امتیازات FIFA 21

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
171430

FIFA 21

Developer: Electronic Arts
Publisher: Electronic Arts
Platforms: PC | Xbox One | PS4 | Switch
Genre(s): Sports, Team, Soccer, Sim
Release Date: Oct 6, 2020

175505

Game Revolution 9/10
Vandal 8.5/10
IGN Italia 8.4/10
Forbes 8.3/10
COGconnected 8.3/10
SpazioGames 8.2/10
TrueGaming 8/10
The Games Machine 8/10
TheGamer 8/10
Millenium 8/10
Guardian 8/10
The Games Machine 8/10
Comicbook.com 8/10
TheSixthAxis 8/10
Multiplayer.it 8/10
GameSpot 8/10
Hobby Consolas 7.8/10
Game Informer 7.8/10
Meristation 7.6/10
3DJuegos 7.5/10
Malditos Nerds 7.5/10
4Players.de 7.4/10
IGN 7.4/10
Everyeye.it 7.3/10
GameMAG 7/10
Screen Rant 7/10
USgamer 7/10
Atomix 7/10
Hardcore Gamer 7/10
GameSkinny 7/10
Push Square 7/10
GRYOnline.pl 7/10
PSX-Sense.nl 6.5/10
XGN 7/10
Metro GameCentral 7/10
JeuxActu 7/10
Shacknews 7/10
Jeuxvideo.com 6.5/10
DualShockers 6.5/10
PLAY! Zine 6/10
Gamer.nl 6/10
Telegraph 6/10
Gameblog.fr 6/10
IGN 2/10 (نسخه Switch)

آخرین ویرایش:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,880
نام
حسين
مگه نمیدونی فقط اچیومنت مشخص میکنه یه نفر فوتبال دوسته؟
فکر نمیکردم انقدر پیگیر تاپیک ها و رنگ لباس هام باشن:D
یه ست لباس بایر مونیخم دارم ، تو دفترچه ات یاداشت کن که سری بعدی فراموشت نشه:-"
#وضعیت
View attachment 171492

منم یه پروفایل با کیت دورتموند داشتم بچه جنوبم هستم، الان روشن کن منظورش تو بودی یا من. دوتامون هم که رئالی هستیم گویا :))

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
خدایی من خودم از 2008 همه فیفا ها رو تا 2020 خریدم و بدجور فن فیفا هستم و دیگه از اسم کاربری هم مشخصه چقدر عاشق فوتبالم که این همه سال پای میلان موندم ولی انصافا این یکی رو عمرا دیگه نمیخرم تا ببینم چه غلطی میخوان با نسخه بعدی بکنن

آخرین ویرایش:

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
505
شانس ماست ، بعد 3.4 خواستیم فیفا بزنیم ، که ظاهرا تو درو دیواره ،
همون فیفا 14 رو ریمستر کنن والا ما راضی هستیم ،اصلا نه همون فیفا 16 رو اپدیت کنن ، فقط ناموسا از فراست بایت بکشن بیرون :|
یادمه سر 17 چه رویا پردازی هایی داشتیم سر تعویض موتور ، حالا باز اون لااقل کم ایراد بود نسبت به نسخه های بعدش

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
سید تو فعلا به مدت یک هفته برو ورزشگاه آزادی دور زمین بدو تا ببینیم صلاحیت ورود به منو فیفا 21 رو داری یا نه :D

نه من همیشه پیاده میرم ایستگاه مترو ورزشگاه بغلش... بیشتر از نیم ساعت اون جا تو ساعات خلوت دووم بیاری Qualification سایلنت هیل فن بودن به دست میاری از بس اتمسفریکه فضا :D

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,005
نام
روزبه
نگاه. کنید امتیاز بازی در حد 40هم بیاد پایین باز Eaحالیش نمیشه

خوشبختانه یا بدبختانه fifa با مد التیمتش که به جرات میگم. جذاب ترین بخش یه بازی ورزشی‌هست هر سال سودش میکنه

چون هرکی التیمیت رو‌ یه دست بازی کرده میدونه چی بگم همینی که تا الان پول واقعی خرجش نکردیم باز باید بگیم خدا رو شکر

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,541
بازی از 20 خیلی بهتره، این نمرات پایین رو به 20 باید میدادن، من اگه فن فیفای واقعی هستم باید از نمرات خوشحال باشم که ea بخودش بیاد و موتور بازی رو عوض کنه کما اینکه خوشحالم نمرات پایین شدن ایشالا 22 با موتور کاستوم خودشون ساخته بشه

ضمنا کسی که در عمل فوتبال فن هست و عاشق فوتباله بدون بازی فوتبالی یه سالو نمیتونه سَر کنه مجبوره حالا یا pes بگیره هر سال یا فیفا، حالا کسی که بچه جنوب هست ادعای آسمون پاره کن فوتبال فنی داره و هر سال بازیو نمیگیره بعدشم میاد توهین میکنه به قشر فوتبال فن ها معلوم میشه ادعاش فیکه والا من از همون ps1 یادمه هرسال هرچی بازی فوتبالی میومد میگرفتم، بازم میگم منم خوشحالم امیدوارم ea زودتر با موتور Custom خودش به روزهای اوجش برگرده، مرسی
من فوتبالیم ولی دیگه اعصاب اراجیف fifa رو ندارم خدا بیامرزتش
اعصابمو از سر راه نیوردم

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
ای بابا ما بچه های جنوبه اینترنت ندیده افلاین بازه خدازده اصن چه میدونیم فوتبال چیه :D این ک بتونی فیفا رو درک کنی و از دادن ۶۰ دلاره (حالا همیشه هم ظرفیتی میخره ها:D)لذت ببری خیل وابسته به اینه ک بچه ی کجا باشی

omid0

کاربر سایت
Jun 14, 2020
1,157
ای بابا ما بچه های جنوبه اینترنت ندیده افلاین بازه خدازده اصن چه میدونیم فوتبال چیه :D این ک بتونی فیفا رو درک کنی و از دادن ۶۰ دلاره (حالا همیشه هم ظرفیتی میخره ها:D)لذت ببری خیل وابسته به اینه ک بچه ی کجا باشی
نمکش رو زیاد نکن
منم بچه جنوبم یه همچین حرفی نزده
من خودم pes رو بیشتر بازی کردم این چن وقته قبلا هر دو رو بازی می کردم
چی مردم رو به سمت فیفا می کشونه؟
کونامی چرا‌ استفاده نمی کنه ؟

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دیگه از اسم کاربری هم مشخصه چقدر عاشق فوتبالم که این همه سال پای میلان موندم
خیلی اینو خوب اومدی خدا وکیلی ، اصلا حدیث داریم که میگن زن اث میلانی بگیرید چون خیلی وفادارن :D

دوستان تا زمانی که فیفا بفروشه هیچ تغییری در نگرش تیم سازنده ایجاد نخواهد شد . دلتون رو به 4 تا امتیاز خوش نکنید چون EA کیفیت اصلا براش مهم نیست . فقط و فقط فروش براش مهمه . مگر این که نمرات روی فروش تاثیر بذاره که بعید میدونم .

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
نه من همیشه پیاده میرم ایستگاه مترو ورزشگاه بغلش... بیشتر از نیم ساعت اون جا تو ساعات خلوت دووم بیاری Qualification سایلنت هیل فن بودن به دست میاری از بس اتمسفریکه فضا :D
جدا ترکیب فن نینتندو بودن با فوتبال چیز عجیبی هستش ، در ضمن بعد از اون یک هفته باید بیای به 20 تا سئوال فوتبالی هم جواب بدی تا ببینیم بعد از ورود به منو اجازه داری یک دست کیک آف بزنی یا در حد همون منو هستی :D

ولی جدا فیفh الان چند سال هستش تغییر خاصی نمیکنه و میان 4 تا اورال رو بالا پایین میکنن و یکم با اسلایدر ها ور میرن تمام
بازی کاملا به یک بازنگری نیاز داره ، تو بحث موتور و انیمیشن ها و فیزیک باید کاملا تغییرات مثبت ایجاد کنن

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
فیفام به دسته کمال گرایان اضافه شده :D
البته تفاوتی که داره نسبت به مناطق مختلف تخفیف برات قائل میشه!میتونی بسته به منطقه جغرافیایی خاصی جزو کمال گراها حساب بشی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر