امتیازات Doom 3 BFG Edition

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
430x270xthumb.php,qsrc=,hsknr.net,_wp-content,_uploads,_2012,_08,_doom-3-bfg-edition.jpg,ah=270,aw=430,azc=1.pagespeed.ic.Q-LB9ehUF8.jpg

The Controller Online 6/10
DigitalTrends 7/10
God Is Geek 8/10
Nowgamer 6.9/10
Playstation Official Magazine UK 5/10 Playerslink – No score given.
Gamereactor Sweden: 6/10
Gamereactor Denmark: 6/10
4Players.de 5.8/10
Destructoid 8/10
Forbes 8/10
Machinima 7/10

آخرین ویرایش:

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
انتظار نمرات بالا نداشته باشین از این package. این یه پکیج کامل از Doom هستش برای اونایی که تا حالا نتونستن این بازیرو انجام بدن و برای کسانی که دوست دارن کالکشن این بازی رو روی پلتفرم مورد علاقشون داشته باشن، در کل به جز اون 7 مرحله اپیزود lost mission چیز جدیدی نیستش، البته از لحاظ گرافیک و ویژوال یه سری افکت ها و تکنیک های id tech 5 بهش اضافه شده و همینطور AI هم تا حدودی از RAGE اقتباس کردن. در کل انتظاراتتون زیاد بالا نباشه :) همین 6 هم برای یه بازی که عناوین 93 و 94 و 2004 رو شامل میشه برای سال 2012 عالیه.

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
همین الانه که عده ای باز سروکلشون پیدا بشه و بیان بگن ، بازم جان کارمک گل کاشت ... !!! دیگه کارمک بازی نسازه بهتره !
حالا بیا و درستش کن ! امیدوارم این تاپیک به سرنوشت بقیه تاپیک هایی که به کارمک مربوط میشه و از همه مهمتر فناوری اطلاعات درش دادوبیداد میکنه دچار نشه .

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
انتظار نمرات بالا نداشته باشین از این package. این یه پکیج کامل از Doom هستش برای اونایی که تا حالا نتونستن این بازیرو انجام بدن و برای کسانی که دوست دارن کالکشن این بازی رو روی پلتفرم مورد علاقشون داشته باشن، در کل به جز اون 7 مرحله اپیزود lost mission چیز جدیدی نیستش، البته از لحاظ گرافیک و ویژوال یه سری افکت ها و تکنیک های id tech 5 بهش اضافه شده و همینطور AI هم تا حدودی از RAGE اقتباس کردن. در کل انتظاراتتون زیاد بالا نباشه :) همین 6 هم برای یه بازی که عناوین 93 و 94 و 2004 رو شامل میشه برای سال 2012 عالیه.

uriel جان حرفت درست اما من لااقل انتظار دارم میانگین بازی بالای 7 باشه ! همین پارسال Halo combat evolved بعد از 10 سال بازسازی شد و به یک استاندارد در این زمینه تبدیل شد ، آنچنان بازی را زیبا ساخته بودن که باور نمیکردی این بازی مال 10 سال پیشه و در سال 2001 منتشر شده و فقط یه دستی به سر و روی گرافیکش کشیدن ... میانگین امتیازاتش از 51 نقد در سایت gamerankings شد 81.88 از صد !! در حالی که نسخه ی اصلی که 2001 منتشر شده بود در همین سایت از 76 نقد میانگینش شده بود 95.58 !!
این درست نیست که شرکت یا سازنده ی محبوبمون هرچی ساخت یه توجیهی براش درست کنیم و کورکورانه ازش طرفداری کنیم !
البته فعلاً که همین یک نمره را شاهدیم و من هم مثل تو امیدوارم بازی در نقدهای بعدی امتیازات خیلی بهتری را بگیره که شایسته ی نام DOOM باشه ... ولی نهایتاً اگر میانگین نقدها زیر 7 بود هیچ جای توجیهی نمیذاره ... بالاخره هرچی باشه بازی داره در سال 2012 منتشر میشه و باید لااقل یک سری استاندارها را رعایت کنه ..

Samad_sr

کاربر سایت
Dec 17, 2010
50
يادمه اون زمان كه بازي تازه اومده بود تمام فك ها پس از ديدن بازي به زمين چسبانده مي شد!يادش بخير اون موقع من سيستمم نميكشيد عقده اي شده بودم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
uriel جان حرفت درست اما من لااقل انتظار دارم میانگین بازی بالای 7 باشه ! همین پارسال Halo combat evolved بعد از 10 سال بازسازی شد و به یک استاندارد در این زمینه تبدیل شد ، آنچنان بازی را زیبا ساخته بودن که باور نمیکردی این بازی مال 10 سال پیشه و در سال 2001 منتشر شده و فقط یه دستی به سر و روی گرافیکش کشیدن ... میانگین امتیازاتش از 51 نقد در سایت gamerankings شد 81.88 از صد !! در حالی که نسخه ی اصلی که 2001 منتشر شده بود در همین سایت از 76 نقد میانگینش شده بود 95.58 !!
این درست نیست که شرکت یا سازنده ی محبوبمون هرچی ساخت یه توجیهی براش درست کنیم و کورکورانه ازش طرفداری کنیم !
البته فعلاً که همین یک نمره را شاهدیم و من هم مثل تو امیدوارم بازی در نقدهای بعدی امتیازات خیلی بهتری را بگیره که شایسته ی نام DOOM باشه ... ولی نهایتاً اگر میانگین نقدها زیر 7 بود هیچ جای توجیهی نمیذاره ... بالاخره هرچی باشه بازی داره در سال 2012 منتشر میشه و باید لااقل یک سری استاندارها را رعایت کنه ..
اصلا این مثالی که میزنین هیچ ربطی به این بازی نداره. هیلو کامبت کاملا نوسازی شد. یعنی از بیخ و بن ریمیکش کردن اما این بازی به هیچ چیزش دست زده نشده و همونطور که بالاتر گفتن فقط یه سری المان های خیلی خیلی ریز بهش اضافه شده. نه گرافیکش ارتقا پیدا کرده نه ریمیک شده نه چیزی.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نه گرافیکش ارتقا پیدا کرده نه ریمیک شده نه چیزی.

یکم از لحاظ نورپردازی بهینه تر شده و همچنین قابلیت 3d به بازی اضافه شده .ولی خب بازی همون بازیه سال 2004 به حساب میاد .
متاسفانه الان یه عده خیلی تابلو پیداشون نشن بهتره ! چون با هیچ قانون و اساسی نمیشه این اشخاص را قانع کرد !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
از id بعیده
خیلی بهتر از اینا میتونست اچ دی کنه !
الان عکساو رو ببینی زیاد تفاوتی نمیبینی، جز تغییرات بروز رسانی gameplay، مثل checkpoint و مرحله جدید و ...
کلا این نسل کم کاری کرده

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
اگر اون Modـی که برای نسخه ی PC ساخته شده بود و گرافیک رو به طور عجیبی ارتقاع میداد رو اینجا پیاده میکردن خیلی خوب میشد.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
یه بازی که عناوین 93 و 94 و 2004 رو شامل میشه

:(

اینارم شامل میشه؟! همونی که یه چیز مثل مغز میومد سمتت یا یه کوجود گرد که تو هوا بود ؟!، لعنت! گوربابای سایتها با نمره هاشون حتما باید بازی کنم، یادش بخیر ...

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
از id بعیده
خیلی بهتر از اینا میتونست اچ دی کنه !
الان عکساو رو ببینی زیاد تفاوتی نمیبینی، جز تغییرات بروز رسانی gameplay، مثل checkpoint و مرحله جدید و ...
کلا این نسل کم کاری کرده
هیچی هم بعید نبود کوروش !:d
کاملا هم از قبل من امیر پیش بینی کرده بودیم

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,828
veryhigh :
آره اسم اون موجود مغز مانند که بهتر بگم همون عنکبوت که پشتش یه چیزی مثل مغز بود arachnotron و نوع بزرگترش spider demon بودن که توی Doom 3 حذفشون کردن. اون موجود گرد هم cacodemon بود که توی نسخه ی 3 هم بود. در کل آره اون نسخه هارو هم شامل میشه.(نسخه ی 1و 2 ) :).

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر