امتیازات Atomic Heart

پیش‌بینی شما از امتیازات Atomic Heart؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
  • نظرسنجی بسته شده است .

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت

امتیازات Atomic Heart

atomic-heart.jpg

Release Date: February 21, 2023
Developer: Mundfish
Publisher: Focus Entertainment
Platforms: PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S, Xbox One, Microsoft Windows

Metacritic: 71 (PS5 version)
Opencritic: 74

امبارگوی بازی رأس ساعت 16:30 روز دوشنبه یکم اسفند برداشته خواهد شد...

آخرین ویرایش:
گان پلی بازی خوبه ولی پازلاش خیلی رو مخن. بیشتر انگار مانع هستن تا پازل. روند بازی رو خیلی کند می کنن.
به نظرم به تنوع گیمپلی کمک کرده . من دوست داشتم.

پر حرفی های شخصیت اصلی با بعضی باگهای عجیب نکات منفیش هستن

• Like
Reactions: Arash-S212 and Graf
بازی واقعا عجیبه
از نظر گیم پلی و داستان انگار دادن دست بچه دو ساله، ولی از نظر هنری دادن دست داوینچی :D
انتخاب موسیقاشونم که حرف نداره
چنتاشو میزارم خواستید گوش بدید
سلام اول بازی موقع پرواز چنج رادیو یه موسیقی اومد که صدای زنانه میخوند اون رو میتونی بزاری؟

آخرین ویرایش:
ایشون نگفت کسی ریپلای نکنه.گفت منتظر جواب نباشه.
این رعایت ادب هست و خوبه که قبلش اینو میگه.

پ.ن : شخصا با تحریم یک محصول هنری،فرهنگی و ...صرفا به دلیل اینکه سازندش اهلیت یک کشور خاص رو داره مخالفم.به ویژه یه دیکتاتوری مثل روسیه که شهروندش هم که داره تو اون کشور زندگی میکنه،نقشی در تصمیم پوتین نداره.(روسیه تجاوز کرده به خاک اوکراین در این شکی نیست)
به صورت کلی همه ابعاد دمکراسی و آزادی بیان رو در اون طرف زیر سوال بردن چون راجع یه بازی یه عده ای اینطوری گفتن،اصلا منصفانه نیست.اونم از جایی که واسه تحمیل نوع پوشش آدم میکشن.

IGN 8 داد به بازی و و فکر میکنم که نمره قبولی گرفته باشه به طور کلی.
رفیق واقعا نمیخواستم اینجا پستی بدم فقط یه نکته!!! :
به نظرت اگه بازیش وابسته به همون آقای چکمه و سیستمش نیست روسیه کم اثر ادبی یا فولکولور یا کم نویسنده بزرگ داره بشه ازشون یه بازی ناب دراورد حتما باید درمورد تم آشنای پروپاگانداییشون یعنی کرامات ساویت و شکست دادن نازیسم و blah blah باشه و میلتاریسمشون؟
اینهمه بایوشاک روس (پرز بایوشاکم نیست:D) و... هندونه بغل گذاشتن این اثر برام عجیبه. صرفا همینه که هست برید نقدا رو بخونید نه کسی صفر و یک داده نوشته به دلیل جنگ اوکراین این نمره رو دادم
نه حتی احجاف شده

بعد کاش انقدر بعضیا برای اینا یقه میدرن حساب میکردن این گرافیک و انجین اینا رو نمیتونستن بدن به اصطلاح دوستاشون لاقل همون بازی حاج فلانی و مختار و... تو ایران درحد آبرومندانه ساخته شه؟؟
پ.ن: البته اینم با این تفاسیر همون بازی حاج فلانی و مختار اوناست، فقط رد گم کنی خوبی داشته از همه جهات:دی ولی خوب توجه کنی دقیقا همینه.

• Like
Reactions: Tatsumaru
رفیق واقعا نمیخواستم اینجا پستی بدم فقط یه نکته!!! :
به نظرت اگه بازیش وابسته به همون آقای چکمه و سیستمش نیست روسیه کم اثر ادبی یا فولکولور یا کم نویسنده بزرگ داره بشه ازشون یه بازی ناب دراورد حتما باید درمورد تم آشنای پروپاگانداییشون یعنی کرامات ساویت و شکست دادن نازیسم و blah blah باشه و میلتاریسمشون؟
اینهمه بایوشاک روس (پرز بایوشاکم نیست:D) و... هندونه بغل گذاشتن این اثر برام عجیبه. صرفا همینه که هست برید نقدا رو بخونید نه کسی صفر و یک داده نوشته به دلیل جنگ اوکراین این نمره رو دادم
نه حتی احجاف شده

بعد کاش انقدر بعضیا برای اینا یقه میدرن حساب میکردن این گرافیک و انجین اینا رو نمیتونستن بدن به اصطلاح دوستاشون لاقل همون بازی حاج فلانی و مختار و... تو ایران درحد آبرومندانه ساخته شه؟؟
پ.ن: البته اینم با این تفاسیر همون بازی حاج فلانی و مختار اوناست، فقط رد گم کنی خوبی داشته از همه جهات:D ولی خوب توجه کنی دقیقا همینه.
-داستان از آثار نویسندگان علمی تخیلی شوروی مثل استانیسلاو لم ، بوریس استروگاتسکی و مجله علمی زمان شوری به‌نام Tekhnika Molodezhi الهام گرفته شده. داستان اون چیزی که فکر میکنید نیست . من بازی تموم کردم میگم.

- مثل همون بایوشاک که راجع به آرمانشهر آنارکو کاپیتالسم بود ، اینجا آرمانشهر کمونیستی ، هر دو هم سبکشون ایمرسیو سیم هست ، در هر دو میشه از قدرتهای فرابشری به همراه سلاح استفاده کرد، بایوشاک روسی توصیف خوبی هست.

- تجربه من به نمره استیم نزدیکتر هست تا متا و بازیهای این سبک خیلی سلیقه ای هست. متای PREY هم بالا نیست ولی برای من یکی از بهترین ساختهای این سبک هست.

- به نظرم بجای پیش داوری برید بازیش کنید ، کرک هم که شده

آخرین ویرایش:
-داستان از آثار نویسندگان علمی تخیلی شوروی مثل استانیسلاو لم ، بوریس استروگاتسکی و مجله علمی زمان شوری به‌نام Tekhnika Molodezhi الهام گرفته شده. داستان اون چیزی که فکر میکنید نیست . من بازی تموم کردم میگم.

- مثل همون بایوشاک که راجع به آرمانشهر آنارکو کاپیتالسم بود ، اینجا آرمانشهر کمونیستی ، هر دو هم سبکشون ایمرسیو سیم هست ، در هر دو میشه از قدرتهای فرابشری به همراه سلاح استفاده کرد، بایوشاک روسی توصیف خوبی هست.

- تجربه من به نمره استیم نزدیکتر هست تا متا و بازیهای این سبک خیلی سلیقه ای هست. متای PREY هم بالا نیست ولی برای من یکی از بهترین ساختهای این سبک هست.

- به نظرم بجای پیش داوری برید بازیش کنید ، کرک هم که شده
در اینمورد که گفتید کوتاکو گفته pro soviet هست
گیم روولوشن زده بود بیطرفه درمورد دوره ساویت ولی خب اضافه کرده این دوره انقدر سیاه بوده و انواع و اقسام جنایت و ظلم توش انجام شده که بیطرفی کار درستی نیست (کشتار و نسل کشی سر قحطیهای مصنوعی، قتل عام کاتین، کوچ دادن اجباری مردم و... که تمام اکثرا بعد سقوط شوروی مدارکش از درون همون سیستم دراومد) که به نظرم استدلال منطقی ای به نظر میرسه، کارنامه هیتلر و استالین به طور مثال فرق آنچنانی ای نداره. و ایضا نوشته بود علی رغم چند تا نقد محکومیت کامل انجام نداده شما نگاه کنی فیلما و‌ سریالای هالیوود سر فلان جنگ و مساله نژادی گاها تو‌ ابعاد کمتر از این کاملا دولت امریکا رو‌ محکوم میکنن.
درمورد فدراسیون‌ روسیه فعلیم اصلا نپرداخته بهش.
البته با توجه به مسائلی که دوستانم اشاره کردن درمورد سازنده ش طبیعیه.
اون نویسنده ها که گفتید اونهمه تو‌ دنیا معرف نیستن در حد آسیموف تو همین سبک ولی خب تو‌ همون سینمای بلوک شرق آثاریشون به فیلم تبدیل شده.
در کل از لحاظ ژانر شاید شبیه بایوشاک باشه ولی از لحاظ کیفیت کار فکر نکنم به پای شاهکار لیواین برسه، قضیه اندرریت شدنش کلا منتفیه. حالا دوستان به قدری باهاش حال میکنن هیچ انتقادی رو برنمیتابن هم قضیه ی دیگریه.

• Like
Reactions: Tatsumaru
??Dude, Really
سایت داغون تر از این کوتاکو سراغ نداشتی؟
در حیطه فیک نیوز یا اطلاعات غلط این چنینی محتوای بازیها فکر نکنم داغون باشه
از نظر من که سایت زرد نیست
بعد دیگه اینم چیزیه که جاهای دیگه هم گفتن، یه سرچ گوگل مشخص میکنه
ارتیکل اونجا و آرگومنتش برام منطقی بود
اگه حالا واقعا بازی شوروی رو کامل محکوم کرده به جای چند تا لگد ساده که یه وقتایی خود پوتینم میزنه:D بگید از اشتباه دربیایم.

پ.ن: غکر کنید ۵۰ سال بعد یه بازی درمورد EA بسازن به جای محکومیت کاملش جریانو از دید این شکلی دنبال کنن... حالا اینو باید فرصت شد یه تستی کنم گرچه که فعلا وقت و حسش نیست JRPG تموم نشده زیاد دارم.

در اینمورد که گفتید کوتاکو گفته pro soviet هست
گیم روولوشن زده بود بیطرفه درمورد دوره ساویت ولی خب اضافه کرده این دوره انقدر سیاه بوده و انواع و اقسام جنایت و ظلم توش انجام شده که بیطرفی کار درستی نیست (کشتار و نسل کشی سر قحطیهای مصنوعی، قتل عام کاتین، کوچ دادن اجباری مردم و... که تمام اکثرا بعد سقوط شوروی مدارکش از درون همون سیستم دراومد) که به نظرم استدلال منطقی ای به نظر میرسه، کارنامه هیتلر و استالین به طور مثال فرق آنچنانی ای نداره. و ایضا نوشته بود علی رغم چند تا نقد محکومیت کامل انجام نداده شما نگاه کنی فیلما و‌ سریالای هالیوود سر فلان جنگ و مساله نژادی گاها تو‌ ابعاد کمتر از این کاملا دولت امریکا رو‌ محکوم میکنن.
درمورد فدراسیون‌ روسیه فعلیم اصلا نپرداخته بهش.
البته با توجه به مسائلی که دوستانم اشاره کردن درمورد سازنده ش طبیعیه.
اون نویسنده ها که گفتید اونهمه تو‌ دنیا معرف نیستن در حد آسیموف تو همین سبک ولی خب تو‌ همون سینمای بلوک شرق آثاریشون به فیلم تبدیل شده.
در کل از لحاظ ژانر شاید شبیه بایوشاک باشه ولی از لحاظ کیفیت کار فکر نکنم به پای شاهکار لیواین برسه، قضیه اندرریت شدنش کلا منتفیه. حالا دوستان به قدری باهاش حال میکنن هیچ انتقادی رو برنمیتابن هم قضیه ی دیگریه.
بازی تو‌اوج‌ شوروی اتفاق میوفته انتظار داری pro Soviet نباشه؟ :-j یعنی در کل اینهمه حساسیت سر این بازی و هاگوارتز رو متوجه نمیشم. خوشتون نمیاد ؟ رد شین از کنارش. خیلی ساده اس. اینکه یه سازنده تو یه ستینگ خاص دوست داره بازیشو روایت کنه حقیقتا ارتباطی به سایت یا منتقد نداره.

در حیطه فیک نیوز یا اطلاعات غلط این چنینی محتوای بازیها فکر نکنم داغون باشه
از نظر من که سایت زرد نیست
بعد دیگه اینم چیزیه که جاهای دیگه هم گفتن، یه سرچ گوگل مشخص میکنه
ارتیکل اونجا و آرگومنتش برام منطقی بود
اگه حالا واقعا ب نهازی شوروی رو کامل محکوم کرده به جای چند تا لگد ساده که یه وقتایی خود پوتینم میزنه:D بگید از اشتباه دربیایم.

پ.ن: غکر کنید ۵۰ سال بعد یه بازی درمورد EA بسازن به جای محکومیت کاملش جریانو از دید این شکلی دنبال کنن... حالا اینو باید فرصت شد یه تستی کنم گرچه که فعلا وقت و حسش نیست JRPG تموم نشده زیاد دارم.
kotaku که سلطان زرد بازی و دری وری هست:D

بازی تو‌اوج‌ شوروی اتفاق میوفته انتظار داری pro Soviet نباشه؟ :-j یعنی در کل اینهمه حساسیت سر این بازی و هاگوارتز رو متوجه نمیشم. خوشتون نمیاد ؟ رد شین از کنارش. خیلی ساده اس. اینکه یه سازنده تو یه ستینگ خاص دوست داره بازیشو روایت کنه حقیقتا ارتباطی به سایت یا منتقد نداره.
والا منم اینهمه حمایت رو متوجه نمیشم:D
چطور بایوشاک (infinite) که میگید این شبیه سری بایوشاکه تو برهه تاریخی حالا نه چندان مهم امریکا اتفاق میفته اما
آفتا به میگیره رو همون برهه و به از نژاد‌پرستی بگیر تا شرکت تو سر کوب قیا م بوکسرها تو چین و واقعه wounded knee انتقاد میکنه؟؟؟ دیگه کلا ریزترین چیزها هم دیدم مورد نقد قرار میداد مثلا تو اون فیلمهای قدیمی که تو بازی پیدا میکردی یه جا نژادپرستی علیه ایرلندیها دیده میشد و...
immersive sim اینه اصلش. نمیشه شما بازی تو این سبک بسازی که وقایعی مثل هولودومور کاتین تصفیه سران دو لتی و نظامی تو دوره استالین فرستادن مخالفین به گولاگها و... رو ساده از کنارش رد شی اگه یه fps روتین درمورد ww2 بود چرا.
اینکه میگید سازنده دوست داشته خب کلا بازی رو‌ تو فضا روایت میکرد مثلا که ایرادیم نداشته باشه از این لحاظ. این سبک باید پلیر رو غرق تو دنیای خودش کنه به نحوی که طرف حس کنه داره شخصا تجربه ش میکنه و از اسمش برمیاد. شما نمیتونی اون دوره رو‌ بدون فکتهای سیاه تاریخیش به درستی حس کنی.
هدف این سبک اینه حالا بماند کلا بازی ای که پسوند sim یدک میکشه در اصل میخواد یه چیزی به پلیر یاد بده... باز مثالش بایوشاک خصوصا اینفینیت که درمورد یه دوره کمتر پرداخته شده بود و سازنده میخواست حسابی پلیر رو درمورد این دوره آگاه کنه.
سوپر پاورها قطعا فرع قضیه س این بین و المنت اصلی نیست. و اینکه شخصیت از طبقه n افتاده اولین کار سیگار آتیش کرده و غیره بماند، هیچ. (البته برای گیمرها شاید این چیزا و وسعت جهان بازی و گرافیک خفن خیلی مهم باشه. ولی بکی مثل من بخواد از بازی طبق چیزی که باید باشه حسابرسی کنه خیر، اصلا. چون اومدم چهار تا چیز از بازی یاد بگیرم برای من داستان تو این سبک به همه چیز ارجحیت داره. برای موارد دیگه fps زیاده و اتفاقا بهترم عمل میکنند در اون موارد)
پ.ن: حالا بایوشاک ارجینال بماند اون خیلی عمیقتر نقد میکرد به لحاظ ساختار اجتماعی. کلا اگه میخواست اون تجربه رو ارائه بده یعنی چیزی شبیهش رو، باید اون دوره رو محکوم میکرد، انقدر حقایق رو تو طول بازی به تصویر میکشید تا این اتفاق بیفته. سازنده ها خودشون روس بودن که دیگه هیچ باید مو رو از ماست در این زمینه میکشیدن بیرون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or