امتیازات بازی Tekken 6

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
تکن به تاریخ پیوست !
سایت G4TV امتیاز 3 از 5 داد . چیزی که گفته جالبه :
Tekken 6 را با چی میشه مقایسه کرد ؟ با Tekken 5 Dark Ressurection .بازی که به صورت انحصاری برای PSN عرضه شد . فقط کافیه 6 کارکتر جدید و Tekken Force رو اضافه کنید . اگر این بازی قیمت یک DLC را داشت میتوانست فروش خوبی کند ولی یک بازی با قیمت کامل روهای سختی را به دنبال خواهد داشت .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
فقط کافیه 6 کارکتر جدید و Tekken Force رو اضافه کنید
بسیار حرف مضخرفی زدن!در Tekken DR شما بخشی به اسم Scenario Mode با این سبک گیم پلی میدید؟
اینا همش جو هست!یکی میگه گرافیک بده همه به رنگ اون در میان و میگن گرافیک بده...پس فردا یکی بگه گیم پلی ـش مثلا خوبه همه به رنگ اون در میان و واسه خود نمایی میگن گیم پلی ـش عالیه!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش

بسیار حرف مضخرفی زدن!در Tekken DR شما بخشی به اسم Scenario Mode با این سبک گیم پلی میدید؟
اینا همش جو هست!یکی میگه گرافیک بده همه به رنگ اون در میان و میگن گرافیک بده...پس فردا یکی بگه گیم پلی ـش مثلا خوبه همه به رنگ اون در میان و واسه خود نمایی میگن گیم پلی ـش عالیه!
من خودم فن شدید Tekken هستم ، کلی هم پول دادم نسخه PSN اش رو Download کردم .
Tekken با این وضعیت نابود شده . اون موقع که با خوشحالی اومدن Multi شدنش رو اعلام کردند باید فکر اینجاش رو هم میکردن .
خدا میدونه این همه مدت داشتن چیکار میکردند .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
من خودم فن شدید Tekken هستم ، کلی هم پول دادم نسخه PSN اش رو Download کردم .
Tekken با این وضعیت نابود شده . اون موقع که با خوشحالی اومدن Multi شدنش رو اعلام کردند باید فکر اینجاش رو هم میکردن .
خدا میدونه این همه مدت داشتن چیکار میکردند .
نترسید هنوز نابود نشده...فقط این یه سایت هست که امتیاز پایین داده...بقیه سایت ها مونده....
بعدشم مطمئن باشید Tekken 7ـی هم در کار هست!اهان اینم بگم که امتیاز پایین مطمئن باشه به فروش لطمه نمیزنه...اینو بهتون قول میدم×!×!

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ارش جون ربط مولتی پلتفرم شد با کیفیت در چیه؟ فکر کجا رو باید میکردن؟
من از Tekken انتظار خیلی خیلی بالاتر از این داشتم ، تو که دیگه از گرافیکش خبر داری ؟ بازم میخوان یه مشت CG تحویل ملت بدن تو دمو ها ، همون گرافیک PS2 .
چون فن Tekken هستم ناراحتم دارم این وضع رو میبینم . یعنی ساخت بازی روی یه Platform دیگه وقت نمیبره فریدون ؟ زمان نمیبره ؟ تیم نمیخواد ؟
چرا الان باید Tekken اینجوری باشه ؟ چرا باید با یه بازی Downloadable مقایسه بشه ؟

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اولين قدم براي گند زدن به يه IP معروف = مولتي پلتفرم شدنش:sick:

شک نکنید که Namco این وسطا یه گندی زده بود و برای اینکه بخواد بازی رو به تاخیر بندازه اینکار رو کرده!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
اولین قدم برای گند زدن به روحیه یک فن بوی = مولتی پلتفرم شدن بازی انحصاری اش:sick:
فقط یک مثال میزنم.همین شرکت پارسال soul calibur را ارائه داد.اون هم مگه این مشکلات گرافیکی (نسبت به زمان خودش) را داشت؟
از طرفی همه قبول دارند بازی مشکل گرافیک دارد.(وقتی 2 سال هست در ژاپن رو دستگاه آرکید آمده و تغییر خاصی در اون ندادند دیگه بیشتر از این انتظار دارید)اما از جهات دیگر بازی هنوز خوب هست .پس باید منتظر نقد های دیگر سایت ها و در آخر فروش بازی هم موند.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,034
نام
نیما
آقا جان این بازی Gameplay ش که همونه و خیلی هم خوبه ، این قسمت سناریوش کلا مذخرفه ، کنترل بد ، گرافیک خیلی ضعیف که توی این قسمت خودشو بیشتر نشون میده و ... فقط بدرد این میخوره که فیلم های CG مخصوص هر کرکتر رو فقط توی این Mode میشه دید .
در کل قسمتهای دیگه ، مثل آنلاینش ، Arcade ش و ... خوبه ، فقط واقعا گرافیکش برای این نسل زشته که در این سطح باشه !

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان سعی کنید نیمه پر لیوان رو نگاه کنید!!

خوشبختانه T6 گیم پلیش خوبه، یعنی حداقل گند نخورده توش!! گرافیکش رو هم دیگه نمیشه کاریش کرد... بیخیال!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254

چه ربطی داره؟
پس حتما FFXIII هم بهش گند زده میشه؟
بازی اگه خوب تهیه بشه برایه 100 تا پلتفرم هم بیاد خوب میشه.

اولین قدم برای گند زدن به روحیه یک فن بوی = مولتی پلتفرم شدن بازی انحصاری اش:sick:

lol، اینو خوب اومدی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
سایت Teamxbox به بازی امتیاز 9.2 از 10 داده است.
Teamxbox Review

image-FC1E_4AE6E35A.jpg

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
پس حتما FFXIII هم بهش گند زده میشه؟

چه ربطی داشت؟ نسخه 360 ـه FFXIII توسط یک تیم دیگه از روی نسخه PS3 پورت میشه!!

مولتی شدن FFXIII نمیتونه به بازی گند بزنه چون سازندگان اصلی نسخه PS3 بازی رو میسازن و با 360 کاری ندارن!

ولی در کل مولتی شدن T6 هیچ ربطی به افت کیفیتش نداره چون این بازی از ان اولین نمایشش قاتی باقالی ها بود! ان وقت که دیگه خبری از 360 نبود!!! کم کاری از خود Namco هستش و هیچ جوری هم نمیشه ماست مالیش کرد!!

من از این لجم میگیره که این ها از عمد رو بازی کار نمیکنن چون میدونن در هر صورت بازیشون خوب فروش میکنه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر