امتیازات بازی Lightning Returns: Final Fantasy XIII

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
news_lightning_returns_new_video-14659.jpg

Gaming Age - B+
USGamer - 4/5
Eurogamer - 8/10
Joystiq - 4/5
Dualshockers - 8/10
X-One - 8/10
Play UK - 8/10
RPG Fan - 79/100
Vandal.net - 7.8/10
Destructoid - 7.5/10
Press Start - 7/10
GamesTM - 7/10
IGN - 7/10
GameInformer - 7/10
Digital Chumps - 7/10
Videogamer - 7/10
OXM - 7/10
GamesTM - 7/10
Gamekult - 7/10
Venture Beat - 65/100
Now Gamer - 6.5/10
LEVEL - 6/10
Game Trailers - 6/10
Gamer Escape - 6/10
Gameblog.fr - 3/5
RPG Site - 6/10
Polygon - 5.5/10
GameSpot - 5/10
Metro - 5/10
CVG - 5/10
EGM - 4.5/10
GamesRadar - 2.5/5
Rocket Chainsaw - 2.5/5
FF and More - 2.5/5
Game Revolution - 2/5

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AMIN-1399F

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
برای دوستانی که با سیستم Famitsu آشنایی ندارن، توی این مجله در واقع 4 منتقد بازی رو انجام داده و بعد هر کدوم از 10 به اون امتیاز میدن. برای نمره کلی میان نمره های این 4 منتقد رو جمع کرده و امتیاز نهایی رو از 40 لحاظ میکنند. یعنی الان امتیاز LR شده 37/40.

نمرات فامیتسو به نسخه های قبلی :

FF Xiii: 39/40
FF Xiii-2: 40/40

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
تو این بلبشو این دیگه از کجا پیداش شد ... اینو کجام بزارم حالا

فامیتسو وقتی به ff 37 بده و یکی از منتقد ها 8 من یکی رو که خیلی نگران میکنه ...

حالا نمیدونم مثل شماره های قبل منتقد های غربی بازی رو له میکنن ... یا چون به rpg غربی نزدیک شده نمرات بهتری بهش میدن ... باید تا چند روز اینده منتظر باشیم و ببینیم ... من که امیدی بهش ندارم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
تو این بلبشو این دیگه از کجا پیداش شد ... اینو کجام بزارم حالا

فامیتسو وقتی به ff 37 بده و یکی از منتقد ها 8 من یکی رو که خیلی نگران میکنه ...

حالا نمیدونم مثل شماره های قبل منتقد های غربی بازی رو له میکنن ... یا چون به rpg غربی نزدیک شده نمرات بهتری بهش میدن ... باید تا چند روز اینده منتظر باشیم و ببینیم ... من که امیدی بهش ندارم

البته نسخه غربی بازی 3 ماه دیگه میاد پس حالا حالا ها نمره جدیدی نمیبینیم.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
برای دوستانی که با سیستم Famitsu آشنایی ندارن، توی این مجله در واقع 4 منتقد بازی رو انجام داده و بعد هر کدوم از 10 به اون امتیاز میدن. برای نمره کلی میان نمره های این 4 منتقد رو جمع کرده و امتیاز نهایی رو از 40 لحاظ میکنند. یعنی الان امتیاز LR شده 37/40.

نمرات فامیتسو به نسخه های قبلی :

FF Xiii: 39/40
FF Xiii-2: 40/40

این رو هم اضافه کنم که فامیتسو هر چی بیشتر نمره بده بازی افتضاح تر خواهد بود :D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,831
نام
بردیا دلوشی
تشکر از نمرات و داداش احسان از خبر !
و ممنون از داداش علی دانته از تکمیل کردن !

خوب نمره ی قابل قبولی هست ‌!
به قولی این بازی FINAL FANTASY XIII SAGA رو تموم میکنه سری خوب و عالی بود از شماره 13 که خیلی خوب بود و شماره 13-2 که عالی بود و بازگشت لایت که بنظرم حداقل {برای من} بازی بهتری نخواهد بود !‌
دلایل زیادی و آشکار هست ولی اشاره نمیکنم ولی چون این سری 13 داره تموم میشه خوش حالم و ناراحتم که آخرین بار هست که داریم لایت رو میبینیم !

با تشکر !

----------

#فرشاد الان میاد نابودم میکنه !
# :d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
^^

بنده هم به نوبه خودم خوشحالی بی حد و مرز و شوریدگی خود از اتمام این سه گانه مزخرف و گور به گور شدن بابا برقی را به حول و قوه الهی اعلام میکنم... امیدوارم دیگه هیچ وقت قیافه این ارازل و اوباش سری 13 رو نبینیم.

باشد که FF XV خاطرات ناخوشایند این سری رو از بین ببره

یکسری دمو هم از نسخه ژاپنیش دیدم، دقیقاً همون مزخرفی بود که انتظارش می‌رفت... من نمیدونم اون 2 تا دکتری که تو فامیتسو به بازی 10 دادن به چیه بازی 10 دادن آخه...؟!

یعنی 10 دادن به این بازی از اون حرکات محیرالوقوعی هست که آدمو تا مرز شیدایی میبره و برمی‌گردونه... درسته که فامیتسو کلاً چند سالی هست که چت زده ولی دیگه آخه 10... هر جوری حساب کنی جور در نمیاد... البته یکمقدار که فکر میکنم میبینم از منحرفهایی که تو فامیتسو کار میکنن، بیشتر از این هم نمیشه انتظار داشت!

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,885
نام
علی
کلا منتقدای فامیتسو قبل از انجام هر بازی 4 تا 9-10 واسش ردیف میکنن بعد میشین بازیش میکنن:|:d
با این وضع نمره دهی که دارن من موندم با چه انگیزه ای میخوان مردم و وادار کنن که مجلشونو بخرن:d

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
با این وضع نمره دهی که دارن من موندم با چه انگیزه ای میخوان مردم و وادار کنن که مجلشونو بخرن:d

بعید میدونم کسی بخاطر نمره‌ها و نقدهای فامیتسو بره مجلشون رو بخره...

بیشتر معروفیت و محبوبیت فامیتسو بخاطر خبرها، معرفی‌ها و مصاحبه‌های اختصاصی و خفنی هست که داره...

تقریباً اکثر معرفی‌های مهم و خبرهای مهتر در رابطه با بازی‌های ژاپنی تو فامیتسو و Dengeki Playstation چاپ میشه.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,143
نام
متوئیدی
خوب نمره ی قابل قبولی هست ‌!
به قولی این بازی FINAL FANTASY XIII SAGA رو تموم میکنه سری خوب و عالی بود از شماره 13 که خیلی خوب بود و شماره 13-2 که عالی بود و بازگشت لایت که بنظرم حداقل {برای من} بازی بهتری نخواهد بود !‌
دلایل زیادی و آشکار هست ولی اشاره نمیکنم ولی چون این سری 13 داره تموم میشه خوش حالم و ناراحتم که آخرین بار هست که داریم لایت رو میبینیم !

اصلا لازم نیست نگران باشی چون خوده اسکوئر انیکس گفته که دلایل موجهی برای حضور دوباره لایتنینگ تو شماره آتی سری داره که در lightning returns فاش خواهند شد :-s

بنده هم به نوبه خودم خوشحالی بی حد و مرز و شوریدگی خود از اتمام این سه گانه مزخرف و گور به گور شدن بابا برقی را به حول و قوه الهی اعلام میکنم... امیدوارم دیگه هیچ وقت قیافه این ارازل و اوباش سری 13 رو نبینیم.

باشد که FF XV خاطرات ناخوشایند این سری رو از بین ببره

یکسری دمو هم از نسخه ژاپنیش دیدم، دقیقاً همون مزخرفی بود که انتظارش می‌رفت... من نمیدونم اون 2 تا دکتری که تو فامیتسو به بازی 10 دادن به چیه بازی 10 دادن آخه...؟!

تا زمانی که کارگردان بازی موتومو توریاما باشه باید همچنان نگران اینده سری بود. جایی خونده بودم که قراره هیرویوکی ایتو بعنوان کارگردان جدید انتخاب بشه حالا بازم معلوم نیست.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اصلا لازم نیست نگران باشی چون خوده اسکوئر انیکس گفته که دلایل موجهی برای حضور دوباره لایتنینگ تو شماره آتی سری داره که در lightning returns فاش خواهند شد :-s

تا زمانی که کارگردان بازی موتومو توریاما باشه باید همچنان نگران اینده سری بود. جایی خونده بودم که قراره هیرویوکی ایتو بعنوان کارگردان جدید انتخاب بشه حالا بازم معلوم نیست.

فاجعه ادامه پیدا میکنه ... :((

خدا از زبونت بشنوه ... دلم فاینال 12 میخواد ...هنوز مبحوت و تو برهوت اون بازیم

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
Hiroyuki Ito گندی مثل FFXII براش کافی بود. در ضمن اصلا نمیشه کارای Toriyama رو با ایتو یکی کرد درسته ایتو قدیمی‌تره نسبت به توریاما، ولی کارهای Toriyama همشون عالی بودن، کار روی بازی Final Fantasy VII , FFX و خیلی چیزای ذیگه به شخصه بیشتر قبولش دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر