امتیازات شما به مافیا 2

امتیازات شما به mafia2

• مجموع رای دهنده‌ها
    233

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
همین که یکی از بهترین سایت های نقد کننده رو زیر سوال میبرید-کلا جای جواب دادن نمیزارید-من به شخصه نقد های این سایت رو یکی از کامل ترین ها(کامل ترین میدونم)
ریز ترین نکات رو هم بررسی میکنه.و یک مجله در سطح بازی رایانه نیست که بخونی خوشت بیاد یا حالت بهم بخوره-همه چیزش رو نشون میده .یه نمره هم برای هر کدوم میده.

A W هم بهترین نقطه امتیازش 8 بود بیشتر هم نبود.......اونچنان به حقش ظلم نکرد.

IGN هم 7 داده،7 امتیاز اصلا مناسبی نیست برای بازی که اینقدر بزرگش کردید

این بازی حتی 1 نمره کامل هم نگرفته..................

یورو گیمر بهترین سایت هست اما چند منتقد احمق داره.مقل اون زنه که AW را نقد کرد و این یکی که می گن فقط آرکید نقد می کرد.یه جورایی انگا جدیدا رو نقدهای سایتش نظارت نیست....

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته بهترین از نظر شما ! ... - من از موقعی که یوروگیمر بازی در سطح آلن ویک رو داد به اون خانومی که سابقه نقد بازی هاش

چنتا بازی دربه داغون بود (اسمش رو یادم نیست) - دیگه نقد هاش رو نگاه هم نمیکنم ( البته نظر شما محترمه که به نقد های این سایت علاقه دارید...) (ولی برای من اصلا نقدهای جالبی

نداره ! حداقل تا موقعی که یه منتقد درست با یه سابقه کاری درست بازی رو نقد نکنه اصلا بهش توجه نمیکنم - چون ممکنه یه فرد شوت که 4تا بازی درست و درمون رو نقد نکرده با دیدن

بازی در سطح آلن ویک حول کنه و گند بزنه با اون امتیاز دادنش !)

نمیخوام اینجا بحث آلن ویک کنم ولی خودتون بهتر میدونید از امتیازهایی که به آلن ویک دادن

بیشتر از 20تاش 90 یا بالاتر از اون بود ... و میانگین امتیازاتش هم 83 ...

واقعا همون نمره 8 که خودتون گفتید با 7 فرقی نداره ؟!

اینجا سوءتفاهم شده ! من با بازی کردن قسمت هایی از بازی گفتم تا الان 7 بهش میدم و ...

من اصلا نمیگم الان مافیا2 خیلی شاخ هستش - من شخصا با توجه به شماره1 این بازی خیلی ازش انتظار داشتم ولی متاسفانه ...

همونطور که از reach انتظار دارم و از خیلی از بازی های دیگه ...

ولی بعضی ها اومدن میگن "من بهش میدم 4 از 10 " !! آخه خداییش دیگه 4 بی انصافی نیست ؟!

یه مثال میزنم واست : خدا اون روز رو نیاره ! مثلا reach میاد تو بازار و در اون حدی نیست که خیلی ها انتظار داشتن ولی برای شما ی نوعی قابل قبوله - حالا

اگه یه نفر بیاد بگه من مبهش میدم 4 از 10 واقعا ساکت میشینی ؟!

به نظر من ما ایرانی ها خیلی هامون اینطوری هستیم - یکی افراط - یکی تفریط ...

یه نفر میاد میگه به این بازی که کلی ایراد داره میدم 10 ! یه نفر میاد میگه میدم 4 ! ...

کله حرف من اینه که بی انصاف و خیال پرداز نباشیم ...
من که همونطور که خودتون گفتید به شخصه گفتم- بنده هم فقط به یورو گیمر اکتفا نمیکنم-کلی نقد کار بر هم سر ALAN WAKE خوندم ولی چیزی که در کل دیدم و خوندم و خودم لمسش کردم همین بود......

دوستان هم چون اون بازی 10 نگرفت همش- به 20 تا امتیاز بالای 9 قانع شدن ولی میانگین 83-84 حرف دیگه ای رو میزد.

نمره 8 با 7 فرقی داره ولی من مثل ایشون که نقد میکند استاد نیستم -ازدید یه گیمر نظر میدم نه منتقد
پ.ن:Dشب هم تو 90 میگفتند دیگه اونی که کارشناسه نظرش رو تو زمینه ای که کارشناسیش رو داره میده.......

من خودم Reach رو 3-4 ساعتیش رو بازی کردم- ازش خیلی راضیم.دیگه فرصت نشد برم باقیش رو بازی کنم-حوصله اونهمه راه رفتن رو هم نداشتم.

همونطور که سر AW حرفی نزدم،سر این هم حرفی نمیزنم و قبول میکنم.هر چی بود ،بوده...

بی انصافی هم سر این بازی نمیکنم- خودم اون بالا بهش 8.5 دادم ولی توی نظرم گفتم بیشتر از 8 اصلا لیاقتش رو نداره........
چون هیچی جز یه بازی متوسط نیست

وقتی IGN به بازی 7 میده- من انتظار ندارم یورو گیمری که بهترین نمرش 8 هست بیاد به بازی 6 بده-اون 4 رو هم به چشم 5.5 -6 نگاه میکنیم.Edge هم که تقریبا امتیازاش امتیاز خودمه 6 داده:D

یکبازی که از گرافیک تا گیم پلیش ایراد داره بطور مثال
گرافیکش سراسر باگ-tearing -افت فریم و.... داره
صدا گذاریش هم فقط موسیقیش برای من حس نو داشت،چیز خاصی نبود-هیچ حسی به ادم القا نمیکرد
کاراکتر بازی هم که روح کلا نداره،نکردن یکمی تغییرات چهره براش ایجاد کنند.
داستانش هم اون چیزی نبود که 700 صفحه و 7 سال طول بکشه،بخدا یه درام نویس هالیوودی تو این زمان یه 3 جلدی مخوف میده بیرون....

گیم پلی هم که قربونش برم اومده استاندارد برای خودش درست کنه،میتونس خیلی بیشتر هماهنگ بشه.
تقریبا از 10 ساعت زمان تا اتمام بازی 5 ساعتش در حال رانندگی بودیم و 1 ساعتم در حال دیدن کات سین - بازی با ادعای 16 ساعت گیم پلی رو 10 ساعته و کمتر هم میشد تموم کرد(روی سختی متوسط)

پس فکر نمیکنم بازی در حد RDR یا یه بازی Top باشه.با دیدن تریلر های E3 کلا هرچی فکر میکردم همون شد.....
یکی از بهترین مراحل بازی هم توی تریلر لو داده بودن... دیه انگیزه صف شده بود
اون مرحله داخل زندان هم اینقدر مسخره بود که حالم رو بهم زد،زندان بود یا رینگ بوکس......

خلاصه از همه نظر نسبت به نسخه اول کمتر بود

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بی انصافی هم سر این بازی نمیکنم- خودم اون بالا بهش 8.5 دادم ولی توی نظرم گفتم بیشتر از 8 اصلا لیاقتش رو نداره........
چون هیچی جز یه بازی متوسط نیست

وقتی IGN به بازی 7 میده- من انتظار ندارم یورو گیمری که بهترین نمرش 8 هست بیاد به بازی 6 بده-اون 4 رو هم به چشم 5.5 -6 نگاه میکنیم.Edge هم که تقریبا امتیازاش امتیاز خودمه 6 داده:D

یکبازی که از گرافیک تا گیم پلیش ایراد داره بطور مثال
گرافیکش سراسر باگ-tearing -افت فریم و.... داره
صدا گذاریش هم فقط موسیقیش برای من حس نو داشت،چیز خاصی نبود-هیچ حسی به ادم القا نمیکرد
کاراکتر بازی هم که روح کلا نداره،نکردن یکمی تغییرات چهره براش ایجاد کنند.
داستانش هم اون چیزی نبود که 700 صفحه و 7 سال طول بکشه،بخدا یه درام نویس هالیوودی تو این زمان یه 3 جلدی مخوف میده بیرون....

گیم پلی هم که قربونش برم اومده استاندارد برای خودش درست کنه،میتونس خیلی بیشتر هماهنگ بشه.
تقریبا از 10 ساعت زمان تا اتمام بازی 5 ساعتش در حال رانندگی بودیم و 1 ساعتم در حال دیدن کات سین - بازی با ادعای 16 ساعت گیم پلی رو 10 ساعته و کمتر هم میشد تموم کرد(روی سختی متوسط)

پس فکر نمیکنم بازی در حد RDR یا یه بازی Top باشه.با دیدن تریلر های E3 کلا هرچی فکر میکردم همون شد.....
یکی از بهترین مراحل بازی هم توی تریلر لو داده بودن... دیه انگیزه صف شده بود
اون مرحله داخل زندان هم اینقدر مسخره بود که حالم رو بهم زد،زندان بود یا رینگ بوکس......

خلاصه از همه نظر نسبت به نسخه اول کمتر بود

من نگفتم شما بی انصافی کردید - شما که با نمره 8 که به بازی دادی واقعا بهش لطف کردید چون من

بازی رو امروز تموم کردم و نظرم بیشتر از 7,5 نیست ...

با تمامه ایرادهایی هم که بهش اشاره کردید موافقم مخصوصا این قسمت که بدجوری رو مخم بود :

خداوکیلی اگه آدم فکر مقایسه این بازی با RDR حتی به سرش بزنه - به RDR فحش داده ...

این کجا و آن کجا ...

-----------------------------------
7,5 از 10

خب منم بازی رو تموم کردم - دیگه تمام ایرادها رو دوستان گفتن حوصله تایپ کردن ندارم .

با اینکه طرفداره این بازی بودم و هستم باید بگم مافیا2 همه چیزش- حتی داستانش که همه
به عنوان یه چیزه خارق العاده ازش یاد میکردن معمولی بود ...

گرافیک رو که اصلا دربارش حرف نزنیم بهتره ( هممون میدونیم چه گندی زدن !)

داستانش از بقیه قسمتها بهتر بود ولی بازهم میگم - به هیچ وجه چیزی نبود که به خاطرش این سالها بریم سره کار ...

شاید باورتون نشه ولی باور کنید با هیچ کدوم از شخصیت های بازی نتونستم ارتباط برقرار کنم...

داستان به نظرم اصلا خوب شروع نشد ولی خیلی خوب تموم شد (البته این نظره منه ...)

صداگزاریش هم خوب بود (در حد معمول البته - بازهم من چیزه خاصی ندیدم ...)

نقطه های مثبتش هم برای من فقط انفجار ها و تنوع و طراحی ماشین ها بود - و به نظرم درباره ماشین ها و رانندگی با اون ها چیزی کم نزاشته بودن ...

ارزش 2باره بازی کردن هم - برای من اصلا نداره ! ...

آخرین ویرایش:

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
به نظرم بازی جهاتی رو در نظر گرفته بود و اینکار باعث فدا شدن سبک بازی شد... اولین و بزرگترینش هم که همه بهش اشاره کردن درواقع خطی بودن بازی بود...
نقاط قوت بازی:
به نظرم گرافیک عالی و مخصوصا بافت های عالی خیلی روی جلوه بازی تاثیر داشت و منو به شخصه راضی کرد... نکته بعضی چون به شخصه به سینماتیک بودن بازی علاقه دارم به نظرم خوب بود منتها بعضی حا ها هم به بازی ضربه زده بود ولی در کل من به عنوان نقطه قوت ازش باد میکنم...
بر خلاف نظر بعضی دوستان به نظرم driving خوب بود ولی هم جزو نقاط مثبته بود هم منفی مثبت بودن به دلیل طبیعی بودن و روون بودن بود و قسمت منفی هم به دلیل عدم تیراندازی از داخل ماشین و عدم بیرون پریدن و کلا سرعت نبخشیدن به این بخش و در نتیجه کم بودن هیجان که به دلیل اینکه بازی خیلی از رانندگی بهره میبرد نکته خیلی مهم شده بود... تیراندازی عالی نکته بود خیلی من راضی کرد...
کاراکتر سازی و دیالوگ ها خوب...
نقاط ضعف: بازی علاوه ب راینکه در جهان باز بودنش شک هست در تیراندازی هم شک هست من اگه بخوام لحظاتی از بازیو به خاطر بیارم همش قسمتهای رانندگی هست و این بده...
نکته بعدی باگ ها هست و اینکه بعضی حا ها زیادی طبیعی بودن بازی مثلا در تصادفات که این خوب نبود...
باز هم برخلاف نظرات دوستان به نظرم اصلا ماموریات ها متنوع نبود و تکراری بود مخصوصا اینکه توی همشون شما باید به مقصد میرسوندید همرو مثل سریال هایی که توش آب میگیرن تا گیم پلی اضافه بشه من حدود 12 ساعت تموم کدردم که فکر کنم بالای 9 ساعت فقط رانندگی بود... و اینکه پلیس به دلیل سرعت هم دنبال شما میومد...
نتیجه کلی: حقیقتا وقتی بازی ای منو از اول بگیره من خیلی به ایراداتش توجه نمیکنم و این بازی هم از همون عنوان ها بود پس من در کل بهش 9 میدم...

Lynch

کاربر سایت
Aug 19, 2010
77
نام
صدرا
اینکه به این بازی 4،5 یا 6 بدیم بی انصافی هست! کسایی که میگن 6 فقط به خاطر انتظارشون از این بازی هست! اگر این بازی با یک اسم جدید میومد کسی بهش 6 یا 5 نمیداد !

ولی واقعا بازی ای نبود که به خاطرم بمونه و بگم مافیا 2 جزو بهترین بازی های عمرم بود! اصلا!!! در حد یک بازی بود که ارزش داشت 2 روز باش وقتمو پر کنم!

به هیچ عنوان نمیشه با بازی هایی مثل GTA یا RDR مقایسه اش کرد!

امیدوارم نسخه جدید Halo ارزش اون همه سر و صدا رو داشته باشه!

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
ایرادها:

داستان نه چندان جالب(داستان شماره 1 کجا و این کجا..انصافا داستان شماره 1 یه داستان رمانتیک و جنایی و مافیایی و درام داشت ولی این فقط داستان زندگی یه جنایتکار بی حوصله رو نشون میداد)

ماموریتهایی که به حد کافی متنوع نبودن
(شماره 1 از مسابقه ماشین سواری گرفته تا ترور با دوربین دار و بمب گذاری داشت و البته دزدی از بانک و کشتن دوست خودی و....ولی این فقط مثه بازی وگاس بود میرفتی یه جایی بعد باید اونجا رو clear میکردی همین:d)

نصف زمان بازی تو ماشین بودیم(که دوستان گفتن)

بازی تا چپتر 8 خیلی خسته کننده و طولانی بود(مخصوصا اون زندان که شدیدا رو مخم رژه میرفت)

خوبیها:

گرافیک نسبتا خوب-صدا گذاری و موسیقی زیبا-قسمت ماشینها که کلا خیلی خوب کار شده بوده......

ARTIZ

کاربر سایت
Apr 24, 2010
3
نام
ali
یک باگ وحشت ناک از مافیا 2 : من وقتی داشتم تو یکی از خیابونا می رفتم ماشینم رفت تو هوا دیگه هم درست نشد. تازه بعضی وقتا تو زمین هم میره.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
خوب تا الان میانگین امتیازی که بچه ها دادن شده 8.5 . اما بهتر بود که از 10 تا 1 می ذاشتین ( دیگه گذشت )

توی یه نظر سنجی حداکثر 10 گزینه می‌شه جا کرد
بیشتر از اون نمیشه
بخاطر همین دیگه نیم تا نیم تا نمیشد اومد بالا

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
یک باگ وحشت ناک از مافیا 2 : من وقتی داشتم تو یکی از خیابونا می رفتم ماشینم رفت تو هوا دیگه هم درست نشد. تازه بعضی وقتا تو زمین هم میره.
باور كنيد من حدود 30 ساعت گيم پلي بازي رو رفتم اصلا ازاين باگا نديدم نميدونم شما اين چيزا رو چه جوري تو مافيا كشف ميكنيد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر