امتیازات CRACKDOWN 3

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
جدا از اینکه این نسل ایکس باکس خراب کرد و فن هاش نتونستن از بازی های برند خودشون لذت ببرن از طرفی بقیه هم کم نذاشتنو هرجور قضاوتی به microsoft و این فن های مظلوم و بی دفاع کردند! اما در جدیدترین خطاب ها
مشکل فن هاشن که نمی دونن چی میخوان
طوری که ایشون xbox community رو میبینه:D

ezgif.com-optimize.gif

چرا قضیه رو پیچیده میکنید! چه ربطی داره اخه. فن ها بازی یه خوب میخوان همین:D الانم اتفاقا به لطف فیل، xbox توی یک مسیر درست افتاده فقط باید منتظر خروجی بشیم. این کرک داون هم یک چیز کاملا معلوم الحالی بود و هیچ ربطی به سیاست های اخیر مایکروسافت نداره که بخوایم بهش ایراد وارد کنیم.

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,870
سوای بحثهای فن و فن بازی، برام سواله چرا شرکت بزرگی مثل مایکروسافت باید از یه ip به دردنخور انقدر حمایت کنه... هزینه ای که برای این آی پی کردن رو میشد هزار تا کار دیگه کنن. باید درس بگیرن در آینده اینطور بازیها رو تو همون مراحل اولیه ساخت شماره اولشون کنسل کنند.
الان بیش از هر چیز مایکرو بازیسازای خلاق و شجاعی مثل پیتر مولینکس رو لازم داره به نظرم. که بیان ip های جدید بزنن نه ادامه بازیهایی مثل کرک داون.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
vafr_screenshot_۲۰۱۹۰۲۱۸-۰۹۰۱۴۲_crop_540x383.png
زیبا نیست؟
ترکیب زرد و قرمز همیشه زیبا و جذاب بوده
تازه به کمال هم میرسونه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برام سواله چرا شرکت بزرگی مثل مایکروسافت باید از یه ip به دردنخور انقدر حمایت کنه... هزینه ای که برای این آی پی کردن رو میشد هزار تا کار دیگه کنن
متاسفانه ماکرو در رویایی 2 میلیارد گیمر! غرق شده هر کاری میکنه برای پر کرد game pass و اجرای xCloud. براشون کمیت مهمتره تا کیفیت.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
متاسفانه ماکرو در رویایی 2 میلیارد گیمر! غرق شده هر کاری میکنه برای پر کرد game pass و اجرای xCloud. براشون کمیت مهمتره تا کیفیت.

اخوی وقتی کرکداون 3 معرفی شد هنوز گیم پس و XCloud وجود نداشتن :D بعد یه طوری میگی کمیت مهمتره براشون تا کیفیت که انگار بازی قبلی که دادن رو گیم پس بهترین بازی ریسینگ 10 سال اخیر نبوده :D یا انگار گیرز 5 و هیلو اینفینیت و Ori 2 و ... قرار نیست بیان رو گیم پس :D

بازار 2 میلیارد گیمری رو هم کار خوبی میکنن که دنبالشن :D این رو هم کار خوبی کردن ساختن، من که دارم کیف میکنم اونهایی هم که کیف نمیکنن هم خب مهم نیستن :D

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
برای New IP این فروش فراتر از فوق العاده است! بعدم قراره فروش مبنا باشه؟ تکلیف Gran Turismo و Forza؟

این هنر Naughty Dog که بلده یه چیزی از Resident Evil 4 بر داره یه چیزی از Ico بر داره یه چند تا چیزم از خودش بذاره ماحصل اینا رو بکنه The Last of Us به همین منوال هنر Santa Monica. استدیوهای دیگه عرضه همچین کارایی رو دارن؟ بسم الله! بازی ساختار شکنانه؟ خلق استاندارد تازه؟ Half-Life؟ با وجود این سلسله متای 60 متای 66 متای 69 ... کی دنبال همچین چیزایی خیالیه؟ Halo 4 با متای 87 جزو Top 7 سال خودشم توی جوایز نیست از The Walking Dead و Journey تا XCOM و AC:III غالب بازیای بزرگ سال بالای سرش ان اینکه چطوری 343 بخاطر این دستاورد کنار اسم Santa Monica قرار می گیره که Rockstar رو اینطوری توی مراسمای مختلف "له" می کنه و منتقد و بازیکن و سازنده اونو فراتر از بازی سال یکی از بهترین بازیای تاریخ لقب دادن جای سوال داره!

کلاً این چند ماه اخیر یک جوی به راهه که از روز اول شروع نسل بعد زمانی که Sir Spancer دست های پشت پرده عامل این نسل رو قطع کرد و سکان هدایت رو به دست گرفت "یکهویی" ورق بر می گرده این هم آخرین بازمانده از دوران Mattrick بود که از روز اول که هیچی حتی از قبل معرفی هم کسی انتظاری جز این از آن نمی داشت! وضعیت بهتر می شه؟ بلاشک خیلی! اما صرف اضافه کردن چند تا استدیو تازه به هیچ وجه تضمین نمی کنه که اینا توی نسل بعد بتونن از دل اینا Uncharted 4 خروجی بگیرن... بیخیال. مایکروسافت با Kamiya بست برای خلق یه فرنچایز RPG بعد از سه چهار سال توسعه از “could be the game of all time” رسوندش به “garbage of garbage” بعدم با میدفینگر به کمیونیتی خودش کنسلش کرد! مایکروسافت با Sam Lake بست برای یه Action-Shooter از " fades the border between movie and game" رسوندش به “failed formula” در حدی که آخر سال حتی آفتابه هم کسی حواله اش نمی کرد... کم می شه مثال آورد که پول خرج کرد با استدیوهای درست درمون بست ولی یک دهم رقبای خودش هم نتیجه نگرفت؟ رویه و انتظار و نگاه مدیریت حاکم روی توسعه بازیای مایکروسافت جنس دیگه ای داره. از دل اینا Forza هم بیرون می زنه ولی خب استثناء همونطور که از دل اونا Shadow Fall بیرون می زنه ولی استثناء. توی شمای کلی نه توی این نسل که حتی از اواسط نسل قبلی به این طرف رقابتی به کل وجود نداشت/نداره.

آدمای داخل Santa Monica هم می تونن Ascension ای بسازن که فرنچایز رو تا مرز fucked بکشونه هم می تونن پروژه Stig رو بسازن که خود استدیو رو تا مرز fucked بکشونه هم God of War ای بسازن که مابقی سازنده ها رو به مرز fucked بکشونه. برای گرفتن همچین خروجی ای باید یه تصمیم گیرنده ای با شعور Layden و یه ناظری با ریسک پذیری Studstill و یه لیدری با استعداد Barlog داشت. این جنس از آدما و این شکل از تصمیم گیریا و این نوع جسارتا توی مایکروسافت نیست...

فورتزا که فروشش این چند ساله به مراتب بهتر از GT بوده :D الان وضعیت طوری شده که فورتزا ماهانه 6-7 میلیون پلیر فعال داره و الان بهترین آمار پلیر GTS همون 6-7 میلیون هست (لایف تایم) :D

این همه هم روضه خوندی که آره این اون بوده و این این بوده و ... گوریلا گیمز اگر عرضه داشت همون کیلزون رو میساخت و ازش یه چیز خوب در می‌آورد :D تازه اون کیلزون بود و کسی هم انتظاری ازش نداشت و اگر بازی درست و درمون میساختن براش فراتر از انتظارات ظاهر میشد و همه هم چه چه و به به میکردن :D اونوقت خروجی این استودیو رو با 343 مقایسه می‌کنی که Halo رو از بانجی تحویل گرفته؟ یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین IPها و استودیوهای گیمینگ؟ بگذریم که همون بانجی هم این چند سال بدون هیلو حال خوبی نداشت و اونها هم درجا زدن :D یا مثلا گیرز رو که کوالیشن به عنوان اولین بازی استودیوش تحویل گرفته که قسمت چهارم بزرگترین سه گانه نسل قبل که اپیک تمومش کرده بود رو ساخته در حالی که استودیو هنوز به طور کامل هم گسترش پیدا نکرده و ... رو میای سطح کارش و خروجیش رو که تو 2 سال از 0 گیرز 4 و Gears: UE رو تحویل داده میاری پایین؟ :D یا مثلا میای هیلو 4 رو با جرنی و واکینگ دد مقایسه میکنی؟ خنده داره دو تا بازی که حتی AA هم نیستن و گیم پلی در حد هویج ندارن و ... رو میاری هم تراز یه بازی AAA میکنی اونم صرف جایزه واقعا جای فکر داره همچین دید زیبایی :D

بعد الان همچین از افتخارات سونی میگی که انگار همه کارهاشون گل و بلبل بوده :D زدن کل استودیو آنلاینش رو فروخت/بست رفت پی کارش. اوولوشن رو بست، پولیفونی به این روز افتاده که بازیی و استودیویی که تا 10 سال پیش به چشم جوک بهش نگاه میشد (Forza و Turn 10) الان وضعیت به مراتب بهتری داره و این وسط مسطا چندتا استودیو دیگش رو هم بست :D

من نه منتظر گوتی گرفتن هیلو و گیرز و فورتزا هستم (ولو اینکه استانداردهای سبک خودشون بودن یک دوره طولانی و هنوز هم در خیلی از بخشها حرفهای زیادی برای گفتن دارن) نه اینکه پلی گراند بیاد فیبل رو برای رقابت با Witcher 3 یا Horizon Zero Dawn بسازه و نه اینکه آبسیدین بیاد برای رقابت با Fallout و Cyberpunk تیم ببنده و نه اینکه Rare بخواد یهو بزرگترین New IP نسل رو بسازه و نه اینکه KI بیاد SF رو از دور خارج کنه و نه اینکه نینجا تئوری بخواد DMC Killer بسازه و ... :D ولی این رو میدونم که اگر راک استار و ناتی داگ و سانتا مونیکا و گوریلا گیمز و ... هم جمع بشن کنار هم نمیتونن خروجی کار اینها رو ارائه بدن :D

خلاصه این که ما رو صحنه سازی نکن برادر :D

• Like
Reactions: shooshcity

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
فورتزا که فروشش این چند ساله به مراتب بهتر از GT بوده :D الان وضعیت طوری شده که فورتزا ماهانه 6-7 میلیون پلیر فعال داره و الان بهترین آمار پلیر GTS همون 6-7 میلیون هست (لایف تایم) :D

این همه هم روضه خوندی که آره این اون بوده و این این بوده و ... گوریلا گیمز اگر عرضه داشت همون کیلزون رو میساخت و ازش یه چیز خوب در می‌آورد :D تازه اون کیلزون بود و کسی هم انتظاری ازش نداشت و اگر بازی درست و درمون میساختن براش فراتر از انتظارات ظاهر میشد و همه هم چه چه و به به میکردن :D اونوقت خروجی این استودیو رو با 343 مقایسه می‌کنی که Halo رو از بانجی تحویل گرفته؟ یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین IPها و استودیوهای گیمینگ؟ بگذریم که همون بانجی هم این چند سال بدون هیلو حال خوبی نداشت و اونها هم درجا زدن :D یا مثلا گیرز رو که کوالیشن به عنوان اولین بازی استودیوش تحویل گرفته که قسمت چهارم بزرگترین سه گانه نسل قبل که اپیک تمومش کرده بود رو ساخته در حالی که استودیو هنوز به طور کامل هم گسترش پیدا نکرده و ... رو میای سطح کارش و خروجیش رو که تو 2 سال از 0 گیرز 4 و Gears: UE رو تحویل داده میاری پایین؟ :D یا مثلا میای هیلو 4 رو با جرنی و واکینگ دد مقایسه میکنی؟ خنده داره دو تا بازی که حتی AA هم نیستن و گیم پلی در حد هویج ندارن و ... رو میاری هم تراز یه بازی AAA میکنی اونم صرف جایزه واقعا جای فکر داره همچین دید زیبایی :D

بعد الان همچین از افتخارات سونی میگی که انگار همه کارهاشون گل و بلبل بوده :D زدن کل استودیو آنلاینش رو فروخت/بست رفت پی کارش. اوولوشن رو بست، پولیفونی به این روز افتاده که بازیی و استودیویی که تا 10 سال پیش به چشم جوک بهش نگاه میشد (Forza و Turn 10) الان وضعیت به مراتب بهتری داره و این وسط مسطا چندتا استودیو دیگش رو هم بست :D

من نه منتظر گوتی گرفتن هیلو و گیرز و فورتزا هستم (ولو اینکه استانداردهای سبک خودشون بودن یک دوره طولانی و هنوز هم در خیلی از بخشها حرفهای زیادی برای گفتن دارن) نه اینکه پلی گراند بیاد فیبل رو برای رقابت با Witcher 3 یا Horizon Zero Dawn بسازه و نه اینکه آبسیدین بیاد برای رقابت با Fallout و Cyberpunk تیم ببنده و نه اینکه Rare بخواد یهو بزرگترین New IP نسل رو بسازه و نه اینکه KI بیاد SF رو از دور خارج کنه و نه اینکه نینجا تئوری بخواد DMC Killer بسازه و ... :D ولی این رو میدونم که اگر راک استار و ناتی داگ و سانتا مونیکا و گوریلا گیمز و ... هم جمع بشن کنار هم نمیتونن خروجی کار اینها رو ارائه بدن :D

خلاصه این که ما رو صحنه سازی نکن برادر :D
واو! اینقدر تناقض یکجا تو یه نوشته برای خودش رکوردی حساب میشه.

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
این رو هم کار خوبی کردن ساختن، من که دارم کیف میکنم اونهایی هم که کیف نمیکنن هم خب مهم نیستن :D
خوشبحالت که میتونی با همچین بازی هایی کیف کنی :D کیف کن که داری به کمال میرسی
حالا سوالم اینه که به نظرت اگر راک استار و ناتی داگ و سانتا مونیکا و گوریلا گیمز و ... هم جمع بشن کنار هم میتونن خروجی کار اینها رو ارائه بدن ؟ :D نمیدونم شک دارم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خوشبحالت که میتونی با همچین بازی هایی کیف کنی :D

بدا به حال شما که امکانات ندارید :D

حالا سوالم اینه که به نظرت اگر راک استار و ناتی داگ و سانتا مونیکا و گوریلا گیمز و ... هم جمع بشن کنار هم میتونن خروجی کار اینها رو ارائه بدن ؟ :D نمیدونم شک دارم

منم شک دارم :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
ما هنوز هیچ "فکتی" در مورد نسل بعد نداریم جز اینکه مایکروسافت یه کنسول داره با نام رمز اسکارلت که در دو نسخه ی مدیوم و هاردکور قراره ریلیز بشه و همینطور PS5 که فاصله ی بین معرفی و عرضه اش قراره کوتاه باشه.
همین.
چطوری الان هر دو طرف بحث خودشون رو برنده میدونند در حالیکه هیچ دیتیلی برای قضاوت نیست؟ :D

پ.ن: has anyone seen an englishman called Gavin؟ :D

شما یا کس دیگه ای نگفته فقط این دوست بالاییمون دیگه شورش رو در اورده منی که فن سونی نیستم رو به خنده وا داشته شما هم هروقت میخوای بیانه بدی از طرف هم صنفی ها (:D) اوشون رو فاکتور بگیر :D به راحتی :-"

حالا نمیشد اسم نبری؟ :D:-" چون آره، منظورم تابلو بود. :))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: esm nadaram

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
ما هنوز هیچ "فکتی" در مورد نسل بعد نداریم جز اینکه مایکروسافت یه کنسول داره با نام رمز اسکارلت که در دو نسخه ی مدیوم و هاردکور قراره ریلیز بشه و همینطور PS5 که فاصله ی بین معرفی و عرضه اش قراره کوتاه باشه.
همین.
چطوری الان هر دو طرف بحث خودشون رو برنده میدونند در حالیکه هیچ دیتیلی برای قضاوت نیست؟ :D

پ.ن: has anyone seen an englishman called Gavin؟ :D
شما یا کس دیگه ای نگفته فقط این دوست بالاییمون دیگه شورش رو در اورده منی که فن سونی نیستم رو به خنده وا داشته شما هم هروقت میخوای بیانه بدی از طرف هم صنفی ها (:D) اوشون رو فاکتور بگیر :D به راحتی :-"

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

شور چی رو درآوردم؟ :D شما هم بخند برا پوستت خوبه :D خودت رو هم خواستی فاکتور بگیری، بگیر :D برا من فرقی نداره

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شور چی رو درآوردم؟ :D شما هم بخند برا پوستت خوبه :D خودت رو هم خواستی فاکتور بگیری، بگیر :D برا من فرقی نداره
شور اینکه نظرت فقط بدرد خودت میخوره اینکه فکتای حال حاضر رو ول کردی خودت رو چسبوندی به احتملات آینده اینکه روز روز ـه شبم شب به هر حال ادامه بده ما که فیضش رو میبریم بالاخره همه جا که نمیشه فیلم و سریال کمدی دید ؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
شور اینکه نظرت فقط بدرد خودت میخوره اینکه فکتای حال حاضر رو ول کردی خودت رو چسبوندی به احتملات آینده اینکه روز روز ـه شبم شب به هر حال ادامه بده ما که فیضش رو میبریم بالاخره همه جا که نمیشه فیلم و سریال کمدی دید ؟

نظراتم فقط به درد خودم میخوره؟ :D اونوقت این فکت رو شما داری صادر میکنی؟ :D معرفی نکردی خودت رو؟ بگو بیشتر با هم آشنا بشیم :D

بعد فکت‌های حال حاضر چی هستن؟ :D احتمالات آینده که من گفتم چیا هستن؟ یکم بیشتر بگو شاید من رو هم مثل خودت روشن کردی با هم خندیدیم نه به هم :D

این که Crackdown 3 گند زده و در بهترین حالت یه بازی معمولیه و فن های منتظرش رفتن تو حالت Denial و انکار، هیچ ربطی به نسل بعدی نداره.
نسل بعد اصن ورق برگرده :D

یکی بیاد توجیح کنه چرا لاین آپ 2019 مایکروسافت باید با همچین چیزی شروع شه؟

بازی کرکداون 3 هست و دقیقا همون چیزی که یه طرفدار کرکداون ممکنه بخواد یه بازی بی مغز و فان :D تموم شد و رفت. بگذریم که متای زردش رو هم از خیلی وقت پیش میشد حدس زد الان این حالت انکار و نفی هست؟ :D من بعید میدونم.

• Like
Reactions: z2s sas

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر