امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:
دنیل احمد گزارش داده که CDP اعلام کرده تمام هزینه های ساخت بازی از درامد میزان پیش فروش بازی تامین شده و بازی در همون روز اول به سوداوری رسیده ! همون رور اول کار تمام شد...

CD Projekt Red says that its earnings from Cyberpunk 2077 pre-order sales across digital distribution channels have already exceeded the total development and marketing costs of the game. In other words, they're profitable day 1
Eo-XG9jXMAEywp2.png

Push Square
(روی ps4 ثبت شد ، منتهی فعلا نمره ندادن)
توصیه میکنه رو کنسول های این نسل سونی تجربه اش نکنید
با بکوارد وروی ps5 هم گویا اونی نشده که راضیشون کنه
و در نهایت:
So far, a colossal disappointment
ناامیدی!

We're still playing Cyberpunk 2077 in order to bring you a finished review, but it's impossible to recommend picking this game up at launch on PS4 or PS4 Pro. On PS5 via backwards compatibility, there's still fun to be had — a glimpse of the game's excellent potential — but even then, it's crippled by bugs and crashing issues. There's something truly special at the core of Cyberpunk 2077, but in its current state, it's simply not good enough. So far, a colossal disappointment.

بازم نگاه 0 و 1 رو توی یوزر اسکور متاکریتیک شاهد هستیم...
کاش کلا بردارن‌ این بخش رو!
یه مدته که اکثرا شاهد ریویو بامب هستیم توی این بخش
حتی به دیمن سولز هم رحم نکردن(من موندم اونو به چه دلیل باید ریویو بامب کنن؟؟!)

یوزر اسکور ps4
Screenshot_20201212-000423_Samsung Internet.jpg
واسه xbox one
Screenshot_20201212-000639_Samsung Internet.jpg
واسه pc
Screenshot_20201212-000753_Samsung Internet.jpg

اینکه یک فرد با چه نیتی داره انتقاد یا حتی ترول میکنه یک بحثه و اینکه آیا این انتقادها وارد هست یک بحث دیگه.

باید قبول کرد انتقادهایی که به باگی بودن و مشکلات شدید نسخه کنسولی بازی به خصوص نسل هشت وارد میشه کاملا بجا هست و نباید از این موضوع دفاع کرد. در نهایت ما مصرف کننده هستیم و باید همواره از حقوق مصرف کننده حمایت کنیم.

من خودم به جرات Witcher 3 را جز 3 تا بازی برتر نسل میدونم و هم روی PC و هم کنسول تمومش کردم ولی نمیتونم از CDPR توی این مورد دفاع کنم.

دقت کنید بازی عملا نسخه کنسولی مناسبی الان نداره. برای کنسول های نسل جدید که عرضه شدن و اکثرا شرکت های بهینه سازی از لحظه عرضه داشتن اینا هیچ کاری عملا نکردن. برای نسل 8 هم که یک فاجعه تمام عیار بیرون دادن که روی 720P داره 15 فریم میده.

بازی حتی اگر روی کنسول هیچ نمایشی هم نداشته باشه چون داره به عنوان یک محصول به فروش میره باید در حد قابل قبولی قابل بازی کردن باشه. نمیشه که بگیم چون نمایش نداشته روی کنسول پس هرکی روی کنسول خریده خودش میدونه. دارن میان از آمار عجیب و غریب پیش فروش میگن ولی یک محصول غیرقابل بازی را دادن دست ملت.

به نظر من CDPR واقعا وجهه خودش را با این پورت خراب کرد. باید بازی را یک سالی تاخیر میزدن نسخه نسل 8 را هم کنسل میکردن پول ملت را میدادن بهشون. این مدل برخورد بشه پس فردا هرکی از راه برسه یک بازی داغون ول میده وسط میگه برید 6 ماه دیگه بیاین آپدیت میکنیم حل میشه.

واقعیتش cdpr اسلحه روی سر کسی نذاشته که بازی رو بخرن! حتی اگه خریدن و از پرفورمنس بازی ناراضی ان میتونن ریفاند کنن و پولشونو پس بگیرن.
این حرف یعنی چی؟ طرفدارها حق مطالبه‌گری از بازیساز رو ندارن؟ CDPR انواع و اقسام بازیش رو تبلیغ کرده و براش هایپ ایجاد کرده ولی چیزی که تحویل داد روی نسخه کنسولی فاجعه‌اس. معلومه که طرفدارها حق داره اعتراض کنه.
"وعده دروغ داد که بازی بهینه اس" اتفاقا دقیقا همین کثافت کاری روی HZD هم انجام شده :D شما انگار در جریان پورتش نیستی برگرد تریلر معرفی هورایزن رو روی پی سی نگاه کن، میره داخل تنظیمات نشون میده که سیستمش Ryzen 1500x هست و کارت گرافیک Rx580 و بعدشم نشون میده که خیلی عالی داره ران میشه واو. بعد از اون تریلر همه شگفت زده بودن سونی داره واسه پی سی بازی میده دمش گرم چقدم عالی بهینه سازی کرده به کنار DRM خاصی هم روش نگذاشته حالا عرضه که شد روی قوی ترین سیستما هم مشکل داشت میتونی بری تاپیکشو تو بخش پی سی نگاه کنی که کاربرایی که پی سی های غولی هم داشتن چقد شکایت داشتن از بازی. DF ـم بررسیش کرد و گفت با بهترین گرافیک بازار هم نمیتونید تمام مدت 60 فریم بگیرید چون استاتر ناگهانی داره و فریم یهو افت شدید میکنه. منی که Rx580 دارم با سی پی یو قوی تر از اونی که تریلر نشون داده بود شدیدا تو بخشای روستا و پر جمعیت افت فریم (شاید در حد 20 فریم!!) و استاترای شدید میگرفت که کم کم با آپدیتا مشکلاتش رفع شد، به هیچ وجه جوری نبود که بگی "غیر قابل بازی" بود اما پورتش واقعا خوب نبود بر عکس چیزی که جلوه داده بودن.

اگه ما میگیم دروغ به مشتری بده واسه همه بده اما چه فایده که یادمه دوستان میومدن با یک شکلک خنده میگفتن "ما که 3 سال پیش بازی کردیم سونی حالا ورژن آشغالشو انداخته واسه پی سی فنا خوشحال باشن =))"
HZD به سایبرپانک چه ربطی داره؟!
اصلا HZD روی PC افتضاح. خوب؟ چون HZD افتضاح بوده پس افتضاح بودن سایبرپانک روی کنسول‌ها ایرادی نداره و قابل چشم‌پوشیه؟!

تلاش‌های یه عده برای تطهیر CD یه جوریه که انگار سهامداری چیزی هستن :|

خوب منم بعد از 10 ساعت بازی کردن نظرم رو میگم
خیلی از باگ های گرافیکی و افت فریمی که خیلی ها دارن رو من ندارم، سیستمم قوی هست بازی هم روی nvme نصب شده
2080 + 9900ks اورکلاک شده و رزلوشن 2k روی الترا میانگین 60 تا 70 فریم میگیرم و تا 45 هم در بهضی نقاط دراپ میده
در مورد AI بازی باید بگم واقعا ضعفش واضحه بخصوص NPC ها
در مورد فیزیک بازی هم همینطور ی ماشین بردارید برید تو بیابون یا تو سربالایی همش یکسانه
شخصا نامید شدم باز بازی با اینکه داستان و محیط و ماموریت ها عالی هست ولی این 2 مشکل که گفتم واقعا توی ذوق میزنه

شخصا اگه میشد امتیاز رو تغییر بدم 80 میدادم

بیخیال خداوکیلی:D هممون خوب میدونیم دلیل اصلی این ریج الان چیه:D کار cdpr هیچ توجیحی نداره و هر چه زودتر باید بازی رو برای کنسول ها اوپتیمایز کنه ولی حداقل اینجا علت این دادبیدادها از این چیزا نیستش:D
خوب استاد برامون توضیح بده۔۔۔۔

چرا رمزی میگی

بزارید در مورد خودم بگم با اینکه تو این تاپیک چندان فعال نبودم ،،،من دو،سه هفته پیش رفتم تو تاپیک بازی گفتم ،، که cdp باید بازی رو برای نسل ۸ کنسل می کرد ،، یه جماعتی بهم حمله کرد و شصت تا برچسب روم چسبوند ،
الان همون جماعت خودشون میان میگن باید این بازی رو کنسل میکرد ۔۔۔۔

آخرین ویرایش:
این حرف یعنی چی؟ طرفدارها حق مطالبه‌گری از بازیساز رو ندارن؟ CDPR انواع و اقسام بازیش رو تبلیغ کرده و براش هایپ ایجاد کرده ولی چیزی که تحویل داد روی نسخه کنسولی فاجعه‌اس. معلومه که طرفدارها حق داره اعتراض کنه.

اصلا HZD روی PC افتضاح. خوب؟ چون HZD افتضاح بوده پس افتضاح بودن سایبرپانک روی کنسول‌ها ایرادی نداره و قابل چشم‌پوشیه؟!

کسی سهام دار CD نیستش به خدا، وقتی یک نفر اینجا گفت اگر این گند گاری رو یوبیسافت یا هر شرکت دیگه ای میکرد ، الان متای بازیش این نمیشد یا شرکتش فلان میشد و همه تا به زیر میکشیدنش، منم گفتم سونی گندی ده برابر بد تر از این زد با HZD ولی نه بازیش به زیر کشیده شد نه متاش، خود بازی هم با اپدیت 1.9 تا حدودی اکی شد، مسئله مهم در مورد سایبر پانک اینه باید صبر کنیم تا ببینم با اپدیت رو کنسول های پایه چیکار میکنند.

مسئله اینه وقتی یکی از هم قطاران شما یک بحثی رو شروع میکنه به همه عواقب اون بحث فکر نمیکنه و کار به اینجا کشیده میشه!

• Smile
Reactions: kamyy
خوب استاد برامون توضیح بده۔۔۔۔

چرا رمزی میگی

بزارید در مورد خودم بگم با اینکه تو این تاپیک چندان فعال نبودم ،،،من دو،سه هفته پیش رفتم تو تاپیک بازی گفتم ،، که cdp باید بازی رو یرای نسل ۸ کنسل کرد ،، یه جماعتی بهم حمله کرد و شصت تا برچسب روم چسبوند ،
الان همون جماعت خودشون میان میگن باید این بازی زو کنسل میکرد ۔۔۔۔

من به شخصه بدم نمیاد کاراشون رو بهشون یاد اوری کنم ۔۔۔۔ یه سری دوستان در مورد cdp یه حلقه دور خودشون درست کرده بودن ، و خودی و غیر خودی راه انداختن ،، انتقاد از بازی و cdp که کفر بود تو اون تاپیک ،،، هر کی فن ناتی داگ باشه که خود کافره ،،، و انگار بازی رو فقط برای اینا ساختن ۔۔۔
الان ما همین حرف داریم به ماکروسافت میزنیم که نسخه xbox one بازی Halo infinite کنسل کنه دیگه نسل فعلی کشش نداره با این سخت افزار.. و حتی بازی های نسل بعد عقب نگه میدارن الان ماکروسافت بازی جدیدش دیگه بیخیال کلا وان شده رفته رو سری اس و اکس تمرکز کرده

• Like
Reactions: kamyy and Soheil
آخه ببین بحث اینه که سیستم من خیلی به سیستم پیشنهادی بازی نزدیکه. 1060 که عملا همون 970 اندکیییییییییییی قوی‌تر با VRAM بیشتره، CPU پیشنهادی هم که دقیقا همون 4790 منه. حالا چرا عزیزان تو CDP یه سیستمی که به وضوح باتلنک میشه رو گذاشتن به عنوان سیستم پیشنهادی هم یکی دیگه از ده‌ها حرکت عجیب و shady این شرکت هست.
ولی این بحث SSD جالب بود. نمیدونستم. من خودم هم بازی رو روی یه SSD معمولی نصب کردم (860 EVO)، یعنی پیشنهاد میکنی همون حالت Slow HDD رو فعال کنم؟

در مورد اون بحث انیمیشن کنسلینگ هم من حاضرم قسم بخورم بارها و بارها وسط ریلود کردن خواستم خودمو هیل کنم/اسلحه عوض کنم و این کار تا وقتی که انیمیشن تموم نشده انجام نشده! حقیقتا سرگیجه گرفتم از وضعیت فنی این بازی.

خب موضوع اصلی همون VRAM بیشتر هست؛ تو سیستم مورد نیاز بازی برای recommended هم تاکید شده حتما باید حداقل 6 گیگ باشه. GTX 1060 هم تو این بازی طبق بنچمارک ها حدود 20-30 درصد فریم بیشتر میگیره که تو این برهوت فریم و پرفورمنس خودش میتونه تفاوت بین playable و unplayable باشه. ضمن اینکه من خودمم قبلنا 970 داشتم اون ماجرای وی رم 3.5 گیگ با سرعت بالا و 0.5 گیگ باقی مونده با سرعت پایین ترش واقعا داستان بود برای خودش. یادمه هر موقع استفاده از وی رم از 3.5 گیگ بیشتر میشد n تا مشکل و فریم دراپ درست میشد تو بازی ها چون دیتا باقی مونده باید رو اون 0.5 گیگ که سرعت به مراتب پایین تر داشت ران میشدند. در عوض 1060 هم 6 گیگ خالص VRAM داره و هم این مشکلات رو هم نداره.

اما در مورد CPU بهت حق میدم که باید یک مقدار CPU Requirement بازی رو بهتر تعیین میکردند، نمیدونم شایدم یه مشکل اساسی تو CPU Utilization هست که با پچ های آینده رفع خواهد شد، چون الان رو 9900K هم گاهی اوقات یدفعه spike های عجیب و غریب به 70 درصد دارم؛ انصافا اولین بازی هست که میبینم انقدر از سی پی یوم کار میکشه تمام بازی های دیگه در سنگین ترین حالت به زور به 40 درصد هم نمیرسند...

در مورد SSD ـت هم به نظرم با این که M.2 NVMe نیست ولی با این حال سرعت اش فکر میکنم کافی باشه (حداقل خیلی از HDD بهتره) ولی بازم میتونی اون گزینه رو تست کنی ببینی تاثیری داره یا نه. در مورد انیمیشن کنسلینگ هم بازم بعدا دوباره تست کن؛ من بازم بیشتر تست کردم و مشکلی نمیبینم احتمالا اونم برای شما باگ زده بوده...

من HZD رو مثال زدم و مثالش هم بشدت درسته، HZD که سونی پشتش ، بودجه و پشتکارش صد ها برابر سازنده سایبرپانک هستش، چرا باید یک بازی که پایه اش کنسول سونی هستش رو قوی ترین و گران ترین کارت های گرافیکی بدترین مشکلات کرش و ویرم و رم و استفاده نادرست از منابع سیستمی رو داشته باشه؟ خوبه اون بازی هم چند سال وقت براش داشتن مثل اینا تو چشم همه نبودن و همه انتظار یک بازی که فقط خودشون پرچمدارش هستن ازشون داشتن و همه هم میدونیم اینا خیلی تو فشار بودن تا بازی رو انتشار بدن...
من نمیدونم کی دقیقا اینا 8 سال تمام وعده دادن بازیشون بهینه هستش ولی وقتی این حرفا رو میزنی هیچ اطلاعاتی از این شرکت و موتور بازی سازیشون نداری، زمان ویچر 2 هم همین طوری بود، موتور بازی سازی اینا بشدت سنگین، جزئیات استفاده شدت در این بازی هم بشدت بالاست ، مطمئن این بازی رو کنسول های پایه هم وضعیتش درست میشه فقط باید کمی صبر کنید.. شما میگی 4 میلیون نفر حدقل باید 6 ماه صبر کن این اشتباست، مجموع فروشش رو کل کنسول ها 3.700 بوده تا الان کامپیوتر هم 4 میلیون، بنظر نمیاد رو کنسول های نسل بعدی مشکل پایه رو داشته باشه فقط میمونه پی اس 4 و و ، وان که اونم بزودی درستش میکنن، فقط یکم صبر کنید، بازی های خیلی بزرگی بودن رو کامپیوتر مثل بتمن که خراب کردن و حتی اینقدر وضعشون خراب بود بازی رو از فروشگاها برداشتن و دوباره بازی رو پورت کردن و بازی بعدش خوب شد...

در مورد قسمت اخر حرفتون رو هم لطفا احترام خودتون رو نگه دارید، یعنی چی ماله کشی میکنید، رو کامپیوتر غیر از باگ ها هم یک بهینه سازی نا محصوصی داره، من خودم تو تایپک مشکلات بازی گفتم بازی کمی سنگین و مردم هم ناراضین ، ولی این طوری هم نبود که بحث بتمن رو کامپیوتر پیش بیاد و اصلا نشه بازی کرد یا مثل HZD تا سه هفته بعد از انتشار همش کرش کنه، حرفتون در مورد کنسول های پایه درست هستش و حرفی درش نیست، ولی خواهشا اینا رو نسبت به جامعه PC و سبک نفش افرینی و جد و ابا cdpr نبدین...

برادر این افسانه ها رو از کدوم کتیبه سنگی استخراج میکنید ، بودجه هورایزن زرو داون در حدود ۴۵-۵۰میلیون دلار بوده، ، برید ببینید هزینه ساخت سایبر پانک چقدر بوده ۔۔۔

گریلا گیمز سر ساخت هورایزن ۲۰۰-۲۲۰ نفر بیشتر بودن، سر سایبر پانک حداقل +۶۰۰ نفر

بعد کیفیت خروجی دو تا استودیو روی یه کنسول ۱.۸ ترافلاپسی رو هم ببینید ۔۔۔۔

پستمو تا آخر خوندی؟ :دی خودم دارم میگم دروغ سازنده به گیمر همه مدلش بده حالا چه میخواد از CD بیاد چه سونی چه مایکرو، درست نیست یکیو 10 صفحه بکوبونی اون یکی رو توجیح کنی، بحث HZD رو یکی دیگه شروع کرده بود و مقایسش شروع شد منم در جواب اون دوستمون وضعیت HZD رو توضیح دادم.
با هیچ مدلی لانچ داغون بازی روی کنسولا رو نمیشه توجیح کرد، مطمئنم خود سازنده ها هم حاضر نیستن با 16 فریم بازیو تموم کنن.

برادر این افسانه ها رو از کدوم کتیبه سنگی استخراج میکنید ، بودجه هورایزن زرو داون در حدود ۴۵-۵۰میلیون دلار بوده، ، برید ببینید هزینه ساخت سایبر پانک چقدر بوده ۔۔۔

گریلا گیمز سر ساخت هورایزن ۲۰۰-۲۲۰ نفر بیشتر بودن، سر سایبر پانک حداقل +۶۰۰ نفر

بعد کیفیت خروجی دو تا استودیو روی یه کنسول ۱.۸ ترافلاپسی رو هم ببینید ۔۔۔۔

اینا رو از همون کتیبه سنگی میارم که روش نوشته خروجی بازی اینا رو بیش از 5 کنسول بوده + PC با هزاران خط دیالوگ N تا مکانیک گسترده تر نسبت به اون بازی اصلا مقایسه نیستن اینا، میدونید چند صد هزار خط دیالوگ تو سایبرپانک هست نسبت به HZD? چه مقدار گستردگی درش هست؟ چه مقدار ماموریت؟
همون قدر خروجی HZD رو کنسول پی اس 4 خوب بود، با ده برابر قدرتش رو PC گند زدن...
کار هردشون اشتباه بوده، کار هر دو استدیو، حالا یکی میخواد بودجه اش کم باشه به همون مقدار بازیش از نظر جزئیات نسبت به سایبر کمتر بوده... این دو گانه حرکت کردن شما ، و این رو توجیح میکنید اون یکی ترول جای حرف داره

کسی سهام دار CD نیستش به خدا، وقتی یک نفر اینجا گفت اگر این گند گاری رو یوبیسافت یا هر شرکت دیگه ای میکرد ، الان متای بازیش این نمیشد یا شرکتش فلان میشد و همه تا به زیر میکشیدنش، منم گفتم سونی گندی ده برابر بد تر از این زد با HZD ولی نه بازیش به زیر کشیده شد نه متاش، خود بازی هم با اپدیت 1.9 تا حدودی اکی شد، مسئله مهم در مورد سایبر پانک اینه باید صبر کنیم تا ببینم با اپدیت رو کنسول های پایه چیکار میکنند.

مسئله اینه وقتی یکی از هم قطاران شما یک بحثی رو شروع میکنه به همه عواقب اون بحث فکر نمیکنه و کار به اینجا کشیده میشه!
در مورد این بازی که نقدهای کنسولی بیاد که منتقدها از خجالت CD درمیان... همونطور که سر ME:A و Anthem و F76 بی رحمانه نقد کردند. بایوور و بتسدا هم الآن یال و کوپال قدیم رو ندارن اما چند سال پیش اعتبارشون از CD خیلی بالاتر بود. با این حال منتقدها بی رحمانه نمرده دادند. نمرات نسخه کنسولی سایبرپانک هم احتمالا به همون بدی این بازی‌ها خواهد شد.

در مورد متای نسخه PC هم حالا نقدها بیشتر بشن مشخص‌تر میشه... به هر حال شرکت‌ها سیاست‌هایی رو اتخاذ میکنن برای کنترل کردن متا. از نسخه نقد نفرستادن بتسدا تا داستان نقدهای MGSV:TPP. حتی خود سونی هم که نسخه نقد رو به یه سری نشریه که سابقه دادن نمرات داغون دارن نمی‌فرسته تا بتونه نمرات رو کنترل کنه. متای فعلی سایبرپانک روی PC هم با اومدن نقدهای بیشتر میتونه دستخوش تغییر بشه و بیاد پایین‌تر(تلو۲ هم وقتی که نقدهای بیشتر اومد، متاش از ۹۶ اومد رو ۹۳)

در مورد HDZ هم من PC گیمر نیستم و اینکه باگ‌هاش روی PC چقدر بوده رو نمی‌دونم و اخبارش رو دنبال نکردم و مقایسه‌ی عادلانه بین وضعیت اون و سایبرپانک کنسولی ندارم و اصلا گیریم HDZ روی PC افتضاح... به هر حال الآن نسخه کنسولی سایبرپانک علنا غیرقابل بازی هست و کسی رمق تموم کردنش روی کنسول رو نداره. درضمن هایپ روی HDZ نسخه PC و هایپ روی سایبرپانک هم اصلا با هم قابل مقایسه نیستن و هر چقدر که انتظار و هایپ بیشتر باشه، ضدحال خوردن‌ها هم بیشتر بولد میشه. الآن سر HDZ نسخه PC بخش کثیری از کسایی که بازی رو روی PS4 رفته بودند، براشون مهم نبود که بازی چه کیفیتی داشته باشه و قصد نداشتن که بازی رو یه بار دیگه هم انجام بدن... کلا مخاطب‌های HDZ روی PC خیلی محدودتر بودن تا سایبرپانک. الآن روی همه پلتفرم‌ها مورد انتظارترین بازی آخر سال سایبرپانک بود...

دنیل احمد گزارش داده که CDP اعلام کرده تمام هزینه های ساخت بازی از درامد میزان پیش فروش بازی تامین شده و بازی در همون روز اول به سوداوری رسیده ! همون رور اول کار تمام شد...

View attachment 185994

تا اینجا که بازی کردم فقط میتونم بگم نوش جونشون بازی فوق العاده بوده تا اینجا

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or