امتیازات بازی The Order: 1886

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
87136612793838055436.jpg

پلتفرم: PS4
سازنده: Ready At Dawn
تاریخ عرضه: February 20, 2015
The Order: 1886 اولین امتیارش رو از یک مجله فرانسوی دریافت کرد.

Gameplay:
بسیار ساده ولی با صحنه‌های اکشن موثر، QTE های زیاد و برخی مراحل مخفیانه ضعیف.

Graphics:
بافت ها با بالاترین کیفیت، افکت‌هایی که مغزتون رو منفجر می‌کنه و همچنین انتقالی بین gameplay و cutscene صورت نمی‌گیره.

Sound:
بسیار خوب؛ دیالوگ‌ها و feedback اسلحه‌ها.

Duration:
تقریبا 7 ساعت، بدون عجله بازی کردن، که کمی کوتاه هست. ( cutscene ها هم نصف این مدت زمان رو در بر می‌گیره.)

Global:
یک عنوان دوست داشتنی، که بین یک فیلم و بازی قرار داره. بعضی‌ها می‌تونن اون نیمه موفق یا نیمه ناموفق خطاب کنند، بستگی به علاقه و سلیقه شما داره.

امتیاز کلی:

15/20
Daily Star - 5/5
Gamepur - 9.5/10
GamePlane - 8.9/10
Heavy.com - 8.8/10
OnPSX - 7.5/10
7/10 - FalconKickGaming
Forbes - 6.5/10
Crave Online - 6/10
IGN - 6.5/10
Videogamer - 6/10
Gameblog - 3.5/5
Polygon - 5.5/10
Hardcore Gamer - 2.5/5
Eurogamer Italy - 80/100
Everyeye.it - 80/100
XGN - 70/100
Giant Bomb - 2/5
Push Square - 6/10
Gamereactor Sweden - 6/10
Metro - 4/10

Playstation Universe - 7.5/10
Gamespot - 5/10
Gamesradar - 5/10
Kutako - No
GameInformer - 7.75/10
Insidegamer.nl (dutch) - 8/10
IGN Germany - 7/10
IGN Italy - 7.9/10
Shacknews - 8/10
N4G - 8.5/10
New Game Network - 7/10
Everyeye.it - 8/10
Multiplayer.it - 7.8/10
Gamereactor Norway - 9/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 6/10

Canadian Online Gamers - 8.6/10
Digital Spy - 6/10
Games Village.it - 8/10
Gametrailers - 8.2/10
Vandal - 7/10
Gamer.nl - 8/10
6.5/10 - Jim Sterling
Gamereactor Germany - 7/10
Playstation Universe - 7.5/10
USgamer - 3/5
GamesBeat - 70/100
TheHDRoom - 3.9/5
WeGotThisCovered - 3/5
Play UK - 81/100
Level7.nu - 80/100
3DJuegos - 60/100
TheSixthAxis - 70/100
God is a Geek - 75/100
GamingTrend - 95/100
Canadian Online Gamers - 86/100
Game Over Online - 85/100

DualShockers - 8.5/10

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: Destro

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پس به همین خوشحالی ها ادامه بدین، لیاقت ما هم در حد کپی سالانه cod یا پروژهای کمی یوبی سافت یا ورژن عقب مونده بازیهای 10 سال پیش کپکامه

lol :D تقصیر مائه که سازنده اون همه وعده داده هایپ کرده بعدش درست بازی نساخته؟ :D حداقل اون Triple A هایی که سالانه می آن تقریبا همشون بازی خیلی خوبی هستن. شما لازم نیست نگران شجاعت استودیو های نوپا باشی، هستن حالشون هم خوبه :D کسی هم خوشحالی نکرده، وقتی که یک بازی اینطوری میاد پایین آدم بالاخره باید بخنده، من هم زمان Ryse خندیدم، هم این، هم یه بازی انحصاری AAA دیگه که هایپ بشه و نتونه جواب بده هم بازم می خندم.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
دیگه همین کیفیت و لول بحث با شماهاست که صب تا شب ما اینجا مشکل داریم
ربط این پست به ترک دیوار گوشه اتاقم بیشتره تا حرفی که من زدم، وقتی نمیتونین خوب بخونین یا مطلب رو نمیگیرین نقل قول نکنین و تم بحث رو تبدیل به طنز نکنین لطفا

پروژه ای که میتونست الهام بخش هزاران استودیوی کوچیک و بزرگ واسه کارای آینده شون باشه، قطعا خیلی از جاه طلبی ها و نوآوری ها هم با این زمین خوردن سرکوب میشه

والا این رو من نمی دونم چجوری تحلیل کنم. شاید یه معنای تو مخی داره من نمی گیرم.

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
lol :D تقصیر مائه که سازنده اون همه وعده داده هایپ کرده بعدش درست بازی نساخته؟ :D حداقل اون Triple A هایی که سالانه می آن تقریبا همشون بازی خیلی خوبی هستن. شما لازم نیست نگران شجاعت استودیو های نوپا باشی، هستن حالشون هم خوبه :D کسی هم خوشحالی نکرده، وقتی که یک بازی اینطوری میاد پایین آدم بالاخره باید بخنده، من هم زمان Ryse خندیدم، هم این، هم یه بازی انحصاری AAA دیگه که هایپ بشه و نتونه جواب بده هم بازم می خندم.

این هایپ و این خروجی خنده داره، ترول هم داره بحثی توش نیست :d خود منم به کلی فیل شدن ها دور همی خندیدم :d
ولی یه سری ناآگاهانه دارن میخندن، جدا از این خندیدنا تهش این فیل شدنا به ضرر هممونه حتی اگه بازی مورد نظر رو بازی نکنیم
بعدش این فکت رو از کجات درآوردی دقیقا؟ :d الان همه ملت دارن از کمبود و قحطی نوآوری خشتک میدرن مهدی، چه از طرف استودیوی تازه کارش چه با سابقه ش

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
این هایپ و این خروجی خنده داره، ترول هم داره بحثی توش نیست :d خود منم به کلی فیل شدن ها دور همی خندیدم :d
ولی یه سری ناآگاهانه دارن میخندن، جدا از این خندیدنا تهش این فیل شدنا به ضرر هممونه حتی اگه بازی مورد نظر رو بازی نکنیم
بعدش این فکت رو از کجات درآوردی دقیقا؟ :d الان همه ملت دارن از کمبود و قحطی نوآوری خشتک میدرن مهدی، چه از طرف استودیوی تازه کارش چه با سابقه ش
نو آوری به نظر من هم کمتر شده در بیشتر بازیهای AAA اما در عوض در بازیهای مستقل بهتر هست به مراتب .

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat

دقیقا! الان همزمان با این بازی، Hand of Fate اومد رو خود خود PS4. از نظر نوآوری داره می ترکه دیگه: بازی کارتی، بزن بزن brawler و choose you r own adventure. قیمتش هم هم همش فکر کنم 20 چوق باشه. هر کس می گه کمبود نو آوری و قحطی بازی خوب داریم یا خودش رو زده به اون راه یا فقط دنبال بازی های AAA میگرده.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
Brokengamez - 7.5/10

خیلی خیلی ممنون میشم این جمله رو برامون تشریح کنی.
یعنی منکر این میشی که یه عده هنوز به بلوغ فکری نرسیدن و طوری از سونی حمایت میکنن انگار ارث پدرشونه و کل زندگی رو تو یه کنسول میبینن . اخه یه ادم بالغ میتونه نسبت به چیزی اینقدر تعصب داشته باشه؟مگر اینکه دنیاش بشه مامان و بابا و اقا کنسوله
......
البته یکی از دوستان قضیه رو برام تشریح کرد و گفت که سونی نسل قبل رو هم خوب شروع نکرد.ای کاش اون دوست اولی اینکار رو میکرد تا کار به اینجا نرسه
.........
فقط تو قضیه کنسول و بازی نیست که از ادم های متعصب بدم میاد.در زندگی واقعی هم همینطوره.

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
نو آوری به نظر من هم کمتر شده در بیشتر بازیهای AAA اما در عوض در بازیهای مستقل بهتر هست به مراتب .
آره بازیهای ایندی خوبن نسبتا، هنوز یه ایده آل نرسیده آمارشون با توجه به حجم ایندی که سالانه میاد بیرون ولی خب امیدوار کننده ـست، کیک استارتر هم خیلی کمک کرده به بهتر شدن امار

هر کس می گه کمبود نو آوری و قحطی بازی خوب داریم یا خودش رو زده به اون راه یا فقط دنبال بازی های AAA میگرده
شما گیر دادی به بازیهای ایندی ول کن هم نیستی، کی گفت ایندی حالا؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
حیف این اتمسفر و واون پلات که اینحوری هدر شد.البته بیشتر منتقد ها علاوه بر اینکه از خطی بودن ایراد گزفتن از اینکه داستان خیلی ناقص تمومم میشه هم انتقاد کردن که خوب این از یه لحاظ امیدوار کنندس که ready at town که به نظر من خیلی با استعدادن حد اقل توی sequel بازی این اشتباهات رو جبران کنن.
ودر نهایت تنها نقطه ی قوت بازی به قول gamseradar که میگه
همون بهتر که در این استودیو ها تخته شه کسی نیازی به فیلم تعاملی و بازی عاری از گیم پلی و دموی نمایش گرافیک برای 60 دلار نداره همین اتمسفر با غلظت بیشتر و عمیق تر تو بازی مثل Bloodborne میشه دید .
وقتی کاگردان همینه ایده اش همینه و صدتا شماره دیگه هم بیاد تغییری ایجاد نمیشه تو روند کار

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,012
نام
محمد امین

من دقیقا متوجه نشدم شما میگین کمبود نو آوری هست یا کمبود IP جدید؟ اگر بیشتر منظورت با کمبود نوآوری هست و میگی TO رو نباید کوبید چون نوآوری انجام داده به نظرم حرفت اشتباهست چون من نوآوری خاصی تو این بازی ندیدم و منتقدی کسی هم در این مورد حرفی نزده
ولی اگر به خاطر جدید بودن IP داری این حرفو میزنی من به شخصه کاملا موافقم و خصوصا اول نسل باید IP های جدید بیان و خودشون رو نشون بدن مثل نسل قبل که بازی های مثل Gears و Uncharted و ME و.. به عنوان یک IP جدید اومدن و بسیار موفق بودن ولی این نسل هیچ IP جدید درست حسابی نیومده و همشون با شکست مواجه شدن و همه منتظر نسخه های 4 و 5 بازی های نسل گذشته هستن
IP جدید اگر قراره بیاد باید با قدرت وارد بشه نه مثل Ryse یا TO که اینجوری مورد عنایت منتقدا قرار بگیرن

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
نسل هفتم هم اول همین وضعیت بود ولی بعدش... اگه قرار باشه این نسل هم مثل نسل قبل باشه من راضیم ! :d با یه شاهکاری مثل Killzone 2 سونی استارت رو بزنه :-*

Karchect

کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
من دقیقا متوجه نشدم شما میگین کمبود نو آوری هست یا کمبود IP جدید؟ اگر بیشتر منظورت با کمبود نوآوری هست و میگی TO رو نباید کوبید چون نوآوری انجام داده به نظرم حرفت اشتباهست چون من نوآوری خاصی تو این بازی ندیدم و منتقدی کسی هم در این مورد حرفی نزده
ولی اگر به خاطر جدید بودن IP داری این حرفو میزنی من به شخصه کاملا موافقم و خصوصا اول نسل باید IP های جدید بیان و خودشون رو نشون بدن مثل نسل قبل که بازی های مثل Gears و Uncharted و ME و.. به عنوان یک IP جدید اومدن و بسیار موفق بودن ولی این نسل هیچ IP جدید درست حسابی نیومده و همشون با شکست مواجه شدن و همه منتظر نسخه های 4 و 5 بازی های نسل گذشته هستن
IP جدید اگر قراره بیاد باید با قدرت وارد بشه نه مثل Ryse یا TO که اینجوری مورد عنایت منتقدا قرار بگیرن
آره اوردر نوآوری خاصی نداشت همه هم توجه شون به جدید بودن آیپی هست
الان همه دارن گند میزنن اول نسل از کوچیک تا بزرگ، ولی با این وضعیت همون یه ذره امید واسه رشد کیفی ژانرهای مختلف به باد میره، اینجوری چند ناشر دیگه حاضرن سرمایه گذاری کنن روی پروژه های گنده استودیوهای در حال رشد که بیشترین میزان ریسک رو میتونن تو گروهشون داشته باشه؟ فردا مایکروسافت چقدر به black tusk فشار میاره که مراقب باشه به سرنوشت اوردر دچار نشه؟

وگرنه چیز قابل دفاعی توی پروژه اودر وجود نداره

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
GameTrailers - 80/100
Merlin'in Kazanı (Turkey) - 81/100
Gamer.nl - 80/100
IGN Italia - 79/100
Hobby Consolas - 78/100
SpazioGames - 70/100
Meristation - 70/100
Atomix - 70/100
Toronto Sun - 60/100
Gameplanet - 55/100
Gamer.no - 50/100
Game Revolution - 40/100

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl

البته اینکه شما میگی این نسل IP جدید خوب نداشته یکم نادرسته.تا جاییکه من اخبار رو دنبال میکنم همین بازی Alien Isolation یا Sunset OD بازیهای خوبی بودن و با استقبال خوبی هم مواجه شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر