امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
فقط جو ابنجا خیلی منفی نیست داخل توییتر هم جو خوبی نسبت به بازی نیست میگن اگر EA یا UBI بودن الان ملت چیکار که نمیکردن سر عرضه اینجوری ناقص و بد ولی
خوب این جو منفی خیلی تناسب نداره با متای بازی که فعلا بالای ۹۰ هست و میگن اینم تازه بدون اپدیت بوده قطعا اگر بازی با وضعیت بهتری منتشر میشد متاش راحت تا ۹۳ هم بالا میرفت چون بیس بازی خوب درست کردن جهان زنده و پویا شهر جذاب ماموریت های فرعی فوق العاده و متنوع
بالای صد ساعت گیم پلی ... ولی مشکلات فنی خیلی زیادی داره رو کنسول های نسل هشت هم که کلا غیر قابل بازی هست و وضعیتش وخیمه ما هم اسیر جبر زمانه شدیم و دستمون ار کنسول های نسل بعدی کوتاه و اونور دارن راحت اسکرین میفرستن از بازی با ps5 یا series x

شما نقدها رو بخون خودش مشخصه , مگه نمیگید متا بخاطر این مشکلات پایین اومد ؟ متا برا چه پلتفرمی هست ؟ آفرین PC
تازه سیستم منتقدها خودتون میدونید در چه حدی هست
به اندازه کافی هم گیمر دیدم که با سیستم های مخلتف یا 1060 و حتی 1080 به مشکل خوردن و تجربشون خراب شده اصلا چیزی نیست که من بخوام از خودم در بیارم , در ضمن موضوع فقط فریم دادن نی با چه کیفیتی چند فریم میده مهمه . رو کنسول هم حالا بماند که 2012 رونمایی شد و قرار بود بر پایه همین کنسول ها ساخته بشه ولی نتیجه فاجعه شد (نشون ندادن و نسخه نقد ندادن هم که اصلا ورای فاجعه)
همین گندکاری رو یوبی سافت میکرد قطعا خشتکش پرچم بود
نقدها اکثر مشکل باگ هست و نه بهینه سازی بازی. آپدیت روز اول و درایورهای amd و nvidia پرفورمنس pc رو به حد خوبی رسوندن. چندتا منتقد سخت افزار معتبیر مثل toms' hardware و gamers nexus رو ببینید کاملا این موضوع رو تایید میکنن حتی قبل از آپدیت روز اول!

• Like
Reactions: mehdiebtedaei
شما نقدها رو بخون خودش مشخصه , مگه نمیگید متا بخاطر این مشکلات پایین اومد ؟ متا برا چه پلتفرمی هست ؟ آفرین PC
به اندازه کافی هم گیمر دیدم که با سیستم های مخلتف یا 1060 و حتی 1080 به مشکل خوردن و تجربشون خراب شده اصلا چیزی نیست که من بخوام از خودم در بیارم , در ضمن موضوع فقط فریم دادن نی با چه کیفیتی چند فریم میده مهمه . رو کنسول هم حالا بماند که 2012 رونمایی شد و قرار بود بر پایه همین کنسول ها ساخته بشه ولی نتیجه فاجعه شد (نشون ندادن و نسخه نقد ندادن هم که اصلا ورای فاجعه)
من 970 دارم که خیلی ضعیفتر از اون کارت های هستش که گفتی، شخصا مقدار تنظمیات رو ما بین مدیوم و های و AA رو خاموش کردم اکثر اوقات 30 فریم میده که زیاد مشکل بزرگی نیستش با توجه به جزئیات هیولایی که داره، ولی امثال PC باز ها چون اکثر اواقات 60 فریم میزنن 30 براشون قابل تحمل نیست، مشکل بزرگتر بازی باگ های اعصاب خورد کنش هست، البته پورت بازی باید رو کامپیوتر از این هم بهتر بشه...

این گند کاری رو سونی 10 تا 20 برابر بدترش با انتشار HZD رو رو کامپیوتر کرد، کسی اینجا نه سونی رو بخاطرش خراب کرد نه متای بازی زیاد اومد پایین!
مهمتر از همه میدونی چیه؟ این که هم HZD رو کامپیوتر هم قابل تحمل شد، هم امکان داره سایبرپانک رو کنسول های پایه بهتر از این خیلی بشه، دیگه بدتر از HZD نیست چند صد هزار نفر رو استیم پیش خرید کردن تا سه هفته اول همش کرش میکرد و به هیچ عنوان قابل بازی نبود...

آخرین ویرایش:
نقد ها؟ :D نقدا که با 3080-3090 پلی میدن و تنها مشکلشون باگا بود، شما گفتی تجربه روی یک سیستم صرفا خوب "فاجعه غیر قابل بازی" که چه از نظر فریم چه از نظر باگ به هیچ وجه اینطور نیست.
با توجه به اینکه یک بخش خیلی گنده ای از استیم رو کاربران 1060 و 1070 تشکیل میدن مطمئن باش بازی اگه "فاجعه غیر قابل تحمل" میبود الان نمرش باید شدید پایین میبود روی استیم اما الان نقدا رو نگاه میکنی Mostly Positive هست و اکثرا فقط از باگا شکایت دارن.

آخرین ویرایش:
من 970 دارم که خیلی ضعیفتر از اون کارت های هستش که گفتی، شخصا مقدار تنظمیات رو ما بین مدیوم و های و AA رو خاموش کردم اکثر اوقات 30 فریم میده که زیاد مشکل بزرگی نیستش با توجه به جزئیات هیولایی که داره، ولی امثال PC باز ها چون اکثر اواقات 60 فریم میزنن 30 براشون قابل تحمل نیست، مشکل بزرگتر بازی باگ های اعصاب خورد کنش هست، البته پورت بازی باید رو کامپیوتر از این هم بهتر بشه...

این گند کاری رو سونی 10 تا 20 برابر بدترش با انتشار HZD رو رو کامپیوتر کرد، کسی اینجا نه سونی رو بخاطرش خراب کرد نه متای بازی زیاد اومد پایین!
مهمتر از همه میدونی چیه؟ این که هم HZD رو کامپیوتر هم قابل تحمل شد، هم امکان داره سایبرپانک رو کنسول های پایه بهتر از این خیلی بشه، دیگه بدتر از HZD نیست چند صد هزار نفر رو استیم پیش خرید کردن تا سه هفته اول همش کرک میکرد و به هیچ عنوان قابل بازی نبود...
پورت بازی 2017 رو که سازنده اش 99.99% انحصاری کنسولی میسازه، با بازی که+130 میلیون دلار +8 سال صرف ساختش شده مقایسه میکنین؟ خوبی شما؟ اینجا شرکت سازنده 8 سال وعده دروغ داد که بازی کاملا بهینه اس رو کنسول های که اون موقع معرفی شد. کد نسخه کنسولی به منتقدا نداد که هیچ، حتی اجازه انتشار فوتیج از هیچ پلتفرمی رو نداد و آخرشم وضعیت شد اینی که میبینی. 4 میلیون نفر باید حداقل 6 ماه صبر کنن تا بلکه یه فیکسی منتشر بشه برای موردانتظارترین بازیشون. یعنی قشنگ به درجه جدیدی از ماله کشی داریم میرسیم8-|

واقعیتش cdpr اسلحه روی سر کسی نذاشته که بازی رو بخرن! حتی اگه خریدن و از پرفورمنس بازی ناراضی ان میتونن ریفاند کنن و پولشونو پس بگیرن.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
شما نگران خودت باش که رو نسل بعدتم بخوای بازی کنی هنوز مشکل داره!بقیه خودشون میدونن بخرن یا نخرن!
تبلیغات دروغین کرده فهمیدنش سخته؟!لول

واقعیتش cdpr اسلحه روی سر کسی نذاشته که بازی رو بخرن! حتی اگه خریدن و از پرفورمنس بازی ناراضی ان میتونن ریفاند کنن و پولشونو پس بگیرن.

شما کلی سال منتظر بازی هستی جزو اولین نفر های که بازی پیش خرید کردی هستی بعد ناراضی باشی میتونی بازی ریفاند کنی مسخره کردین خودتون ؟

این همه سال پول ملت دستش بوده که کسی مجبورمون نکرده بازی پیش خرید کنیم ؟ یا اینکه اگه ناراضی هستیم ریفاند کنیم شوخی میکنی دیگه ؟

شما نگران خودت باش که رو نسل بعدتم بخوای بازی کنی هنوز مشکل داره!بقیه خودشون میدونن بخرن یا نخرن!
تبلیغات دروغین کرده فهمیدنش سخته؟!لول
شما نگران بازی که نخریدی نباش نمیخواد حرص cdpr هم بخوری! ;)

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

پورت بازی 2017 رو که سازنده اش 99.99% انحصاری کنسولی میسازه، با بازی که+130 میلیون دلار +8 سال صرف ساختش شده مقایسه میکنین؟ خوبی شما؟ اینجا شرکت سازنده 8 سال وعده دروغ داد که بازی کاملا بهینه اس رو کنسول های که اون موقع معرفی شد. کد نسخه کنسولی به منتقدا نداد که هیچ، حتی اجازه انتشار فوتیج از هیچ پلتفرمی رو نداد و آخرشم وضعیت شد اینی که میبینی. 4 میلیون نفر باید حداقل 6 ماه صبر کنن تا بلکه یه فیکسی منتشر بشه برای موردانتظارترین بازیشون. یعنی قشنگ به درجه جدیدی از ماله کشی داریم میرسیم8-|

من HZD رو مثال زدم و مثالش هم بشدت درسته، HZD که سونی پشتش ، بودجه و پشتکارش صد ها برابر سازنده سایبرپانک هستش، چرا باید یک بازی که پایه اش کنسول سونی هستش رو قوی ترین و گران ترین کارت های گرافیکی بدترین مشکلات کرش و ویرم و رم و استفاده نادرست از منابع سیستمی رو داشته باشه؟ خوبه اون بازی هم چند سال وقت براش داشتن مثل اینا تو چشم همه نبودن و همه انتظار یک بازی که فقط خودشون پرچمدارش هستن ازشون داشتن و همه هم میدونیم اینا خیلی تو فشار بودن تا بازی رو انتشار بدن...
من نمیدونم کی دقیقا اینا 8 سال تمام وعده دادن بازیشون بهینه هستش ولی وقتی این حرفا رو میزنی هیچ اطلاعاتی از این شرکت و موتور بازی سازیشون نداری، زمان ویچر 2 هم همین طوری بود، موتور بازی سازی اینا بشدت سنگین، جزئیات استفاده شدت در این بازی هم بشدت بالاست ، مطمئن این بازی رو کنسول های پایه هم وضعیتش درست میشه فقط باید کمی صبر کنید.. شما میگی 4 میلیون نفر حدقل باید 6 ماه صبر کن این اشتباست، مجموع فروشش رو کل کنسول ها 3.700 بوده تا الان کامپیوتر هم 4 میلیون، بنظر نمیاد رو کنسول های نسل بعدی مشکل پایه رو داشته باشه فقط میمونه پی اس 4 و و ، وان که اونم بزودی درستش میکنن، فقط یکم صبر کنید، بازی های خیلی بزرگی بودن رو کامپیوتر مثل بتمن که خراب کردن و حتی اینقدر وضعشون خراب بود بازی رو از فروشگاها برداشتن و دوباره بازی رو پورت کردن و بازی بعدش خوب شد...

در مورد قسمت اخر حرفتون رو هم لطفا احترام خودتون رو نگه دارید، یعنی چی ماله کشی میکنید، رو کامپیوتر غیر از باگ ها هم یک بهینه سازی نا محصوصی داره، من خودم تو تایپک مشکلات بازی گفتم بازی کمی سنگین و مردم هم ناراضین ، ولی این طوری هم نبود که بحث بتمن رو کامپیوتر پیش بیاد و اصلا نشه بازی کرد یا مثل HZD تا سه هفته بعد از انتشار همش کرش کنه، حرفتون در مورد کنسول های پایه درست هستش و حرفی درش نیست، ولی خواهشا اینا رو نسبت به جامعه PC و سبک نفش افرینی و جد و ابا cdpr نبدین...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or