امتیازات بازی Lightning Returns: Final Fantasy XIII

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
news_lightning_returns_new_video-14659.jpg

Gaming Age - B+
USGamer - 4/5
Eurogamer - 8/10
Joystiq - 4/5
Dualshockers - 8/10
X-One - 8/10
Play UK - 8/10
RPG Fan - 79/100
Vandal.net - 7.8/10
Destructoid - 7.5/10
Press Start - 7/10
GamesTM - 7/10
IGN - 7/10
GameInformer - 7/10
Digital Chumps - 7/10
Videogamer - 7/10
OXM - 7/10
GamesTM - 7/10
Gamekult - 7/10
Venture Beat - 65/100
Now Gamer - 6.5/10
LEVEL - 6/10
Game Trailers - 6/10
Gamer Escape - 6/10
Gameblog.fr - 3/5
RPG Site - 6/10
Polygon - 5.5/10
GameSpot - 5/10
Metro - 5/10
CVG - 5/10
EGM - 4.5/10
GamesRadar - 2.5/5
Rocket Chainsaw - 2.5/5
FF and More - 2.5/5
Game Revolution - 2/5

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-1399F

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
در مورد کارگردان بازی من جای مسئولین SE بود میرفتم شبونه تاکاهاشی رو کپچرش میکردم مینداختمش تو گونی میاوردمش FF بسازه :D

از اون بر و بکس خیلی قدیمی FF ساز هم هست :D

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
Hiroyuki Ito گندی مثل FFXII براش کافی بود. در ضمن اصلا نمیشه کارای Toriyama رو با ایتو یکی کرد درسته ایتو قدیمی‌تره نسبت به توریاما، ولی کارهای Toriyama همشون عالی بودن، کار روی بازی Final Fantasy VII , FFX و خیلی چیزای ذیگه به شخصه بیشتر قبولش دارم

عزیزم شما خوشت نیومده دلیل نمیشه فکت صادر کنید ... فاینال 12 با اینکه مظلوم واقع شد و یه عنوان نسل قبلی شد با حضور عناوین نسل بعدی oblivion و گیرز 1 و زلدا... باز از طرف edge به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد ... کل جوایز بهترین بازی ps2 هم درو کرد . شانس این رو هم نداشت مثل ni no kuni که امسال تمام جوایز rpg رو درو کرد ... همون سال بازی سال هم یه rpg بود 12 میتونم بگم منتقد پسند ترین بازی تو سری بوده ... خیلی ها هستن ff12 نه تنها بهترین ff ..بلکه بهترین بازی عمرشون بود ... دلیل نمیشه پایه بازی turn based نبوده اینطوری در موردش حرف بزنیم ...

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عزیزم شما خوشت نیومده دلیل نمیشه فکت صادر کنید ... فاینال 12 با اینکه مظلوم واقع شد و یه عنوان نسل قبلی شد با حضور عناوین نسل بعدی oblivion و گیرز 1 و زلدا... باز از طرف edge به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد ... کل جوایز بهترین بازی ps2 هم درو کرد . شانس این رو هم نداشت مثل ni no kuni که امسال تمام جوایز rpg رو درو کرد ... همون سال بازی سال هم یه rpg بود 12 میتونم بگم منتقد پسند ترین بازی تو سری بوده ... خیلی ها هستن ff12 نه تنها بهترین ff ..بلکه بهترین بازی عمرشون بود ... دلیل نمیشه پایه بازی turn based نبوده اینطوری در موردش حرف بزنیم ...

البته 12 از اون بازی هایی هست که یه عده عاشقشن، یه عده ازش متنفرن. برای همین بحث سرش یه خورده بی فایدس. من شخصا اصلا از 12 خوشم نمیاد ولی نکات خوبی توی گیم پلیش داشت.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,947
نام
فرهاد

عزیزم صحنه رو کربلایی نکن خواهشان. کدوم مظلومیت، این بازی در حدی نبود که بخواد جلوی The Legend of Zelda: Twilight Princess در بیاد. بیشتر نقدا و امتیازایی که Readers choice ها و ادیتورا دادن یا برای زلدا بود یا برای گیرز. تک و توک مثل edge هم پیدا شدن تا یه بازی دیگه رو انتخاب کنن. این عنوان کمترین فروش هم رو نسبت به FFVII ,VIII و Final Fantasy X و 13 داره!

حالا چون بازی برای شما Turn-bsae نبوده و یا احیانا jrpg باز نبودی، خواهشان فکت صادر نکن و نگو خیلیا براشون بهترین بازی بوده و حتی بهترین FF.بیشتر کسایی که جذب این عنوان شدن اصلا تجربه ای با سبک های قبلی FF نداشتن و یه جورایی ترن-بیس بودن بازی براشون خسته کننده بوده، و برای همین با دیدن سیستم مبارزاتی درب و داغون FFXII که Active Dimension Battle بود سریع جذب شدن چون از اون حالت به طور کامل در اومد.
The five best Final Fantasy games of all-time – Reader’s Feature | Metro News

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
عزیزم صحنه رو کربلایی نکن خواهشان. کدوم مظلومیت، این بازی در حدی نبود که بخواد جلوی The Legend of Zelda: Twilight Princess در بیاد. بیشتر نقدا و امتیازایی که Readers choice ها و ادیتورا دادن یا برای زلدا بود یا برای گیرز. تک و توک مثل edge هم پیدا شدن تا یه بازی دیگه رو انتخاب کنن. این عنوان کمترین فروش هم رو نسبت به FFVII ,VIII و Final Fantasy X و 13 داره!

حالا چون بازی برای شما Turn-bsae نبوده و یا احیانا jrpg باز نبودی، خواهشان فکت صادر نکن و نگو خیلیا براشون بهترین بازی بوده و حتی بهترین FF.بیشتر کسایی که جذب این عنوان شدن اصلا تجربه ای با سبک های قبلی FF نداشتن و یه جورایی ترن-بیس بودن بازی براشون خسته کننده بوده، و برای همین با دیدن سیستم مبارزاتی درب و داغون FFXII که Active Dimension Battle بود سریع جذب شدن چون از اون حالت به طور کامل در اومد.
The five best Final Fantasy games of all-time – Reader’s Feature | Metro News

دیالوگ های جالبی بود ... ربطشون با حرف من رو نفهمیدم .... میبخشید همین تک و توک ها رو در مورد ff های دیگه بیاید به من نشون بدید ... اون هم زمانی که نسل بعد اومده و بازی هایی که نام بردم عرضه شده باشن ... پس طبق حرف شما اونها دیگه در حد هیچی بودن ... :d

ـــــــــــــــــــــــــــ

زیر سوال بردن 12 به خاطر شخصیت پردازی میتونه منطقی باشه ... شاید به خاطر متوجه نشدن کسی پیدا بشه که داستان بازی هم مورد لطف قرار بده ... ولی ترول گیم پلی فوق العاده و بی نظیر 12 از موارد به شدت نادریه که ادم فقط اینجا میبینه .... بهتره با دلایل منطقی گیم پلی رو زیر سوال ببرید نه چون تورن بیس نبوده بگیم افتضاح بوده ...

راستی اون ایتو که شما اون طور در موردش حرف زدید خودش پایه گذار سیستم تورن بیس در این سریه ...

فروش هیچ وقت دلیل برتری نیست ... همون طور که گفتم بازی یه بازی بین نسلی بوده یه بازی بیارید که تو این مقطع فروش بالا داشته باشه ... یه نگاهی به گران توریسمو 6 بندازید

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
شناسنامه فاینال رو منم turn-base میدونم و بنظرم 12 با اینکه بازی خوبی بود ولی خب به نسبت گیم پلی 10 رو خیلی بیشتر میپسندم.
البته تو این نسل اینقدر jrpg به نسبن نسل قبلش کم شد که هر چی بود ادم با رغبت بازی میکرد!
در کل با اینکه شماره 13(هر دو قسمت) رو چند بار تموم کردم ولی اون اشتیاق قدیم رو واسه 13-3 ندارم و امیدوارم بعد از این سه گانه تقریبن نا موفق شروع کار یه استارت خوب بخوره.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,150
نام
حامد
درسته که این سری نسل هفتمی FF گند زد ولی برای نسل بعد نباید نگران باشیم
چون که خود استاد داره روی FF15 کار میکنه و باید منتظر یک غول از این سری باشیم.
حالا بماند که کمی اکشن تر شده. :D

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
گيم پلى اين بازى نشون دهنده آينده فرانچايز فاينال فانتزى هستش و از همين الانش هم قابل پيشبينيه كه فاينال 15 هم گيم پلى مشابه همين بازى خواهد داشت .
دارم فاينال فانتزى 4 رو روى ios بازى ميكنم و سكوت عجيبى ذهنمو فرا گرفته !
آيا قراره گيم پلى سنتى و نوبتى رو از اين به بعد فقط روى بازى هاى جمع و جورتر و موبايل ببينيم؟!
آيا اين گيم پلى اكشن و پر خرج و هاليوودى چيزيه كه قراره آينده فاينال فانتزى رو بسازه؟!
يعنى ديگه هيچ وقت نميتونيم سه چهار نفر رو توى گروهمون هدايت كنيم و از يه مبارزه حماسى party base كه آخرش غير قابل پيشبينيه لذت ببريم؟!
راستش نميدونم كه بايد غمگين باشم يا خوشحال؟! نقش آفرينى ها دگرگون شدن و مبارزات solo توى نقش آفرينى هاى اخير خيلى هم خوب از آب دراومدن و جواب دادن ، نمونه هاى موفق رو در ويچر و اسكايريم ديديم، حتا توى همين سرى فاينال فانتزى هم كرايسيس كور مارو تا حد جنون خركيف كرد!!!
براى يه نِرد خيالباف مثل من كه نقش آفرينى ها بزرگترين و بهترين تجربه هاى زندگيم بودن وضعيت سختيه كه در مرورد آينده اين ژانر در يك زمان هم نگران باشى و هيجان زده و هم متاسف و معترض ...!!!

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
سلام
ببخشید من ی سوال داشتم
من بخوام وارد دنیای فاینال فانتزی بشم باید از کجا شروع کنم و انیمیشن و ... بازی هاشو چطور استارتشو بزنم ؟

Ps3 و ویتا دارم

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,460
نام
امین
سلام
ببخشید من ی سوال داشتم
من بخوام وارد دنیای فاینال فانتزی بشم باید از کجا شروع کنم و انیمیشن و ... بازی هاشو چطور استارتشو بزنم ؟

Ps3 و ویتا دارم
با توجه به نوع امضات :-s و حال و هوای بازی بهتره واردش نشی :d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
سلام
ببخشید من ی سوال داشتم

Ps3 و ویتا دارم

چند هفته دیگه فاینال فانتزی hd 10,10-2 عرضه میشه ... منتظر اون باش ... از اون شروع کن ... هم برای ps3 و ویتا میاد ...

بعدش اگه میتونی یه ps2 جور کن و شماره 12 رو بازی کن و بعدش بیا 13 رو روی ps3 بازی کن ...

شماره 7 و 8 و 9 هم میتونی از روی بازی های ps1 توی استور برای ویتا بخری و حالش رو ببری . ولی ممکنه کنترل و گرافیک بازی ها دیگه خیلی پسا پیشینی به نظر بیاد برات .

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
چند هفته دیگه فاینال فانتزی hd 10,10-2 عرضه میشه ... منتظر اون باش ... از اون شروع کن ... هم برای ps3 و ویتا میاد ...

بعدش اگه میتونی یه ps2 جور کن و شماره 12 رو بازی کن و بعدش بیا 13 رو روی ps3 بازی کن ...

شماره 7 و 8 و 9 هم میتونی از روی بازی های ps1 توی استور برای ویتا بخری و حالش رو ببری . ولی ممکنه کنترل و گرافیک بازی ها دیگه خیلی پسا پیشینی به نظر بیاد برات .

مرسی
اما میخواستم زیاد از قدیمیا شروع نکنم :D اون Hd :ی میاد ؟ بعد 12 رو فکر نکنم بتونم Ps2 پیدا کنم :(

انیمیشن یا چیز خاص دیگه ای نیست ؟

اون 2 تا Hd 10 و 1-2 رو بازی کنم بعد 13 هارو ؟ 13 ها 3 تا باید باشه درسته ؟
به ترتیب کدومارو باید انجام داد ؟
....

گیج شدم :
D

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
برای منی که از نسخه 6 دارم FF رو دنبال میکنم نسخه XII یکی از بهترین ها و صد البته یکی از خاطرات خوشم رو PS2 بود . حالا خود دانید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر