امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
فقط مساله‌ای که می‌مونه این همه نفرت از سی‌دی‌پراجکت تو فروم کجا بود که منتظر فرصت بود تا بزنه بیرون، واقعا عجیبه.:-/
شاید اینجا هم مثل ارا بچه ها اعتقاد دارن که سی دی پراجکت ترنسفوبه:D اصلا هم چیز دیگه ای نیست:D

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
شاید اینجا هم مثل ارا بچه ها اعتقاد دارن که سی دی پراجکت ترنسفوبه:D اصلا هم چیز دیگه ای نیست:D
طرف رسما سر چند میلیون نفر کلاه گذاشته. چی‌ می‌گید خداوکیلی؟ :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
طرف رسما سر چند میلیون نفر کلاه گذاشته. چی‌ می‌گید خداوکیلی؟ :D
بیخیال خداوکیلی:D هممون خوب میدونیم دلیل اصلی این ریج الان چیه:D کار cdpr هیچ توجیحی نداره و هر چه زودتر باید بازی رو برای کنسول ها اوپتیمایز کنه ولی حداقل اینجا علت این دادبیدادها از این چیزا نیستش:D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
من حقیقتا خیلی CDPR رو دوست داشتم، چون ویچر دو و سه واقعا ماندگار و فوق‌العاده‌ان و سر فن سرویس، GOG و گوئنت هم عالی عمل کردن. ولی این حرکتی که سر نقدا و کنسول‌های نسل قبل زدن واقعا بد و ناامیدکننده است. واقعا امیدوارم یه حرکتی بزنن و وضعیت رو هندل کنن، چون بازی‌سازای به شدت دوست‌داشتنی و خوش‌ذوقی‌ان.

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
بیخیال خداوکیلی:D هممون خوب میدونیم دلیل اصلی این ریج الان چیه:D کار cdpr هیچ توجیحی نداره و هر چه زودتر باید بازی رو برای کنسول ها اوپتیمایز کنه ولی حداقل اینجا علت این دادبیدادها از این چیزا نیستش:D
این هرچه زودتر از کجا با اطمینان میاد؟ اینا برنامه های 6 ماه آیندشون رو با شما درمیون گذاشتن ما نمیدونم؟ وضع بازی الان همینیه که هست. هیچ بیانه رسمی هم از طرف شرکت سازنده نیومده. الان چون قراره تو اینده نامعلوم شاید فیکس بشه 4 میلیون نفری که فقط پیش خرید کردن باید دهنشون رو ببندن و چیزی نگن؟

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
صحیح. اصلا می‌گیم حرفت درست و ریجِ اینجا دلیل دیگری داره. ولی حداقل جوری رفتار نکنید که انگار هیچ دلیل منطقی هم برای انتقاد و شاکی بودن نسبت بهشون وجود نداره. اینا رسما هشت سال سر چندین میلیون آدمو شیره مالیدن. به همین سادگی. حالا اگرم فکر می‌کنی منم دلیل دیگه‌ای برای این حرفام دارم، که خب حرفی ندارم برای زدن. :D

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
من حقیقتا خیلی CDPR رو دوست داشتم، چون ویچر دو و سه واقعا ماندگار و فوق‌العاده‌ان و سر فن سرویس، GOG و گوئنت هم عالی عمل کردن. ولی این حرکتی که سر نقدا و کنسول‌های نسل قبل زدن واقعا بد و ناامیدکننده است. واقعا امیدوارم یه حرکتی بزنن و وضعیت رو هندل کنن، چون بازی‌سازای به شدت دوست‌داشتنی و خوش‌ذوقی‌ان.
برای من هم کاملا ضدحال هستش وضعیت لانچ بازی و جای هیچ دفاعی نداره. حرکت زاقارتی زدن. با این حال سایبرپانک یه بازی کامل و غنی هستش با مشکلات جدی پرفرمنس و باگ های فراوان. کلاهبرداری یعنی بازیهایی مثل No Man Sky و Anthem و Fallout 76 که موقع لانچ نه تنها مشکلات شدید پرفرمنسی داشتن، که از لحاظ محتوا هم زیر خط فقر بودن. بازم میگم، اینا توجیحی به کار CDPR نیست ولی خب دارم میگم که قیمه ها رو نریزیم تو ماستا:D
این هرچه زودتر از کجا با اطمینان میاد؟ اینا برنامه های 6 ماه آیندشون رو با شما درمیون گذاشتن ما نمیدونم؟ وضع بازی الان همینیه که هست. هیچ بیانه رسمی هم از طرف شرکت سازنده نیومده. الان چون قراره تو اینده نامعلوم شاید فیکس بشه 4 میلیون نفری که فقط پیش خرید کردن باید دهنشون رو ببندن و چیزی نگن؟
حقیقتا نفهمیدم چطوری از حرفم به این رسیدی که من گفتم از برنامه هاشون خبر دارم! میگم این کاریه که باید انجام بدن هر چه سریعتر!
صحیح. اصلا می‌گیم حرفت درست و ریجِ اینجا دلیل دیگری داره. ولی حداقل جوری رفتار نکنید که انگار هیچ دلیل منطقی هم برای انتقاد و شاکی بودن نسبت بهشون وجود نداره. اینا رسما هشت سال سر چندین میلیون آدمو شیره مالیدن. به همین سادگی. اگرم فکر می‌کنی منم هیترشونم یا دلیل دیگه‌ای برای این حرفام دارم، حرفی ندارم برای زدن. :D
نه من اصلا گندی که بالا آوردن رو نمیخوام ماستمالی کنم. ولی خب ماها دیگه کم و بیش اینجا همدیگه رو میشناسیم:D نقش نمیخواد جلو هم بازی کنیم:D

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
من با اطمینان نمیدونستم سر این بازی از دولت بودجه گرفتن!که گویا واقعیت داره!
البته که وقتی صادقانه میدونی کیفیت بازیت رو کنسولی که چند ده میلیون دارنش حقیقتا افتضاحه صرف این پول و بودجه تو آوردن و طراحی فلان استریمر و بند و بازیگر و زرت و زرت تبلیغش حتما اولویت داره تا اینکه تا حد امکان بدون اشکال به n میلیون طرفدارت که شدیدا قبولت دارن(داشتن دراصل) تحویل بدی!ای کاش نصف این تبلیغات و اضافه کاریا و هایپ سر بهینه کردن نسخه کنسولی خرج میشد!
کسیم شاکی بشه یا دنبال vs هست یا از سمت فلان بازی اومده یا از سبک RPG چیزی حالی نیست از پشت کوه اومده و ...!
اگرم ناراحته کسی سماق بمکه که تا نسل ۹ یا اگه خدا خواست و فرصتی شد فیکس بشه رو نسل ۸! 8-|

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
نه من اصلا گندی که بالا آوردن رو نمیخوام ماستمالی کنم. ولی خب ماها دیگه کم و بیش اینجا همدیگه رو میشناسیم:D نقش نمیخواد جلو هم بازی کنیم:D
ببین اینا رو نمی‌خواد به من بگی. :D همین من که الان موضعم نسبت بهشون اینه، چند روز پیش همچین پستی داده بودم:

کاش یکی می‌تونست بره به آدم فضاییا بگه ما تو یک سال دو تا از بهترین بازی‌های نسلو داشتیم که پر از نکته‌ی مثبت و فوق‌العاده‌ بودن، و سر عرضه‌ی هر دو هم شاکی و عصبانی و طلبکار بودیم. دلمون می‌خواست سر به تنشون نباشه اصلا. اگر هم گفتن "چرا؟ مگه نباید خوشحال باشید؟ مگه گیمر نیستید خیر سرتون؟ پس چتونه؟"، بگه خودمونم نمی‌دونیم. برای همینم اومدم پیش شما. لطفا با یکی از سلاحای پیشرفته‌تون به زندگی این جانوران ناطق پایان بدید. ممنون.

دیگه خودت ببین این عزیزان دل توی سی دی چه دست گلی به آب دادن که الان اینیم که می‌بینی. :D

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
من تقریبا هشت ساعت پای بازی بودم. نظراتم هم با چندتا از دوستان به اشتراک گذاشتم که چندتاییشون اینجا هم هستن و فکر کنم زیاد رفتم رو مخشون. ولی بازم نتونستم خودمو خالی کنم، چون بازی تو این مدت احتمالا بدترین یا حداقل ناامیدکننده‌ترین تجربه‌ایه که من تو عمرم از هر گیمی داشتم.

اول بگم که من رو یه پی‌سی با GTX 970 و i7 4790K و 8 گیگ رم دارم بازی میکنم. اوضاع فریم ریت واقعا جالب نیست، حالا باز با کلی ور رفتن با تنظیمات مختلف و دست به دامن رزولوشن داینامیک شدن تونستم حداقل 30 فریم ثابت بگیرم. کلا هم برای داشتن فریم ریت خوب نیاز به DLSS دارین که اونم فقط برای کارتای گرافیک سری 20 به بالای انویدیا هست. ولی باز میگیم بازی نسل بعدی هست و فلان و بهمان که هرچند به هیچ وجه واسم توجیه قابل قبولی نیست، ولی میگیم اوکی و میگذریم.

تاپیک داغ دیگه هم بحث باگ هست که علی برکت الله هرچی که میتونست واسم پیش بیاد پیش اومد. از همون اول توی ساخت کارکتر که یوزر اینترفیس بازی باگ شده بود و دائما کرسور میرفت رو یه آپشن دیگه، یعنی مثلا من دارم مدل ابرومو عوض میکنم، یهو میبینم مدل صورتم عوض شده. خب اوکی، کارکتر رو میسازیم و میریم جلو. تو یه ربع اول با NPCهایی مواجه میشم که T-Pose شدن. بعد میریم تو خود اوپن ورلد، شهروندا فرت و فرت جلو چشم آدم اسپاون میشن. ترافیک قاطی میکنه و یهو تصمیم میگیره تا ابد وایسه. یوزر اینترفیس باگاش به ساخت کارکتر خلاصه نمیشه و دائما قاطی میکنه؛ اطلاعات فلان آیتم که یه دقیقه نگاهش کردی رو صفحه گیر میکنن، رتیکل اسلحه هم همین طور، و خدا نکنه دو تا آیتم قابل لوت شدن کنار هم دیگه قرار داشته باشن، چون بازی به سختی تمام میتونه تشخیص بده که تو کدوم رو میخوای برداری. اما این باگا فقط «ظاهری» هستن و رو گیم پلی تاثیر زیادی ندارن دیگه؟ خب، آخرین باگی که دیدم و دیگه باعث لبریز شدن صبرم شد، مربوط به یه کوئست میشد. یه آبجکتیو اختیاری واسم اومده بود، و وی‌پوینت افتضاح بازی منو برای رسیدن بهش به یه مسیری برد که باعث fail شدنش شد. ریلود کردم به یه سیو قبلتر، اون آبجکتیو دیگه ظاهر نشد. من اسکایریم و نیو وگاس روز اولی رو روی کنسول بازی کردم و بازی تا الان باعث شده اونا عین پالیش شده‌ترین بازی دنیا به نظر برسن.

اما اصلا بگیم کل باگا همین فردا برطرف بشن. خود بازی شاهکاره دیگه؟ حداقل واسه من، اصلا و ابدا. کنترل بازی خیلی حس نچسبی داره. مبارزات بازی در بهترین حالت خسته‌کننده هستن و در بدترین حالت آشغال. بهترین حالت موقع استفاده از سلاح گرمه، ولی سه‌تا مشکل هست: اول اینکه دشمنا از نظر اسپانجی بودن خاطرات دیویژن 1 رو زنده میکنن و در نهایت کل مبارزات به این خلاصه میشن که دکمه آتش رو انقدر نگه داری که یارو بیفته زمین. دوم هم این که در یک جوک بسیار بی‌مزه، بازی هیچ نوع انیمیشن کنسلینگی نداره. یعنی شما وسط ریلود کردن سلاحت باشی، تا وقتی که اون انیمیشن تموم نشده نمیتونی سلاحتو عوض کنی یا خودتو هیل کنی. مورد سوم هم اینه که وقتی دمیج میخوری، تنها راهی که بفهمی دمیج خوردی اینه که بالا سمت چپ صفحه رو واسه دیدن عدد جونت چک کنی، که با رنگبندی ناجورش بعضا دیدنش خیلی سخت میشه. تا وقتی که جون به مرز خطر نرسیده هیییییچ نشونه ظاهری دیگه‌ای نداری که داری دمیج میبینی. این موارد + فریم ریت بازی منجر به ایجاد یه ترکیب بسیار سمی میشن که مبارزات بازی رو حداقل واسه من غیرقابل تحمل کرده. مبارزات تن به تن هم که بدتر، انگار هیت باکسی برای مدلا تعیین نشده. یارو از دو متر جلوترت لگد میندازه، تو دمیج میخوری. جا خالی دادن هم حداقل روی موس و کیبورد خیلی کلانکیه و حتی وقتی هم جاخالی میدی، احتمال زیادی وجود داره که مشتی که دشمن به هوا انداخته به تو دمیج بزنه.

از اینا هم بگذریم اصلا. داستان و نقش‌آفرینی بودن بازی چی؟ اینا خوبن دیگه؟ من به هیچ وجه الان نمیتونم در خصوص این موارد قضاوت کنم، اما حداقل توی این هفت هشت ساعت که ناامیدکننده بوده. متن پایینو تو اسپویلر میذارم، هرچند که فکر نمیکنم واقعا چیز خاصی رو اسپویل کنه:
دنبال کردن داستان بازی تا اینجا خیلی سخت بوده. با نهایت سرعت ممکن n تا خط داستانی و n تا شخصیت به بازیکن معرفی میشه و آدم اصلا وقت نمیکنه که بفهمه آقا اینا کین، چی‌کاره‌ان، از کجا مارو میشناسن، اصلا اسمشون چیه. Life Pathهایی که انتخاب میکنی تو بیست دقیقه سر هم بندی میشن (حداقل واسه کورپو که اینجوری بود) و توی این مدت با این که زیاد توی دیالوگ‌ها آپشن ایجاد کردن، ولی اکثرشون دیالوگ‌های اضافه و فقط محض دونستن اطلاعات بیشتر بوده و مقدار اندکی دیگه هم به عنوان یه آپشن دیگه برای دیالوگ‌های حساسی که در هر صورت به نقطه از پیش تعیین شده میرسن. در کل دیالوگ بازی *تا اینجا* از یه چیزی مثل Fallout 4 هم کم عمق‌تر و بی‌تاثیرتر بوده.

و این که چرا باید هفت ساعت طول بکشه تا من به اولین نقطه‌ای برسم که بتونم یه انتخاب تاثیرگذار تو نحوه پیشروی داستان و مراحل انجام بدم؟ شروع بازی باید بازیکن رو تو سریع‌ترین زمان ممکن با تجربه‌ای که قرار هست ارائه بده آشنا کنه. ولی وقتی تو 6-7 ساعت تنها چیزی که میبینی کوئست‌های خطی و دیالوگ‌های بی‌تاثیر بوده، خب معلومه که آدم فکر میکنه بقیه بازی هم به همین شکل قراره باشه. حالا ایشالا که در ادامه بهتر بشه، ولی اگه بقیه بازی 10/10 باشه و هیچ باگ و مشکل فنی هم وجود نداشته باشه، واسه همین شروع بسیار ضعیف 1-1.5 نمره ازش کم میشه واسم.

در کل تنها چیزی که تا الان واسم جذاب بوده، طراحی نایت سیتی و در کل گرافیک بازی هست و واقعا تیم هنری CDPR تو این زمینه شاهکار کردن. موسیقی متن هم فعلا زوده واسه گفتن، ولی تا الان چندتا قطعه خیلی خفن و اصطلاحا banger توی رادیو و هنگام مبارزات شنیدم و از این هم فعلا راضیم. به غیر از اینا.... واقعا از هیچ چیز دیگه‌ای خوشم نیومده. یعنی بی اغراق میتونم بگم که من حتی توی بتای فاکینگ Fallout 76 انقدر مشکل نداشتم که اینجا داشتم.

چندتا نکته هم بگم. اول این که اکثر آشناهام که پای بازی هستن تا الان در حداقل حالت ممکن از بازی راضی بودن و من تو اقلیت‌ترین اقلیت ممکن هستم. پس اگه یه پی‌سی خوب دارین بدون توجه به صحبتای من برین سراغ بازی و واسه خودتون امتحانش کنید.
دوم این که تو نکته بالا فقط به پی‌سی اشاره کردم. دیگه خودتون بهتر میدونین که بازی روی کنسول چه شت‌شویی هست در حال حاضر و خدا میدونه که اگه من مشغول اون نسخه بودم نظرم چی میشد.
سوم هم این که تیم مارکتینگ و PR سی دی پراجکت واقعا باید از دم اخراج شن. اینا با این حرکاتشون کارایی کردن که حتی امثال EA و اکتیویژن هم روشون نشده انجام بدن و هییییییییییییچ توجیهی نمیشه واسه‌شون پیدا کرد. کاشکی همین میم‌ها و کلیپ‌ها و نظرات منفی در مورد نسخه کنسولی باعث شه اونا به خودشون بیان، اما میترسم فروش به شدت خیره‌کننده بازی باعث شه CDPR هم با خودش فکر کنه که «خب، هر چی بود جواب داد دیگه و ما موفق شدیم.» امیدوارم این مورد دوم اتفاق نیفته، وگرنه متاسفانه به یه چیزی مشابه FO76 واسه اینا نیازه که به خودشون بیان، دقیقا عین چیزی که سر بتسدا اومد.

در آخر هم بگم که باور کنین اینا رو واسه هیت پراکنی نمیگم. کانسپت پشت سایبرپانک 2077 بازی رویاهای من بود و واقعا با ناراحتی تمام اینا رو نوشتم. الان نمیدونم بازی رو با این امید که جلوتر بهتر میشه ادامه بدم، یا به کل بیخیالش بشم و برم پی کارم تا یکی دو سال دیگه.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
آقا همه حق دارن عصبانی بشن، منم بودم همینطور میشدم. فکر کن 8 سال منتظر باشی، با کلی شور و هیجان بازی رو لانچ کنی، بعد اینطوری بشه =((

ولی از اونور به cdpr هم حق میدم چون شرکت نسبتا جوانیه و دوست داشته جاه طلبی رو تست کنه، باید اشتباه کنی تا بهتر بشی، ریسک بالایی داشته، حالا یا سر ناشی گری یا جنون و عشق خواستن یه محصول خفن تر از حد و اندازشون ارائه بدن.
از طرفی یک سال اخیر بخاطر وضعیت کرونا، شک نکنید که کیفیت کار کردن میاد پایین، اونم رو پروژه گیم و به این بزرگی! فکر کن سر کار هستی crunch وایسادی بعد نگرانی کرونا هم نگیری از بقلی و هزار داستان دیگه :-s

به نظرم فرهنگ pre-order بهتره مثه کیک استارتر بشه، یه جور حمایت مالی که جوایز/ریسک هم برای خودش داره (شاید early access بیشتر باید جا بیوفته) .. منم پولشو داشتم pre-order میکردم نه بخاطر فقط این بازی بلکه ویچر 3 60 دلار نمی ارزید، خیلی بیشتر از اینا حق گردن اون شاهکار هست! ولی در کل عصبانیت طبیعیه! شک نکنید درستش میکنه این مشکلات رو، نهایت ضرر رو به جون میخره refund میکنه... واقعا شاید تو یه وضعیتی گرفتار شده بودن که نمیشده تاخیر بزنن باز... 2020 بحرانی ترین سال برای بیزینس ها بود... چپ میری راست میای هی همه چی داره یا تاخیر میخوره، کنسل میشه، یا ورشکست میشن.

خلاصه اینقدر زود حکم صادر نکنید، بخاطر موی سفید آقامون گرالت هم که شده :))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
حتی PC گیمر با سخت افزار صرفا خوب بازی رو پیش خرید کردن ولی یه فاجعه غیر قابل بازی تحویل گرفتن
هرچی فحش بخوره سر اینکه نسخه کنسولی رو نشون ملت نداده پیش فروش کرده کاملا حقشه اما با این قسمت حرفت مخالفم، دقیقا کجا رو پی سی "خوب" یک فاجعه غیر قابل تحمله؟ شما با یک کارت میانرده مثل 1060 یا rx570 هم میتونی راحت 30 فریم رو بگیری و با دستکاری تنظیمات فریم های بالاتر.
من هنوز وقت نکردم خیلی برم جلو اما تا اینجای کار روی مدیوم با کارت Rx580 (میانرده 3.5 سال پیش) حدود 51-62 فریم میده که قطعا پرفورمنسش عالی نیست اما قابل قبوله بنظرم نسبت به جزئیات و گرافیکش.

آخرین ویرایش:

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,732
نام
علی
اینکه هرچی فحش بخوره سر اینکه نسخه کنسولی رو نشون ملت نداده پیش فروش کرده کاملا حقشه اما با این قسمت حرفت مخالفم، دقیقا کجا رو پی سی "خوب" یک فاجعه غیر قابل تحمله؟ شما با یک کارت میانرده مثل 1060 یا rx570 هم میتونی راحت 30 فریم رو بگیری و با دستکاری تنظیمات فریم های بالاتر.
من هنوز وقت نکردم خیلی برم جلو اما تا اینجای کار روی مدیوم با کارت Rx580 (میانرده 3.5 سال پیش) حدود 51-62 فریم میده که قطعا بهترین پرفورمنس ممکن نیست اما قابل قبوله بنظرم.
شما نقدها رو بخون خودش مشخصه , مگه نمیگید متا بخاطر این مشکلات پایین اومد ؟ متا برا چه پلتفرمی هست ؟ آفرین PC
تازه سیستم منتقدها خودتون میدونید در چه حدی هست
به اندازه کافی هم گیمر دیدم که با سیستم های مخلتف یا 1060 و حتی 1080 به مشکل خوردن و تجربشون خراب شده اصلا چیزی نیست که من بخوام از خودم در بیارم , در ضمن موضوع فقط فریم دادن نی با چه کیفیتی چند فریم میده مهمه . رو کنسول هم حالا بماند که 2012 رونمایی شد و قرار بود بر پایه همین کنسول ها ساخته بشه ولی نتیجه فاجعه شد (نشون ندادن و نسخه نقد ندادن هم که اصلا ورای فاجعه)
همین گندکاری رو یوبی سافت میکرد قطعا خشتکش پرچم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر