امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
کلا این نرفتن دنبال کوئستا توسط منتقد رو نمیشه توجیح کردش.منتقد باید سروته کوئستارو تو یه بازی در بیاره بنظرم تا نقدش کامل باشه.من تو یکی از نقدا دیدم مثلا میگفت بازی یه به ظاهر فچ کوئست بهت میده که بری یه ماشینی رو بدزدی و برگردونیش یجا پارکش کنی بعدش بعد دزدیدن ماشین داری برمیگردی میبینی یکی تو صندوق عقب زندانیه و اینجا میتونی ببینی چخبر هست یا کلا ول کنی بری و ماموریتت رو بدون باز کردن صندوق عقب تکمیل کنی و خیلی جاها دیدم میگن هیچ کوئستی بدون داستان نیست.خلاصه شاید من با اسکیپ کردن بظاهر فچ کوئست یه کوئست جذاب رو از دست میدادم.این حرف منتقد مثل این میمونه بگی تو ویچر یه روستایی ازت کمک میخوان من واسم مهم نیست دنبال سیریم یا بلادی برون زنش گم شده خب به من چه و از ظاهر اولیه کوئست قضاوت کنی در حالی که یه کوئست رفته باشی از بازی میدونی که یه داستان جذاب پشت هر کوئست بازی منتظرته و علاوه بر این که شنیدم انواع سلاح و... بعد هر ماموریت میگیری همون داستانای جذابش بنظرم یه پاداش میتونه باشه.
البته این که منتقد باید همه ی ساید کوئست یا re ها رو بره تا اجازه نقد داشته باشه فکر میکنم انتظار درستی نباشه اصلا. من خودم مثلا تو rdr2 یکی دو بار زندانی نجات دادم دیدم زیاد چیز خاصی نداره دیگه هر موقع میدیدم بیخیالش میشدم. شاید این زیاد بودن یه نوع فچ کوئست این سوء تفاهم به وجود آورده که همه شبیه همن. و خوب گفتم باید خودمون بازی کنیم ببینیم تا چه اندازه حرفاش در رابطه با آیتم ها و... اعتبار داره.

آخه جالبیه این داستان اینه که مدام سازندگان بازی میگفتن بلزی مخصوص نسله ۸ و روی کنسولای نسل ۸ به خوبی اجرا میشهه....حداقل این حرفارو...هرچقدر ابنا سر witcher قابل تحسین و احتراما سر این بازی کلا گند زدن به همه چیز و ناامید کردن همرو...
اینا همه از صداقت و مشتری مداری و آسمانی بودن CDRP هست!ینی هندونه هایی که اینجا میذاشتن زیربقل اینا خیلی خوبه :))
چیزی که مشخصه اینا جنبه موفقیت ویچر ۳ رو نداشتن!وگرنه این حجم از دروغ و ۲رویی و کم کاری و هزینه الکی و چرت و پرت گفتن تو این نسل حداقل بی سابقس والا یوبیسافت شرف داره به اینا هرچیم بسازه خوب یا بد ۲رو نیستن!۷ سال زمان داشته باشی با n مقدار بودجه بعد بیای این کیفیت اشغالو تحویل بدی و تو مصاحبه بگی کیفیت نسل ۸ عالیه نگران نباشین!کیفیت مهم نیست اما بودن فلان استریمر و بازیگر و تبلیغاتشون خیلی مهمتره!!!
اوردن اسم اینا کنار یکی مثل راکستار اصلا زشته!بعد اینجا اینارو منجی و یگانه صنعت گیم میدونستن!لول
کیفیت بازی قشنگ با GTA سان اندریاس PS2 برابری میکنه!

البته این که منتقد باید همه ی ساید کوئست یا re ها رو بره تا اجازه نقد داشته باشه فکر میکنم انتظار درستی نباشه اصلا. من خودم مثلا تو rdr2 یکی دو بار زندانی نجات دادم دیدم زیاد چیز خاصی نداره دیگه هر موقع میدیدم بیخیالش میشدم. شاید این زیاد بودن یه نوع فچ کوئست این سوء تفاهم به وجود آورده که همه شبیه همن. و خوب گفتم باید خودمون بازی کنیم ببینیم تا چه اندازه حرفاش در رابطه با آیتم ها و... اعتبار داره.
از اون نظر بله.مثلا بعضی کوئستا که تکرار میشن و چیز خاصی نداره و یجورایی Radient هست منم بیخیال میشم.ولی با توجه به تجربم تو ویچر 3 کوئستا تکراری نبودن.حالا به قول شما باید بازی کرد شاید شبیه ویچر نبود و رندوم ایونت ها کلا حکم فیلر داشته باشن.

مساله اینه که رددد rpg نیست
یه بازی اکشن ادونچر هست که ساید کوئست هاش نهایتا لطف سازنده بازی برای سرگرم شدن هرچه بیشتر گیمر هست
البته البته بسیاری از رندوم ایونت ها رو قشنگ خاطرم هست که وقتی یه زندانی رو نجات دادم بهم آدرس یه خونه ای را گفت که بتونم ازش دزدی کنم
یا یکی رو که مار نیش زده بود نجات دادم بعدش چند روز بعد منو دید برام یه اسلحه مجانی خرید
یا اگر اون فردی که زخمی شده و دستش را دکتر قطع میکنه چند روز بعد میتونی شاهد اعدامش تو شهر بخاطر قتل و تجاوز به یه زن باشی ?
یا اون خانمی که تو ولنتاین میگه بیا جسد رو برام قایم کن میتونی هم نجاتش بدی و هم لوش بدی و بعدا میتونی شاهد اعدامش باشی
همه اینها یکجور داستان سرایی خودشو داره و برای این درست شدن که بازی حس خسته کننده ای بهت نده حتی اگر فقط بخوای تو محیط بازی چرخ بزنی
در هر حال پشت تمام این رندوم ایونت ها و ساید کوئستها پر از دیالوگ و داستان غنی بود و بنظرم کاملا ارزش اینو داره که تو رددد به خواسته های npc ها توجه کنی چون مارو وارد داستانهای قشنگی میکنه و هدف نهایی اینها اینه که میخوای با آنر بالا بازیت تموم بشه یا با آنر پایین
کسی هم که بازیو تموم کرده باشه میدونه بالا یا پایین بودن آنر چه تاثیری تو پایان چندگانه بازی داره

مساله اینه که رددد rpg نیست
یه بازی اکشن ادونچر هست که ساید کوئست هاش نهایتا لطف سازنده بازی برای سرگرم شدن هرچه بیشتر گیمر هست
البته البته بسیاری از رندوم ایونت ها رو قشنگ خاطرم هست که وقتی یه زندانی رو نجات دادم بهم آدرس یه خونه ای را گفت که بتونم ازش دزدی کنم
یا یکی رو که مار نیش زده بود نجات دادم بعدش چند روز بعد منو دید برام یه اسلحه مجانی خرید
یا اگر اون فردی که زخمی شده و دستش را دکتر قطع میکنه چند روز بعد میتونی شاهد اعدامش تو شهر بخاطر قتل و تجاوز به یه زن باشی ?
یا اون خانمی که تو ولنتاین میگه بیا جسد رو برام قایم کن میتونی هم نجاتش بدی و هم لوش بدی و بعدا میتونی شاهد اعدامش باشی
همه اینها یکجور داستان سرایی خودشو داره و برای این درست شدن که بازی حس خسته کننده ای بهت نده حتی اگر فقط بخوای تو محیط بازی چرخ بزنی
در هر حال پشت تمام این رندوم ایونت ها و ساید کوئستها پر از دیالوگ و داستان غنی بود و بنظرم کاملا ارزش اینو داره که تو رددد به خواسته های npc ها توجه کنی چون مارو وارد داستانهای قشنگی میکنه و هدف نهایی اینها اینه که میخوای با آنر بالا بازیت تموم بشه یا با آنر پایین
کسی هم که بازیو تموم کرده باشه میدونه بالا یا پایین بودن آنر چه تاثیری تو پایان چندگانه بازی داره
من خودم ازین قسمت rdr2 تو همین صفحه پیش تعریف کردم :D منظورم مشخصا فقط همین کوئست های نجات دادن زندانی بود که زیاد فرقی با هم نمیکردن که مثل اینکه تو این بازی خیلی زیادن از نوع کوئست ها.
اینجوری بگم فکر کنید تو پارک westworld رفتید و یه کلانتر اون اول میگه “تو به نظر جنگجوی خوبی هستی بیا بریم چند تا دزد که فرار کردن بگیریم پاداششم بهت میدم” من که باشم همچین دعوتی رو قبول نمیکنم میرم همون سالون پیش میو اینا:D میخوام بگم این مأموریت ها تا یه جایی خوب باشه ولی اگه تو پارک از صد تا مأموریت ۸۰ تاش این باشه این پارک خسته کننده میشه برای من چه بسا این که شاید نصف اینا به جاهای مختلفی ختم شه .کوئست باید ظاهرش هم جذاب و پیچیده باشه.

• Like
  • Sad
Reactions: kamyy and benjohn
فرقش با دزدی چیه دقیقا ؟
irony این قضیه اینه که تو مارکتینگ بازی از corporation های داخل بازی بد میگفتن که کل زندگی مردم رو تحت تاثیر قرار دادن و دروغ میگن به ملت. حکایت همین حرکت cdpr عه دقیقا. ولی خب #ناجی صنعت گیم دیگه:-j

سی‌دی پراجکت مخصوصا با نسخه های کنسولی نسل ۸ کاری کرد که برای تاد هاوارد و یوبی سافت و بقیه استودیوهای بازیسازی که بدنامن تو پرفورمانس هم قفله (بازیهایی مثه فال اوت اسکایرم gta یا حتی ویچر۳ گرافیکشون زمان خودشون خیلی بود ولی باگ و مشکلات فنی داشتن، ولی گرافیک سایبر رو کنسولای نسل۸ عملا فاجعس)

نشون ندادن نسخه نهایی کنسولی و فرستادن کد نسخه pc به منتقدا حرکت بسیار زشتی بود که سایبر در حق خریدارای کنسولی انجام داد و اگر اجازه ریفاند نده به سرعت میره تو رتبه های اول کمپانیهای ضد مشتری
.

بازی بدون شک مشکل‌دار هست ولی نه مشکلاتی که حل‌شدنی نباشه، خداروشکر بازی از لحاظ محتوا، گیم‌پلی، داستان و همه موارد اصلی شاهکاره، خونه آخرش آدم ۷سال صبر کرده ۶ ماه دیگه هم صبر می‌کنه رو کنسول‌های نسل بعد می‌زنه و کیف می‌کنه و با شناختی که از این استدیو و مشتری‌مداریش هست بدون شک یه فکری واسه خریداران ناراضی می‌کنه و هرجور شده راضیشون می‌کنه.
فقط مساله‌ای که می‌مونه این همه نفرت از سی‌دی‌پراجکت تو فروم کجا بود که منتظر فرصت بود تا بزنه بیرون، واقعا عجیبه.:-/

بازی بدون شک مشکل‌دار هست ولی نه مشکلاتی که حل‌شدنی نباشه، خداروشکر بازی از لحاظ محتوا، گیم‌پلی، داستان و همه موارد اصلی شاهکاره، خونه آخرش آدم ۷سال صبر کرده ۶ ماه دیگه هم صبر می‌کنه رو کنسول‌های نسل بعد می‌زنه و کیف می‌کنه و با شناختی که از این استدیو و مشتری‌مداریش هست بدون شک یه فکری واسه خریداران ناراضی می‌کنه و هرجور شده راضیشون می‌کنه.
فقط مساله‌ای که می‌مونه این همه نفرت از سی‌دی‌پراجکت تو فروم کجا بود که منتظر فرصت بود تا بزنه بیرون، واقعا عجیبه.:-/
من حقیقتا طرفدار هیچ استدیو و شرکتی نیستم چون به نظرم کار منطقی نیست. ولی این وضعیت فعلی بازی واقعا غیرقابل قبول هست. الان کسایی که بازی رو خریدن عملا حکم بتاتستر دارن. همین الان Baldur's Gate 3 بصورت Early Access موجود هست ولی باز هم باگ کمتری از این بازی داره. این بنظرم بیشتر از هرچیز نشون دهنده سیستم مدیریتی هست که باید از پایه تغییر کنه.

• Like
Reactions: kamyy and gintoki
نفرت از جای میاد که بازی برای نسل ۸ تو سال ۲۰۱۳ معرفی شد بعد به نسل ۹ هم منتقل شد و تا هفته پیش از کیفیت نسل ۸ تعریف میکردن و میگفتن نگرانی وجود نداره اما تنها کد نسخه PC در اختیار بقیه قرار دادن و فوتیج کنسولی نسل فعلی اجازه نداشت منتشر بشه!
و من خریدار رو نسل ۸ بازیو خریدم وظیفشونه کیفیتی که میبایستو تحویل میدادن(نه این کیفیت GTA سان آندریاسی که رو PS2 دیده بودیم و خدا میدونه کی قراره فیکس بشه که هیچ شباهتیم به اوضاع ویچر ۳ نداره) اگه میخواستم رو نسل ۹ بخرم از خیلی وقت پیش بخاطر تبلیغات دروغ اینا بهشون اعتماد نمیکردم که از قبل پیش خرید کنم و الان بازی کنم!
کسی منتظر فرصت نبوده منتهی بعضیا چنان این سازنده براشون جایگاه الهی پیدا کرده که اشتباهی که مرتکب شدنو نمیتونن و نمیخوان ببینن!
حقیقت تلخه این سازنده با تمام معصومیت و جایگاه الهی و ماموریت پیامبری در نجات دنیای گمراه شده گیم گند زده!حالا چه یه عده خوششون بیاد یا نیاد!

آخرین ویرایش:
لازم به کنسل کردن نبود
باید مثل ویچر ۲ اول رو pc که لید هست میدادن سر فرصت برا نسل ۸ بهینه میکردن
ویچر ۲ اون اول که اومد چون آپتیمایز نبود pcها رو له میکرد اما چند سال بعد من باورم نمیشد رو 360 هم دارم بازیش میکنم

• Like
  • Sad
Reactions: saeedonly and kamyy

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or