امتیازات Final Fantasy XVI

پیش‌بینی امتیازات Final Fantasy XVI ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    244
  • نظرسنجی بسته شده است .

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
IMG_20230522_231134_177.jpg

Meta: 87
Open: 89

Game Rant: 10
GamingBolt: 10
GodisGeek: 10
Twinfinite: 10
Hardcore Gamer: 10
PlayStation Universe: 9.5
IGN: 9
Easy Allies: 9
Press Start: 9
Push Square: 9
Gamespot: 9
Gameinformer: 85/100
RPG Site: 8
Eurogame: 60/100

به صورت کلی منتقدا داستان و گیم پلی بازی رو عالی دونستن ولی از وضعیت افت فریم و ساید کوئست ها گلایه داشتن و اینکه بازی المان های rpg کمی داشته در حالی که ادعا می کرده rpg هست.

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اقا انصافا بازی خوبیه و مبارک همه فن های فاینال فانتزی. قاعدتا یه سری ایرادات داره که خب طبیعیه. ولی همین که تونستن 85+ نگه دارن یعنی آبروداری کردن کاملا :D
تنها نکته ضد حال برای شخص من اینه که انتظار داشتم بعد این روند پر فراز و نشیب سری تو 20 سال اخیر، یه بازی اصلی از سری با متای بالای 90 ببینم (منهای 14) که خب نشد متاسفانه و میسپاریم این مهمو به Rebirth .

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
اقا انصافا بازی خوبیه و مبارک همه فن های فاینال فانتزی. قاعدتا یه سری ایرادات داره که خب طبیعیه. ولی همین که تونستن 85+ نگه دارن یعنی آبروداری کردن کاملا :D
تنها نکته ضد حال برای شخص من اینه که انتظار داشتم بعد این روند پر فراز و نشیب سری تو 20 سال اخیر، یه بازی اصلی از سری با متای بالای 90 ببینم (منهای 14) که خب نشد متاسفانه و میسپاریم این مهمو به Rebirth .
بعید میدونم اونم بتونه همچین کاری کنه. بعد از XV لعنت الله، فاینال دوباره توی مسیر خوبی افتاده ولی به نظرم تا وقتی روی مپ، ساید کوئست، فعالیت های جانبی و کلا هرچی که مربوط به OW هست کار نکنه نمیتونه به 90 برسه.

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza

به این ماله کشا که همه رو هایپ کردن جایزه دادن به منم جایزه بدین نامردا نصف هایپ فندوم FF ایران رو من درست کردم ملت گیم رو پیش خرید کردن الان هم زیر 90 شده بهش دارن فحش میدن

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza

به این ماله کشا که همه رو هایپ کردن جایزه دادن به منم جایزه بدین نامردا نصف هایپ فندوم FF ایران رو من درست کردم ملت گیم رو پیش خرید کردن الان هم زیر 90 شده بهش دارن فحش میدن
اینایی که دیدم رسما کارمند اسکوئر هستن همیشه دارن راجب گیمای اسکوئر پست میزارن کلا انگار کار و زندگی ندارن باور کنین اسکوئر بهشون پول هم میده جز این جایزه ها

• Poker Face
Reactions: Morgoth Bauglir

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
اون سری VII بدتر میشه بهتر نمیشه کلا تنها امید به فاینال فانتزی به کارای یوشیداست

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
یه صحنه هست کلایو و رفیقش که پسره تنها میشن
و در کمال تعجب هیچ کاری نمیکنن
نه نگاه عاشقانه ای، نه چشمکی نه حتی یه بوس از راه دور ...
به غیر این بقیه موارد عالی
نمره ۷
مثلا من روشن فکرم 😁
.......

نقدای سعید آقا بابایی رو خیلی دوست دارم
امیدوارم بزودی نقدش کنه ببینم نظر اون چیه راجب بازی

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
دوستان یکم صبر کنن نقدا کامل بیاد، بعد در خدمتتون هستیم با مدرک ثابت میکنیم نقش سایتهای حامی حقوق سیاهپوستا چی بوده این وسط:D همونطور که خودم سه سوت دو تا لینک فقط گذاشته شد دراوردم مشکل چیه:D دست پیش نگیرید فعلا:D
صد سالم بگید من یکی تو کتم نمیره طرف ایراد گرفته ۶ داده بی تاثیر بوده یه درصدم حق ندارن سر این مسائل چرت و پرت، غیر منطقی و خارج از چارچوب نمره بدن. اصلا حق ندارن تو نقدی که میره مرجع ثبت میشه یه خط از این اباطیل بنویسن.

پ.ن: البته یه سری از دوستان یه جا مثل kotaku که سابقه حمله به بازی سر این قضیه هم داشته صفرم بده به بازی توجیه میکنن باز، ولی علی ایحال!
کلی مدرک هست همین یورگیمر قبلا هم به بازی سر این مساله گیر داده... از جاهای دیگه هم باز مدرک هست یا سر دایورسیتی گیر دادن یا کلا دنبال بولد کردن این چیزای شیادانه که ترند شده هستن... اصلا جای بحث نمیمونه
اون سری VII بدتر میشه بهتر نمیشه کلا تنها امید به فاینال فانتزی به کارای یوشیداست
بهتر؟ بدتر؟
خود ریمیک عالی بود dlc یوفی عالی تر
فکر کنم بعد کرایسیس کور سالها بود چنین چیز تراژدیکی ندیده بودم تو سری.

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382

مردم دارن به یه بازی که هنوز کامل تجربش نکردن فحش میدن، چون میانگین امتیاز این بازی از نظر کسایی که تمومش کردن، فقط دو دهم با امتیاز ایده آل ذهنیشون (9 از 10) فاصله داره...؟ و شما از این بابت ناراحت هستی؟ من الان کاملا گیجم، نمیدونم چطور به اینجا رسیدیم. :D
بچه ها چیکار داریم میکنیم با خودمون ما؟ :D واقعا هیچکدوم از اینا نمیتونه برای سلامت ذهن و روان مفید باشه. :D حدس شخصی خودم 90-91 بود ولی بی تعارف بگم، خیلی خیلی بیش از اندازه جدی گرفتید همه چیزو! :D

Reza.zareei

کاربر سایت
Oct 28, 2018
1,959
نام
Reza
مردم دارن به یه بازی که هنوز کامل تجربش نکردن فحش میدن، چون میانگین امتیاز این بازی از نظر کسایی که تمومش کردن، فقط دو دهم با امتیاز ایده آل ذهنیشون (9 از 10) فاصله داره...؟ و شما از این بابت ناراحت هستی؟ من الان کاملا گیجم، نمیدونم چطور به اینجا رسیدیم. :D
بچه ها چیکار داریم میکنیم با خودمون ما؟ :D واقعا هیچکدوم از اینا نمیتونه برای سلامت ذهن و روان مفید باشه. :D حدس شخصی خودم 90-91 بود ولی بی تعارف بگم، خیلی خیلی بیش از اندازه جدی گرفتید همه چیزو! :D
افت فریم شدید داره بازی به زیر 30 فریم میرسه تو حالت پرفورمنس اصلا الان چه فرقی کرد اگه از لومنیوس استفاده میکردن

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
منم در همین تعجبم .رسما خیلیا دارن خود آزاری میکنن.نمیدونم سن من بالا رفته این رفتارارو عجیب میبینم یا مشکل از منه و بقیه دارن درست رفتار میکنن؟😐

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
افت فریم شدید داره بازی به زیر 30 فریم میرسه تو حالت پرفورمنس اصلا الان چه فرقی کرد اگه از لومنیوس استفاده میکردن
آهان! این شد حرف حساب. :D اگه بررسی ها نشون میدن فریم ریت مشکل داره، باید به اون پرداخت و از عملکرد فنی بازی انتقاد کرد. وگرنه که الان دو سه تا رسانه با ضریب بالا ۱۰/۱۰ میدادن و متای بازی به ۹۰ میرسید، همچنان فریم ریت مشکل داشت دیگه. متوجه هستید منظورمو؟ :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه

یعنی متا بازی ۲نمره زیر ۹۰هست باژی بد و سقوط کرد 🤦‍♂️🤦‍♂️

نکنید با خودتون شل بگیرید لدت ببرید باژی تمرش خیلی خوب شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر