امتیازات سایت ها و مجلات به Prince Of Persia

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
نسخه جدید Prince Of Persia که برای PC، 360 و PS3 عرضه میشود اولین امتیاز خود را از مجله OXM دریافت کرد.این مجله امتیاز 8 از 10 را به جدیدترین عنوان Ubisoft داده است.لازم به ذکر است که شماره جدید OXM در 5 صحفه هم اکنون عرضه شده است.

oxm_mag_holder.jpg

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
حالا ریز نمراتشو باید دید شاید اصلا برای Cel-Shade بودن امتیاز کم نشده شاید برای صدا یا گیم پلی یا یه چیز دیگه باشه اخه سریع گر میدین به این موضوع

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
يوبي بايد از همون اول وقت و هزينه اي كه سر اين بازي رو گذاشت ميذاشت رويه شاهكار ي به نام XIII واقعا جاي شماره بعد اين بازي خالي هست.

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
يوبي بايد از همون اول وقت و هزينه اي كه سر اين بازي رو گذاشت ميذاشت رويه شاهكار ي به نام XIII واقعا جاي شماره بعد اين بازي خالي هست.

موافقم 100000% همین چند روز پیش یادم افتاد الان دوباره دارم بازیش میکنم !!!

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
البته بستگی داره چه شرکتی بیاد اون بازی رو بسازه. چون از همین cel-shade شاهکار هایی مثل Okami در اومدن که به اندازه 100 تا بازی مثلاً با گرافیک تکنیکی بالا ارزش داشتن.

این بازی از همون موقع که دست ubisoft افتاد خیلی ها از دست رفته حسابش کردن. یادش بخیر pop 2D ها کجا و این سری های جدید کجا.
البته بايد توجه داشت چه بازيا ي مياد Cel-Shade ميشه. Okami يك بازي جديد بود ولي POP چيز جديد نيست.

بعد درباره FC2 چون خيلي هاتون با بازي مشكل داريد و نحوه درست بازي كردن رو بلد نيستيد دليل نميشه بيايد بگيد كه بازي خسته كننده است.

POP هم كه فعلا نمره هاي بدي نگرفته اگر 8 يا 8.5 بده بايد خيلي از بازي هاي اين نسل رو اشغال بدونيم چون خيلي از سايت ها جو گير ميشند نمره 9 و 9.5 رو مثل 5 به هر بازي اي ميدن دليل نميشه كه.

AC هم كه يك شاهكار تمام عيار بود.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

اين جمله رو بايد طلا گرفت...
يادش بخير من گذاشتم دانلود بشه که بازی کنم دوباره!

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
بعد درباره FC2 چون خيلي هاتون با بازي مشكل داريد و نحوه درست بازي كردن رو بلد نيستيد دليل نميشه بيايد بگيد كه بازي خسته كننده است.
ممنون دوست عزیز!
بحث فارکرای 2 رو اینجا باز نمیکنم ولی کلا عنوانی بود که به هیچ وجه انتظارات رو برآورده نکرد هرچند بازی بدی نبود... .
در مورد این بازی هم مشکل CELL SHADE بودن بازی نیست بلکه مهم تغییراتی هستش که در گیمپلی نسبت به سه شماره قبلی داشته. این موضوع کاملا میتونه سلیقه‌ای باشه که نمونش نظر IGN‌هستش. قطعا این نسخه هم بازی بسیار خوبی هستش ولیکن ممکنه تغییراتش به مزاج خیلی‌ها خوش نیاد.
دست آخر حقیقتا جای XIII خالی!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
IGN به اين بازی امتياز فوقولعاده 9.3/10 رو داد.

هرچند اصلا با اين سايت حال نمي كنم اما چون به پرنس اين امتيازو داد همين يه بار فقط حال مي كنيم:biggrin1:
در اخر جاي XIII خالي منم خيلي با بازيش حال كردم

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا یه سوال ؟
من اول فکر میکردم این بازی نمره بالایی نمیگیره نه اینکه فکر میکردم زیبا نمیشد نه . چون بازی که اسم یه بازی و یدک میکشه باید به خود بازی ربط داشته باشه آیا اصلا این بازی ربطی به شماره قبلی داشت :confused: چون تا اونجا که من میدونم هیچ ربطی به شماره قبل نداشته :confused:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون دوست عزیز!
بحث فارکرای 2 رو اینجا باز نمیکنم ولی کلا عنوانی بود که به هیچ وجه انتظارات رو برآورده نکرد هرچند بازی بدی نبود... .
در مورد این بازی هم مشکل CELL SHADE بودن بازی نیست بلکه مهم تغییراتی هستش که در گیمپلی نسبت به سه شماره قبلی داشته. این موضوع کاملا میتونه سلیقه‌ای باشه که نمونش نظر IGN‌هستش. قطعا این نسخه هم بازی بسیار خوبی هستش ولیکن ممکنه تغییراتش به مزاج خیلی‌ها خوش نیاد.
دست آخر حقیقتا جای XIII خالی!
خواهش ميكنم.
والا منم نميخوام باز كنم ولي اينجور كه ميگيد انگار يك عنوان واقعا مزخرف بوده در صورتي كه جذابيت هاي بسياري خوبي داشت.

آقا یه سوال ؟
من اول فکر میکردم این بازی نمره بالایی نمیگیره نه اینکه فکر میکردم زیبا نمیشد نه . چون بازی که اسم یه بازی و یدک میکشه باید به خود بازی ربط داشته باشه آیا اصلا این بازی ربطی به شماره قبلی داشت :confused: چون تا اونجا که من میدونم هیچ ربطی به شماره قبل نداشته :confused:
داستان بازي
كلا روي اين دختره ميگرده بين بازي هم رابطه احساسي با پرنس بر قرار مي كنه :biggrin1: نميدونم چرا يوبي سافت قبلا ميگفت اينجوري نيست.

اين دختره هم فاميل اهوراست دخترش فكر كنم. تو بازي هم بايد بري دنبال يك سري دار و درخت و سرحالشون كني.
حالشو ببري و به اين ميگن اوج خلاقيت.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
به به. بسي خوشحال شديم از اين امتيازهاي عالي.
خدايي من تو سايتها فقط IGN و يكي دوتا ديگه رو قبول دارم.
به گرافيكشم 9.5 داده كه مشخصه بازي يك شاهكار هنريه.
منم بحث فاركراي رو باز نميكنم و فقط ميخوام ببندمش.:biggrin1:
اگه سازندگان انقدر سطح توقع رو بالا نميبردن (مثل گرافيك) كسي ديگه انقدر انتقاد نميكرد. Farcry 2 واقعا به اندازه ي نامش ظاهر نشد و سطح توقعات رو برآورده نكرد و نام بزرگشو خراب كرد. (عجب چيزي گفتم:biggrin1:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر