امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
تا حالا تو عمرم ندیده بودم یه بازی که این همه روش تبلیغات شد و تو بوق کرنا کردنش و این همه ازش منتقدها تعریف کردن و متای 90 گرفته این حجم گند کاری تو زمینه فنی داشته باشه. واقعا برام عجیب بود. عملا بازی رو کنسول‌های نسل 8 قابل بازی نیست. این اسمش کلاه برداری هست.

یا باید بازی رو از اول برای نسل 8 کنسل میکردن یا هم وقتی دارن میسازن حداقل به خریدارا احترام میذاشتن و بازی رو بر اساس همون سخت افزار میساختن از همون اول برداشتن یه بازی نسل نهمی ساختن بعد از همه جاش زدن که روی نسل 8 هم اجرا بشه نتیجه ش هم شده این فاجعه با این چیزی که من دیدم بازی روی نسل 8 اصلا قابل بازی نیست من که واقعا نمیتونم با فریم 20 بازی کنم چشمام درد میگیره

• Like
Reactions: kamyy
اولین نمره کنسولی از jeuxvideo هم 7 از 20 یا همون 3.5 از 10.
مبارک باشه. وقتی میگم نمرات رو مهندسی کردن نگین نه
با این حرفت موافقم
این حرکت سی دی پراجکت که فقط نسخه pc رو داد به منتقدین دقیقا مصداق مهندسی نمرات بازی
وقتی کیفیت بازی روی کنسول انقد متفاوت و کیفیتش نازل نباید این استدیو این مساله رو با در دسترس ندادن واسه منتقدا مخفی کنه
در واقع ضعف خودشون در درست کردن یه عنوان با کیفیت روی کنسول ها رو این جوری مخفی کردن
هنوز مونده این استدیو رو هم تراز نامبر وان های این صنعت بدونیم

آخرین ویرایش:
با این تفاوت که GTA V وقتی اومد بنچمارکی بود روی کنسولها. بجز تلو هیچ بازی نزدیکش نمیشد. نه این آش شعله قلمکاری که CDPR روی کنسول تحویل ما داده.

همین عکس بی کیفیتی که گذاشتی برای 2013 گولاخیه.
اسکرین شاتاییه که خودم گرفتم روی PS4فت سال 2014، دم دستی برداشتم
View attachment 185694View attachment 185695View attachment 185696

من هیچ وقت GTA رو به عنوان بنچمارک گرافیکی در خاطر نگه نداشتم لذا ببخشید اگه روی خوشی به خود GTAV نشون نمیدم :دی مورد علاقه‌ام نبوده هیچ وقت :دی
ولی در مجموع CP2077 با اینکه لانچ افتضاحی رو روی کنسول‌ها داره پشت سر میذاره ولی روی کنسول‌های میان نسلی وضعیت بهتری داره و اغلب اوقات روی 30 فریم فیکس میمونه (الی 23 24 فریم :دی)
دفاع نمیخوام بکنم از مدل کارشون ولی من یکی به شخصه عادت دارم به بازیای اینا که اولش چنین حالی باشن بعد به مرور درست بشن. حقیقتش گاهی برام جذابم هست که بعد از 7 8 ماه از پلی ترو دوم ام مثلا
وقتی برای بار سوم میخوام برم کلی بهتر شده :دی دیگه وقتی وسعت بازی اینقدر زیاده و کلی چیزای دیگه هست برای توجه کردن بهش؛ مسائل تکنیکال میره اولویت‌های بعدی بنظرم. (البته راجع به کنسول‌های
پایه صدق نمیکنه این مسئله واقعا چون غیر قابل بازیه فعلا)
الآن بدون آپدیت روی Pro وضعیت آنچنان خراب و افتضاحی نداره راستش و قابل بازیه اگه کسی به 30 فریم راضی باشه.

Cyberpunk 2077 Early PS5/PS4 Hands-On Impressions - Grand Theft Auto On Steroids, An Engrossing World, With Horrific PS4 Performance - PlayStation Universe

هنوز امتیاز نداده ولی در وصف PS5 :
The majority of my time with Cyberpunk was spent on PS5, playing the game through backwards compatibility, where the game is set to 60 frames-per-second. And, on PS5 the game runs surprisingly well and looks gorgeous. Lighting is excellent and the world pops in a way you would want from a cityscape like this. The game also holds at a nice and steady 60 FPS, but there are small drops, although it is nothing major.

و در وصف فاجعه PS4 :
However, let’s talk about PS4. Before we start, I played on a launch model PS4 and I didn’t get the chance to test PS4 Pro as I don’t have access to one. But, my god, does the PS4 version look like an absolute pile of trash. The graphical downgrades here are significant and make the game almost impossible to play. I don’t have the sharp eye or the technology to find out, but I can’t imagine the game is running at 1080p. It might not even be at 720p. Draw Distance is incredibly short and the entire screen has the muddy smeared look I mentioned above, with this only being exacerbated in combat sequences and high-intensity action.

I struggled to make out targets 30 meters away from me on PS4 and explosions, gunfire, and all the effects that are in the game blur that screen even more effectively meaning you just aim at the red icon and hope for the best. Sure, it is playable if you really want to, but it is not enjoyable.

نتیجه گیری نقدش :
Right now, from what we have played of Cyberpunk 2077, its world and characters are its strongest asset, with a captivating main cast and side characters and quests with funny and enjoyable narratives. Combat is polished and works well, with a lot of customization and options to choose from and customise your character with. However, those playing on a base PS4 are going to struggle to find any kind of enjoyment in the game due to the blurry visuals, framerate drops and muddly look the game has, But, on PS5, those issues are virtually non-existent. Cyberpunk is looking promising and I hope I get more captivated by its world in the tens of hours I have left to spend with it.

بنظر میاد نسخه PC و کنسولای نسل 9 از لحاظ باگ و مشکلات گرافیکی تو وضعیت خوبی باشن(بعد از آپدیت روز اول) ولی خب کنسولای نسل 8 ..... احتمالا هم اختلاف امتیاز قابل توجهی بین دو نسل پیش بیاد

باید کلا نسخه Xbox One و PS4 رو کنسل میکردن. این کاملا نشون دهنده ضعف تصمیم گیری و مدیریتیه. اینجاست که داشتن یک ناشر بزرگ به نفعشون میشد و اونا نمیگذاشتن همچین چیزی برای این دو تا کنسول با اون همه مخاطب عرضه بشه.

تصمیم درست، عرضه نسخه PC بود و با تاخیر چند ماهه برای PS5 و Xbox Series هم منتشر میکردن، همون موقعی که پچ نسل بعدی رو میخوان بدن الان.
متاسفانه زدن رکورد فروش براشون مهمتر بود تا یک عرضه کم نقص.

من هیچ وقت GTA رو به عنوان بنچمارک گرافیکی در خاطر نگه نداشتم لذا ببخشید اگه روی خوشی به خود GTAV نشون نمیدم :D مورد علاقه‌ام نبوده هیچ وقت :D
ولی در مجموع CP2077 با اینکه لانچ افتضاحی رو روی کنسول‌ها داره پشت سر میذاره ولی روی کنسول‌های میان نسلی وضعیت بهتری داره و اغلب اوقات روی 30 فریم فیکس میمونه (الی 23 24 فریم :D)
دفاع نمیخوام بکنم از مدل کارشون ولی من یکی به شخصه عادت دارم به بازیای اینا که اولش چنین حالی باشن بعد به مرور درست بشن. حقیقتش گاهی برام جذابم هست که بعد از 7 8 ماه از پلی ترو دوم ام مثلا
وقتی برای بار سوم میخوام برم کلی بهتر شده :D دیگه وقتی وسعت بازی اینقدر زیاده و کلی چیزای دیگه هست برای توجه کردن بهش؛ مسائل تکنیکال میره اولویت‌های بعدی بنظرم. (البته راجع به کنسول‌های
پایه صدق نمیکنه این مسئله واقعا چون غیر قابل بازیه فعلا)
الآن بدون آپدیت روی Pro وضعیت آنچنان خراب و افتضاحی نداره راستش و قابل بازیه اگه کسی به 30 فریم راضی باشه.
مرد حسابی اصلا ویدیوی df را دیدی؟
روی پرو فریم ریتش میاد تا ۱۵ اونم تو رانندگی و درگیری
رزولوشن 970p اونم روی پرو خنده دار نیست؟
این چیزی که درست کردن با هیچ پچی درست نمیشه اوضاع خیلی خرابه
وجدانا اینطور ماله کشی تاحالا به عمرم ندیده بودم?

آخرین ویرایش:
نقد kallie palgge و نقد هایی که به نقدش شده بود رو داشتم میخوندم. بر خلاف نظر اکثریت به نظرم به نکات خوبی هم اشاره کرده بود غیر از حالا بحث های مربوط به ترنسجندر ها. یه جا گفت من به اتفاقات ناگهانی یا random encounter ها جذب نمیشدم مثلا خیلی ازینها این بود که به پلیس کمک کن دزد ها رو بگیرن. این مسئله مربوط میشه به یکی از بنیادی ترین اصل هر بازی یعنی سیستم پاداش. گیمر باید احساس کنه با انجام ندادن این مأموریت ها چیزی از دست میده. برای مثال random encounter های rdr2 به خاطر تنوع و داستان هر کدوم گیمر وادار میکرد حتی اگه هدفش چیز دیگه ای باشه به اون سمت جذب بشه. یا مثلا یه جا اشاره میکنه تنها مانع داشتن اکثر آیتم ها تو بازی پول هست و فقط یکی یکی دو تا آیتم که واقعا میشه ازش استفاده کرد و به دست آوردنش سخت که اونم باز وابسته به پول. برای درک این مسئله هم میشه fallout مثال زد. به نظر من یکی از جاذبه های fallout یا ES این بود که آیتم هایی که میخواستی بدست بیاری هر کدوم داستانی پشت سرش بود حتی اونایی که میخواستی بخری. فلان آیتم فقط فلان مرچنت تو مگاتن داره یا مثلا این آیتم از یه جای مخفی تو غار فلان پیدا کردم. این احساس اچیومنت میده به گیمر و برای بازی های RPG یه المنت حیاتی هست. بازی باید قانعت کنه فلان لباس بخری میتونه کمکت کنه تو فلان شرایط که باز اینم یه مشکلی هست که به پاداش مربوط چون لباس ها یا حتی اکثر سلاح ها یا آپگرید هاشون فرق خاصی به اون صورت نمیکنن و نیاز به استفاده ازشون پیدا نمیکنی.
نکته دیگه این بود که گفت در آخر احساس کرده داستان پوینت خاصی نداشته که باز اینم یه مشکل اساسی.
من صبر میکنم رو ps5 تجربه کنم بازی رو البته و الان صرفا دارم از رو نقد نظر میدم.

همین عکس بی کیفیتی که گذاشتی برای 2013 گولاخیه.
اسکرین شاتایی که خودم گرفتم روی PS4فت سال 2014، دم دستی برداشتم (عکسا تاریخ دارن)
View attachment 185694View attachment 185695View attachment 185696
راک استار لعنتی شاهکار می سازه فقط کمپانی لاک پشتی هست دیر به دیر بازی عرضه می کنه

• Like
Reactions: hamed619
متأسفانه بازی روی کنسول‌های پایه کاملا افتضاحه و بنظرمن فروش بازی روی این کنسول‌ها یجور کلاه‌برداریه !!
من خیلی واسم عجیبه که چه بلایی سر اینا اومده ؟ مگه TW3 نبود ؟ هنوزم بین بازیهای open world گرافیک خیلی خوبی داره .
خب شما این همه سال طولش دادید ۱ سال دیگه هم روش . اصلا کنسل میکردید نسل قبل رو . الان لطمه‌ای که CDPR میخوره خیلی زیاده چون نسخه‌ی نسل هشتم که اتفاقا قرار بوده بیشتر میزان از فروش رو داشته باشه واقعا زباله‌ست !!!

عملا اینجا ما سه تا بازی طرف هستیم.

یک بازی که روی کارت های سری 2000-3000 انویدیا اجرا میشه و شاهکار گرافیکی هست (ویدیو جدید DF را ببینید) و نسل بعد را نشون میده.

یک بازی دوم هم داریم با گرافیک خوب و فریم ریت نسبتا مناسب که روی PC های میان رده و PS5/XSX/XSS اجرا میشه قابل قبول هست.

یک بازی سوم هم روی PS4/XONE داریم که زباله است رسما و باید ریفاند کنن پول ملت را به خاطر همچین افتضاحی.

................................

پ.ن : منکه نگه داشتم برای نسل بعد ولی دلم سوخت برای کسایی که روی کنسول های نسل 8 میخان این را بازی کنن.

پ.ن 2: کارت گرافیک 970 خیلی قوی تر از کنسول های نسل هشته. PS4 در حد 780 اینا هم نبود موقع عرضه. دیدم یکی از دوستان اشاره کرده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or