امتیازات FIFA 21

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,376
نام
رامین
171430

FIFA 21

Developer: Electronic Arts
Publisher: Electronic Arts
Platforms: PC | Xbox One | PS4 | Switch
Genre(s): Sports, Team, Soccer, Sim
Release Date: Oct 6, 2020

175505

Game Revolution 9/10
Vandal 8.5/10
IGN Italia 8.4/10
Forbes 8.3/10
COGconnected 8.3/10
SpazioGames 8.2/10
TrueGaming 8/10
The Games Machine 8/10
TheGamer 8/10
Millenium 8/10
Guardian 8/10
The Games Machine 8/10
Comicbook.com 8/10
TheSixthAxis 8/10
Multiplayer.it 8/10
GameSpot 8/10
Hobby Consolas 7.8/10
Game Informer 7.8/10
Meristation 7.6/10
3DJuegos 7.5/10
Malditos Nerds 7.5/10
4Players.de 7.4/10
IGN 7.4/10
Everyeye.it 7.3/10
GameMAG 7/10
Screen Rant 7/10
USgamer 7/10
Atomix 7/10
Hardcore Gamer 7/10
GameSkinny 7/10
Push Square 7/10
GRYOnline.pl 7/10
PSX-Sense.nl 6.5/10
XGN 7/10
Metro GameCentral 7/10
JeuxActu 7/10
Shacknews 7/10
Jeuxvideo.com 6.5/10
DualShockers 6.5/10
PLAY! Zine 6/10
Gamer.nl 6/10
Telegraph 6/10
Gameblog.fr 6/10
IGN 2/10 (نسخه Switch)

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
پارسال حداقل بخش ولتا رو داشتن میتونستن یه چی بگن
الان خب دیگه رسما کم آوردن :D
بکشید بیرون لعنتیا :D
از فیفا ea بکشه بیرون. که ea ورشکست میشه. ماشین پول چاپ کنی هست. :D:D
فشار برا ea خوبه. تنها عنوانیه که میتونه با یه تغییر تو موتوراش یه فوتبال خوب رو بده. چون بقیه بخشاش خوبن فقط مشکل اصلی تو اون قمارخونه التیمیت و بحث فیزیکش هست و گر نه از لحاظ مدها و گزارشگری و ... خیلی خوبه.
و اینکه وقتی صداها بلند شه مثل پارسال.تغییر میدن توش .

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اگه ملت تحمل کنن یک نسخش رو نخرن EA به خودش میاد و فیفا رو به اوج برمیگردونه ولی خب فکر نکنم این اتفاق هیچوقت بیوفته :D
این نسخه رو داری برای کل دنیا میپیچی؟! همه خرن نمی فهمن فقط شما فهمیدی باید تحریم کرد بازی رو؟!

این بازی هر امتیازی هم بگیره هیچ بازی فوتبال دیگه ای رو دستش که هیچ به نزدیکش هم نمیرسه و کسایی که فوتبالی هستن میخرن بازی میکنن با همه ایراداتی که داره

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
این نسخه رو داری برای کل دنیا میپیچی؟! همه خرن نمی فهمن فقط شما فهمیدی باید تحریم کرد بازی رو؟!

این بازی هر امتیازی هم بگیره هیچ بازی فوتبال دیگه ای رو دستش که هیچ به نزدیکش هم نمیرسه و کسایی که فوتبالی هستن میخرن بازی میکنن با همه ایراداتی که داره
اولا حرف رو خودت به خودت نسبت میدی تقصیر من چی هس ؟!

مگه فقط خودت طرفدار این بازی هستی ؟ کسی جلوت رو نگرفته که بازی رو نخری، میتونی بری هرچی دلت خواست تو التیمیت خرج کنی لذت ببری ولی برای من که فیفا هر نسخش به معنای واقعی پیشرفت بود حاضر نیستم 70 دلار پای بازی ای بدم که دقیقا همون نسخه قبلیش رو داره بهم تحویل میده .

این حرفی که میگم نخرید هم مال من نیس تنها تو یوتیوب اکثرا شاکی هستن حتی طرفدار های سرسخت این بازی و دوست دارن این بازی درست بشه و اگر فروش یک نسخش بیاد پایین نسخه بعد مجبورا بهبود بدن .

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
واسه بقیه نسخه نپیچ! یه سال که سهله من 10 سال هم میتونم بدون بازی فوتبال سر کنم ولی این چرتی که به خوردتون میدن رو نخرم! شما بیشتر بهت میخوره فن فوتبال شائولین باشی که نمیتونی یه سال بدون فیفا سر کنی!

فیفا 19 اخرین نسخه ای بود که خریدم و پشت دستم رو داغ کردم دیگه همچین مزخرفی رو نخرم. اون PES20 هم که میبینی یک هفته موقع عرضه خریدم بعدش فروختم چندماه بعد هم با تخفیف پلاس خرداد ماه شده بود 4 پوند در حد یه فصل مسترلیگ سرگرم کننده بود که اونم پاک کردم (سرجمع دو هفته هم فک نکنم بازیش کردم هرچند همونم سگش شرف داره به فیفا) ولی دیگه پول خرج همین PES هم نمیکنم.
اکثر کسایی که فوتبال بازن و فیفا یا پس باز نیمتونن یک سال هم تهیه نکنن این بازیو ، بازی هرچقدر هم بد باشه بخاطر بخش آنلاینش و هیجان مسابقه و کل کل تهیه میکنیمش ! حالا یکی هست براش بازی فوتبال اولویت های بعدیه ، آره اون میتونه تا وقتی که یک نسخه خوب عرضه نشده بازیو نگیره .
ولی ما نمیتونیم :D

l3eckham

کاربر سایت
Oct 8, 2015
21
فیفا فقط التیمت یا کریر نیست بخشی به اسم پرو کلاب داره که خیلی هیجان و رقابتی هست .لیگ های داخلی خارجی هر سال برگزار میشه دقیقا مثل لیگ های معتبر خارجی ، هر تیم ۱۱ بازیکن .کسی که پرو کلاب بازه فیفا بدترین نسخه بازی رو هم عرضه کنه باز میخره در این زمینه هیچ رقیبی هم در حال حاضر نداره.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
این بازی هر امتیازی هم بگیره هیچ بازی فوتبال دیگه ای رو دستش که هیچ به نزدیکش هم نمیرسه

اینم از اون حرفای فن بیسیک ـه :D معلومه این فیزیک و انیمشین و دیگر مباحث فنی ش که در نسل 7 درجا میزنه کسی نمیتونه نزدیک ش بشه:D

بخوای به عنوان شبیه ساز فوتبال هم بهش نگاه کنی اتفاقا اوضاع وخیم تر میشه تو زمین

تموم نقد ها از بی سی تا آی جی ان رو بخونی در مورد فوتبال هایی که تو این نسل اومدن خیلی واضح همه شون مشخص کردن تو زمین کدوم فوتبال شبیه ساز تره :D

چقدر فن بازی واه واه

تهه فن بازی میشه این هرکی انتقادی کنه هستن فنهایی که به ملت بگن پیس باز یا غیره:D فقط یه سریا گویا سر در میارن مابقی نه:D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من خودم فوتبالی هستم ولی از نسخه ۱۶ به بعد نخریدم. به نظرم‌ مزخرفه به تمام معناست. امیدوارم کلا EA جمع کنه بساطشو و دیگه فوتبال تولید نکنه. چون هیچ امیدی ندارم بتونن یه فوتبال خوبه دیگه تولید کنن. پس بهتره نیروشونو یه جای مفیدتر به کار بگیرن :D

و البته خوش به حال دوستانی که همچنان ‌لذت میبرن از بازی. واقعا حسودیم میشه بهشون.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
کار به جایی رسیده که نمیتونی در تاپیک ش یک انتقادی کرده باشی میبندن به توپ بعضی از فن ها با بدترین نوع لحن و ادبیات در پ.خ واقعا چجوری به این مرحله رسیدید :D یک مورد که به شدت عالیه معتقده هرکی فلان فوتبال رو بازی کنه نه چیزی از فوتبال فهمیده نه از گیم نه از زندگی بچه هم هست تازه--- نیست که حالا با شبیه ساز تمام و کمال سر میکنن:D از همین رو یک سری پست های غیر منطقی میبیند تعجب نکنید

@Siamak61 میدونه چی میگم . با این حال مدیریت همچنان ترجیح میده چشم بسته باشه .گمبلینگ ببین چه کرده :)

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,595
نام
محمدرضا
به نظرم فیفا از ۰۸ روند رو به رشد خودشو شروع کرد و این رشد تقریبا بدون وقفه تا ۱۶-۱۷ ادامه داشت ولی از بعد از اون نه تنها پیشرفت نکرد بلکه ۲۰ افتاد تو سراشیبی وحشتناک و ۲۱ هم که ته درس :D
عمده دلیلشم سرطانی به اسم التیمیت تیمه که بازی هرچقدرم افتضاح باشه طرفدارای التیمیت به خاطر جذابیت این قسمت و همچنین درآمدی که یه سریشون از این مد به دست میارن صداشون در نمیاد.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
کار به جایی رسیده که نمیتونی در تاپیک ش یک انتقادی کرده باشی میبندن به توپ بعضی از فن ها با بدترین نوع لحن و ادبیات در پ.خ واقعا چجوری به این مرحله رسیدید :D یک مورد که به شدت عالیه معتقده هرکی فلان فوتبال رو بازی کنه نه چیزی از فوتبال فهمیده نه از گیم نه از زندگی بچه هم هست تازه--- نیست که حالا با شبیه ساز تمام و کمال سر میکنن:D از همین رو یک سری پست های غیر منطقی میبیند تعجب نکنید

@Siamak61 میدونه چی میگم . با این حال مدیریت همچنان ترجیح میده چشم بسته باشه .گمبلینگ ببین چه کرده :)
من خودم فن هیچ کدوم نیستم و از رو اجبار فیفا رو انتخاب کردم چون مشکلاتش نسبت به اونیکی کمتره و میشه با دوستان دور همی آنلاین زدش.حالا کی پ.خ بهت توپیده :) میپرسم چون یه همچین چیزی برا منم فرستادن و بیخیالش شده بودم

• Smile
Reactions: IMANOKA

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تهه فن بازی میشه این هرکی انتقادی کنه هستن فنهایی که به ملت بگن پیس باز یا غیره:D فقط یه سریا گویا سر در میارن مابقی نه:D
شاعر میگه : تعصب چشم هارو کور و گوش هارو کر میکنه
اگر ادعا دارن که بازی جای انتقاد نداره خب پاسخ انتقاد هارو همینجا بیان بدن ، دیگه چرا پا میشن کمپین تشکیل میدن:D
خوشبختانه همه هم‌سواد دارن ، نقدها رو از سایت های معتبر برن بخونن،لااقل اونا ساعت ها بازی رو تست کردن بعد میان نمره زرد میدن
ولی اینجا طرف بازی نکرده میگه نوچ فقط ما میفهمیم و اگر یه بار پول یامفت ندادی واسه بازی و تهیه نکردی پس نه گیمری نه فوتبال دوست نه چیزی ازش میفهمی
طرف یه عکس با شورت ورزشی رو چمن نداره ، یه شوت به توپ‌ نزده تویه عمر که گذرونده میاد از روی نخریدن یک بازی که به گفته ی همین منتقدا کپی پست سالهای پیشه ، واسه یه جماعت نسخه میپیچه که شما نه از فوتبال چیزی حالیتونه نه از گیم:D
باشه شما فقط میفهمین:D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
من خودم فن هیچ کدوم نیستم و از رو اجبار فیفا رو انتخاب کردم چون مشکلاتش نسبت به اونیکی کمتره و میشه با دوستان دور همی آنلاین زدش.حالا کی پ.خ بهت توپیده :) میپرسم چون یه همچین چیزی برا منم فرستادن و بیخیالش شده بودم
اتفاقا مشکلاتش تو زمین بیشتره از اون یکیه خارج از زمین خیر کمتره . این دیگه توضیح نمیخواد مواردی که تو گیم پلی ش داره کاملا مشخصه از این فیزیک این حجم از گلیچ و انیمیشن و...نمیشه انتظار داشت گیم پلی کم ایراد ازش در بیاد با وجود فراسبایت . آنلاین و انواع اقسام مُد نمیتونه اوضاع وخیم گیم پلی رو توجیه کنه . در مورد گیم پلی و به شبیه ساز نزدیک بودن گام مثبتی بر نمیداره ea باز کونامی تو زمین حداقل یکم به شبیه ساز نزدیک شده اونم نه تمام و کمال ولی باز اوضاع ش تو زمین بهتره این دیگه نقد صدها مورد سایت و... ست

این گیم پلی تو آنلاین اوضاع ش عجیب تر هم میشه - تا سطحی از ماجرا پیش رفتن که اگه قرار بشه تیم رقیب برنده باشه توپ میتونه از جسم بازیکن هم عبور کنه خیلی راحت

نظر شخصی رو اعمال نکنیم به این یا اون - با یک سرچ ساده هم میشه از اوضاع هر دو فوتبال در زمین مطلع شد کدومش به فوتبال منطقی نزدیک تره

زیادن دوستان . هم اهل فن هم اهل فوتبال هم اینکاره:D هر سال مهر ماه از اینجور پ.خ ها رد و بدل میشه :))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حرفهای خیلی جالبی اینجا زده میشه طرف اینقدر IQ بالایی داره میگه چون عکس با شورت ورزشی نداری راجب به فیفا هیچی نباید بگی lol, بعله باید همزمان توی همه شبکه های اجتماعی عکس با کیت دورتمند گذاشت و همزمان هم طرفدار چند تا تیم از جمله آث میلان و اینترمیلان بود ولی آواتار رئال گذاشت همه بگن واو طرف از بدو تولد رئالی بوده،

این کسایی پست میذارن اینجا نه pes باز هستن نه فیفا باز یه عده هم که گوش همه رو کر کردن از بچه جنوب بودنشون و فوتبالی بودنشون الانم مثل قبل الویتشون بازی فوتبالی نیست فقط ناراحتن چرا بقیه فیفا می‌خرن، یه عده هم تاپیک مورد علاقه شون آپدیت نمیشه کمپانی هیچ خبری نمیده یه عکس از ui هم نمیفرسته بازی هم ندارن اومدن اینجا

مورد نداره فعالیت کنین لایک بزنین والا کسی که خودشو شناخته میدونه از چی لذت میبره بازیشو از قبل خریده حرف‌های شما هم اصلا مهم نیست، خلاصه کسی که بیشترین لذت رو از بازی فوتبالی میبره مجبوره هرسال بره یا pes بخره یا فیفا، اینقدرم مقایسه با خودتون نکنید،حالا تا صبح که نه تا قیام مهدی اینجا کامنت بذارید و فحش به ea که نه اصلا فحش به من بدید ولی بدونید چیزی عوض نمیشه ضمنا فکر عواقبش رو هم بکنین قرار نیست همیشه وضعیت اینجوری باشه،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر