امتیازات Assassin's Creed Mirage

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,498
نام
Nightwing
به طرفدارای این مجموعه که با هر نسخش حال می کنن واقعا حسودیم میشه اخرین بار من تو نسخه ۴ کلا ولش کردم
من به جز AC Rogue و Odyssey همش و تموم کردم ٬ ولی واقعا بازی از بعد Unity کلا افتاد تو سرازیری و سبک و سیاقش عوض شد ( البته سیندیکیت بدک نبود)

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
بابا بازی رو انجام ندادین چقد الکی تز میدین!

دو سه تا ویدیو تو یوتیوب دیدم کسایی که فن بودن خیلی هم از بازی بد نمیگفتن و نسبتا راضی بودن، بخش پارکور هم نسبت به این سه نسخه خیلی میگن بهتر شده، بازی هم کاملا قرار بوده یک DLC باشه برای والهالا و شخصیت اصلی هم از اول قرار نبود بسیم باشه ایور قرار بود شخصیت اصلی باشه که میره بغداد موتور گرافیکی که عوض نشده، اتفاقا یک سری انیمیشن جالب به بازی اضافه کردن به نظر جالب میومد کلا به عنوان یک DLC به نظر بازی خوبیه، اینقد اذیتش نکنید.

اورجینز و اودیسه و والهالا هر کدوم یک بازی کامل بودن با یک تیم چند هزار نفره که پشتشون بودن این بازی توسط یک تیم کوچیک به عنوان یک DLC برای والهالا ساخته شده که بعدا تغییر کرده به یک بازی کامل ولی شیرازه بازی نمیتونن تغییر بدن.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,971
نام
نـــــــویـــــــــد
بابا بازی رو انجام ندادین چقد الکی تز میدین!

دو سه تا ویدیو تو یوتیوب دیدم کسایی که فن بودن خیلی هم از بازی بد نمیگفتن و نسبتا راضی بودن، بخش پارکور هم نسبت به این سه نسخه خیلی میگن بهتر شده، بازی هم کاملا قرار بوده یک DLC باشه برای والهالا و شخصیت اصلی هم از اول قرار نبود بسیم باشه ایور قرار بود شخصیت اصلی باشه که میره بغداد موتور گرافیکی که عوض نشده، اتفاقا یک سری انیمیشن جالب به بازی اضافه کردن به نظر جالب میومد کلا به عنوان یک DLC به نظر بازی خوبیه، اینقد اذیتش نکنید.

اورجینز و اودیسه و والهالا هر کدوم یک بازی کامل بودن با یک تیم چند هزار نفره که پشتشون بودن این بازی توسط یک تیم کوچیک به عنوان یک DLC برای والهالا ساخته شده که بعدا تغییر کرده به یک بازی کامل ولی شیرازه بازی نمیتونن تغییر بدن.

مشکل این بازی نیست کلا. دوستان به شکل عجیبی جلوی یوبی‌سافت جبهه میگیرن. یعنی تا یه بازی معرفی کنه شروع میکنن و ادامه میدن تا امتیازاش بیاد. نمیگم یوبی خیلی خفنه و کارش درسته و نباید نقد بشه اما یه وقتایی دیگه زیاده‌روی میکنن بچه‌ها. یه عده‌ای که کلا از تفریحاتشونه فحش دادن به یوبی. یعنی نه در گذشته بازیای یوبی رو انجام میدادن و پیگیرشون بودن نه الان و در آینده هم سمت بازیای یوبی نمیرن اما وقتی بساط فحش دادن پهن باشه خودشونو میرسونن :D در مورد این بازی هم، از همون روزی که معرفی شد مشخص بود چیز جدیدی برای عرضه نداره و صرفا بازی رو برگردوندن به همون فرمول قدیمی تا فن‌هارو شاد و شنگول کنن. اگه کسی انتظار متای بالا داشته واقعا مقصر خودشه. در آخر اینکه امیدوارم اونایی که منتظر این بازی بودن ازش لذت ببرن.

موفق باشیم.

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
وقتی قسمتهای اصلی (سه گانه ی نسل هشت ) امتیازشون در حدود همون ۸.۵ هست انتظار بیشتری از یه dlc نمیره اونم وقتی که ۷.۸ میگیره . زیاد امتیازش با اودیسی فاصله نداره

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,706
نام
امیر
چیزی که با این امتیازات مشخص شد طرفدارای ACهای قدیمی باید احتمالا دیگه خواب بازگشت AC به گذشته رو ببینند. فکت این هست که امتیاز 3گانه به قول معروف "بورینگ" از میراژ بیشتر هست:(
شاید از نظر متا به شکوه گذشته نرسه ولی من بعید میدونم امتیازات این نسخه زیاد تاثیری داشته باشه توی لذت بردن طرفداران قدیمی AC. من دوران طلایی AC رو AC1,2, brotherhood ,IV میبینم بنظرم ایرادهایی که به بازی گرفتند به حداقل یکی از اون ۴ تا نسخه هم وارده به علاوه اینکه بازی به اندازه یک بازی بالای ۸۰ نوآوری نداره بنابراین متای بالایی هم از اول ازش انتظار نمیرفت.

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
797
نام
behrooz
ظاهرا کمبت بازی خیلی داغون و حوصله سربر بوده ، مخفی کاری هم چندان جالب نبوده و دشمنا دسته ای جای شما رو متوجه میشن و گروهی میریزن سرتون ، داستان هم که ظاهرا فاجعه بوده
در اصل این بازی همون در حد یک DLC بوده برای والهالا و انتظاری از داستانش نمیشه داشت ، در حد DLC انتظار داشته باشید شاید راضیتون کنه
البته که قیمتش ماشالله سه برابر یه DLC هست

• Like
Reactions: Taha75

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
یه وقت زشت نباشه که میگم واقعا دارم لذت می برم از بازی :D برا من در حد یه متا ۸۵ هست . از تم بازی به شدت خوشم میاد. همین که توی یه کشور عربی هست و اون بافت سنتی و قدیمی رو میبینم و اون اقتاب قشنگ، برا من کافیه :D برعکس والهالا رو اصلا نتونستم تحمل کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر