امتیازات بازی The Order: 1886

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,985
نام
مهدی
87136612793838055436.jpg

پلتفرم: PS4
سازنده: Ready At Dawn
تاریخ عرضه: February 20, 2015
The Order: 1886 اولین امتیارش رو از یک مجله فرانسوی دریافت کرد.

Gameplay:
بسیار ساده ولی با صحنه‌های اکشن موثر، QTE های زیاد و برخی مراحل مخفیانه ضعیف.

Graphics:
بافت ها با بالاترین کیفیت، افکت‌هایی که مغزتون رو منفجر می‌کنه و همچنین انتقالی بین gameplay و cutscene صورت نمی‌گیره.

Sound:
بسیار خوب؛ دیالوگ‌ها و feedback اسلحه‌ها.

Duration:
تقریبا 7 ساعت، بدون عجله بازی کردن، که کمی کوتاه هست. ( cutscene ها هم نصف این مدت زمان رو در بر می‌گیره.)

Global:
یک عنوان دوست داشتنی، که بین یک فیلم و بازی قرار داره. بعضی‌ها می‌تونن اون نیمه موفق یا نیمه ناموفق خطاب کنند، بستگی به علاقه و سلیقه شما داره.

امتیاز کلی:

15/20
Daily Star - 5/5
Gamepur - 9.5/10
GamePlane - 8.9/10
Heavy.com - 8.8/10
OnPSX - 7.5/10
7/10 - FalconKickGaming
Forbes - 6.5/10
Crave Online - 6/10
IGN - 6.5/10
Videogamer - 6/10
Gameblog - 3.5/5
Polygon - 5.5/10
Hardcore Gamer - 2.5/5
Eurogamer Italy - 80/100
Everyeye.it - 80/100
XGN - 70/100
Giant Bomb - 2/5
Push Square - 6/10
Gamereactor Sweden - 6/10
Metro - 4/10

Playstation Universe - 7.5/10
Gamespot - 5/10
Gamesradar - 5/10
Kutako - No
GameInformer - 7.75/10
Insidegamer.nl (dutch) - 8/10
IGN Germany - 7/10
IGN Italy - 7.9/10
Shacknews - 8/10
N4G - 8.5/10
New Game Network - 7/10
Everyeye.it - 8/10
Multiplayer.it - 7.8/10
Gamereactor Norway - 9/10
Gamereactor Denmark - 8/10
Gamereactor Sweden - 6/10

Canadian Online Gamers - 8.6/10
Digital Spy - 6/10
Games Village.it - 8/10
Gametrailers - 8.2/10
Vandal - 7/10
Gamer.nl - 8/10
6.5/10 - Jim Sterling
Gamereactor Germany - 7/10
Playstation Universe - 7.5/10
USgamer - 3/5
GamesBeat - 70/100
TheHDRoom - 3.9/5
WeGotThisCovered - 3/5
Play UK - 81/100
Level7.nu - 80/100
3DJuegos - 60/100
TheSixthAxis - 70/100
God is a Geek - 75/100
GamingTrend - 95/100
Canadian Online Gamers - 86/100
Game Over Online - 85/100

DualShockers - 8.5/10

آخرین ویرایش:
  • Wow
Reactions: Destro

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
گرفتی مارو ممد؟ :D دارم میگم با توجه به منطقی که تو پستت به کار بردی بقیه هم میتونن عین همون منطق رو روی خودت پیاده کنن.

"کسی که از نمره متا خوشش نمیاد نباید تو تاپیک نمرات پست بده و اگه پست بده یعنی نمره براش مهمه" = کسی که از فلان بازی خوشش نمیاد نباید تو تاپیک فلان بازی پست بده و اگه پست بده یعنی بازی براش مهمه. حالا بازم تکرار میکنم، این حرف رو من نمیزنم، چیزیه که از گفته خودت میشه برداشت کرد و هدفم این بود که ببینی جمله خودت چقدر غیر منطقی بود. دیگه از این ساده تر نمیدونم چطوری میشه اینو گفت.

اینم مشخص کن که من تو کدوم تاپیک بازی Xbox پست دادم که همچین مثالی زدی؟ یادم نمیاد تو 2-3 سال اخیر اصلا پستی تو چنین تاپیک هایی داده باشم. تو تاپیک های امتیازات بازی ها هم چه Xbox چه PS4 تو یک سال اخیر پست نداشتم.

موضعم هم مشخصه، به اندازه تمام گیمرها، از یه بازی تحلیل وجود داره و بهترین راه اینه که گیمر خودش بازی رو، یا دموش یا بتاش رو تجربه و ببینه خوشش میاد یا نه. اگر نشد در مرحله بعد میتونه به نقدها یا مثلا نظر دوستانش که هم سلیقه باهاش هستند استناد کنه.

----------
اون عده ای هم که پست منو نقل قول کردن و توهمات خودشون رو ریختن بیرون، شما رو در حد خودم نمیبینم که بخوام باهاتون وارد بحث بشم. من الله توفیق
حاجی بحث رو نپیچون :D من گفتم کسی که امتیاز و نقد رو کلا قبول نداره نباید بیاد تو تاپیک امتیازات حرفش رو تکرار کنه و بگه نقدها رو قبول ندارم، ربطی به بازی X یا Y هم نداره، منظورم به صورت کلی هست. بعدش هم گفتم طبق منطق خودت وقتی شما توی تاپیک امتیازات Forza 5 و غیره کامنت میدی یعنی حرفی که زدی در مورد خودت هم صدق میکنه. شما تو تاپیک Forza 5 کامنت ندادی؟ حالا بعدا پاک کردی یا نه یادم نمیاد ولی قشنگ یادمه تو تاپیک امتیازات Forza 5 یه کامنت خوشگل داده بودی :D من منظورم تاپیک امتیازات هست نه تاپیک خود بازی ها تو بخش کنسول ها. این عین حرف من هست:
یه سری از دوستان هی میگن متا مهم نیست و نظر منتقدها ارزشی نداره
واقعا متوجه نمیشم این حرفهایی که میزنی دقیقا چه ارتباطی به حرف من داره :D الان که من اومدم تو تاپیک امتیازات The Order یعنی اینکه نظر منتقدها برام مهم هست، اصلا شما فکر کن خود بازی هم برام مهم هست، حالا ربطش به چیزی که تو میگی چیه من نمی دونم به جان خودت :D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
گرفتی مارو ممد؟ :D دارم میگم با توجه به منطقی که تو پستت به کار بردی بقیه هم میتونن عین همون منطق رو روی خودت پیاده کنن.

"کسی که از نمره متا خوشش نمیاد نباید تو تاپیک نمرات پست بده و اگه پست بده یعنی نمره براش مهمه" = کسی که از فلان بازی خوشش نمیاد نباید تو تاپیک فلان بازی پست بده و اگه پست بده یعنی بازی براش مهمه. حالا بازم تکرار میکنم، این حرف رو من نمیزنم، چیزیه که از گفته خودت میشه برداشت کرد و هدفم این بود که ببینی جمله خودت چقدر غیر منطقی بود. دیگه از این ساده تر نمیدونم چطوری میشه اینو گفت.

اینم مشخص کن که من تو کدوم تاپیک بازی Xbox پست دادم که همچین مثالی زدی؟ یادم نمیاد تو 2-3 سال اخیر اصلا پستی تو چنین تاپیک هایی داده باشم. تو تاپیک های امتیازات بازی ها هم چه Xbox چه PS4 تو یک سال اخیر پست نداشتم.

موضعم هم مشخصه، به اندازه تمام گیمرها، از یه بازی تحلیل وجود داره و بهترین راه اینه که گیمر خودش بازی رو، یا دموش یا بتاش رو تجربه و ببینه خوشش میاد یا نه. اگر نشد در مرحله بعد میتونه به نقدها یا مثلا نظر دوستانش که هم سلیقه باهاش هستند استناد کنه.

----------
اون عده ای هم که پست منو نقل قول کردن و توهمات خودشون رو ریختن بیرون، شما رو در حد خودم نمیبینم که بخوام باهاتون وارد بحث بشم. من الله توفیق

شما کلا پستات و منطقت فقط در حد خودت هست و خودت میتونی درک کنی .
و فهمیدیم خیلی ادم cool ای هستی .

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
حاجی بحث رو نپیچون :D من گفتم کسی که امتیاز و نقد رو کلا قبول نداره نباید بیاد تو تاپیک امتیازات حرفش رو تکرار کنه و بگه نقدها رو قبول ندارم، ربطی به بازی X یا Y هم نداره، منظورم به صورت کلی هست. بعدش هم گفتم طبق منطق خودت وقتی شما توی تاپیک امتیازات Forza 5 و غیره کامنت میدی یعنی حرفی که زدی در مورد خودت هم صدق میکنه. شما تو تاپیک Forza 5 کامنت ندادی؟ حالا بعدا پاک کردی یا نه یادم نمیاد ولی قشنگ یادمه تو تاپیک امتیازات Forza 5 یه کامنت خوشگل داده بودی :D من منظورم تاپیک امتیازات هست نه تاپیک خود بازی ها تو بخش کنسول ها. این عین حرف من هست:
یه سری از دوستان هی میگن متا مهم نیست و نظر منتقدها ارزشی نداره
واقعا متوجه نمیشم این حرفهایی که میزنی دقیقا چه ارتباطی به حرف من داره :D الان که من اومدم تو تاپیک امتیازات The Order یعنی اینکه نظر منتقدها برام مهم هست، اصلا شما فکر کن خود بازی هم برام مهم هست، حالا ربطش به چیزی که تو میگی چیه من نمی دونم به جان خودت :D

الله اکبر

هدف من این بود که بگم اون پست و این جمله که میگی:

من گفتم کسی که امتیاز و نقد رو کلا قبول نداره نباید بیاد تو تاپیک امتیازات حرفش رو تکرار کنه و بگه نقدها رو قبول ندارم، ربطی به بازی X یا Y هم نداره، منظورم به صورت کلی هست.

اشتباهه، مغالطه ـست. طرف میاد تو تاپیک که discussion داشته باشه و از توی بحث شاید یه چیزی دربیاد. چرا نباید پست بده؟

ضمنا من تو تایپک Forza 5 چه خودش و چه امتیازاتش هیچ پستی نداشتم، الکی حرف در نیار برای من /:) اگر هم میگی پستی داشتم و پاک کردم، خودت ناظمی و میتونی پست های پاک شده رو ببینی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
الله اکبر

هدف من این بود که بگم اون پست و این جمله که میگی:

اشتباهه، مغالطه ـست. طرف میاد تو تاپیک که discussion داشته باشه و از توی بحث شاید یه چیزی دربیاد. چرا نباید پست بده؟

ضمنا من تو تایپک Forza 5 چه خودش و چه امتیازاتش هیچ پستی نداشتم، الکی حرف در نیار برای من /:) اگر هم میگی پستی داشتم و پاک کردم، خودت ناظمی و میتونی پست های پاک شده رو ببینی.
ای بابا :D مگه گفتم بحث نکنه؟ گفتم صاف نیاد بگه نظر منتقدها اهمیت نداره! اینکه کلا یه چیزی رو از پایه منکر بشی با اون حرفی که تو داری میزنی تفاوت داره.

خدمت شما:

rdnifythm7eyquib1gbu.jpg

اگه خواستی متن کامنت رو هم بزارم :D

majidsnake

کاربر سایت
Oct 22, 2013
243
نام
MAjID
مبارک اونایی که بهترین تجربشون بوده :D به نظرم من یه ریال نمیرزه :D
خیلی ها مثل من با الن پیج این بازی زندگی کردن یعنی چقدر باید بی حس باشیم که بگیم یه ریال نمیرزه:d واقعا بازی نبود زندگی بود
پ. ن : من خودم این هفته برای این بازی ps4 خریدم و با انتشار نمراتش کلا شکست عشقی خوردم:| این حرف ها هم که بگیم متا مهم نیست همش الکیه و واسه کم کردن سوزش این فاجعه ست. شاید اگه این نمرات برای بازی های ایندی و یا F2p بود میشد هضمش کرد ولی با این همه هایپ انصافا فاجعه ست.
حالا تا صدسال م الکی توهم بزنیم که این نمرات الکیه و بی اهمیت خودمونو گول زدیم. هرچند قبول دارم تجربه ی شخصی مهمه و به عنوان مثال همین Beyond که با دیدن نمراتش ناامید شدم ولی بعد تجربه ش این بازی برام حکم زندگی پیدا کرد. نقد اکثر سایت ها رو خوندم همه از کیفیت بالای گرافیک و اتمسفر بازی و صدا گذاری شوکه بودن و از اون طرف هم تقریبا همشون به اتفاق گفتن گیم پلی بسیار خطی و بدون جذابیته و دکمه زنی و میان پرده ها بیش از حده و در مورد داستان یه سری موافق و یه سری مخالفشن ولی حتی بعضی از سایت ها که نمره ی پایین دادن گفتن که شاکله و اساس بازی فوق العادست و از کلمه ی شاهکار استفاده کردن و گفتن خوب پرداخت نشده که منظورشون همون گیمپلیه. چه بخوایم چه نخوایم این همه منتقد گفتن گیم پلی بسیار ضعیفه و ما تا صبح هم منکر متا و امتیاز بشیم خودمونو گول زدیم.

ThunderStorm

کاربر سایت
Oct 16, 2014
40
آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای 1 بازی انحصاری که کلیم روش هزینه می شه و تبلیغات که تازه سایت های فن که اسمشونم مشخصه سعی می کنن امتیاز خوب بدن متای 6 رسما فاجعه هست راجبشم نباید بحث کرد من یادمه سر متای 8.3 اینا بازی های انحصاری ترول می شدن دیگه اما 63 هیچ جای بحثی نداره این امتیاز حتی برای بازی های غیر انحصاریم جالب نیست

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این بحث که متا از نظر بعضی از دوستان و البته خیلی خیلی اتفاقی دقیقا زمانی که اطلاعاتی از این بازی منتشر شد که بشه در موردش نظر داد، غیر معتبر شد، گذرا هست! همین ها به وقتش میان همین تاپیک هارو منفجر می کنند، ببینید کِی گفتم .
در کل بهتره درگیر اینطور بحث ها نشید، بعضی ها دوست دارند به شخصیت خودشون توهین کنند (منظور کسانی هست که تو تاپیک ها بودند، الان نظرشون برگشته و حتما" در آینده باز هم میان ....)....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر