امتیازات FIFA 21

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
171430

FIFA 21

Developer: Electronic Arts
Publisher: Electronic Arts
Platforms: PC | Xbox One | PS4 | Switch
Genre(s): Sports, Team, Soccer, Sim
Release Date: Oct 6, 2020

175505

Game Revolution 9/10
Vandal 8.5/10
IGN Italia 8.4/10
Forbes 8.3/10
COGconnected 8.3/10
SpazioGames 8.2/10
TrueGaming 8/10
The Games Machine 8/10
TheGamer 8/10
Millenium 8/10
Guardian 8/10
The Games Machine 8/10
Comicbook.com 8/10
TheSixthAxis 8/10
Multiplayer.it 8/10
GameSpot 8/10
Hobby Consolas 7.8/10
Game Informer 7.8/10
Meristation 7.6/10
3DJuegos 7.5/10
Malditos Nerds 7.5/10
4Players.de 7.4/10
IGN 7.4/10
Everyeye.it 7.3/10
GameMAG 7/10
Screen Rant 7/10
USgamer 7/10
Atomix 7/10
Hardcore Gamer 7/10
GameSkinny 7/10
Push Square 7/10
GRYOnline.pl 7/10
PSX-Sense.nl 6.5/10
XGN 7/10
Metro GameCentral 7/10
JeuxActu 7/10
Shacknews 7/10
Jeuxvideo.com 6.5/10
DualShockers 6.5/10
PLAY! Zine 6/10
Gamer.nl 6/10
Telegraph 6/10
Gameblog.fr 6/10
IGN 2/10 (نسخه Switch)

آخرین ویرایش:

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اکثرا گفتن تا حدودی از نسخه قبل بهتره منتهی هیج ویژگی حتی نسبتاً بزرگ نسبت به نسخه های قبلی نداره و هیچ جهشی رو شاهد نخواهید بود
دفاع از عدم تعادل قابل توجهی رنج می بره و هوش مصنوعی گلر هم گویا تو دیواره!!!
فیس های بازیکنا (به غیر از تیم های بزرگ) گویا کپی پیست شده و هیچ تغییری نداشتن
پارسال حداقل بخش ولتا رو داشتن میتونستن یه چی بگن
الان خب دیگه رسما کم آوردن :D
بکشید بیرون لعنتیا :D
خیلیا تبدیلش کردن به محل کسب و کار و از بخش fut پول در میارن
وگرنه قطعا خیلی زودتر از این کلکش کنده میشد

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی از 20 خیلی بهتره، این نمرات پایین رو به 20 باید میدادن، من اگه فن فیفای واقعی هستم باید از نمرات خوشحال باشم که ea بخودش بیاد و موتور بازی رو عوض کنه کما اینکه خوشحالم نمرات پایین شدن ایشالا 22 با موتور کاستوم خودشون ساخته بشه

ضمنا کسی که در عمل فوتبال فن هست و عاشق فوتباله بدون بازی فوتبالی یه سالو نمیتونه سَر کنه مجبوره حالا یا pes بگیره هر سال یا فیفا، حالا کسی که بچه جنوب هست ادعای آسمون پاره کن فوتبال فنی داره و هر سال بازیو نمیگیره بعدشم میاد توهین میکنه به قشر فوتبال فن ها معلوم میشه ادعاش فیکه والا من از همون ps1 یادمه هرسال هرچی بازی فوتبالی میومد میگرفتم، بازم میگم منم خوشحالم امیدوارم ea زودتر با موتور Custom خودش به روزهای اوجش برگرده، مرسی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
همچنان زیاده و راضی نیستیم. حالا نه اینکه تاثیری تو جماعت فیفا فن داشته باشه که سالی حداقل ۶۰$ میدن پای بازی + کلی پول خرج کردن توی FUT، ولی خب میتونه یه شروع باشه :D بعد از سال‌ها ماله کشی و مُدارا با این IP و الکی امتیاز بالا دادن بالاخره سر عقل اومدن

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,875
نام
حسين
ضمنا کسی که در عمل فوتبال فن هست و عاشق فوتباله بدون بازی فوتبالی یه سالو نمیتونه سَر کنه مجبوره حالا یا pes بگیره هر سال یا فیفا، حالا کسی که بچه جنوب هست ادعای آسمون پاره کن فوتبال فنی داره و هر سال بازیو نمیگیره بعدشم میاد توهین میکنه به قشر فوتبال فن ها معلوم میشه ادعاش فیکه والا من از همون ps1 یادمه هرسال هرچی بازی فوتبالی میومد میگرفتم، بازم میگم منم خوشحالم امیدوارم ea زودتر با موتور Custom خودش به روزهای اوجش برگرده، مرسی

واسه بقیه نسخه نپیچ! یه سال که سهله من 10 سال هم میتونم بدون بازی فوتبال سر کنم ولی این چرتی که به خوردتون میدن رو نخرم! شما بیشتر بهت میخوره فن فوتبال شائولین باشی که نمیتونی یه سال بدون فیفا سر کنی!

من گفتم بازی فوتبالی، تو پروفایل هات مشخصه هرسال یا داری فیفا میگیری یا pes

فیفا 19 اخرین نسخه ای بود که خریدم و پشت دستم رو داغ کردم دیگه همچین مزخرفی رو نخرم. اون PES20 هم که میبینی یک هفته موقع عرضه خریدم بعدش فروختم چندماه بعد هم با تخفیف پلاس خرداد ماه شده بود 4 پوند در حد یه فصل مسترلیگ سرگرم کننده بود که اونم پاک کردم (سرجمع دو هفته هم فک نکنم بازیش کردم هرچند همونم سگش شرف داره به فیفا) ولی دیگه پول خرج همین PES هم نمیکنم.

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
واسه بقیه نسخه نپیچ! یه سال که سهله من 10 سال هم میتونم بدون بازی فوتبال سر کنم ولی این سسشری که به خوردتون میدن رو نخرم! شما بیشتر بهت میخوره فن فوتبال شائولین باشی که نمیتونی یه سال بدون فیفا سر کنی!
من گفتم بازی فوتبالی، تو پروفایل هات مشخصه هرسال یا داری فیفا میگیری یا pes

• Smile
Reactions: IMANOKA

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بازی از 20 خیلی بهتره، این نمرات پایین رو به 20 باید میدادن، من اگه فن فیفای واقعی هستم باید از نمرات خوشحال باشم که ea بخودش بیاد و موتور بازی رو عوض کنه کما اینکه خوشحالم نمرات پایین شدن ایشالا 22 با موتور کاستوم خودشون ساخته بشه

اینایی که میگی رو خودت باور داری یا جدا گرفتی مارو؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر