امتیازات Atomic Heart

پیش‌بینی شما از امتیازات Atomic Heart؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
459
نام
Fazel

امتیازات Atomic Heart

atomic-heart.jpg

Release Date: February 21, 2023
Developer: Mundfish
Publisher: Focus Entertainment
Platforms: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic: 71 (PS5 version)
Opencritic: 74

امبارگوی بازی رأس ساعت 16:30 روز دوشنبه یکم اسفند برداشته خواهد شد...

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,429
نام
Majid
همین چند روز قبل از ریلیزش یه اکراینی ویدئو ساخت به اسم Please, Don't Buy Atomic Heart، طرف اصلا سابسکرایبر نداشت بازم با این حال بشدت وایرال شد ویدئوش، تو یک روز اگه اشتباه نکنم یک میلیون بازدید رسید و کلی ویدئو در جوابش ساخته شد.
خلاصه اینم بحث کنسل کردنش داغ بود مثل هاگوارتز اما خب محبوبیت هاگوارتز کجا و این کجا، اینو میتونن بدون اینکه لطمه ای به سایتشون وارد شه راحت 4-5 بریزن پاش آیا هاگوارتزم میتونستن بدون اینکه کلی آدمو عصبی کنن؟

کسی نمیگه اگه بحث روسیه نمیبود بالا 80 میشد (خودم 79-80 زدم نظرسنجی و انتظار بالایی نداشتم ازش) اما نمیشه منکر تاثیر منفی این قضیه رو نقداش شد حالا میخواد اصلا 1-2 نمره فرقش بشه در نهایت.
نمونش هم دارید میبینید حداقل از دید پلیرا بازی به هیچ شکل در حد نمرات 4-5 نیست (تا الان با نزدیک 3 هزار رای 89 درصد Positive ـه) در آخر هم نظر پلیری که انتظار گیمو میکشیده مهم تره تا "منتقد" ـی که تا روز قبلش دیــلدو ریویو میکرده :D

جنگ اوکراین و نقد جهت دار؟ ریلی؟ :D
مشکل اینجاست فقط بحث جهت گیری جنگ نیست، حمایت از اوکراین به دلایل نامعلومی رفته زیر مجموعه Woke بودن، آمریکا مثل قضیه LGBTQ و Black Lives Matter داره میلکش میکنه، یک آمریکایی اگه صداش در بیاد چرا پولای ما داره خارج از کشور خرج میشه Woke ـا میپرن سرش.
حتی همین ویدئویی که اسمشو بالا بردم همون اول ویدئو به شکل ترول آمیزی میاد میگه "اگه از اون دسته افرادی هستید که با توجه به حاشیه هایی که Hogwarts Legacy داشته بازم میخواید بخریدش ویدئو رو ببندید و برید پای پادکست Joe Rogan ـتون" رسما داره میگه اگه هاگوارتزو بخری Transphobe هستی و احتمالا به اوکراین هم اهمیت نمیدی پس ویدئو رو نبین :))

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,529
نام
میلاد
یعنی چار روز دیگه در حمایت از اوکراین همه برای استاکر ۹ ردیف میکنن؟
همیشه تو هر جمعی چهارتا نخاله پیدا میشن نقد چرت و پرت بدن مهم نیس اون آنچارتده یا هیلو یا این ، اما وقتی از ۳۰ و خورده ای نقد نصفشون ۸ به پایینه جایی برای توهم و تئوری توطئه باقی نمیذاره

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,389
من از بازی خوشم اومده بود با فضا سازیش و ... که تو تریلرا دیده بودم و کلا با بازیای شرقی یا همون روسی و اوکراینی مثل استاکر و مترو حال میکنم فضا سازیه بازیاشون باحاله و بیشتر از باحال بودن خاص و یونیکه و امروزم چون بیکار بودم رفتم یوتوب و واکترو بازی رو دیدم حدود 2 ساعت بازی به نظرم بازیه خوش ساختی بود از نظر گرافیک و طراحی هنری ولی از نظر گیم پلی و داستان زیاد خوب نبود نمیگم بد بود ولی خوبم نبود از این نظر همچنین اگر در نظر بگیریم اولین بازیه استدیو بوده که استودیو هم یه استودیو روسی بوده و سبک و سیاق بازی هم کم و پیچیده هست و هر استودیویی سراغ ساخت همچین بازیایی نمیره بازی نمره قبولی رو میگیره به راحتی ولی امتیازاش در همین حده از 80 بیشتر براش زیاده حالا شاید این وسط سره مسایل سیاسی یه 10 نمره متاش پایین تر اومده باشه ولی این روزا چه بازی ای هست که سره این مسایل چرت و پرت بهش گیر ندن دلواپسان همش میگن ای این بازی چرا شخصیت سیاه نداره اون بازی چرا قهرمانش شخصیت مونث نداره و... نمونه اخیرش هم بازی هاگوارتز لگسی بود

آخرین ویرایش:

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
541
یعنی چار روز دیگه در حمایت از اوکراین همه برای استاکر ۹ ردیف میکنن؟
همیشه تو هر جمعی چهارتا نخاله پیدا میشن نقد چرت و پرت بدن مهم نیس اون آنچارتده یا هیلو یا این ، اما وقتی از ۳۰ و خورده ای نقد نصفشون ۸ به پایینه جایی برای توهم و تئوری توطئه باقی نمیذاره
قطعا 9 ردیف میکنن چه بسا 10
مخصوصا واسه این :

یکی از سازندگان بازی STALKER در جنگ اوکراین کشته شد​

والا اینجا همه دارن با مدرک حرف میزنن و دارن منتقدایی که رسما توی توییتر بازی رو کوبیدن بهتون نشون میدین و اینکه رئیس جمهور مملکت خواسته بازی تحریم بشه و ...
اما شما فقط از نظر شخصی یه چیزی میپرونید :D

پ.ن : چرا همه فن های 2 اتیشه لست اف اس دارن از این بازی بد میگن و توهم توطئه دارن
کسی نمیخاد بگه تلو به خاطر رنگین کمونیش امتیازش بالاست

همین چند روز قبل از ریلیزش یه اکراینی ویدئو ساخت به اسم Please, Don't Buy Atomic Heart، طرف اصلا سابسکرایبر نداشت بازم با این حال بشدت وایرال شد ویدئوش، تو یک روز اگه اشتباه نکنم یک میلیون بازدید رسید و کلی ویدئو در جوابش ساخته شد.
خلاصه اینم بحث کنسل کردنش داغ بود مثل هاگوارتز اما خب محبوبیت هاگوارتز کجا و این کجا، اینو میتونن بدون اینکه لطمه ای به سایتشون وارد شه راحت 4-5 بریزن پاش آیا هاگوارتزم میتونستن بدون اینکه کلی آدمو عصبی کنن؟

کسی نمیگه اگه بحث روسیه نمیبود حتما بالا 80 میشد (خودم 79-80 زدم نظرسنجی) اما به هیچ وجه نمیشه منکر تاثیر منفی این قضیه رو نقداش شد.
نمونش هم دارید میبینید حداقل از دید پلیرا بازی به هیچ شکل در حد نمرات 4-5 نیست (تا الان با نزدیک 3 هزار رای 89 درصد Positive ـه) در آخر هم نظر پلیری که انتظار گیمو میکشیده مهم تره تا "منتقد" ـی که تا روز قبلش دیــلدو ریویو میکرده :D
1677018627352.png

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,194
نام
احمد
وقتی گربه های روسی از مسابقات جهانی حذف میشن بازی که دیگه جای خود داره. اگه حذف نکنن قطعا تضعیفش میکنن.
البته تا بوده همین بوده اگه قبلاً اینقدر مسائل سیاسی تو بازی ها نبود چون صنعت ضعیف و نوپایی بود که خیلی مخاطب جدی نداشت ولی در حال حاضر یکی از مهمترین بخش های سرگرمی هست.
بارها تو اسکار و دیگر مراسم دیدیم که چطوری به فیلمهای عجیب و یا معمولی بخاطر یک سری محتوای خاص جایزه دادن و یا بالعکس.
قطعا روسیه هم تو رسانه هاش محتوای غربی رو میکوبه و نقد غیرمنصفانه میکنه. کلا کجای کار دنیا بر اساس عدالت هست که این یکیش باشه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,494
نام
Farhad
نمرات کاربران استیم همیشه برای بازی هایی که روی PC میاد مهمترین و بهترین چیز برای سنجش یک بازین
کاربران استیم خیلی سختگیرن و برای بازی پول دادن و الکی به چیزی نمره نمیدن

گرفتن نمره 87% ثابت میکنه حداقل در مورد این بازی حق با کیه ^#(^
یه نگاه بنداز به نمره استیم nfs payback که آشغالترین nfs تاریخه بعد متوجه میشی نمرات استیم هم چندان قابل قبول نیستن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,107
نام
آریا
من هنوز Atomic Heart رو بازی نکردم که بتونم نظری در مورد امتیازهاش بدم، ولی کلاً این «گزینشی برخورد کردن» با بازی‌ها از طرف یه عده از گیمرهای خارجی، خیلی چیز مسخره و خنده‌داری شده! :D اون از Hogwarts Legacy که به خاطر یه سری جملاتِ جی کی رولینگ می‌خواستن تحریمش کنن (که البته با فروش بالا، زد تو دهن مستکبران) و این هم Atomic Heart که یه سری از سایت‌ها افتادن دنبال تحریم کردنش و حتی دارن بند و بساط خارج کردن بازی از پلتفرم‌های مختلف رو راه میندازن. :| توی ریست‌ارا هم وارد هر تاپیکی از این بازی می‌شی، یه عده می‌گن: «وای چطوری حاضرین سراغ این بازی برین؟» و «دارین نون تو خون ملت اوکراین می‌زنین» و...
این وسط یکی حرف جالبی زد:

Sure, if the mods can keep up with banning every thread on
Atomic Heart (Russia mass murders)
Warhammer Space Marine 2 (Russia mass murders)
Warhammer Rogue Trader (Russia mass murders)
Every Call of Duty (propaganda for US military mass murders and war crimes)
Every FIFA (their involvement with slavery and genocide in Qatar)
Everything involving Microsoft (their involvement with US military mass murders)
All consoles (linked to genocide in China)
And thousands more... plus all the infighting in all threads as users fight over which mass murders are more mass murdery than the other mass murders. What's the threshold for investment Saudi Arabia has in a company before we ban them? 8%, 20%, 51%?
Meanwhile there probably won't be another major Rowling thing to ban on this side for like 6 years. One is a far easier policy, and they almost didn't go with the wizard ban because even for one game it's such a massive pain

---------------

یعنی کلاً یه عده یاد گرفتن هی آه و ناله کنن، ولی فقط در مورد چیزهایی که خیلی براشون مهم نیست و می‌تونن ازش بگذرن. مثلاً طرف می‌تونه بی‌خیال یدونه بازی بشه و برای همین می‌گه به خاطر حرف‌های رولینگ تحریمش کنیم، ولی نمی‌تونه بی‌خیال خرید آیفون بشه که کارگرهای چینی توی فجیع‌ترین شرایط می‌سازن. همین الآن یه سرچی زدم که ببینم خبر جدید چی اومده و یکی از آخرین اخبار، کتک زدن کارگرهای فاکس‌کان بود که به خاطر وضعیت فاجعه‌بار اونجا، اعتراض کرده بودن.
این فاکس‌کان توی تولید همه چیز نقش اساسی داره، از آیفون تا کنسول‌های مختلف و... یه وضعیت برده‌داری عجیبی اونجا حاکمه و کارگرها توی سخت‌ترین شرایط کار می‌کنن و انقدر اوضاع خرابه که حتی یه صفحه ویکی‌پدیا وجود داره، فقط در مورد خودکشی کارگرهای فاکس‌کان. ولی کمپانی‌های بزرگ برای اینکه بتونن هزینه تولید رو پایین بیارن و سود بیشتری کنن، می‌رن سراغ همچین جاهایی. بعد ملت با همون آیفون، وارد اینترنت می‌شن و در مورد حقوق بشر پست می‌زنن و بعدش هم می‌رن با کنسول‌شون سرگرم بازی می‌شن و حالش رو می‌برن.
فاکس‌کان هم فقط یه بخش کوچیک از ماجراست و مثلاً برای به دست آوردن کبالت که توی خیلی چیزها از جمله باتری استفاده می‌شه، کارگرها و حتی بچه‌ها توی کنگو باید توی شرایط افتضاح شبیه برده‌داری وارد معادن بشن و سودش رو شرکت‌های بزرگ ببرن.
مختصر و مفید اینکه اگه کسی واقعاً دنبال یه دنیای ایده‌آل و رویایی هست و دلش برای بشریت می‌سوزه، باید کل این بند و بساط سرگرمی و ارتباطی و... رو بذاره کنار، نه اینکه گزینشی عمل کنه. ولی همچین چیزی سخته و بی‌خیالش می‌شن و انرژی رو می‌ذارن روی چیزهای ساده مثل تحریم یدونه بازی و بعد هم ژست‌های خفن می‌گیرن و فکر می‌کنن شاهکار کردن!

shinsuke

کاربر سایت
Oct 28, 2022
144
پ.ن : چرا همه فن های 2 اتیشه لست اف اس دارن از این بازی بد میگن و توهم توطئه دارن
فکر نمی کنم به این خاطر باشه.بیشتر برای اینه که بازی از روز اول تو گیم پس هست و اون ور هفتاد دلاره.
دوستان به صورت خودجوش یک حس vs و حس وظیفه برای تخریب یک بازی مولتی پلتفرم بهشون دست داده و این بده😂

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,359
چرا یه عده کاربر خاص باید بیان بپرن به این بازی؟ اله اعلم:D

با توجه به شرایط مسخره ای که برای این بازی پیش اومده، بنده حکم جهادی حمایتی از این بازی رو صادر میکنم. حالا چه رو گیم پس چه فول پرایس، همه برید سمتش:D

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
1,165
نام
Ahmad
چرا یه عده کاربر خاص باید بیان بپرن به این بازی؟ اله اعلم:D

با توجه به شرایط مسخره ای که برای این بازی پیش اومده، بنده حکم جهادی حمایتی از این بازی رو صادر میکنم. حالا چه رو گیم پس چه فول پرایس، همه برید سمتش:D
وای اگر سپی شصت حکم جهادم دهد
سونی و مایکرو نتواند که جوابم دهد✊

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,108
امیدوار بودم نمرات خوبی بگیره که متاسفانه نگرفت ولی پریلود کرده بودم برای همین چند ساعتی دیروز بازی کردم با اینکه کلا از شونر اول شخص رو کنسول خوشم نمیاد باهاش حال کردم اما تو همون چند ساعت اول هم مشکلاتش به چشم میومد من فقط یه تریلر دیدم اونم بولت اسپانج بودن دشمنا به شدت تو ذوق میزد امیدوار بودم اینطور نباشه ولی دقیقا همونطور که تو تریلر دیدم دشمنا به شدت بولت اسپانج هستن و به اتک ها کوچکترین واکنشی نشون نمیدن تا قسمتی که وارد جهان باز میشه رفتم جلو دقیقا بعد از وارد شدن به فضای باز بازی قشنگ یه پله افت کرد تا اینجا برای من در حد ۷-۸ بوده بنظرم نمرات غیر منطقی نگرفته ولی بازم باید تموم کنم نظرمو بگم اما اگه بهتر نشه از نظر من در حد همون ۷/۱۰ هست
درمورد ابن بحثای سیاسی که میشه هم اتفاقا خیلی خوبه باعث میشه بازی بیشتر به چشم بیاد و فروش کنه :D سازنده که بارها حرفاشو زده و طرف اوکراین رو گرفتن دیگه بیشتر از اون هرچی یه عده بیشتر هیتری کنن به نفع سازندس :D امیدوارم فروش خوبی داشته باشه به عنوان اولین بازیشون بنظرم چیز خوش ساختی از اب دراومد

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
قطعا 9 ردیف میکنن چه بسا 10
مخصوصا واسه این :

یکی از سازندگان بازی STALKER در جنگ اوکراین کشته شد​

والا اینجا همه دارن با مدرک حرف میزنن و دارن منتقدایی که رسما توی توییتر بازی رو کوبیدن بهتون نشون میدین و اینکه رئیس جمهور مملکت خواسته بازی تحریم بشه و ...
اما شما فقط از نظر شخصی یه چیزی میپرونید :D

View attachment 285158

چه ربطی داشت به لست، اتفاقا لست خودش قربانی همین حملات زامبی وار شد...

همین یک ساعت پیش جای دیگه گفتم اوکراین چون درگیر جنگ شده، انتظار داره کل دنیا هم به نفع اوکراین وارد جنگ بشن (انگار فقط مردم اوکراین مظلومن) ... ترول اکانت های Nafo هم تو فضای مجازی که اکثرا هم از دموکرات های اروپا و امریکا هستن،بیشتر گند زدن به همه چیز...
دیگه وقتی داستایوفسکی و راخمانینف و چایکوفسکی رو تحریم میکنن.... یه تور کنسرت یه گروه اروپایی ، چون از یک ساز روسی تو گروهشون استفاده میکرد، تمام اجرا هاشون رو لغو میکنن 🤣🤣 رقصنده ها و نوازنده ها روسی از کشور های اتحادیه اروپا اخراج میشن، دیگه انتظار دارید به یه ویدئو گیم استودیو روسی حمله نکنن، اصلا همین که گذاشتن منتشر شه من شک شدم

دیگه شاهد جنگ نیستیم ،... با یک ریسیست نژادی به سبک همیشگی اروپایی ها طرفیم

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
بازم میگم حدودا صد و خورده ای سایت و نشریه به بازی ها امتیاز میدن این وسط دو سه تا نخاله امتیازهای احمقانه میدن و اصلا ارزش توجه نداره و اصلا در گیرش نشید .

امتیاز میانگین که از این صد و خورده ای در میاد خودش گویای همه چیزه . همیشه امتیاز میانگین عیاره یه بازی رو نشون میده . این وسط ممکنه گیمر نسبت به سلیقه خودش به یه بازی بیشتر علاقه پیدا کنه و به یه بازی کمتر .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی
برای این بازی وقتی کلا کمتر ۳۰ نقد ثبت شده, نمرات ۴۰ و ۵۰ و ۵۵ تاثیر شدیدی روی بازی میذارن. بازی همونطور که میبینی نمره ی ۸۰ و بالاب ۸۰ زیاد داره. یعنی ۱۶ نقد از ۲۷ نقد ! یعنی نصف بیشتر. نمره ی کاربرای استیم هم که مشخصه. خودم هم بازیو بازی کردم و میدونم چی به چیه. و همونطور هم که میدونی, متای ۷۵ با ۸۰ و ۸۱ به شدت فرق داره. همین مورد باعث میشه که استودیو توی بازیهای ایندش امیدوار تر بشه و فروش هم تغییر کنه.
بتدریج نمرات بیشتر خواهد شد و تاثیرات منتقدای نژادپرست و چرت میاد پایین.
تهش 2...3 نمره تاثیر بذاره رو امتیاز کلی بازی که بنظر من اهمیت چندانی نداره (نه برای طرفدارا و نه برای سازنده- مگر بحث و جدل های فرومی و اینترنتی)

.

ar-15

کاربر سایت
Jan 27, 2023
465
گیم های اوپا شرقی همینجوریش تبعیض نهادینه شده توشون بخاطر ذایقه متفاوت اکثریت، این مورد جنگ هم میاد روش تاثیرش قابل چشم پوشی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر