امتیازات شما به مافیا 2

امتیازات شما به mafia2

• مجموع رای دهنده‌ها
    233

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
باید امتیازات کمتر از 7 هم قرار میگرفت...:)
لااقل گزینه ی نمرات کمتر رو می ذاشتید!
در هر صورت امروز یه خورده بازیش کردم.به احترامی که به نسخه ی قبلیش می ذارم 8 می دم وگرنه آش دهن سوزی نبود.
دیگه کمتر از 7 که نباید بهش داد...بازی ایراداتی داره اما در اون حد نیست که بخوایم زیر 7 نمره بدیم...

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه کمتر از 7 که نباید بهش داد...بازی ایراداتی داره اما در اون حد نیست که بخوایم زیر 7 نمره بدیم...

شرمنده ها ولی یورو گیمر هویج نبوده که به بازی همچین نمره ای بده..........
http://www.eurogamer.net/articles/2010-08-23-mafia-ii-review
E-M
http://www.next-gen.biz/features/mafia-ii-review
IGN هم که 7 داد،حالا من نمیدونم یا سایتها هم اوسگول شدن،یا مورد از جای دیگست.........

لازم به ذکره که میانگین بازی هم 74 هست!!!
http://www.metacritic.com/game/xbox-360/mafia-ii/critic-reviews

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
خوب شد این بازی اومد ما فهمیدیم چقدر همه انگلیسی شون خوب شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))

خوب حالا نمي خواد با نيشو كنايه قور قور كني . . . :|

نظره همه اينجا محترمه !

چه ربطي داشت ؟ طرف مياد ميگه اونايي كه زبانشون خوبه داستان رو

بيشتر متوجه ميشن . . . خراب ميگه ؟

اره ديگه بعضي از افراد فوووووول اسکیپ مي كنن به ميان

اه اه چه داستان مزخرفي داشت . . .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان من تا این 14 چپتری که بازی کردم امتیاز 7.5 میدم - البته تا - تا انتهای بازی نرم امتیاز قطعی نمیدم ...

من شخصا خیلی با مافیا حال میکنم ولی مافیا 2 واقعا در اون حدی که من انتظار داشتم نبود ولی خداییش

بعضی ها رو هم جو میگیره و میان یه نمره هایی میگن آدم کلش سوت میکشه !

4 - 5 - 6 خدایی برای این بازی بی انصافیه ...

به نظر من نمره هایی که تو نظر سنجی گزاشته شده کاملا فکر شده قرار داده شده - من تشکر میکنم از زننده تاپیک.

درست نیست آدم فقط نیمه خالی لیوان رو ببینه - من خودم هم تو پست قبلیم تو همین تاپیک به زیاد بودن کات سنس ها - باگ های زیاد و ...

اشاره کردم ولی گفتم تا اینجا 7 میدم - الان با تموم کردن چپتر14 نظرم رفت رو نمره 7.5 ...

کلا این بازی خیلی نکته مثبت داره که ارزشش رو میبره بالای نمره 7 به نظره من ( مگه اینکه آدم بی انصاف باشه ...)

--------------

شرمنده ها ولی یورو گیمر هویج نبوده که به بازی همچین نمره ای بده..........
http://www.eurogamer.net/articles/20...afia-ii-review

اگه اشتباه نکنم آقا رضا بودید ! آخه مومن یوروگیمر هم آدمه که امتیازش رو حساب میکنی ؟!!

فکر کنم یادتون باشه به Alan wake هم داد 7 ! و فکر میکنم دیگه همه میدونن که alan wake حقش از این امتیازی که یوروگیمر بهش داد بیشتر بود ...

کلا زیاد یوروگیمر رو جدی نگیر !!...

-----

البته درباره ign و امتیازه کلی بازی حرفت کاملا قبوله ...

آخرین ویرایش:

Torres

کاربر سایت
Aug 30, 2010
20
نام
محمد
نمره 8.5 براش کافیست نه زیاده و نه کم
4 الی 5 سال طول دادن خوب نبود زودتر باید می امد تا ما الان منتظر نخسه بعدی باشیم

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
خوب حالا نمي خواد با نيشو كنايه قور قور كني . . . :|

نظره همه اينجا محترمه !

چه ربطي داشت ؟ طرف مياد ميگه اونايي كه زبانشون خوبه داستان رو

بيشتر متوجه ميشن . . . خراب ميگه ؟

اره ديگه بعضي از افراد فوووووول اسکیپ مي كنن به ميان

اه اه چه داستان مزخرفي داشت . . .
اینو گفتم برای اونایی که میان میگن زبانمون خوبه چون اصلا اعلام این که فهمیدی یا نفهمیدی ربطی نداره ایجا باید بیای امتیاز بدی و نقدکنی من اسکیپ نکردم زیرنویس هم فعال کردم که تک تک دیالوگاش رو بخونم این بازی فقط داستان داره من 8.5 بیشتر بش نمی دم

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
مافیا 2 ارزش این صبر رو نداشت! با این همه سر و صدا انتظار عنوان بهتری رو داشتم!
داستان بازی نسبت به نسخه قبل خیلی ضعیف بود! در مافیا 1 واقعا این احساس که عضو یک باند مافیایی هستید رو داشتیم ولی در این نسخه نه!
به هیچ عنوان Open World نبود و در برابر امثال GTA هیچ حرفی واسه گفتن نداشت!
کاور گیری ها مسخره بود، مراحل کوتاه، و داستان بیشتر تو فیلم های بازی میگشت! رانندگی سخت بود و لذتی نداشت! هوش مصنوعی افراد داخل شهر پایین بود! در مورد گرافیک تا حدودی خوب بود ولی نه اون چیزی که انتظار داشتم! موسیقی خوب کار شده بود!
ولی در کل داستان ضعیف، گیم پلی ضعیف بازی رو خراب کرده بود.
شاید اگه این بازی با یک اسم دیگه میومد میشد ازش تعریف کرد! ولی به عنوان مافیا 2، نه!!!

به نظر من این بازی امتیازش در حد 7.5 هست !!!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خود بازی که چنگی به دل نزد.
میانگین امتیازاتش هم که پائین تر از حد انتظارات بود. (حدود 74)
اما از همه مهمتر فروششه که اونم تا به این لحظه نا امید کننده و ضعیف بوده.

باید دید پس از صرف 6 سال زمان برای توسعه و ساخت Mafia II، با این روند فروش اصلا این بازی میتونه به سودآوری برسه :)

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
--------------

اگه اشتباه نکنم آقا رضا بودید ! آخه مومن یوروگیمر هم آدمه که امتیازش رو حساب میکنی ؟!!

فکر کنم یادتون باشه به Alan wake هم داد 7 ! و فکر میکنم دیگه همه میدونن که alan wake حقش از این امتیازی که یوروگیمر بهش داد بیشتر بود ...

کلا زیاد یوروگیمر رو جدی نگیر !!...

-----

البته درباره ign و امتیازه کلی بازی حرفت کاملا قبوله ...
همین که یکی از بهترین سایت های نقد کننده رو زیر سوال میبرید-کلا جای جواب دادن نمیزارید-من به شخصه نقد های این سایت رو یکی از کامل ترین ها(کامل ترین میدونم)
ریز ترین نکات رو هم بررسی میکنه.و یک مجله در سطح بازی رایانه نیست که بخونی خوشت بیاد یا حالت بهم بخوره-همه چیزش رو نشون میده .یه نمره هم برای هر کدوم میده.

A W هم بهترین نقطه امتیازش 8 بود بیشتر هم نبود.......اونچنان به حقش ظلم نکرد.

IGN هم 7 داده،7 امتیاز اصلا مناسبی نیست برای بازی که اینقدر بزرگش کردید

این بازی حتی 1 نمره کامل هم نگرفته..................

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من که چیزه خاصی ندیدم از این بازی با این همه تبلیغ و هایپ و ....
با دیدنه این بازی آدم قدر GTA و راک استار رو میفهمه
جدا که بعضی از دوستان نمیدونم چرا میگن این از GTA سره؟

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
قوانین تاپیک رو حتما مطالعه کنید:

افرادی که میخوان نمره ی کمتر از 7 به این بازی بدهند، نباید در نظرسنجی شرکت کنند.

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
من هم فقط از داستان بازی خوشم اومد و به نظرم نکته ی خاص دیگه ای نداشت,پایان بازی گنگ و نامفهوم و گیم پلی بازی بسیار خشک,افکت خون در حد باقالی کلا بهش 7 میدم.(اگر زیر 7 داشتید 6.5)

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
همین که یکی از بهترین سایت های نقد کننده رو زیر سوال میبرید-کلا جای جواب دادن نمیزارید-من به شخصه نقد های این سایت رو یکی از کامل ترین ها(کامل ترین میدونم)
ریز ترین نکات رو هم بررسی میکنه.و یک مجله در سطح بازی رایانه نیست که بخونی خوشت بیاد یا حالت بهم بخوره-همه چیزش رو نشون میده .یه نمره هم برای هر کدوم میده.

A W هم بهترین نقطه امتیازش 8 بود بیشتر هم نبود.......اونچنان به حقش ظلم نکرد.

البته بهترین از نظر شما ! ... - من از موقعی که یوروگیمر بازی در سطح آلن ویک رو داد به اون خانومی که سابقه نقد بازی هاش

چنتا بازی دربه داغون بود (اسمش رو یادم نیست) - دیگه نقد هاش رو نگاه هم نمیکنم ( البته نظر شما محترمه که به نقد های این سایت علاقه دارید...) (ولی برای من اصلا نقدهای جالبی

نداره ! حداقل تا موقعی که یه منتقد درست با یه سابقه کاری درست بازی رو نقد نکنه اصلا بهش توجه نمیکنم - چون ممکنه یه فرد شوت که 4تا بازی درست و درمون رو نقد نکرده با دیدن

بازی در سطح آلن ویک حول کنه و گند بزنه با اون امتیاز دادنش !)

نمیخوام اینجا بحث آلن ویک کنم ولی خودتون بهتر میدونید از امتیازهایی که به آلن ویک دادن

بیشتر از 20تاش 90 یا بالاتر از اون بود ... و میانگین امتیازاتش هم 83 ...

واقعا همون نمره 8 که خودتون گفتید با 7 فرقی نداره ؟!

IGN هم 7 داده،7 امتیاز اصلا مناسبی نیست برای بازی که اینقدر بزرگش کردید

این بازی حتی 1 نمره کامل هم نگرفته..........

اینجا سوءتفاهم شده ! من با بازی کردن قسمت هایی از بازی گفتم تا الان 7 بهش میدم و ...

من اصلا نمیگم الان مافیا2 خیلی شاخ هستش - من شخصا با توجه به شماره1 این بازی خیلی ازش انتظار داشتم ولی متاسفانه ...

همونطور که از reach انتظار دارم و از خیلی از بازی های دیگه ...

ولی بعضی ها اومدن میگن "من بهش میدم 4 از 10 " !! آخه خداییش دیگه 4 بی انصافی نیست ؟!

یه مثال میزنم واست : خدا اون روز رو نیاره ! مثلا reach میاد تو بازار و در اون حدی نیست که خیلی ها انتظار داشتن ولی برای شما ی نوعی قابل قبوله - حالا

اگه یه نفر بیاد بگه من مبهش میدم 4 از 10 واقعا ساکت میشینی ؟!

به نظر من ما ایرانی ها خیلی هامون اینطوری هستیم - یکی افراط - یکی تفریط ...

یه نفر میاد میگه به این بازی که کلی ایراد داره میدم 10 ! یه نفر میاد میگه میدم 4 ! ...

کله حرف من اینه که بی انصاف و خیال پرداز نباشیم ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر