امتیازات FIFA 21

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
171430

FIFA 21

Developer: Electronic Arts
Publisher: Electronic Arts
Platforms: PC | Xbox One | PS4 | Switch
Genre(s): Sports, Team, Soccer, Sim
Release Date: Oct 6, 2020

175505

Game Revolution 9/10
Vandal 8.5/10
IGN Italia 8.4/10
Forbes 8.3/10
COGconnected 8.3/10
SpazioGames 8.2/10
TrueGaming 8/10
The Games Machine 8/10
TheGamer 8/10
Millenium 8/10
Guardian 8/10
The Games Machine 8/10
Comicbook.com 8/10
TheSixthAxis 8/10
Multiplayer.it 8/10
GameSpot 8/10
Hobby Consolas 7.8/10
Game Informer 7.8/10
Meristation 7.6/10
3DJuegos 7.5/10
Malditos Nerds 7.5/10
4Players.de 7.4/10
IGN 7.4/10
Everyeye.it 7.3/10
GameMAG 7/10
Screen Rant 7/10
USgamer 7/10
Atomix 7/10
Hardcore Gamer 7/10
GameSkinny 7/10
Push Square 7/10
GRYOnline.pl 7/10
PSX-Sense.nl 6.5/10
XGN 7/10
Metro GameCentral 7/10
JeuxActu 7/10
Shacknews 7/10
Jeuxvideo.com 6.5/10
DualShockers 6.5/10
PLAY! Zine 6/10
Gamer.nl 6/10
Telegraph 6/10
Gameblog.fr 6/10
IGN 2/10 (نسخه Switch)

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
نمکش رو زیاد نکن
منم بچه جنوبم یه همچین حرفی نزده
من خودم pes رو بیشتر بازی کردم این چن وقته قبلا هر دو رو بازی می کردم
چی مردم رو به سمت فیفا می کشونه؟
کونامی چرا‌ استفاده نمی کنه ؟
داداش ما خودمونم فیفابازیم به خاطر همینه با حرفش مشکل دارم...از پی اس وانم فوتبال میزدیم از فیفا ۰۹ تا ۱۸ هم هر سال فیفا رو گرفتم..دو ساله نمیگیرم پی ای اسم نمیگیرم ولی این اقا داره میگه هرکی فلان طورو فلان طوره فیفا نمیگیره...ربطی به مقایسه بازی ها نداشت حرفش اصلا :) در هر صورت موفق باشید

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
این نسخه رو داری برای کل دنیا میپیچی؟! همه خرن نمی فهمن فقط شما فهمیدی باید تحریم کرد بازی رو؟!

این بازی هر امتیازی هم بگیره هیچ بازی فوتبال دیگه ای رو دستش که هیچ به نزدیکش هم نمیرسه و کسایی که فوتبالی هستن میخرن بازی میکنن با همه ایراداتی که داره
جریان ea و fifa همون جریان سایپا و پرایده ولی به شکل جهانی :D

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
متا برای گیمرهای غربی اصلا مهم نیست
خیلی ها هم بخاطر فیفا و کال اف دیوتی کنسول میخرن
60 دلار در سال هم براشون مثل 60 هزار تومن در سال برای ماست
پس زیاد جوش نزنید چرا میفروشه
ولی از همون اول از انجین فراست بایت خوشم نمی یومد کلا هر چی هم باهاش ساختن از نظر گیم پلی و لول دیزاین خراب کرده فقط از نظر گرافیکی فوق العاده س
Pes که تغییر انجین داد به انریل خیلی مشتاقم ببینیم نتیجه ش چی میشه

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,374
نام
Mehrdad
من كه بعد از PSone دیگه تقریبا فوتبال نزدم و اینكاره نیستم.. اما با این حال Fifa street 4 2012 یادمه خیلی خفن بود و چند نفره خیلی حال میداد. حالا این آخری هارو چون اصن بازی نكردم نمیدونم Volta چطوره. ولی كاش اینو ادامه میدادن.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
متا برای گیمرهای غربی اصلا مهم نیست
خیلی ها هم بخاطر فیفا و کال اف دیوتی کنسول میخرن
60 دلار در سال هم براشون مثل 60 هزار تومن در سال برای ماست
پس زیاد جوش نزنید چرا میفروشه
ولی از همون اول از انجین فراست بایت خوشم نمی یومد کلا هر چی هم باهاش ساختن از نظر گیم پلی و لول دیزاین خراب کرده فقط از نظر گرافیکی فوق العاده س
Pes که تغییر انجین داد به انریل خیلی مشتاقم ببینیم نتیجه ش چی میشه
نه دوست عزیز 60 دلار پول زیادیه مثل 60 هزارتومن ما نیست اگر خارج از کشور کسی رو داشته باشید و ازش بپرسید میبینید که پول زیادیه ... یعنی درامد طوریه که 60 دلار رقم به هرحال کمی حساب نمیشه میخوام بگم اینطور نیست که هربازی میاد بخرن! اگر 60 دلار رقم کمی بود براشون بازی های دست دوم بازارش اینقدر تو اروپا و آمریکا داغ نمیشد و فروش بازی ها به صورت ظرفیتی مورد استقبال قرار نمیگرفت ... در مورد فیفا مسئله اینه که با همه ایراداتش جایگزینی نداره مثلا اگر 2k یه روز وارد بحث فوتبال بشه من معتقدم عنوان خفن تری میده به بازار کونامی هم که بحث لایسنس زمینگیرش کرده و نمیتونه درست حسابی رقابت کنه من خودمم معتقدم از وقتی فراسابایت شد موتور بازی فیفا همه چی خراب شد ولی فعلا چاره ای نیست

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
اگه متاش قرمز هم میشد باز مردم بریتانیا رکورد فروشش رو میزدن :D رسما واسه EA شده معدن طلا. چارش هم اینکه یه رقیب گردن کلفت پیدا بشه که اونم بعیده انگار
شخصا سعی میکنم نفس فوتبال پرستم رو کنترل کنم که نخرمش تا زمانی که رو EA Play بیاد ولی بعید میدونم بتونم خماریش رو تحمل کنم تا اون زمان :D

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
اگه متاش قرمز هم میشد باز مردم بریتانیا رکورد فروشش رو میزدن :D رسما واسه EA شده معدن طلا. چارش هم اینکه یه رقیب گردن کلفت پیدا بشه که اونم بعیده انگار
شخصا سعی میکنم نفس فوتبال پرستم رو کنترل کنم که نخرمش تا زمانی که رو EA Play بیاد ولی بعید میدونم بتونم خماریش رو تحمل کنم تا اون زمان :D
آخه بریتانیا تا دسته چهار و لایسنس کامل .معلومه تو بریتانیا میفروشه. حتی تو روسیه وقتی لیگشو از دست داد بازم فیفا بیشتر از رقیبش فروخت.
5 لیگ اصلی رو داره و اینکه آنلاین فوتبال قسمت عمده ایش فیفا بازن. باعث میشه همه برن سمتش.
در قسمت آفلاین همه مدهاش رقیبی نداره و این باعث میشه بفروشه.
منم که آفلاین زنم هفته دیگه دانلود کنم میگیرمش ولی چون کریر بازم پول پاش نمیدم و اشتراکی میگیرم و بعد مودهای آفلاین realism و بقیه رو میریزم روش. فوق العاده میشه .مود گیم پلی هم داره.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
البته خارجی ها که خیلی ازشون به عنوان ملاک استفاده میشه در تاپیک به هندیکپ و اسکریپت نمیگن جذابیت

حتی خوده سازنده هم اجازه ایجاد تاپیک و بحث گفتگو در مورد این مسائل رو نمیده در فروم اصلی ش . یه جای کار میلنگه . یه حس دیکتاتوری ای حتی به اینجا هم کشیده شده . وای به حال سیاستی های که پیش روی خریدار هاست حتی NFL

• Smile
Reactions: IMANOKA

FOXP2

کاربر سایت
Jun 19, 2010
171
نه دوست عزیز 60 دلار پول زیادیه مثل 60 هزارتومن ما نیست اگر خارج از کشور کسی رو داشته باشید و ازش بپرسید میبینید که پول زیادیه ... یعنی درامد طوریه که 60 دلار رقم به هرحال کمی حساب نمیشه میخوام بگم اینطور نیست که هربازی میاد بخرن! اگر 60 دلار رقم کمی بود براشون بازی های دست دوم بازارش اینقدر تو اروپا و آمریکا داغ نمیشد و فروش بازی ها به صورت ظرفیتی مورد استقبال قرار نمیگرفت ... در مورد فیفا مسئله اینه که با همه ایراداتش جایگزینی نداره مثلا اگر 2k یه روز وارد بحث فوتبال بشه من معتقدم عنوان خفن تری میده به بازار کونامی هم که بحث لایسنس زمینگیرش کرده و نمیتونه درست حسابی رقابت کنه من خودمم معتقدم از وقتی فراسابایت شد موتور بازی فیفا همه چی خراب شد ولی فعلا چاره ای نیست
میانگین حقوق یه کارگر با روزی 8 ساعت کار چقده ؟ چند دلار؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر