امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
متاپرستان متا رو زیر سوال میبرن! یه متای ۹۰ پر ایراد؟! راست میگن هرکسی رو مسخره کنی مثل اون میشی !

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
از متا ۹۳-۴ الان رسیدیم به ۹۰ و شدید تو سقوط آزاد قرار داره. تازه فقط ۵۰ تا نقد ثبت شده. خیلی جاها نقد نکردن بازیو. خلاصه دنبال دکل دیگه باشید که این یکی هم رو به فروپاشیه. #مشتری مداری #ناجی صنعت گیم

10/10 :Gameblog pc
Gameblog ps4:4/10
به عنوان یه کنسول گیمر سوالم اینه که cdp ما رو چی فرض کرده ... حس توهین امیزی داره این قضیه برام ... اقا بازی نخواستیم نخواستیم .. این رویکرد توهین امیز چیه دیگه؟؟

فکر کن یه غذای مجلل درست کنی برای یه گروه ،، بعد اشغال گوشتا و استخوناش رو پرت کنی سمت ما ...

بهتره از این به بعدم روال همین ده سال پیش رو ادامه بده و بازی هاش رو فقط برای pc بسازه

یه بار دیگه لازم حرفی که چند سال پیش برای FFXV زدم اینجا بزنم :D
من اگه برم رستوران و غذام دیر حاضر بشه عصبانی میشم، اما اگه ببینم با اینکه دیر اومده، غذا بدمزه یا خام هم هست اون موقع دیگه از کوره در میرم و این اتفاقی که متأسفانه برای این بازی هم افتاد.

عجب وضعیتی شده! این همه سال واسه بازی صبر کردیم و بابت تأخیرا حرص خوردیم، حالا که بازی اومده اکثریت رغبت نمی کنیم بازی کنیم!
سوال من از CDPR اینه؛ دلیل این همه اصرار و پافشاری واسه عرضه بازی روی کنسولای نسل 8 چی بوده؟ یوبی سافت هم همچین قماری با آبروی خودش نمی کنه که اینا کردن!!

CDPR در آینده باید یه فکری به حال نسخه کنسولی بازیاش بکنه. اینا در ظاهر وارد مارکت کنسولی شدن ولی هنوز دغدغه اصلیشون PC ـه. Witcher 3 هم پرفورمنس جالبی رو کنسولا نداشت و کیفیت و فریم ریتش در مقایسه با نسخه PC جوک بود. یکی از دلایلی که اون موقع، خیلیا از دانگرید شدن بازی نسبت به نمایش ها، شاکی بودن همین عملکرد نسخه کنسولی بود. ولی CP2077 واقعا غیر قابل بازیه! کیفیت بازی روی PS4 نصف کیفیت نسخه نسل هفتمی GTA V هم نیست.

الان منی که نه PC درست درمون دارم، نه فعلا قصد خرید PS5 دارم، تا کی باید صبر کنم تا CP2077 رو بازی کنم؟! واقعا اوضاع مسخره‌ایه! احساس می کنم توی یه دنیای موازی هستم و بازی یه بار دیگه تأخیر خورده:|
به هرحال از ابتدا برای این نسل معرفی کردن و نمیشد کنسل کنن.
چیزی که این نسل اذیت کرد واقعا CPU های خراب جگوار بود.
به قول یکی از دوستان چند تا بازی لپن ورد جاه طلبانه شهری داشتیم این نسل؟
حتی GTA هم نداشتیم.
این بازی رو PC فوق العاده شارپ و خفن داره اجرا میشه. حتی کارتی مثل ۱۰۶۰.
همین شروین @Fenris Wolf با این کارت داره یه خروجی خیلی خوب میگیره.
رو نسل بعدن همینه و با اپدیت نسل بعد دیگه فوق العاده میشه.
حتی میان نسلی ها هم با وجود اینکه پابند همین cpu شدن ولی قطعا پرفورمنس استیبل تری میگیرن و قابل قبوله براشون.(یه به زودی میشه)
ولی خب واقعا وان پایه الان تو لانچ خیلی خرابه وضعش. فکر میکنم با دو تا پچ دیگه خیلی بهتر شه شرایط ولی خب فعلا خرابه وضع.
من چند صفحه پیش گفتم CDPR مدیریت ضعیفی داره علارقم توان بازی سازی عالی.
همین سایبر جز بحث فنی واقعا نقصی نمیبینم توش. نایت سیتی بزرگترین دستاورد یا شهر مدرت اپن ورد در تاریخه به نظرم از حیث جزییات و ایمرژن و زنده بودن.
دیالوگ ها عالی
لول اپ شخصی سازی عمیق و به شددت متنوع
مبارزات فوق العاده(هم میلی هم گان‌پلی)
کوئست دیزاین عالی و کلا توجه به جزییات دیزاین های محیطی و مراحل فوق العاده است.
با وجود پرفورمنس بد همه اینا رو راحت متوجه شدم در این چندساعت بازی.

اما خب رو کنسولای پایه شرایطش وخیمه و این حاصل مدیریت ضعیفه. شاید بهتر بود از اول تماما نسل بعدی معرفی میشد.
گرچه فکر میکنم نهایتا رو کنسولای پایه این نسلم خیلی بهتر شه و حداقل قابل تجربه میشه ولی همینکه دیگه کوپن تاخیر زدنشون تموم شده بود هم نشان از مدیریت بد داره. میتونستن اولین تاریخ عرضه رو دیرتر بدن که بتونن باز تاخیر بزنن.

در هر صورت گرچه بازی جز وضع فنی کنسول های این نسل، تو خود بازی و روایت و گیم‌پلی و دیزاین فوق العادست ولی به هرحال نمیشه بهینه سازی بد موقع لانچ رو این کنسولا رو رد کرد.
یه دو ماه صبر کنید که پچ بدن برا این کنسولا به نظرم اگه نمیتونید وایسید برا نسل بعد.

دوست ندارم اونقدر بدبینانه به موضوع نگاه کنم. ترجیح میدم یه تنبیهی باشه هم برای مارکتینگ بازی و هم برای اینکه دیگه بازی رو ناقص عرضه نکنن. البته بازی رکورد پیش‌فروش رو شکونده و یوبی‌‌سافتم بعد این همه مدت آدم نشده هنوز
پیش فروش که آره ولی ۳۰ یا ۴۰ میلیون رو حساب کرده بودن برای فروش بازی که اگه اینطوری برا جلو بازی بعید میدونم برسه به رقم مورد نظر بعدش یا میرن سراغ بتل رویال یا ویچر آنلاین مثلا یا بازی کارتی که نه هزینه چندانی دارن نه استرس چندانی و میزارن تو کف هوادارا رو برا ویچر ۴ همون یوبی سافتم که خودت گفتی به خاطر فشار هوادارا بعضی بازیهاش رو بیخیال شد

شما 3090 داری که همچنان اینا رو میگی ؟ ماله کشیدن به چه قیمتی ؟ الان بازی رو یه PC با سخت افرار n میلیونی هیولا فقط خروجی خوبی داره ، ویدیو DF با اون سخت افزار رو میذارید به به چه چه میکنید که چی بشه وقتی خروجی نزدیک به اون هم برات و برامون قفله ؟
شرکتی که با یه بازی ادعاش آسمونو جر میداد و همه جا ادای مشتری مداری در میاره این چه وضع ریلیز بازی هست ؟ اونم بعد از این همه تاخیر !!
حالا افتضاح تکنیکی و اپتیمایز نبودن بخوره تو سرشون این مسخره بازی که نسخه کنسولی رو نشون نمیدن و اجازه نقد ندادن و فقط نقدا برا PC اومد چه مسخره بازی هست !!
یکم چشم هاتون رو باز کنید ما هم هیتر نیستیم دلیلی هم نداره باشیم ولی شدیدا خورد تو ذوقم

والا با 2060 یا هرچی که DLSS داشته باشه هیچ مشکلی نداره و نیازی به سخت افزار N میلیونی نیست!
به هرحال هرچند وقت یه بار یه شرکتی باید از اینکارا بکنه که یه Leap اتفاق بیفته و گرنه صد سال توی همین وضعیت میمونن همه بازیا.

به نظر میرسه بزرگترین اشتباه ـشون ریلیز کردن بازی رو کنسول های نسل 8 به خصوص مدل های پایه بوده باشه. انجین بازی (RED Engine) از زمان Witcher هم به شدت انجین سنگینی بود ولی modification ها و تکنولوژی های جدیدی که برای این بازی بهش اضافه کردند به طرز سرسام آوری انجین رو سنگین کرده مخصوصا در زمینه shader و نورپردازی، یجورایی خیلی بیشتر از اون چیزی که باید سنگین شده، که البته این نشون میده هنوز خیلی جا برای optimization هست.

ولی از طرفی به نظرم کنسول های پایه نسل 8 دیگه به هیچ وجه کشش این انجین و کلکسیون تکنولوژی های نسل بعدی که بهش اضافه شده رو ندارند؛ هیچ سطح از اپتیمایز کردن هم فکر نمیکنم کمک چندانی به این وضعیت بکنه. انقدر دیگه مجبور شدند برای دوتا فریم بیشتر رزولوشون و LOD هارو بیارن پایین که دیگه عملا میشه پیکسل هارو شمرد! واقعا نمیدونم چه اصراری بود این پروژه ی عظیم و با این سطح از ambition رو به زور مچاله کنند تو سیستم های پایه نسل قبل و این همه زمان و بودجه و انرژی رو هدر بدند و دست آخر هم این همه حرف و حدیث و گیمرهای عصبانی دنبال خودشون راه بندازند... انصافا هیچ توجیه منطقی و عقلانی نداره مگر اینکه سهامداران یا مارکتینگ قبلیشون رو کنسول های نسل 8 لای منگنه گذاشته باشدشون، که اونم بازم خیلی عجیب هست واقعا...

بازی رو PC هم (مخصوصا با تنظیمات Ray Tracing) بسیار سنگین هست ولی همونطور که تو این پست هم گفتم با سیستم تو امضام رو رزولوشون 1440p و آخرین تنظیمات و همچنین RT ـه Ultra به لطف DLSS راحت 60 فریم ثابت دارم میگیرم و بازی هم فوق العاده روون و عالی اجرا میشه، و در مجموع میشه گفت پروفورمنس بازی رو سری های 2000 و 3000 تا حدود زیادی قابل قبول هست، ضمن اینکه همونطور که پیشتر گفتم هنوز جا برای optimization بیشتر زیاد هست. رو PS5 و Xbox Series X هم چند تا ویدیو امروز ازشون دیدم بازی خیلی روون اجرا میشه روشون و کیفیت گرافیکی هم قابل قبول هست. این وسط فقط کنسول های نسل 8 هستند که واقعا اوضاعشون اسف باره... که اونم دلیل ـش کاملا واضح هست؛ وقتی کد بیس بازی تا این حد نسل بعدی هست، نیازمند سخت افزار نسل بعدی برای اجرای درست هم هست. اگر یکذره به این مورد توجه بیشتر میکردند و اون اساتید Quality Control و تستر ـشون دو تا advice درست و حسابی بهشون میدادند الان شاهد این همه backlash نبودیم...

با توجه به چندتا ویدویی هایی که دیدم. نسخه های کنسول های پایه نسل هشتم . چه ایکس باکس وان چه ps4 کلا تو دیوارن. تصاویر تار هست و زیاد blurry و تکسچرها هم کیفیت مطلوبی نداره. وضع ایکس باکس وان پایه که بدتر از ps4 پایه هست. اصلا وابدا به دوستان پیشنهاد نمیدم تو این دو کنسول بازی کنن . صبر کنن با کنسول های نسل بعد بازی کنن. ولی وضع تو نسخه های میان نسلی بهتره. ارزش بازی کردن داره تو کنسول های پرو و وان ایکس. حالا میرسیم به نسخه های نسل بعدی با اینکه هنوز آپدیت مخصوص نسل بعدی نیومده و قراره 2021 این آپدیت بیاد. ولی همین الان هم تفاوت های نسخه سری ایکس و ps5 با نسخه های پرو و وان ایکس قابل تشخیص هست و به مراتب بهتر هست نسبت به اون دوتا. یعنی دوستانی که صبر ندارن و کنسول های نسل 9 رو دارن راحت میتونن بازی کنن به نظرم. خیلی هم از نظر گرافیکی عالی بود تو سری ایکس و ps5. با توجه به ویدیوهایی که دیده بودم. هر چند به پیسی های بالا رده از نظر ویژوال نمیرسید . خود cd projekt red نباید عجله میکرد موقع معرفی بازی . راحت میتونست بازی رو بعد ویچر همون سال 2015 معرفی میکرد بعد الان هم راحت 6ماه یا حتی یک سال تاخیر میزد یک بازی بی نقص رو تحویل میداد .کسی هم دیگه به خاطر تاخیر بهش خورده نمیگرفت. همین الان هم بازی از دید من فقط گرافیک بازی و باگ های بازی هستن که مشکل اصلی هست و از اونجایی هم که باگ های بازی واقعا خیلی زیاده و خیلیاش هم با توجه به ویدیوهایی که دیدم و چندتا نقدی که خوندم تاثیر مستقیم تو روند بازی میزاره انصافا میشه حق داد به منتقدین یا گیمرایی که ناراضین از این وضع پیش اومده. گرافیک بازی اصلا بالانس نیست و اختلاف زیادی بین نسخه های کنسولی و pc هست ( همون سیستم های بالا رده pc هم هر کدومش یک جور کیفیت تصویر رو میبینن). پیشنهادم به دوستان این هست صبر کنن تا آپدیت نسل بعدی بیاد و رو کنسول های نسل بعد بازی کنن و مطمعنم یک چیز خیلی خفن خواهد شد ( با توجه به همین ویدیوهای منتشر شده بدون آپدیت مخصوص بر روی نسخه های سری ایکس و ps5). یا اگه خیلی عجله دارید حداقل صبر کنید چندتا اپدیت بیاد که لا اقل از نظر باگ به مشکل جدی نخورید هر چند هیچ امیدی به این نیست که گرافیک بازی با این اپدیت ها رو کنسول های پایه نسل 8 هیچ فرقی بکنه . دوباره بگم از دید من اشکال بازی فقط گرافیک بالانس نداشته بین پلتفرم ها و باگ های بسیار بازی هست که اصلا جای هیچ دفاعی رو نمیزاره وگرنه رو کلیت ارکان بازی( گیم پلی_ داستان-موسیقی-دنیای پویا و....) بازی هیچ عیبی نیست

آخرین ویرایش:
حالا کنسولا هیچی،مشکل اینجاست @vivanred رو pc داره بازی میکنه و اونجام کلی باگ ریز و درشت دیده،باگ هایی که مستقیم روی تجربه بازی اثر گذاشتن:|
آبجکت ها و انیمیشن ها معمولا مشکل سازن حتی اگه با 3090 هم بازی کنی مشکلات فنی وجود داره.

وضعیت عجیبی هست ، از یه طرف هایپ پشت بازی یه چیز عجیب و غریب بود ، نمرات بازی عالی شد و اکثریت از گیم پلی و داستان و دنیایی که CPR ساخته تعریف میکردن . از سمت دیگه رسما قضیه بازی روی کنسول های نسل قبلی ترند شده تو توییتر و چیزهایی که دیدم انگار کلا بیس بازی نسل بعدی هست .

نمیدونم هایپ بازی قرار هست چطور پیش بره ، اینکه نقد های کنسولی نسل بعدی هم بیاد باز منتقد ها ازش استقبال میکنن یا نه ولی امیدوارم این هسته اصلی که سازنده برامون مهیا کرده زیر باز این قضایای پیش اومده دفن نشه .

من به شخصه نمیدونم دقیقا با چه بازی رو به رو هستم و بنظرم باید صبر کرد موج بعدی نقد ها هم بیاد بیرون ، واقعا همه چیز یه حالت گنگ داره برام و اینکه اگر واقعا کنسول ها اینطور اجرا کنن بازی رو کمترین کاری که سازنده میتونه انجام بده ریفاند پیش فروش های نسخه کنسولی هست که راضی نیستند خریدارهاشون .

پ.ن‌ : امیدوارم فقط وضع طوری پیش بره بتونیم Witcher بعدی رو ببینیم !

خب به نظر روی کنسولهای پایه بازی رسما فاجعه است و اصلا جای دفاع نداره. آخه روی PS4 ابعاد 720P فریم 15؟

با چه رویی اینو عرضه کردن؟
همین الان آنالیز df رو دیدم

تکسچرها که بدجوری داغونه
بازی هم بخاطر نوع TAA که انتخاب کرده خیلی بلوری هست حتی میگه بازیهای 720P روی کنسولهای نسل هفتم شارپ تر بنظر میرسن

Screenshot_20201211-010833_YouTube.jpgScreenshot_20201211-010142_YouTube.jpgScreenshot_20201211-010334_YouTube.jpgScreenshot_20201211-010829_YouTube.jpg

میگه بازی حتی روی PS4 PRO هم داغونه
رزولوشن 972P برای PS4 PRO و فریم ریت بین ۱۵ تا ۲۲ در هنگام رانندگی و درگیری.
در کل DF وضعیت رو بسیار وخیم دونست و گفت اصلا برای بازی کردن این پلتفرمها رو پیشنهاد نمیکنه
خلاصه تا اومدم ویدیو DF را تا آخر نگاه کنم یه حالت سرگیجه بهم دست داد بخاطر این افت فریم هاش خدا به داد اونا برسه که بازیش میکنن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or