideoGamer:9
10/Metro GameCentral:9
10/Joystiq:9
10/Games Radar :9
10/Eurogamer:9
10/IncGamers:9
10/Metro UK: 9
Gamereactor Denmark: 9/10
10/CVG:8.9
10/GameSpot : 8.5
10/Gamer.no:8

آخرین ویرایش:
3 تا ريسينگ در عرض 6 سال و ميانگين امتياز بالاي 90.واقعا بايد احسنت گفت.همين.

رسما بهترين استديو ريسينگ ساز و جز Top 5 بهترين استديوهاي نسل حاضر.

من منتقد بازی رو قبول دارم ! :دی خودم میگم یکم سخت گیری کرده ولی قبولش دارم ! تنها مدالی که Forza 4 از Forza 3 کم داره Great sequel هست و این یعنی استانداردی که Forza 3 تعریف کرده خیلی بالا بوده، تا اونجایی که Forza 4 رو هم تحت تأثیر قرار داده و این هم یه چیز عادیی هست ! قبلاً همین حرف رو در مورد GT5 هم زده بودم ! یعنی Forza 3 هست که این مقدار پیشرفت رو برای منتقد Gamespot نا کافی کرده ! طرف نگفته بازی بد هست، ولی Forza 3 سطح توقعاتش از بازی رو بالاتر برده بوده ! مشکل فقط همین هست ! ;)
هیچ کدوم از جاهای نقدش رو نمیشه انکار کرد ! یه بار بخونش ! دقیق نقد کرده

فرهنگه 360 جماعت :دی بقیش را خودتون حدس بزنید که منظورم چی بود ؟:دی

• Like
Reactions: LiviNG D3AD
یه نظر من که ترکونده...ign که به گیرز ٣ با اون عظمت داد ٩ به این ٩.٥ eurogamer هم که داده بود ٨ به این ٩...پس نشون میده غولیه ..ولی این وسط گیم اسپات نمرش کمی غیر عادیه...کمی ادم یخ میکنه تو این نمره...کمی هم شک میکنه تو این نمره ها...ولی باید برای گرن توریسمو ٥ بای بای گفت :-&چون فورزا ٤ ترکونده ...انحصاریهای ایکس باکس امسال عالین و بهتر از انحصاریهای پی اس ٣ کار کردن

الان کافی بود یه بازیه ps3 این نمراتو بگیره و game spot بهش 8.5 بده اون موقع چه وضعیتی پیش میومد اصلا gs میشد بدترین سایت دنیا ، فاسد و خلاصه هر چیز دیگه ای در حالی که الان تو این تاپیک با این نمره داره منطقی برخورد میشه بازیم واقعا ترکونده و صد در صد جزو بهترین بازیای سال هست ماکرو یه بار دیگه ثابت کرد داشتن انحصاری زیاد مهم نیست مهم کیفیت تبریک به تمام 360 داران عزیز و با فرهنگ به شدت منتظر این شاهکار بزرگ هستم دست مریزاد TURN10 واقعا این بازی و گیرز جای هیچ حرفیو باقی نذاشتن تخریب گران عزیز هیچ حرفی واسه گفتن ندارن

دیگه فکر نمیکنم کسی ذره ای تردید داشته باشه که t10 الان بهترین ریسینگ ساز دنیا و یکی از بهترین و خلاقترین استودیوهای بازیسازی دنیاست که با کار مداوم سلطه gt رو به زیر کشیده و مطمئنم دیگه به این راحتیها میدون رو برای gt خالی نخواهد کرد و gt هم باید سعی کنه تا خودشو به fm برسونه.

انصافا ترکونده ؛ جا داره به تمام کسایی که فن واقعی فورتزا هستن و مثل آفتاب پرست رنگ عوض نمیکنن مراتب تبریک خودم رو اعلام کنم :) کسایی که فورتزا رو بخاطر خود فورتزا دوست دارن ، و نه بخاطر این که بر روی کنسول مورد علاقشون این بازی پابلیش شده ازش طرفداری میکنن ... به فن های X360 هم تبریک میگم ، چون یه بازی با متای بالای دیگه تو کلکسیون بازیهاشون اضافه شد ...

اول از همه به طرفدارای forza و ریسینگ دوستان تبریک میگم بابت موفقیت بازی.

هیچوقت نمیشه که تمام نمرات سایتها باب میل ما بشه و به همین دلیله که میانگین نمرات اینقدر مهمه و اعتبار بیشتری نسبت به نمره یک سایت داره.

حداقل میبینیم اشکالاتی که از بازی گرفته شده چیز خاص و مهمی نبوده حداقل واسه من.هیچوقت forza رو بخاطر تعداد خیلی زیاد پیستها یا آب و هوای متغییر تحسین نمیکردم که حالا نداشتن اینها بخواد لطمه ای به بازی بزنه.

پس خیال همه راحت...اون چیزی که منتظرش بودید بی کم و کاست داره میاد
4.gif

منم به طرفدارای فورتزا تبریک میگم . البته با توجه به چیزایی که توی دمو دیدم میدونستم نمراتش فوق العاده میشه . مطمئنم طرفداران سبک ِ ریسینگ سال ِ بسیار خوبی رو پیش ِ رو دارند.

من که امروز این بازی بزرگ را پیش خرید کردم مهم نیست گیم اسپات چه نمره ایی به این بازی میده مهم اینه که این بازی بهترین ریسینگ دنیاست . من از سبک ریسینگ متنفر بودم و حاضر نبودم حتی یه لحظه این سبک را تجربه کنم حتی بازی های اکشنی که ماشین سواری داشته باشند را بازی نمی کردم ولی وقتی که فورزا3را برای یه ساعت و به اصرار بچه ها بازیش کردم نظرم درباره این سبک 360 درجه تغییر کرد و جوری شد که هر بازی ریسینگی که اگه آشغال هم باشه هم بازی کردم. ولی حقیقتش فورزا یه چیز دیگه است. من هم به خاطر اینکه از سازندگان تشکری کرده باشم نسخه اورجینالش را می گیرم مثل گیرز3.
این بازی واقعا محشره و من خیلی دوستش دارم .

من شخصا همیشه نمرات Gamespot رو خیلی قبول داشتم . اما هیچ جوری این نمره ی gamespot رو نمیتونم هضم کنم !!! اخه 8.5 هم شد نمره؟!!!!!!!
خداییش یعنی از Forza 3 کمتره؟؟؟؟
اخه با این همه عظمت امتیازش باید از اون بازیه چیه اسمش ( که فقط شب و روز داره تو بازیش ) نیم نمره بیشتر باشه؟؟؟؟ (اهان راستی اون بازیه برف و بارون هم داره)
در کل فقط راجع به امتیاز gamespot خواستم نظر بدم.
نقد ها و امتیازهای سایت های دیگه کاملا بیانگر قدرت این بازیه بزرگ هست.

دوستان یه نکته ای خیلی مهمه و اینکه سایتها امسال سختگیرانه تر نمره میدن ولی بازهم نسبت به دوسال پیش میانگینش حفظ شده.این یعنی یه پیشرفت خارق العاده

الان کافی بود یه بازیه ps3 این نمراتو بگیره و game spot بهش 8.5 بده اون موقع چه وضعیتی پیش میومد اصلا gs میشد بدترین سایت دنیا ، فاسد و خلاصه هر چیز دیگه ای در حالی که الان تو این تاپیک با این نمره داره منطقی برخورد میشه
ببخشيد شما الان داري چي ميگي؟بر عكس نمي گي؟ والا تا جايي كه ما يادمون مياد همين فناي 360 بودن كه تا بازيشون زير 9 مي شد زمين و زمانو به آتيش مي كشيدن. شما هم لطف كن واسه خودت حرف و نزن و پشت سر ps3 بازا صفحه نزار.

---------- نوشته در 03:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:34 PM ارسال شده بود ----------

کسایی که فورتزا رو بخاطر خود فورتزا دوست دارن ، و نه بخاطر این که بر روی کنسول مورد علاقشون این بازی پابلیش شده ازش طرفداری میکنن ...
اين قسمت حرف شما كاملا در مورد بعضي از دوستان مثل دوست عزيزمون u.s.a صدق مي كنه.
اگه تو تاپيك هاي ديگه دقت كنين حرف من رو كاملا درك مي كنين.

بازی 4 روز دیگه ریلیز میشه.احتمالا تا سه شنبه میتونم یه حالی بکنم:dخدا به داد قیمتهای فضاییشون برسه.آنلاین این بازی دیدنیه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or