امتیازات Assassin's Creed Mirage

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
نمایش هایی که بنده دیدم قاعدتا باید زیر 80 باشد،البته متای سبز یعنی بین 75 تا 80.ولی باید منتظر موند شاید تجربه بازی متفاوت و بهتر از چیزی هست که نمایش داده اند.جالب این جا هست با وجود تکراری شدن این سری از سال ها پیش،باز هم بنده تقریبا تمام نسخه ها رو بازی کرده ام و بازی خواهم کرد.واقعا یک جادوی عجیبی دارد این سری و برخلاف Far Cry که از نسخه چهارم دیگر دنبال نکردم،AC انصافا هنوز هم جذاب است.

• Like
Reactions: voldmort

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
اون اوایل برای بازی شدیدا هایپ بودم ولی با دیدن تریلرهای اخیر فکر میکنم قیمه ها رو ریختن تو ماست ها و دیگه بهش امیدی ندارم:D

پ.ن: نقدهای بازی هم 4 اکتبر میاد.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
حقیقتا 78~80 فکر میکنم احتمالش بیشتره
ولی امیدوارم حداقل همین 81~83 رو بشه دیگه:D

بیشتر متاسفانه بعیده:(

• Like
Reactions: voldmort

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این یوبی شت همین نمرات سبزی هم که می گیره به لطف گیم پلی های طولانی بازی هاش(به لطف اب بستن توشه) همین اساسین اخریه 100 ساعت گیم داشت که 80 درصد ماموریت هاش شبیه هم دیگه بودن

متاسفانه منتقدها هم عاشق گیم پلی های طولانی و در درجه بعد بازی های به شدت سخت هستن یوبی مورد اولی خیلی به نمراتش کمک می کنه می گن ارزشش از قیمت دلاریش بیشتره :|

بازی 1 ساعت باشه اما ماندگار باشه خیلی بهتر تا وقت تلف کردنی 100 ساعته باشه زمان سگا بازی داشتیم کومیکس کلا 1.30 نیمه تموم می شد اما هنوز مزش زیر زبونمون هست و بارها تمومش کردیم و لذت بردیم یا بازی هایی مشابه inside یا limbo به نظرم خیلی ارزششون بالاتر از این حرفاست
مهم کیفیت و الا کمیت که همه بلدن و ارزشی هم نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
حقیقتا 78~80 فکر میکنم احتمالش بیشتره
ولی امیدوارم حداقل همین 81~83 رو بشه دیگه:D

بیشتر متاسفانه بعیده:(

مهم نیست عوضش خودت حالشو میبری