امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
متاپرستان متا رو زیر سوال میبرن! یه متای ۹۰ پر ایراد؟! راست میگن هرکسی رو مسخره کنی مثل اون میشی !

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
شما اینو ببین متوجه منظور دوستان میشی

آخرین ویرایش:
واقعا ناراحت کنندس وضعیت مخصوصا وقتی اسم این بازی و CDPR رو توی توئیتر کنار شاهکارای تکنیکی EA و Bethesda میارن. به هرحال دیگه فرصتی برای تاخیر زدن نداشتن و باید همین افتضاح رو ریلیز میکردن. اینکه بازی رو سیستم چند هزار دلاری چه پرفورمنسی داشته باشه فکر نمیکنم برای کسی اهمیت داشته باشی. کسانی که تو این نسل بازی مثل RDR 2 رو روی کنسول‌های معمولی دیدن حداقل انتظارشون یه چیز قابل بازی و تقریبا استیبل بود. اوضاع وقتی بدتر شد که نسخه کنسولی برای نقد نفرستادن و به هیچکس هم اجازه ندادن تا از بازی خودش ویدئو منتشر کنه موقع نقد. به هرحال نسخه کنسولی دست همه میرسید و مشخص میشد اوضاع از چه قراره. در نهایت احتمال خیلی زیاد تا چند ماه آینده این مشکلات حل میشه و قطعا کسانی که تا اون زمان صبر میکنن تجربه خیلی خوبی خواهند داشت اما این اتفاقات در شان استودیویی که همه دوسش داشتن نبود.

شما اینو ببین متوجه منظور دوستان میشی

من میدونم بازی مشکل داره خودم دارم بازی میکنم ولی یسری که چند ماه پیش تا یکی ایراد میگرفت سریع عکس متا و کلی ایموجی میفرستادن جای اینکه به طرف جواب منطقی بدن عجیبه که حالا دارن از یه بازی ۹۰ ایراد میگیرن!

• Smile
Reactions: kamyy
این وضع افتضاح و غیر قابل بازی نسخه کنسولی بدجوری به بازی ضربه میزنه در آینده و این فروش 8 میلیونی میشوره میبره به نظرم .

بازی به شدت فاجعه است ( مسعود فراستی ) :D

خدایی چه لزومی داشت بازی رو اینطوری ریلیز کنند ؟ رو pc هم بازی خیلی مشکل داره . دیگه همه 3090 و 3080 ندارن ، اونایی که 1080 و نمیدونم 980 دارن ، حداقل انتظارشون از کارتشون اجرای درست بازی هست :|

من رو سی پراجکت حساب دیگه ای باز کرده بودم که رسما نابود شدند

من میدونم بازی مشکل داره خودم دارم بازی میکنم ولی یسری که چند ماه پیش تا یکی ایراد میگرفت سریع عکس متا و کلی ایموجی میفرستادن جای اینکه به طرف جواب منطقی بدن عجیبه که حالا دارن از یه بازی ۹۰ ایراد میگیرن!

چرا داری دلست اف اس هارو میریزی رو سایبرپانک ها :D لست ایرادش سلیقه ای هست ، یعنی چیزی که ممکنه برای تو ایراد باشه ، برای یکی شاید شاهکار باشه ، اما این بازی ایرادش عینی هست ، دیگه باگ و کراش کردن و تکسچرهای پیکسلی و ... برای همه ایراد هستش و یه چیز واضح هست ، و قیاس این با مسایل با چیزی مثل داستان خنده داره :D و اینکه سی دی پراجکت با علم به این موضوع اجازه نداد ، مردم قبل از خرید ، تصویری از نسخه کنسولی نسل هشتم ببینن ، اوج کلاه برداری و خیانت هستش و به زودی ضررش رو هم خواهد دید ، شک نکن

متاپرستان متا رو زیر سوال میبرن! یه متای ۹۰ پر ایراد؟! راست میگن هرکسی رو مسخره کنی مثل اون میشی !

شما 3090 داری که همچنان اینا رو میگی ؟ ماله کشیدن به چه قیمتی ؟ الان بازی رو یه PC با سخت افرار n میلیونی هیولا فقط خروجی خوبی داره ، ویدیو DF با اون سخت افزار رو میذارید به به چه چه میکنید که چی بشه وقتی خروجی نزدیک به اون هم برات و برامون قفله ؟
شرکتی که با یه بازی ادعاش آسمونو جر میداد و همه جا ادای مشتری مداری در میاره این چه وضع ریلیز بازی هست ؟ اونم بعد از این همه تاخیر !!
حالا افتضاح تکنیکی و اپتیمایز نبودن بخوره تو سرشون این مسخره بازی که نسخه کنسولی رو نشون نمیدن و اجازه نقد ندادن و فقط نقدا برا PC اومد چه مسخره بازی هست !!
یکم چشم هاتون رو باز کنید ما هم هیتر نیستیم دلیلی هم نداره باشیم ولی شدیدا خورد تو ذوقم

احتمالا ناقص ترین بازی نسل از نظر فنی باشه، خیلی حیف از اون همه زمانی که صرف محتوای بازی شد! اگر بدون توجه به فشار مخاطب ها بازی رو چند ماه دیگه تاخیر می زدن، بازخوردها واقعا قابل تصور نبود! وقتی با این همه مشکل فنی متای بازی هنوز 90 هست، بدون این مشکلات ترسناک میشد و می تونست یه رکورد باشه.

جدا از بحث نمرات این مشکلات فنی رو وجهه CDPR تاثیر منفی میزاره همچنین رو فروش بازی. اگر بتونن بازی رو حداقل برای کنسول های جدید بهینه کنن، میشه امید داشت که بتونه تو فروش نسخه نسل جدید جبران کنه.

بازی که باید تاخیر میخورد شکی نیس حتی تا ۱ سال ولی این فشاری که به cd projeckt میارن یه بدی داره که ممکنه کلا بیخیال ساختن AAA شن کلا و برن سراغ ساخت بازیهای بتل رویال و.....

• Love
  • Like
Reactions: XSX Love and kamyy
عجب وضعیتی شده! این همه سال واسه بازی صبر کردیم و بابت تأخیرا حرص خوردیم، حالا که بازی اومده اکثریت رغبت نمی کنیم بازی کنیم!
سوال من از CDPR اینه؛ دلیل این همه اصرار و پافشاری واسه عرضه بازی روی کنسولای نسل 8 چی بوده؟ یوبی سافت هم همچین قماری با آبروی خودش نمی کنه که اینا کردن!!

CDPR در آینده باید یه فکری به حال نسخه کنسولی بازیاش بکنه. اینا در ظاهر وارد مارکت کنسولی شدن ولی هنوز دغدغه اصلیشون PC ـه. Witcher 3 هم پرفورمنس جالبی رو کنسولا نداشت و کیفیت و فریم ریتش در مقایسه با نسخه PC جوک بود. یکی از دلایلی که اون موقع، خیلیا از دانگرید شدن بازی نسبت به نمایش ها، شاکی بودن همین عملکرد نسخه کنسولی بود. ولی CP2077 واقعا غیر قابل بازیه! کیفیت بازی روی PS4 نصف کیفیت نسخه نسل هفتمی GTA V هم نیست.

الان منی که نه PC درست درمون دارم، نه فعلا قصد خرید PS5 دارم، تا کی باید صبر کنم تا CP2077 رو بازی کنم؟! واقعا اوضاع مسخره‌ایه! احساس می کنم توی یه دنیای موازی هستم و بازی یه بار دیگه تأخیر خورده:|

بازی که باید تاخیر میخورد شکی نیس حتی تا ۱ سال ولی این فشاری که به cd projeckt میارن یه بدی داره که ممکنه کلا بیخیال ساختن AAA شن کلا و برن سراغ ساخت بازیهای بتل رویال و.....
دوست ندارم اونقدر بدبینانه به موضوع نگاه کنم. ترجیح میدم یه تنبیهی باشه هم برای مارکتینگ بازی و هم برای اینکه دیگه بازی رو ناقص عرضه نکنن. البته بازی رکورد پیش‌فروش رو شکونده و یوبی‌‌سافتم بعد این همه مدت آدم نشده هنوز.

اگه یادت باشه اوایل نسل قبل Assassins Creed Unity یکی از بازیهایی بود شدیدا مشکل پرفورمنس داشت روی کنسولها .
نمره متاش فکر کنم ۶۳ شد بخاطر همین مشکلات بود وگرنه خود بازی خیلی خوب بود.
سایبر هم من آنالیز DF رو دیدم، گرافیک بازی روی ۳۰۹۰ واقعا وحشتناک عالیه اما آخه مگه چند درصد گیمرها یه همچین سیستم هایی دارن ؟
شاید اصلا واسه کنسولهای نسل هشتم کنسل میکردن خیلی بهتر بود ولی CDPR از خیر پولی که بدست میاره نتونست بگذره
بازی روی کنسولهای پایه که عملا ۲۰ فریمه و رزولوشن بسیار پایین حالا شما فکر کن روی یک تی وی ۵۰ اینچ هم بازیش کنی همه چی پیکسلی میشه پیدا نیست هیچی
حالا اینجور باگها هم بهش اضافه بشه
View attachment IMG_20201211_000737_518.mp4

نگران نباش کم کم نقد منتقدهایی که صندلی بهشون ندادن و کد ریویو نداشتن هم میاد

--------------------------------------------
واقعا خجالت آوره ! رسما پول ملت دزدیدن بعد با افتخار از آمار پیش فروش میگن !
View attachment @IGN.mp4

کلا اینا در تنها زمینه ای که با Bethesda رقابت نکرده بودن باگ بود که خدا رو شکر با Cyberpunk چنان کاری کردن که باگ های بازی های Bethesda از ذهن همگان پاک شد :D

--------
این بازی از روز اولشم معلوم بود بازی کنسولی نیست. باید نسخه کنسولی رو با تاخیر فقط برای نسل جدید عرضه می کردن و تمرکز رو می زاشتن روی همون نسخه PC بلکه شاهد این همه باگ نبودیم.

حالا شاید به برخی از دوستان بر بخوره و حمله شخصی کنن ولی این cdpr مارموز ترین استدیویی هست که توی عمرم دیدم.جلوی گیمرها و دوربین و رسانه و ... یه چیزه واقعیتش یه چیز دیگه.از یه طرف میاد میگه ما به مشتری احترام میذاریم از اون طرف میاد فقط و فقط کدهای نسخه pc رو میده که تازه اونم رو سیستم خفن نقد کردن و به میلیون ها کنسول پلیر توهین میکنه و فقط اجازه میده از عکس ها و تریلر های منتشر شده استفاده بشه.

احتمالا ناقص ترین بازی نسل از نظر فنی باشه، خیلی حیف از اون همه زمانی که صرف محتوای بازی شد! اگر بدون توجه به فشار مخاطب ها بازی رو چند ماه دیگه تاخیر می زدن، بازخوردها واقعا قابل تصور نبود! وقتی با این همه مشکل فنی متای بازی هنوز 90 هست، بدون این مشکلات ترسناک میشد و می تونست یه رکورد باشه.

جدا از بحث نمرات این مشکلات فنی رو وجهه CDPR تاثیر منفی میزاره همچنین رو فروش بازی. اگر بتونن بازی رو حداقل برای کنسول های جدید بهینه کنن، میشه امید داشت که بتونه تو فروش نسخه نسل جدید جبران کنه.
این متا تحت تاثیر نام استودیو هم هست برادر مثل نام کوجیما که تاثیر داره

185647

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or