امتیازات Final Fantasy XVI

پیش‌بینی امتیازات Final Fantasy XVI ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    244
  • نظرسنجی بسته شده است .

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230522_231134_177.jpg

Meta: 87
Open: 89

Game Rant: 10
GamingBolt: 10
GodisGeek: 10
Twinfinite: 10
Hardcore Gamer: 10
PlayStation Universe: 9.5
IGN: 9
Easy Allies: 9
Press Start: 9
Push Square: 9
Gamespot: 9
Gameinformer: 85/100
RPG Site: 8
Eurogame: 60/100

به صورت کلی منتقدا داستان و گیم پلی بازی رو عالی دونستن ولی از وضعیت افت فریم و ساید کوئست ها گلایه داشتن و اینکه بازی المان های rpg کمی داشته در حالی که ادعا می کرده rpg هست.

آخرین ویرایش:

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا

نقد اسکیل آپ.
قشنگ بازی رو با خاک کوچه یکی کرده.:|

من خودم بشدت آینده سری به این سمت رو می‌پسندم، بنظرم همین المان های RPG حال حاضرم حذف میکردند حتی بازی بهترم میشد.
شما که میخواید DMC باشید چه کاریه که اصلا المان RPG داشته باشید.:D
عجیبه skillup به نبود المان‌های RPG گیر داده چون تا جایی که میدونم حتی اکثر بازی‌های JRPG رو کامل نمیره و شاید انتظار داشته بازی از یه JRPG تبدیل بشه به ویچر :D
بازی ضعف المان نقش آفرینی داره ولی اصلا DMC نیست. حداقل توی این چند ساعتی که بازی کردم اینجوری بوده. بازی کاملا فاینال فانتزیه، ولی یه فاینال فانتزی متفاوت و تا الان چیزی که توی سری زیاد داشتیم عناوین متفاوت بوده. از نه به بعد من هر نسخه‌ای که دنبال کردم متفاوت با نسخه قبل و بعدش بوده. و FFXVI هرچقدر هم ایراد باشه اصلا و ابدا نسبت به XV و XIII عقب‌گرد حساب نمیشه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,385
نام
محمد
اصلا و ابدا نسبت به XV و XIII عقب‌گرد حساب نمیشه.
خوب شد اینو گفتی ها! هرچقدر فکر میکردم برام پذیرش این موضوع که نسبت به این دوتا عقبگرد محسوب بشه برام غیر ممکنه. فکر کنم بنده خدا الزایمر گرفته، چون خودش از 15 خوشش اومده بود، بعد اینکه اعتراف کرد موقع لانچ زباله بوده.:|(هرچند بعدشم با DLC ها آش دهن سوزی نبود.)

• Like
Reactions: Max Blood

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
خوب شد اینو گفتی ها! هرچقدر فکر میکردم برام پذیرش این موضوع که نسبت به این دوتا عقبگرد محسوب بشه برام غیر ممکنه. فکر کنم بنده خدا الزایمر گرفته، چون خودش از 15 خوشش اومده بود، بعد اینکه اعتراف کرد موقع لانچ زباله بوده.:|(هرچند بعدشم آش دهن سوزی نبود.)
کلا من نحوه نقد skillup رو دوست دارم ولی یه جاهایی وحشتناک میزنه تو جاده خاکی:D
باورم نمیشه کسی واسه XV ماله می‌کشیده بیاد بگه این یکی عقب‌گرده. متاسفانه بعضی وقتا خودشو زیادی هایپ میکنه و همین کار دستش میده و قبلا هم از اینجور موارد داشته. احتمال میدم ایندفعه هم هایپ زیاد باعث شده انتظار ویچر رو داشته باشه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
بعید میدونم بازی فقط تو آمریکا اتفاق بیفته. احتمالا هم ژاپن هست و هم آمریکا.
اصلا یاکوزا بدون له و لورده کردن قلدر های ژاپنی یاکوزا نمیشه. :D

بنظرم حتما یه روزی بازیش کن. واقعا حس و حالی که ۰ داره هیچ بازی دیگه ای توی سری نداره.
از اونجایی که ظاهرا ایچی توی آمریکا هست امکان داره بخش کیریو توی ژاپن باشه .کلا منم دوست داشتم توی همون ژاپن باشه یک بازی هم داره توی ژاپنه روایت میشه و همه چیزش مربوط به این کشوره هم برای فروش بیشتر بردنش آمریکا...هر چند باز هم به شدت منتظرشم.(زیرو رسما بهترین نسخه یاکوزاست)
خوب برگردیم به بحث اصلی تاپیک من از اول زیاد با اتمسفر و محیط xvi حال نکردم بیشتر اتمسفر و محیط شبیه 7 و 8 دوست دارم ولی گیم پلی و داستان بازی عالیه فکر کنم اگه مشکل بد بودن ماموریتهای فرعی نبود متاش بالای 90 یا حداقل 90 بود بخش پرفومنس هم با پچ حل میشه و در حدی به نظرم نیست که خیلی روش حساس بشم مخصوصا روی کنسول.

• Like
Reactions: Cait Sith

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد

نقد اسکیل آپ.
قشنگ بازی رو با خاک کوچه یکی کرده.:|

من خودم بشدت آینده سری به این سمت رو می‌پسندم، بنظرم همین المان های RPG حال حاضرم حذف میکردند حتی بازی بهترم میشد.
شما که میخواید DMC باشید چه کاریه که اصلا المان RPG داشته باشید.:D
با خیلی از قسمت های نقدش به شدت موافقم مخصوصا قسمت پارتی ممبر

• Like
Reactions: vaan 2

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
آقا من هنوز بازی یا دمو رو نرفتم ولی شبیه dmc باشه یا هر چی
ولی تو FF VII CC پارتی و ارتقای آنچنانی مطرح نبود یه کله با زک میرفتی تا آخر بازی. اتفاقا گیم پلیشم بسیار لذت بخش بود.

به نظرم اینا بیشتر یه سری باورها از این سری تو ذهنشون ساختن نمیخوان به هیچ وجه تغییر بدن. من که درآمیخته شدن عنصر RPG با سبکی که این بازی داره چیز رو مخی نمیبینم.
درمورد پارتیم حتما باید صد تا پارتی ممبر میذاشتن و الان مشکلی داره؟؟؟

اینا در کل یه بازی مثل ۱۳ میاد گیر میدن واسفا نوبتیه و فلان شخصیتا ضعیفن حالا درست و غلطشو کار ندارم

یه MC هم باشه و بازی اکشن باشه باز یه بامبول دیگه

آخر کار درست چیه سازنده باید چیکار کنه؟؟؟

من به نظرم باید شماره از اسم این بازی حذف شه
منتقد بفهمه اصلا با یه عنوان جدید طرفه قبلیا تو زمان خودشون با مقتضای زمانه ساخته شدن و تموم شد رفت
بعدی رو اصلا نباید بذارن ۱۷ وگرنه باز هر منتقد میاد مقایسه میکنه از همه لحاظ با عناوین قدیمی میزنه تو سر بازی

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
آقا من هنوز بازی یا دمو رو نرفتم ولی شبیه dmc باشه یا هر چی
ولی تو FF VII CC پارتی و ارتقای آنچنانی مطرح نبود یه کله با زک میرفتی تا آخر بازی. اتفاقا گیم پلیشم بسیار لذت بخش بود.

به نظرم اینا بیشتر یه سری باورها از این سری تو ذهنشون ساختن نمیخوان به هیچ وجه تغییر بدن. من که درآمیخته شدن عنصر RPG با سبکی که این بازی داره چیز رو مخی نمیبینم.
درمورد پارتیم حتما باید صد تا پارتی ممبر میذاشتن و الان مشکلی داره؟؟؟

اینا در کل یه بازی مثل ۱۳ میاد گیر میدن واسفا نوبتیه و فلان شخصیتا ضعیفن حالا درست و غلطشو کار ندارم

یه MC هم باشه و بازی اکشن باشه باز یه بامبول دیگه

آخر کار درست چیه سازنده باید چیکار کنه؟؟؟

من به نظرم باید شماره از اسم این بازی حذف شه
منتقد بفهمه اصلا با یه عنوان جدید طرفه قبلیا تو زمان خودشون با مقتضای زمانه ساخته شدن و تموم شد رفت
بعدی رو اصلا نباید بذارن ۱۷ وگرنه باز هر منتقد میاد مقایسه میکنه از همه لحاظ با عناوین قدیمی میزنه تو سر بازی
به نظرم بیان دوتا فحش قشنگ بزرگ رو بخش توضیحات بازی بنویسن کلا هیچ ربطی به بقیه بازی های سری نداره

همیشه فحش دادن تاثیر بیشتری داشته🤣

باید یه جوری به مردم بفهمونن هر فاینال یه ip جدا هست

آخرین ویرایش:
  • Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
به نظرم بیان دوتا فحش قشنگ بزرگ رو بخش توضیحات بازی بنویسن کلا هیچ ربطی به بقیه بازی های سری نداره

همیشه فحش دادن تاثیر بیشتری داشته🤣

باید یه جوری به مردم بفهمونن هر فاینال یه ip جدا هست
البته اونقدرا هم برای من یکی مهم نیست
تو این سبک بازیا اصلا بازی بوده متای متوسط گرفته
مثل White Knight Chronicles
یا SaGa Frontier 2 (اینو حتما نگاه بندازید گرافیک خیلی خاصی داشت مثل آبرنگ-داستانشم خوب بود فکر کنم اینم یه چیزی دیده بودن که اول اسم سریش Final Fantady Legend بوده تحویلش نگرفتن:D)
ولی اینطور که بازی هر تغییری کنه یا نکنه گیر میدن یه جوریه:D الان ده تا کاراکتر با job system هم داشت میتونستی هر کدوم رو کلاس مختلف بذاری باز ایراد میگرفتن چون با ذهنیت قبلیا دارن بازی و نقد میکنن ناخودآگاه

• Like
Reactions: Reza.zareei

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یا SaGa Frontier 2 (اینو حتما نگاه بندازید گرافیک خیلی خاصی داشت مثل آبرنگ-داستانشم خوب بود فکر کنم اینم یه چیزی دیده بودن که اول اسم سریش Final Fantady Legend بوده تحویلش نگرفتن:D)
ولی اینطور که بازی هر تغییری کنه یا نکنه گیر میدن یه جوریه:D الان ده تا کاراکتر با job system هم داشت میتونستی هر کدوم رو کلاس مختلف بذاری باز ایراد میگرفتن چون با ذهنیت قبلیا دارن بازی و نقد میکنن ناخودآگاه
من دوست دارم یه FF تو سبک بقا و وحشت بسازن مثل پارازیت آیو که هم ترن بیس بود هم این مدلی فکر کنم بتونن یه FF ترسناک بسازن

• Like

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
یادم یه FF شبیه زلدا هم ساخته بودن اسمش شد سری مانا

• Like

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,935
من دوست دارم یه FF تو سبک بقا و وحشت بسازن مثل پارازیت آیو که هم ترن بیس بود هم این مدلی فکر کنم بتونن یه FF ترسناک بسازن
چه کاریه FF تو سبک بقا بسازن همون Parasite Eve رو ادامه بدن:D بازیشم که تو‌ امریکا میگذره MC هم مونثه:D سیاهپوستم توش هست:D فقط باید شانس بیاریم گیر ندن بگن چرا MC سفید و بلونده و یه سیاه ۱۳۰ کیلویی نیست:D

پارازیت ایو واقعا بازی اندرریت و فوق العاده ای بود... باس فایتهای سخت تو ۲ سر No 13 و آخر بازی آسفالت شدم
سخت و شیرین مثل FF VIII... با اون دایناسوره تی رکس پشت سر هم سامون میوردم مگه میمرد:D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
چه کاریه FF تو سبک بقا بسازن همون Parasite Eve رو ادامه بدن:D بازیشم که تو‌ امریکا میگذره MC هم مونثه:D سیاهپوستم توش هست:D فقط باید شانس بیاریم گیر ندن بگن چرا MC سفید و بلونده و یه سیاه ۱۳۰ کیلویی نیست:D

پارازیت ایو واقعا بازی اندرریت و فوق العاده ای بود... باس فایتهای سخت تو ۲ سر No 13 و آخر بازی آسفالت شدم
سخت و شیرین مثل FF VIII... با اون دایناسوره تی رکس پشت سر هم سامون میوردم مگه میمرد:D
والا اینا که از هرچی که گیر میارن یه ورژن فاینال فنتسی ازش میزنن مثل اون ماریو کارت یا گاد اف وار بیان ورژن د لست اف اس بسازن از FF

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر